اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
به نظر من روش al azif بهتر از و اسونتر از همشه
یه بار با dns برنامه al azif وصل بشین و تو قسمت user guide برین و hen اجرا کنین
بعد کنسول رو restart کنین و از این به بعد تیک نتورک رو بردارید
و اگه الان برین تو user guide
هک و payload های مختلف از طریق افلاین در دسترس هستند

• Like
Reactions: aysanrayaneh

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام

برای هرکس یک روش آسان است دوست عزیز.

ekhlasi

کاربر سایت
Jul 16, 2013
72
دوست عزیز هیچ مشکلی نداره به خوبی کار میکنه
هر پیلودی که مورد احتیاج هست یکبار در صفخه های جداگانه باید اجرا بشه
حالا هر پیلودی خواستیم اجرا کنیم همون صفحه که پیلود اجرا شده انتخاب میکنیم تمام
اینترنت قطع باشه توی صفحه اول نمیره که از اونجا پیلودها را انتخاب کرد

همینم عالیه این هک دقیق مثل هک ویتاست اول حتما می بایست یک صفحه وب باز میکردی که کپی فعال بشه
بعد داخل ایمیل گذاشتنش درآخر موقع روشن شدن کنسول خودش هک بصورت آفلاین اجرا میکنه
ps4 هم تا چندوقت دیگه به صورت آفلاین موقع روشن شدن پیلود اجرا می کنه
سلام.چطوری موقع روشن شدن خودش هک رو اجرا میکنه؟خیلی قضیه جالب شد.روش اش رو بگو داداش.

• Like
Reactions: SHAM

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام.چطوری موقع روشن شدن خودش هک رو اجرا میکنه؟خیلی قضیه جالب شد.روش اش رو بگو داداش.

شما یک بار با این روش پیلود رو ارسال کنید واسه دفعه های بعد که کنسول رو روشن میکنید دیگه نیازی به گوشی یا اینترنت یا کامپیوتر ندارید فقط وارد مرورگر میشید پیلود ارسال میشه میاید بیرون ازش کلا 5 ثانیه بیشتر طول نمیکشه

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306

دوست عزیز ویتا اول هک henkako آمد مثل ps4 بعد از هربار خاموش روشن کردن حتما باید به اینترنت وصل میشدی یک صفحه وب اجرا میکردی هک فعال بشه
بعد هک داخل یک ایمیل قرار دادن باهربار خاموش روشن کردن دیگه احتیاج به اینترنت نبود و ایمیل اجرا میکردی تموم العان ps4 هک گذاشتن داخل کش مرورگر
درآخر enso henkako آمد موقع روشن شدن هک خودش اجرا میشه دیگه احتیاج به کاری نیست اینم تا چندوقت دیگه برای ps4 میاد حالا همگی صبر کنید ببینید

هک ویتا هم دقیقا شبیه ps4 هست روی ورژن 3.60 کار میکنه و بازی های آپدیت بالاتر اجرا نمیکنه(جدیدا برای 3.65 اومده ولی فعلا بدرد نمیخوره)
ps4 هم همینه منتظر هک مثل ps3 نباشین فقط هردفعه باید صبر کرد برای فریمور جدیدتر هک بیاد
بازم دست هکرها درد نکنه ما همه که داریم لذت میبریم

ekhlasi

کاربر سایت
Jul 16, 2013
72
خب داداش الان آموزش اینی که میگی وقتی ps4 رو روشن می کنم خودش هک میشه رو بزار یا لینک آموزش اش رو بزار ببینم.با لینک اونی که تو کش ذخیره میشه بهم بده.ممنون.

داداش من با این روش شما تو حالت آفلاین به مشکل not enogh memory میخورم.چند بار اول رو کلا آنلاین انجام دادم و شده.اون آدرس قدیمی رو هم تست زدم ولی فقط رو حالت

آنلاین کار مبکنه.کجای کار میلنگه؟یه سوال دیگه هم دارم:تو لیست پی لودها قسمت app2usb رو که میزنم فقط میچرخه و اوکی نمیشه.هارد هم فرمت اش درسته و جا هم داره.

Last edited by a moderator:

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
داداش من با این روش شما تو حالت آفلاین به مشکل not enogh memory میخورم.چند بار اول رو کلا آنلاین انجام دادم و شده.اون آدرس قدیمی رو هم تست زدم ولی فقط رو حالت

آنلاین کار مبکنه.کجای کار میلنگه؟یه سوال دیگه هم دارم:تو لیست پی لودها قسمت app2usb رو که میزنم فقط میچرخه و اوکی نمیشه.هارد هم فرمت اش درسته و جا هم داره.
اون پیغام not enough memory رو که تقریبا همه بهش برمیخورن و واسه همه نمایش میده ولی مهم اصل کاره که وقتی میرید تو ستینگ گزینه Debug اضافه شده یعنی پیلود ارسال شده ...

شما یک بار بصورت انلاین برید به آدرس hen.rf.gd و پیلود Hen رو ارسال کنید بعد اینترنت کنسول رو قطع کنید بار بعد که کنسول رو روشن کردید کافیه برید تو مرورگر همون دایره میاد میچرخه یه بار پیغام not enough memory رو میده و پیلود ارسال میشه ...

• Like
Reactions: trainer

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
خب داداش الان آموزش اینی که میگی وقتی ps4 رو روشن می کنم خودش هک میشه رو بزار یا لینک آموزش اش رو بزار ببینم.با لینک اونی که تو کش ذخیره میشه بهم بده.ممنون.

دوست عزیز نوشتم درست بخون گفتم فعلا ویتا به مرحله رسیده که هک خودش موقع روشن شدن اجرا میشه ps4 اونم تا چندوقت دیگه اینطوری میشه

ولی برای کش مرورگر این لینک که دوستمون زحمتش کشیدن
http://hen.rf.gd/

ekhlasi

کاربر سایت
Jul 16, 2013
72
اون پیغام not enough memory رو که تقریبا همه بهش برمیخورن و واسه همه نمایش میده ولی مهم اصل کاره که وقتی میرید تو ستینگ گزینه Debug اضافه شده یعنی پیلود ارسال شده ...

شما یک بار بصورت انلاین برید به آدرس hen.rf.gd و پیلود Hen رو ارسال کنید بعد اینترنت کنسول رو قطع کنید بار بعد که کنسول رو روشن کردید کافیه برید تو مرورگر همون دایره میاد میچرخه یه بار پیغام not enough memory رو میده و پیلود ارسال میشه ...
داداش یه بار «لو مموری» نمیده کلا لو مموری میده.
{شما یک بار بصورت انلاین برید به آدرس hen.rf.gd و پیلود Hen رو ارسال کنید بعد اینترنت کنسول رو قطع کنید بار بعد که کنسول رو روشن کردید کافیه برید تو مرورگر همون دایره میاد میچرخه یه بار پیغام not enough memory رو میده و پیلود ارسال میشه ...}مطم‍ئن باشیدعین این جمله شما رو بدون کم و کاست انجام دادم ولی "نشد!"

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
داداش یه بار «لو مموری» نمیده کلا لو مموری میده.
{شما یک بار بصورت انلاین برید به آدرس hen.rf.gd و پیلود Hen رو ارسال کنید بعد اینترنت کنسول رو قطع کنید بار بعد که کنسول رو روشن کردید کافیه برید تو مرورگر همون دایره میاد میچرخه یه بار پیغام not enough memory رو میده و پیلود ارسال میشه ...}مطم‍ئن باشیدعین این جمله شما رو بدون کم و کاست انجام دادم ولی "نشد!"
چندین بار میده چون مرتبا رفرش میشه صفحه

پیشنهاد من به شما اینه که اصلا سراغ هک آفلاین نرید از همون روش اندروید استفاده کنید.

چند روز با این هک آفلاین کار کردم هر روز خاموشی موقع بازی کردن داشتم و متاسفانه سیو بازیها رو خراب میکنه ( خوشبختانه بکاپ از سیو هام داشتم و هر روز میگیرم )

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
چندین بار میده چون مرتبا رفرش میشه صفحه

پیشنهاد من به شما اینه که اصلا سراغ هک آفلاین نرید از همون روش اندروید استفاده کنید.

چند روز با این هک آفلاین کار کردم هر روز خاموشی موقع بازی کردن داشتم و متاسفانه سیو بازیها رو خراب میکنه ( خوشبختانه بکاپ از سیو هام داشتم و هر روز میگیرم )

سلام من زیاد خاموش نمیشه دستگاه..ولی میخام بکاپ بگیرم. چطوری بکاپ باید گرفت؟ روی فلش میشه؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام من زیاد خاموش نمیشه دستگاه..ولی میخام بکاپ بگیرم. چطوری بکاپ باید گرفت؟ روی فلش میشه؟
آره فقط باید فرمت exfat باشه فلشتون

وصل کنید به کنسول برید به ستینگ قسمت Data Management میتونید سیوهاتون رو کپی کنید تو فلش

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
از وقتی از این روش استفاده کردم هیچگونه خاموشی نداشتم
دوستان دیگه هم یکبار استفاده کنن ارزش امتحان داره

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
من با dns برنامه al azif وصل میشم . تو قسمت user guide میرم و hen اجرا می کنم . کنسول هک میشه و مشکلی نیست
ولی وقتی ری استارت میکنم و تیک نتورک رو بر میدارم . تو user guide ارور میده و هک و payload ها از طریق افلاین در دسترس نیستند
کسی میتونه بگه کجا رو اشتباه میرم

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
من با dns برنامه al azif وصل میشم . تو قسمت user guide میرم و hen اجرا می کنم . کنسول هک میشه و مشکلی نیست
ولی وقتی ری استارت میکنم و تیک نتورک رو بر میدارم . تو user guide ارور میده و هک و payload ها از طریق افلاین در دسترس نیستند
کسی میتونه بگه کجا رو اشتباه میرم

دوست عزیز جدیدترین ورژن استفاده کن
و موقع فرستادن حتما آنتی ویروس و فایروال آنتی ویروس غیر فعال کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر