Assassin's Creed: Odyssey

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018.

1. NaRiiMaN

کاربر فعال

نام:
    نریمان

Developer: Ubisoft Sofia
    Publisher: Ubisoft
    Genre: Open-World RPG
    Release Date: October 5, 2018

پس از شایعات فراوان بالاخره نسخه ی جدید AC معرفی شد. وقایع بازی در حدود 400 سال قبل از Origins بوده و محوریت آن "تمدن اولیه" می باشد. از این رو شاهد حضور "اساسین ها" در این نسخه نخواهیم بود!! همچنین در این نسخه شاهد گسترش بیشتر المان های نقش آفرینی خواهیم بود بطوریکه برای اولین بار در سری شاهد انتخاب کرکتر قبل از شروع بازی خوایم بود. بازیکنان میتوانند در نقش Alexios یا Kassandra از نوادگان Leonidas بازی را آغاز کنند. سلاح اصلی بازی نیزه ی شکسته ی Leonidas می باشد که یک Piece Of Eden بوده و جایگزین Hidden Blade شده است.

[​IMG] [​IMG]

از دیگر ویژگی های جدید بازی، اتتخاب دیالوگ بوده که در روند داستان تاثیرگذار می باشد بطوریکه داشتن چندین پایان مختلف برای بازی تایید شده. همچنین بازیکن میتواند قدرت و مهارت های مختلف را روی دکمه های دلخواه Assign کند.

مانند سایر نسخه ها شاهد شخصیت های تاریخی یا خیالی مختلفی در قالب متحد و دشمن هستیم در ادیسه هستیم.حضور شخصیت های زیر تاکنون تایید شده است:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2018
    Hazmat, gamer1998y, Barcelona FC و 29 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Sampler

کاربر سایت

نام:
    محمد
    آپگرید کردن نیزه به چه دردی میخوره؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

3. ASHKAN KING

ASHKAN KING King in The North
    کاربر سایت

نام:
    اشــــکـــــان
    فدات شم من اصلا Cult of Kosmos رو نمیگم
    من وقتی پست شمارو خوندم هنوز نمیدونستم که نیکولائوس پدر واقعی شخصیت اصلی داستان نیست
    شما اینو برای ما لو دادی
    حالا باز اگه دوست داری بیشتر غر بزن که جدیدا مد شده ایراد بگیرن
    :)

4. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    چرا این مدلی درست کردن شخصیت بازی رو حالا درسته مرسنری هستیم پول حرف اول میزنه و کلا گشنه پولیم ولی خو لامصب دیگه این مدل اسرار برا سک* کردن نا معقوله طرف ریوارد میزاره برو 8 تا جیز تو کل مپ پیدا کن برام باهات سک* میکنم لول به پیر و جون هم رحم نمیکنه عجب عجب :D گرالت بنده خدا باید پیش این دو خواهر بردار لنگ بندازه =))

#438 LiFE iS 5TrAnG3, ‏Oct 22, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 22, 2018
    WCW این نوشته را Like کرده است.
  5. END_BOY

END_BOY Tonight Is The Night
    کاربر فعال

نام:
    یاسر
    نه دیگه راهی نیست :D

6. END_BOY

کاربر فعال

نام:
    یاسر
    اسکیل هایی که داری هر کدوم رو میتونی 3 لول ارتقا بدی برای بالا بردن لول ها نیاز به اپگرید نیزه س .

7. ps34

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    از بس دوستان گفتن بعد از تجربه رد دد ۲ سمت این بازی نمیای منم صبح بازی رو گرفتم.
    مطمنید بازی ۳۰ فریمه؟؟؟ من فکر میکنم مثل ویچر ۲۴ تا ۲۹ فریم متغییره ! یه حالت لگ خفیف داره بازی.مثلا عناوین ۳۰ فریم اخیر مثل تام رایدر ، اسپایدرمن یا حتی بازی های جهان باز گذشته مثل گوست ریکان یا حتی اصلی اساسینز اورجینز خیییییلی روان تر اجرا میشدن ولی این نه ! اخرین ورژن اپدیتم نصب کردم.روی pro و 4k+hdr دارم بازی میکنم

xxxmah و WCW این نوشته را Like کرده اند.
  8. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    دوستانی که بازی رو تموم کردن میشه لطف کنن بگن قسمت داستانی بازی تا چه لولی ادامه داره ؟

WCW این نوشته را Like کرده است.
  9. 'Gwynbleidd'

'Gwynbleidd' The White Wolf
    کاربر سایت

نام:
    کیوان
    اگر فقط خط مربوط به داستان شخصی بازی (مربوط به کاساندرا و خانوادش) رو بخوای بری 42-43 ولی اگر بخوای همه کالتیست ها رو بزنی و اندینگ نهایی بازی رو ببینی 50 که لول کپ بازی هم همین 50. 3-4 تا از کالتیست ها لولشون 50 هست.

Horror این نوشته را Like کرده است.
  10. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    تو originsاصطبل اسب بود با مدل مختلف تو این بازی فقط فروشگاه دارن که اونم اکثرشون ندارن

11. END_BOY

کاربر فعال

نام:
    یاسر
    HDR وقتی روشنه باعث یه مقدار لگ میشه من خودم کلا HDR رو اف کردم و هیچ لگی تو بازی نداشتم

12. ps34

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    مرسی.باشه الان انجام میدم ببینم چی میشه.من پنج شنبه بازی رو تموم میکنم اما به اندازه ی اورجینز اصلا با بازی حال نمیکنم.اورجینز برای من خیلی دلنشین تر بود گیم پلیش مخصوصا بخش سپر گرفتنش.یا کلا گرافیک اودیسی از هر نظر پایین تره.اصلا بافت سطح زمین رو نگاه میکنی بعد با اورجینز مقایسه میکنی حالت بهم میخوره ! الان ویدیوهای پرفورمنس بازی رو هم دیدم و حدسم درست بود بازی بین 24 تا 29 فریم متغیره و این خیلی بده ! هر بازی ای ار هر شرکتی بهترین بازی دنیا رو هم بدن ولی مشکلات تکنیکی داشته باشه اصلا میشه زهرمار ! واقعا چه کار خوبی کردم قبل رد دد اینو خریدم وگرنه عمرا اگر میتونستم حتی 1مرحلشو ببرم !

13. END_BOY

کاربر فعال

نام:
    یاسر
    سخت نگیر من خودم به شخصه با این بیشتر حال کردم تا ارجینز x_x
    افت فریمی هم ندیدم شاید بود ولی من انقدر غرق بازی بودم متوجه نشدم :D

'!|SNAKE|!' و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  14. ps34

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    خب سلیقه ای هست دیگه.من همه ی عناوین اساسینز رو حتی فرعی ها رو تک به تک رفتم و با دو نسخش حال نکردم.اولی بلک فلگ بود دومی هم این اودیسی.برای من اساسینز 2 . اساسینز اورجینز بهترین توی سری هستن.
    همون غرق بازی بودی افت فریم رو نفهمیدی چون برو یوتیوب یه عالمه ویدیو هست که فریم 24 بازی رو میزنن توی سر یوبیسافت:D کیفت بافت ها و در کل بحث گرافیکی در مقایسه با نسخه ی قبل دیگه بماند

END_BOY این نوشته را Like کرده است.
  15. Meskit

کاربر سایت

نام:
    سینا
    سلام، من این بازی رو ظرفیت دو گرفتم. الان اگه سیزن پس بازی رو با اکانت خودم بخرم قابل بازی و استفاده هستش؟
    ممنون میشم جواب بدین چون میخوام که اگه میشه استفاده کرد سیزن پسش رو بگیرم.

16. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    منم اوایلش متنفر شده بودم از این نسخه
    ولی الان به جرات میتونم بگم یکی از بهترین نسخه هاست (کاش مزخرفات ضد ایرانی رو نداشت فقط)
    از نظر داستانی که به نظر من بهترین نسخه کل تاریخ فرانچایز اساسینزه (نظر شخصی)
    و در روند بازی سورپرایز هایی داره که مغزت رو منفجر میکنه
    از یه سمتی هم مجبورت میکنه یه سری انتخاب های حسابی دردناک بکنی که داستانت گره بخوره
    بازی رو ادامه بده و ناامید نشو فقط