اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
این آدرسی که گفتید میزنم هیچی نمیاد ولی تو گوشی میزنم صفحه باز میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

در ضمن تو نوار آدرس نمیشه تایپ کرد تو قسمت سرچ آدرس رو وارد می‌کنم ولی صفحه باز نمیشه

سایت مشکلی ندارد دوست خوبم

• Like
Reactions: Dream game

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
در ضمن تو نوار آدرس نمیشه تایپ کرد تو قسمت سرچ آدرس رو وارد می‌کنم ولی صفحه باز نمیشه

اگه تو نوار ادرس نمیتونی تایپ کنی احتمال اینکه مرورگرت فعال نباشه هست (تشخیص مروگر فعال :شما بدون اینکه نت فعال باشه(تیک نتورک بردارید از تنطیمات سیتینگ) اگه به مروگر بری باید بیاد بالا در غیر این صورت فعال نیست) شما اگه ps serve یا al azif یا هر روش دیگه ای که قبلا هک میکردی ابتدا پی لود Mira+hen رو بفرست تا مرورگر فعال بشه بعد برو داخل مرورگر تایپ کن و Al Azif هم داری اونم کافیه ورژن اخر که تو پست اول لینک گذاشتم یه بار اجراش کنی که اونم از طریق user Guide بصورت افلاین در میاد و هر دفه به user Guide بری هستش و بهتره اموزش جامع هک رو کامل بخونی اگه نتونستی این روشها رو اجرا کنی.موفق باشی

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
این روش فوق العاده سریع و کارامدتر از ps4 serve هست ولی به شخصه احساس میکنم پی لود با ps4 serve کمی استیبلتر هستش و خاموش شدن کمتر اتفاق میوفته
البته من با اون لینکی که فقط hen رو میفرسته و اخرش old داره کار میکنم...این جدیده واسه من افلاین کار نکرد

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
این روش فوق العاده سریع و کارامدتر از ps4 serve هست ولی به شخصه احساس میکنم پی لود با ps4 serve کمی استیبلتر هستش و خاموش شدن کمتر اتفاق میوفته
البته من با اون لینکی که فقط hen رو میفرسته و اخرش old داره کار میکنم...این جدیده واسه من افلاین کار نکرد

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

درود،

یک تست دیگر برای Cache شدن نسخه جدید کنید؛ باید مشکل رفع شده باشد ، یکسری تغییرات خودم در فایل ها دادم تا پروسه Cache شدن بهبود یابد :

http://hen.rf.gd

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
هرکس استیبل و بدون خاموشی میخواد alazif اخرین ورژن رو بگیره با hen بریزین بدون خاموشی و افلاین از طریق یوزر گاید
قبلش کش مرورگر حتما پاک بشه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود،

یک تست دیگر برای Cache شدن نسخه جدید کنید؛ باید مشکل رفع شده باشد ، یکسری تغییرات خودم در فایل ها دادم تا پروسه Cache شدن بهبود یابد :

من دیشب طرفای 11 از این آدرس استفاده کردم ولی هیچ گزینه ای نیومد همون دایره اومد و hen 1.6 ارسال شد.

بعد برای بار دوم که آفلاین بودم ارور میداد و نمیومد :D

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من دیشب طرفای 11 از این آدرس استفاده کردم ولی هیچ گزینه ای نیومد همون دایره اومد و hen 1.6 ارسال شد.

بعد برای بار دوم که آفلاین بودم ارور میداد و نمیومد :D

عجیبه دیگه عقلم به جایی قد نمیده، حتی فایل Cache را به صورت دستی برای آفلاین در داخل هر فولدر اضافه کردم و بعد Index ها را هم ویرایش کردم.

• Like
Reactions: shakib zero

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
عجیبه دیگه عقلم به جایی قد نمیده، حتی فایل Cache را به صورت دستی برای آفلاین در داخل هر فولدر اضافه کردم و بعد Index ها را هم ویرایش کردم.
حالا ظهری با اون آدرس old تست میکنم ببینم اون جواب میده یا نه.

الان من دیشب کنسول به نت وصل کردم هی میخواد فریمور 5.55 دانلود کنه چه کنم این پیغامش بره؟ :D

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
حالا ظهری با اون آدرس old تست میکنم ببینم اون جواب میده یا نه.

الان من دیشب کنسول به نت وصل کردم هی میخواد فریمور 5.55 دانلود کنه چه کنم این پیغامش بره؟ :D

از طریق سایت Disabled Updates و ارسال کن به دستگاه. اگر هم از قبل دانلود کرده باشه که باید FTP و بفرستی و بعد با سیستم وصل بشی به کنسول و فایل آپدیت و برداری.

• Like
Reactions: shakib zero

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306

دوست عزیز هیچ مشکلی نداره به خوبی کار میکنه
هر پیلودی که مورد احتیاج هست یکبار در صفخه های جداگانه باید اجرا بشه
حالا هر پیلودی خواستیم اجرا کنیم همون صفحه که پیلود اجرا شده انتخاب میکنیم تمام
اینترنت قطع باشه توی صفحه اول نمیره که از اونجا پیلودها را انتخاب کرد

همینم عالیه این هک دقیق مثل هک ویتاست اول حتما می بایست یک صفحه وب باز میکردی که کپی فعال بشه
بعد داخل ایمیل گذاشتنش درآخر موقع روشن شدن کنسول خودش هک بصورت آفلاین اجرا میکنه
ps4 هم تا چندوقت دیگه به صورت آفلاین موقع روشن شدن پیلود اجرا می کنه

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوست عزیز هیچ مشکلی نداره به خوبی کار میکنه
هر پیلودی که مورد احتیاج هست یکبار در صفخه های جداگانه باید اجرا بشه
حالا هر پیلودی خواستیم اجرا کنیم همون صفحه که پیلود اجرا شده انتخاب میکنیم تمام
اینترنت قطع باشه توی صفحه اول نمیره که از اونجا پیلودها را انتخاب کرد

همینم عالیه این هک دقیق مثل هک ویتاست اول حتما می بایست یک صفحه وب باز میکردی که کپی فعال بشه
بعد داخل ایمیل گذاشتنش درآخر موقع روشن شدن کنسول خودش هک بصورت آفلاین اجرا میکنه
ps4 هم تا چندوقت دیگه به صورت آفلاین موقع روشن شدن پیلود اجرا می کنه
ممنون از شما دوست عزیز. هدف بنده هم کمک به عزیزان و رفع مشکلات در حد توانم هست. خوشحالم که استفاده کردید

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like
Reactions: SHAM

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
درود،

داداش ميگم شما كه كارت اينقدر درسته امكانش هست كه بتوني لطف كني اون برنامه هاي كد تقلبي كه براي بلادبورن و دارك سولز 2 و 3 ساختن را هم وارد همين سايت بكني؟

منظورم برنامه ps4cheater نيست و كاربري به اسم SHINIGAMI تو PSXHAX برنامه جداگونه اي براي كد تقلب اين سه تا بازي ساخته بود كه روششم اينجور بود كه بايد ارسالش ميكردي تو پي لود.

و راستي من از اون برنامه كه قفل بازي هاي پلاس را باز ميكنه استفاده كردم و حالا برداشته علامت پلاس را به اكانتم اضافه كرده الان هيچ جوري نميشه علامت پلاس را از روش برداشت؟

و اين كه چجوري ميشه محتوياتي كه از طريق پيلود بكاب وارد هارد كرد را دوباره به كنسول برگردونذ؟

شرمنده بابت سوالات زياد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر