اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
درود،

سایت زیر را بنده شخصا با استفاده از بسته های آفلاین HEN راه اندازی کردم. سعی کردم آدرسی هم انتخاب کنم که راحت باشد :

hen.rf.gd

@alitriple صلاح بود در پست اول اضافه کنید.

صرفا یکبار آدرس را لود می کنید در Browser و سپس Cache می شود و به راحت در دفعات بعد همین آدرس را به صورت Offline بارگزاری و Payload نصب می شود.
آقا ممنون
خدا بیامرزه همه در گذشتگانت رو
خیر ببینی از شَرِ اینترنت و ترس آپدیت شدن کنسول و خرید ماژول خلاصم کردی

• Like
Reactions: Parham

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
بنظرم خوبی ماژول اینه اگه بهش وصل نشی سیستمت دیگه نیاز به فرمت نداره تا از حالات هک در بیاد ، یعنی در لحظه میشه سیستم رو عادی و یا هکی کرد بدون اینکه هک بشه.
جدا از دیگر مزیت هاش که دردسر مرورگر و.. نداره اینم هست.
بنظرم ارزش 30-40 تومن هزینه رو داره

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
بنظرم خوبی ماژول اینه اگه بهش وصل نشی سیستمت دیگه نیاز به فرمت نداره تا از حالات هک در بیاد ، یعنی در لحظه میشه سیستم رو عادی و یا هکی کرد بدون اینکه هک بشه.
جدا از دیگر مزیت هاش که دردسر مرورگر و.. نداره اینم هست.
بنظرم ارزش 30-40 تومن هزینه رو داره
در این روش هم شما با هربار خاموش و روشن کردن نیاز به ارسال Payloadدارید اون هم صرفا با بازکردن صفحهCacheشده در مرورگر بدون نیاز به اینترنت در دفعات آتی.
به هرحال روش ها مختلف است و برای کسی که صرفا می خواهد بازی های هک شده را اجرا کند روش ساده و مناسبی است

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like
Reactions: andyr and tupac

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
درود،

سایت زیر را بنده شخصا با استفاده از بسته های آفلاین HEN راه اندازی کردم. سعی کردم آدرسی هم انتخاب کنم که راحت باشد :

hen.rf.gd

صرفا یکبار آدرس را لود می کنید در Browser و سپس Cache می شود و به راحت در دفعات بعد همین آدرس را به صورت Offline بارگزاری و Payload نصب می شود.
ایول برای شما فقط کار کرد رو دستگام ، اموزش اولیه تاپیک دستگام کرش کرد و کار نکرد ولی مال شما مثل روغن انجام شد
ممنون

Babiscofield

کاربر سایت
May 30, 2018
48
یکبار وصل می شوید این سایت را بارگزاری می کنید و دیگر نیازی به بارگزاری مجدد نیست ( مگر با ریست Browser و یا خالی کردن Cache )
این نسخه صرفا برای ارسال Payload نسخه HEN 1.6 می باشد.
تست نشده بود قرار نمی دادم.
با برنامه اندرویدی kws هم میشه فایل html رو فرستاد روی ps4 و کلا به نت وصل نکرد؟

Babiscofield

کاربر سایت
May 30, 2018
48
یکبار وصل می شوید این سایت را بارگزاری می کنید و دیگر نیازی به بارگزاری مجدد نیست ( مگر با ریست Browser و یا خالی کردن Cache )
این نسخه صرفا برای ارسال Payload نسخه HEN 1.6 می باشد.
تست نشده بود قرار نمی دادم.
با kws اندروید میشه پی لود hen آفلاین رو فرستاد به مرورگر ps4 که دیگه به نت وصل نکرد؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان شرمنده بابت سوال.

من از موقعي كه هك 5.05 اومده هميشه از طريق اون آدرسي كه به مرورگر ميدي هكو فعال كردم و از روش پی لود hen، اندرويد، AL ZAF و اين چيزا اصلا استفاده نكردم.

با اين حساب الان نميتونم از اين روش استفاده كنم؟ چون آدرسو كه وارد ميكنم مينويسه چنين صفحه اي وجود نداره.

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان شرمنده بابت سوال.

من از موقعي كه هك 5.05 اومده هميشه از طريق اون آدرسي كه به مرورگر ميدي هكو فعال كردم و از روش پی لود hen، اندرويد، AL ZAF و اين چيزا اصلا استفاده نكردم.

با اين حساب الان نميتونم از اين روش استفاده كنم؟ چون آدرسو كه وارد ميكنم مينويسه چنين صفحه اي وجود نداره.
نباید مشکلی داشته باشه

از آدرس زیر استفاده کنید :

http://hen.rf.gd

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
درود،

hen.rf.gd

داداش خيلي ممنون فقط آدرس سايتي كه خودت درست كردي برام جواب داد

دوستان ديگه هم كه مثل من مشكل داشتن از همين سايتي كه پرهام گذاشته استفاده كنن صد در صد جواب ميده

• Like

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
داداش خيلي ممنون فقط آدرس سايتي كه خودت درست كردي برام جواب داد

دوستان ديگه هم كه مثل من مشكل داشتن از همين سايتي كه پرهام گذاشته استفاده كنن صد در صد جواب ميده
درود. ارادت داریم. بله سایتی که قرار دادم تست شده و بدون مشکل با ساده ترین روش می توانید انجام بدهید

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
الان برای فعال سازی مرورگر یک بار با گوشی پی لود هن رو بفرستیم بعد از طریق این سایت اقدام کنیم؟من شنیده بودم توی فریم ور 5.05 مرورگر فعال

کافیه با برنامه ps serv پی لود hen+mira رو بفرستید مرورگر فعال میشه بعد از این روش استفاده کنید و دوستانی هم که تازه میخوان هک کنن عجله نکنن یه دور اموزش جامع اولیه که تابیکش هست رو کامل بخونن یه چیزایی دستشون بیاد بعد راحت این روش رو پیاده کنن و البته شما با راه انداختن برنامه ps serv v1.3 و اجرای پی لودی که گفتم هم راحت مرورگر فعال میشه و اون ادرس رو وارد و کار تمام میشه.

بزودی هم پی لود برای همه برنامه ها از جمله ps serv و al azif و غیره میاد دیگه نیازی هم به اون ادرسهای فوق ندارید.

• Like

mahe6abe14

کاربر سایت
Jun 27, 2014
42
اقا من اصلا کنسولمو به نت وصل نکردم به صورت افلاین هک میکنم همیشه با گوشی!!
میشه یه راه هل بدین افلاین بشه از روش شما استفاده کرد؟مثلا این سایتو با گوشی افلاین بارگذاری کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر