اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
اقا من اصلا کنسولمو به نت وصل نکردم به صورت افلاین هک میکنم همیشه با گوشی!!
میشه یه راه هل بدین افلاین بشه از روش شما استفاده کرد؟مثلا این سایتو با گوشی افلاین بارگذاری کرد؟؟؟
درود،

یکبار وصل می کنید سایتی که بنده عنوان کردم. در دفعات بعد به دلیل Cache شدن در مرورگر شما نیازی به داشتن اینترنت نیست.

• Like
Reactions: javidkhah

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
داشی گل اندام ما سوال کردیما لطف میکنی جواب مارو بدی اقای مهندس پرهام کنسولو تازه گرفتم اپدیت ۴.۷۳ چیکار کنم دونه دونه میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
داشی گل اندام ما سوال کردیما لطف میکنی جواب مارو بدی اقای مهندس پرهام کنسولو تازه گرفتم اپدیت ۴.۷۳ چیکار کنم دونه دونه میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود،

Firmware نسخه 5.05 دانلود و بر روی سیستم نصب کنید. سپس به یکی از روش ها هک اقدام به ارسال Payload به دستگاه کنید که برای راحتی کار می توانید از همین روش استفاده کنید.
دقت کنید که قبل از دسترسی دادن کنسول به اینترنت این گزینه ها را غیر فعال کنید :

Settings –> System –>Automatic Downloads

دو گزینه :

System Software Update Files و Install Automatically

3awo_ps4_disable_updates.jpg

همچنین گزینه زیر را غیرفعال کنید :

Stay Connected to the Internet در Rest Mode

ypty_ps4_disable_internet_rest_mode.jpg

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
اقا من اصلا کنسولمو به نت وصل نکردم به صورت افلاین هک میکنم همیشه با گوشی!!
میشه یه راه هل بدین افلاین بشه از روش شما استفاده کرد؟مثلا این سایتو با گوشی افلاین بارگذاری کرد؟؟؟
با گوشی و نرم افزار kws میشه اینکارو کرد سرچ کنید آموزشش پیدا میکنید.

• Like
Reactions: javidkhah

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
درود،

Firmware نسخه 5.05 دانلود و بر روی سیستم نصب کنید. سپس به یکی از روش ها هک اقدام به ارسال Payload به دستگاه کنید که برای راحتی کار می توانید از همین روش استفاده کنید.
دقت کنید که قبل از دسترسی دادن کنسول به اینترنت این گزینه ها را غیر فعال کنید :

Settings –> System –>Automatic Downloads

دو گزینه :

System Software Update Files و Install Automatically

3awo_ps4_disable_updates.jpg

همچنین گزینه زیر را غیرفعال کنید :

Stay Connected to the Internet در Rest Mode

ypty_ps4_disable_internet_rest_mode.jpg
خب اینارو فهمیدم بردار همین اقدام به ارسال پی لودشو نمیفهمم میشه واضحتر شمرده تر مثه اینا که گفتین بگین از اسونترین راه هکش بگین که متوجه بشم ممنون

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
خب اینارو فهمیدم بردار همین اقدام به ارسال پی لودشو نمیفهمم میشه واضحتر شمرده تر مثه اینا که گفتین بگین از اسونترین راه هکش بگین که متوجه بشم ممنون
ساده ترین راه اینه که این آدرس رو تو مرورگر کنسول بزنید : http://hen.rf.gd

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
خب بایداینرنت وصل باشه؟؟؟ میشه قشنگ‌توضیح بدین؟
بله کنسول رو به نت وصل میکنید وارد لینک میشید بعد که عملیات انجام شد تیک گزینه network رو بردارید و دیگه لازم نیست کنسول به نت وصل بشه.

هر بار کنسول رو روشن کردید کافیه یه بار بیاید تو مرورگر خودش اتوماتیک عملیات هک رو انجام میده و قفل بازیا باز میشه.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
دوستام مگه تو اپدیت 5.05 مرورگر فعال نیست؟؟
پس این داستانی که میگین مرورگر رو فعال کن چیه؟؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

javidkhah

کاربر سایت
Jun 11, 2018
75
با گوشی و نرم افزار kws میشه اینکارو کرد سرچ کنید آموزشش پیدا میکنید.
با سلام خدمت دوست عزیز و تمامی زحمت کشان . میشه این روش رو یکمی توضیح بدی ؟ من اینطوری فهمیدم ببینید درسته یا نه .
اون لینک سایتی رو که دادین با save page as ذخیره کرده و فایل html به دست آمده رو با حافظه داخلی گوشی انتقال میدیم . بعد وارد برنامه kws میشیم و از home directoy آدرس فایل html رو میدیم . بعدش به هات اسپات ساخته شده توسط گوشی وصل شده سپس برنامه رو start service می کنیم ، بعدش با مروگر به آدرس داده شده میریم با ps4 . بعد این فایل تو cache ذخیره میشه و دفعات بعد با مراجعه به مرورگر اتوماتیک باز میشه بازی ها . درست فهمیدم دوست عزیز ؟

javidkhah

کاربر سایت
Jun 11, 2018
75
درود،

یکبار وصل می کنید سایتی که بنده عنوان کردم. در دفعات بعد به دلیل Cache شدن در مرورگر شما نیازی به داشتن اینترنت نیست.

دوست عزیز لطفا آخرین پیام من در این تایپیک رو خوانده و چواب دهید . با تشکر و شرمنده اگه اسپم شد

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
درود،

دوستان عزیز نسخه جدید هک آفلاین با قابلیت های بیشتر بر روی سایتم قرار گرفت که می توانید استفاده کنید :

hen.rf.gd

در صورتی که بر روی مرورگر آدرس Cache شده است یکبار Cache مرورگر را خالی و مجدد صفحه را بارگزاری کنید.

آخرین ویرایش:

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
بله کنسول رو به نت وصل میکنید وارد لینک میشید بعد که عملیات انجام شد تیک گزینه network رو بردارید و دیگه لازم نیست کنسول به نت وصل بشه.

هر بار کنسول رو روشن کردید کافیه یه بار بیاید تو مرورگر خودش اتوماتیک عملیات هک رو انجام میده و دستت درد نکنه فقط یه چیز دیگه من بازی کراش رو از سایت تاپ تو دانلود دانلودکردم نسخه هکیشو فقط خاستم بدونم با اپدیت هارو هم دانلود کنم یا نه فقط دیتای بازی ها مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر