اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
دوستان از آدرس زیر هم میتونید استفاده کنید.
سایت خودم هست و آپدیت هم میکنم و محدود شدن و پاک شدنی در کار نیست. هر ورژنی هم بیاد تست میشه و قرار داده میشه.

Code:
http://ps4.vgstore.ir/

ممنون از استارتر

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
داداش ميگم شما كه كارت اينقدر درسته امكانش هست كه بتوني لطف كني اون برنامه هاي كد تقلبي كه براي بلادبورن و دارك سولز 2 و 3 ساختن را هم وارد همين سايت بكني؟

منظورم برنامه ps4cheater نيست و كاربري به اسم SHINIGAMI تو PSXHAX برنامه جداگونه اي براي كد تقلب اين سه تا بازي ساخته بود كه روششم اينجور بود كه بايد ارسالش ميكردي تو پي لود.

و راستي من از اون برنامه كه قفل بازي هاي پلاس را باز ميكنه استفاده كردم و حالا برداشته علامت پلاس را به اكانتم اضافه كرده الان هيچ جوري نميشه علامت پلاس را از روش برداشت؟

و اين كه چجوري ميشه محتوياتي كه از طريق پيلود بكاب وارد هارد كرد را دوباره به كنسول برگردونذ؟

شرمنده بابت سوالات زياد.

ارادت، سایت PSXHAX همانطور که اطلاع دارید به دلیل انتقال سرور بسته شده است. اجازه بدهید مشکل سایت رفع شود؛ اگر بتونم حتما،

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام خدمت دوست عزیز shakib zero من الان کنسولو به ۵.۰۵ اپدیت کردم نسخه هکی کراش رو هم از سایت تاپ تو دانلود گرفتم حالا باید از طریق مرورگر www برم اینجا درسته http://hen.rf.gd/old بعدش که ورژن۵.۰۵ رو انتخاب کردم سوال پیش میاد که کدوم پی لود رو برای اجرای بازی های ps4 انتخاب کنم؟ دوم اینکه الان بازی دانلود شده رو سیستمم هست چجوری باید یه کنسول انتقال بدم واسه نصبش ؟ دقیق جفتشو توضیح بدین؟ ممنون

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام خدمت دوست عزیز shakib zero من الان کنسولو به ۵.۰۵ اپدیت کردم نسخه هکی کراش رو هم از سایت تاپ تو دانلود گرفتم حالا باید از طریق مرورگر www برم اینجا درسته http://hen.rf.gd/old بعدش که ورژن۵.۰۵ رو انتخاب کردم سوال پیش میاد که کدوم پی لود رو برای اجرای بازی های ps4 انتخاب کنم؟ دوم اینکه الان بازی دانلود شده رو سیستمم هست چجوری باید یه کنسول انتقال بدم واسه نصبش ؟ دقیق جفتشو توضیح بدین؟ ممنون
درود

اره برید به همون آدرس بعد ورژن 5.05 و بعد پیلود HEN رو بزنید تا ارسال بشه به کنسول و تمام

حالا برید به ستینگ میبینید آخرین گزینه ستینگ یه گزینه به نام debug اضافه شده

واسه انتقال دیتا بازی باید یه هارد یا فلش حجم بالا داشته باشید که فرمتش exfat باشه ... فایل رو بریزید تو هارد و متصل کنید به کنسول بعد برید به debug گزینه game و بعد package installer رو انتخاب کنید خودش فایل دیتایی که ریختید تو هارد رو میخونه و اسمش رو مینویسه انتخابش کنید تا عملیات نصب شروع بشه.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام داداش شکیب شرمنده که خیلی اسپم میدم اپدیت از تو ستینک که گفتین انجام شد سایت رو بارگزاری کردم کلمه done اومد همونجور مونده وسط صفحه الان از کجا باید دو مرحله بعدی که تو تصویر هست ینی انتخاب فریمور و پی لود hen رو؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام داداش شکیب شرمنده که خیلی اسپم میدم اپدیت از تو ستینک که گفتین انجام شد سایت رو بارگزاری کردم کلمه done اومد همونجور مونده وسط صفحه الان از کجا باید دو مرحله بعدی که تو تصویر هست ینی انتخاب فریمور و پی لود hen رو؟
عه الان تو اون تاپیک جواب دادم واسه اپدیت :D پس اپدیت کردی

اگه نوشته Done یعنی خودش پیلود Hen رو ارسال کرده واسه منم بار اول همینجوری شد و پیلود های دیگه رو نشون نداد...

الان شما برو تو ستینگ اگه آخرین گزینه Debug setting اضافه شده یعنی پیلود ارسال شده و کنسول هک شده.

Ehsan ps4

کاربر سایت
Jun 13, 2018
3
دوستان لطفا راهنمایی کنید
با لینکhen.rf.gd به صورت انلاین کنسول هک کردم که فورا ps4 خاموش شد
هر وقت هم وارد لینک ثبت شده میکنم فورا خاموش میشه
علت چیه
راهنمایی کنید مممنون

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان لطفا راهنمایی کنید
با لینکhen.rf.gd به صورت انلاین کنسول هک کردم که فورا ps4 خاموش شد
هر وقت هم وارد لینک ثبت شده میکنم فورا خاموش میشه
علت چیه
راهنمایی کنید مممنون
hen.rf.gd/old تست کنید.​

• Like
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دوستان از آدرس زیر هم میتونید استفاده کنید.
سایت خودم هست و آپدیت هم میکنم و محدود شدن و پاک شدنی در کار نیست. هر ورژنی هم بیاد تست میشه و قرار داده میشه.

Code:
http://ps4.vgstore.ir/

ممنون از استارتر
ممنون بروزرسانی شد.

• Like
Reactions: Parham

javidkhah

کاربر سایت
Jun 11, 2018
75
من از این روش استفاده کردم هر از گاهی خاموش میشه کنسول . اینم فایلش که استفاده کردم . اگه میشه اساتید یه چک بکنن . از تو کانال تلگرام گروه برداشتم .

Attachments

• HEN1.6 (Offline).zip
    13.5 KB · مشاهده: 10

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
با این روش نمیشه دامپ گرفت درسته...فقط قفل بازی باز میشه و گزینه دیباگ میاد....!?=D>
برادران عزیز از این روش افلاین و استفاده از مرورگر فقط Hen فعال میشه....ایا برای دامپ کردن هم از حالت افلاین میشه استفاده کرد....(بدون استفاده از گوشی و pc)

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
برادران عزیز از این روش افلاین و استفاده از مرورگر فقط Hen فعال میشه....ایا برای دامپ کردن هم از حالت افلاین میشه استفاده کرد....(بدون استفاده از گوشی و pc)
درود

بله سایتی که دوستمون درست کردن ( hen.rf.gd ) وقتی واردش میشید فریمورتون رو انتخاب کنید تو صفحه بعد همه پیلودها موجود هست و میتونید استفاده کنید

• Like
Reactions: amir894

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر