اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
893
نام
مهدي
بله خودم اضاف کردم.

سلام علی جان
من برای 30-40 نفری هکو انجام دادم
ولی میگند که یهو وسط بازی دستگاه خاموش میشه که این باعث خرابی سیو اون بازی میشه
یعنی در هر 7-8 بار روشن کردن دستگاه ، یک بار دستگاه خاموش میشه
حتی هن 1.7 رو زدم باز این مشکل هستش
در حالت افلاین و بدون موبایل

ایا با دانگل و کامپیوتر و اینترنت این مشکل خاموش شدن دستگاه وجود نداره
یا کلا تو همه هک ها با هر روشی خاموش دستگاه حین هک یا باز وجود داره ؟؟؟

ممنون علی داداش

سلام علی جان

ممنون علی داداش

سلام داش مهدی
ببین این خاموشی بخوای نخوای فعلا رو شاخشه حالا ممکنه 20 بارم انجام بدی نشه ولی اخرش میشه و اینو اصطلاحا هکرها بهش میگن کرنل پانیک kernel panic یا ترس کنسول از هک شدن که کنسول اگه حس کنه داره هک میشه دستگاه رو خاموش میکنه چون با انجام هک کدهای زیادی به دستگاه تزریق میشه و تو 4.55 خیلی پایدار بود خاموشی خیلی کم بود ولی 5.05 بیشتره و قطعا مثل ps vita یک روشی میاد هک از همون اول با کنسول بیاد بالا این مشکل حل بشه ولی طول میکشه و کی بیاد معلوم نیست.
با خاموش شدن هم به ندرت پیش میاد بازیها از لیست منو کنسول بپره و خرابی سیو مال موقعی هست موقع سیو مثلا کنسول خاموش بشه یا بازی رو ببندی که خود کاربرا بیشتر مقصرن و من موقعی دستگام اورجینال بود هم سیو یکی از بازیهام پرید برای اینکه بازی رو بد موقع حین سیو بستم و خاموش شدن بخاطر هک وسط بازی پیش میاد ولی به ندرت و خیلیها چیت و کارهای دیگه هم انجام میدن که خاموشی ممکنه بده ولی راه حل اینه هر چند وقت یکبار فقط از سیوها و نه بازیها بکاب بگیرن یا به روش استاندارد خود سونی که از منوی سیتینگ باید انجام یا به روش هک که پی لود dg backup رو باید اجرا کنن و هارد اکسترنال یا فلش ظرفیت بالا با فرمت ایکس فت وصل کنن تا ریخته بشه داخل اون و بعد با روش ftp هر وقت مشکلی پیش اومد جایگزین کنن پوشه ها رو و این روش یه مزیت دیگه هم داره اگه لیست بازیها بپره با این روش دوباره برمیگرده و بعد از ریختن با ftp هم باید دستگاه ریستارت یا خاموش و روشن بشه دوباره.

بعد بازی که خاموش میشه هم ببین مشترکه یا تو همه بازیها و شاید سورسی که دانلود کردی و براشون ریختی فایلش مشکل داشته یا بد دانلود شده که اینم میتونه علت خاموشی در حین بازی باشه و برای منم پیش اومده ولی به ندرت.

Last edited by a moderator:

aryastar

کاربر سایت
Oct 27, 2012
13
سلام علی جان

ممنون علی داداش

سلام داش مهدی
ببین این خاموشی بخوای نخوای فعلا رو شاخشه حالا ممکنه 20 بارم انجام بدی نشه ولی اخرش میشه و اینو اصطلاحا هکرها بهش میگن کرنل پانیک kernel panic یا ترس کنسول از هک شدن که کنسول اگه حس کنه داره هک میشه دستگاه رو خاموش میکنه چون با انجام هک کدهای زیادی به دستگاه تزریق میشه و تو 4.55 خیلی پایدار بود خاموشی خیلی کم بود ولی 5.05 بیشتره و قطعا مثل ps vita یک روشی میاد هک از همون اول با کنسول بیاد بالا این مشکل حل بشه ولی طول میکشه و کی بیاد معلوم نیست.
با خاموش شدن هم به ندرت پیش میاد بازیها از لیست منو کنسول بپره و خرابی سیو مال موقعی هست موقع سیو مثلا کنسول خاموش بشه یا بازی رو ببندی که خود کاربرا بیشتر مقصرن و من موقعی دستگام اورجینال بود هم سیو یکی از بازیهام پرید برای اینکه بازی رو بد موقع حین سیو بستم و خاموش شدن بخاطر هک وسط بازی پیش میاد ولی به ندرت و خیلیها چیت و کارهای دیگه هم انجام میدن که خاموشی ممکنه بده ولی راه حل اینه هر چند وقت یکبار فقط از سیوها و نه بازیها بکاب بگیرن یا به روش استاندارد خود سونی که از منوی سیتینگ باید انجام یا به روش هک که پی لود dg backup رو باید اجرا کنن و هارد اکسترنال یا فلش ظرفیت بالا با فرمت ایکس فت وصل کنن تا ریخته بشه داخل اون و بعد با روش ftp هر وقت مشکلی پیش اومد جایگزین کنن پوشه ها رو و این روش یه مزیت دیگه هم داره اگه لیست بازیها بپره با این روش دوباره برمیگرده و بعد از ریختن با ftp هم باید دستگاه ریستارت یا خاموش و روشن بشه دوباره.

بعد بازی که خاموش میشه هم ببین مشترکه یا تو همه بازیها و شاید سورسی که دانلود کردی و براشون ریختی فایلش مشکل داشته یا بد دانلود شده که اینم میتونه علت خاموشی در حین بازی باشه و برای منم پیش اومده ولی به ندرت.
سلام. مگه به روش عادی نمیشه سیو ها رو برگردوند؟ منظورم با روش معمولی که از توی منوی ستینگ ps4 از سیو بازی ها بکاپ میشه گرفت . اگه آره چرا با پیلود بکاپ میگیرن و با ftp برمی گردونن ؟ دردسر اولی که خیلی کمتره. دلیل خاصی داره؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام. مگه به روش عادی نمیشه سیو ها رو برگردوند؟ منظورم با روش معمولی که از توی منوی ستینگ ps4 از سیو بازی ها بکاپ میشه گرفت . اگه آره چرا با پیلود بکاپ میگیرن و با ftp برمی گردونن ؟ دردسر اولی که خیلی کمتره. دلیل خاصی داره؟

سلام
شما همون پست رو با دقت میخوندی جوابت میگرفتی و اول گفتم روش خود سونی یعنی همون منوی ستینگ که سادتره و بعد مزیت روش هک اینه ممکنه به ندرت بازیها لیستش بپره به علت خاموشی یا برق رفتگی و غیره اونم میشه برگردوند و سیوها رو هم تکی میشه برگردوند و الان با ftp شاید سختتر باشه و فایل منیجر چند وقت دیگه بیاد راحت از هارد یا فلش میشه مستقیم با خود کنسول کپی کرد.

Pooya_trap

کاربر سایت
Aug 8, 2018
3
من این هک رو انجام دادم یعنی دادم به کسی برام انجام داد و گفت برای این که کپی خورش کنی باید 10 دلار بدی و من هزینشو دادم . واقعا اینجوری هست؟

Pooya_trap

کاربر سایت
Aug 8, 2018
3
سلام . دو هفته هست که این هکو انجام دادم و بازی هم براش گرفتم . از اون موقع تاحالا دو سه بار ps4 ام ناخواگاه قطع شده و چند ساعت بعد میتونم روشنش کنم .
ایا صدماتی هم داره برای ps4 ام یا هاردم ؟؟؟؟
میگن باید اپدیتش کنی تا خوب شده درسته؟؟؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,989
نام
sami
دلار؟؟؟
این کار هیچ هزینه ای نداره و کسی که انجام داده پول واسه خودش گرفته

خاموش شدن طبیعیه ولی نفهمیدم منظورت از چند ساعت بعد چیه...نیازی نیست چند ساعت وایستی ۲۰-۳۰ ثانیه بعد خاموش شدن دکمه پاور رو بزن بعد این که صدای بوق اومد ۳-۴ ثانیه بعد مجددا دکمه پاور رو بزن تا بوق دوم رو بزنه و دستگاه روشن شه

خاموشی آسیبی به دستگاه نمیزنه

واسه این که خاموشی کمتر بشه به محض روشن شدن دستگاه هک رو اجرا نکن بزار بعد ۳۰-۴۰ ثانیه هک رو اجرا کن خاموشیت خیلی کمتر میشه

از این به بعد سوالی داشتی در قسمت آموزش هک بپرس تا سریعتر جواب داده بشه
سلام . دو هفته هست که این هکو انجام دادم و بازی هم براش گرفتم . از اون موقع تاحالا دو سه بار ps4 ام ناخواگاه قطع شده و چند ساعت بعد میتونم روشنش کنم .
ایا صدماتی هم داره برای ps4 ام یا هاردم ؟؟؟؟
میگن باید اپدیتش کنی تا خوب شده درسته؟؟؟

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

• Like
Reactions: Pooya_trap

mokhzan

کاربر سایت
Jul 17, 2018
4
راه حلی برای جلوگیری از خاموش شدن دستگاه نیومده من در روز 2/3 بار توی بازی کنسول خاموش میشه
و یه سوال دیگه از 5.55 خبری نیست شنیدم با اسپایدر من صد در صد شده واقعیت داره ؟؟؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
راه حلی برای جلوگیری از خاموش شدن دستگاه نیومده من در روز 2/3 بار توی بازی کنسول خاموش میشه
و یه سوال دیگه از 5.55 خبری نیست شنیدم با اسپایدر من صد در صد شده واقعیت داره ؟؟؟

فعلا روش جدیدی نیومده ولی میگن بزودی پروژه میرا تکمیل میشه میاد که این مشکلم رفع دارن میکنن و فقط باید صبر کنید.
خاموشی داره همه روشها ولی اگه زیاد باشه از هر 3 بار مثلا دوبار خاموشی داری شما یه بار مرورگر همون www واردش بشو با زدن دکمه اپشن و رفتن به ستینگ کلر کش و کوکی کن و اینبار با برنامه al azif نسخه زیر تست کن یا همون ps serve اخرین نسخه 2.3 تست کن.
PS4 Exploit Host

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ادرس جدید افلاین که یکی از کاملترین ادرسهای افلاین تا به این لحظه هست و به پست اول اضاف شد.

Code:
https://ithaqua.thegate.network/

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر