Assassin's Creed: Odyssey

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018.

1. NaRiiMaN

کاربر فعال

نام:
    نریمان

Developer: Ubisoft Sofia
    Publisher: Ubisoft
    Genre: Open-World RPG
    Release Date: October 5, 2018

پس از شایعات فراوان بالاخره نسخه ی جدید AC معرفی شد. وقایع بازی در حدود 400 سال قبل از Origins بوده و محوریت آن "تمدن اولیه" می باشد. از این رو شاهد حضور "اساسین ها" در این نسخه نخواهیم بود!! همچنین در این نسخه شاهد گسترش بیشتر المان های نقش آفرینی خواهیم بود بطوریکه برای اولین بار در سری شاهد انتخاب کرکتر قبل از شروع بازی خوایم بود. بازیکنان میتوانند در نقش Alexios یا Kassandra از نوادگان Leonidas بازی را آغاز کنند. سلاح اصلی بازی نیزه ی شکسته ی Leonidas می باشد که یک Piece Of Eden بوده و جایگزین Hidden Blade شده است.

[​IMG] [​IMG]

از دیگر ویژگی های جدید بازی، اتتخاب دیالوگ بوده که در روند داستان تاثیرگذار می باشد بطوریکه داشتن چندین پایان مختلف برای بازی تایید شده. همچنین بازیکن میتواند قدرت و مهارت های مختلف را روی دکمه های دلخواه Assign کند.

مانند سایر نسخه ها شاهد شخصیت های تاریخی یا خیالی مختلفی در قالب متحد و دشمن هستیم در ادیسه هستیم.حضور شخصیت های زیر تاکنون تایید شده است:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2018
    Hazmat, gamer1998y, Barcelona FC و 29 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. MEHRDAD.F

کاربر فعال

نام:
    مهرداد
    بله.
    .......

خب همینجور که قبلا تاید شده بود اتلانتیس تو بازی وجود داره. ولی برای تجربه اش باید تا اوایل ۲۰۱۹ صبر کنیم.

اینم عکس دروازه اتلانتیس که خودم گرفتم و بسی خوفناک هست:

همنیجور که خیلی از بچه ها گفتن محیط های بازی فوق العادس. مخصوصا محیط های کوهستانی.

عکس از محیط برفی:

عظمت مپ بازی:

GHOST OF SPART, trainer و H^D^ این نوشته را Like کرده اند.
  3. Ramin-SR

کاربر سایت

نام:
    Ramin
    آره واقعا جای مرموزیه باید دید اونطرف چه خبره
    اسم چهار تا منطقه داده که باید از توو هر کدوم یه چیزی پیدا کنم ولی به طور دقیق محلش رو مشخص نکرده چه جوری باید پیدا کنم ؟

4. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    این سیستم انتخاب که اضافه شده بازی جالبتر کرده میتونی برا خرید یه ایتم پول بدی یا به زور بگیری اینکه همه چیز دست خودت حال میده این توی یه ماموریت فرعی زیاد میشه دید

5. MEHRDAD.F

کاربر فعال

نام:
    مهرداد
    در ضمن برای کسایی که میخان عدد مقدار XP که گرفتن یا عدد مقدار XP که باید برای لول آپ شدن بگیرن رو ببینن برن تو قسمت Inventory یا Quest و نشان گر رو ببرن روی لول خودشون بالا سمت راست. اونجا مقدار XP مورد نیاز برای لول اپ شدن رو زده.

مثلا اینجا من برای لول آپ شدن ۱۲۷ هزار XP باید بگیرم:

6. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    منم راحت لول اپ میشه البته یه منطقه کامل میکنم

7. Bahram

Bahram FEARLESS
    عضو تحریریه

نام:
    Bahram
    یک سری ماموریت فرعی تو اون مناطق هست که به همین آرتیفکت ها ختم میشه.

Ramin-SR این نوشته را Like کرده است.
  8. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    Dpe1jSwW0AUAU83.jpg

از کاز پلی هر چه رسد نیکوست :hearteyes: هوففف :fearscream:

SaeedKING, nihilnigritude, .:AC MilaN:. و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. vayne solidor

کاربر سایت

نام:
    حسین
    هیچ وقت تو این سال ها دلیل این همه هیت ورزیدن به این سری را درک نکردم. نزدیک 30 ساعته دارم بازی میکنم الانم هیجان دارم ساعت کاریم تموم بشه برم خونه ادامشو بازی کنم.بازی مثل همیشه فوق العاده بوده هست و خواهد بود.مثل شماره های قبلی و شماره های اینده که خواهد امد.چه اشکالی داره یه بازی AAA هر سال منتشر بشه اصلا کاشکی 6 ماه یه بار یه نسخه ازش میومد .مگه سالی چندتا از این بازی هایی با این وسعت به بازار میان که اینقدر در موردشون غر میزنیم.
    تو این 30 ساعتی که بازی کردم یکبار هم تا الان grind نکردم .این بازی را باید باهاش حال کنید .یه ماموریت اصلی برید یه فرعی بازی کنید یکبار برید شکار یکبار برید یه outpost را بزنید داغون کنید .یکساعت برید تو محیطش بچرخید عکس بگیرید.خلاصه اینکه اگه بخوایید فقط یکسره بشینید ماموریت اصلی برید هم بازی براتون یکنواخت میشه هم جاهایی میرسید که مجبورید گریند کنید.

10. LMFAO 0oo0

کاربر سایت

منم از بازی لذت بردم و می برم ولی چیزی که خیلی داره رو مخ میره روال همیشگی بازیه که برای گرفتن اطلاعات میری یپش کسی ولی طرف میگه فعلا وقت ندارم سرم شلوغه کار دارم. ولی خب حالا فعلا برو این کارارو برام انجام بده و برگرد تا در حد دو کلمه جوابتو بدم. همین مسئله باعث میشه که تایم بازی الکی کش بیاد...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

11. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    بازی گاهی اوقات برای من گیر میکنه مجبورم از اول اجرا کنم تازه اپ1.4اومد این ایتم لجندری چه جوری باید گرفت تو orginsبه یه پسر بچه حرف میزدی بعد ماموریت شانسی بت میداد تو این بازی چنین قابلیتی کسی دیده؟

12. ASHKAN KING

ASHKAN KING King in The North
    کاربر سایت

نام:
    اشــــکـــــان
    بازی از لحاظ گرافیک هنری و داستان عالیِ
    ولی یه چیزی که خلی من رو اذیت میکنه هوش مصنوعی دشمناس
    میری از جلوی یارو رد میشی اصلا انگار نه انگار، یه دقیقه بعد اصلا تو رو میبینه کلا
    این لودینگ ها هم دیگه تو سال 2018 واقعا عجیبه، fast travel و لودینگ اول بازی که 5 مین طول میکشه روی Ps4 Pro. با هر NPC هم میخوای صحبت کنی اگه قابلیت انتخاب توش باشه باید یک دقیقه لودینگ ببینی :|

کاش بازی رو یه کم دیرتر عرضه میکردن، ولی درست عرضه میشه. حیف بود این پتانسیل واقعا.

13. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib

'!|SNAKE|!' این نوشته را Like کرده است.
  14. Sampler

کاربر سایت

نام:
    محمد
    روی چه کنسولیه؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

15. END_BOY

END_BOY Tonight Is The Night
    کاربر فعال

نام:
    یاسر
    بازی پلات شد :D جنبه های مثبت زیادی داشت مثل بخش داستانی و گرافیک و طراحی هنری و گیم پلی از مخفی کاری تا مبارزات نفس گیرش تازه لول بالاتر اسکیل ها رو فعال میکردی قشنگ مبارزات از این رو به اون رو میشد :Dطراحی هنری بازی واقعا پرفکت ه \m/ اسکیل ها هم کاربردی تر شده بودن نه مثل ارجینز که خیلی هاش استفاده نمیشد. نکته مثبت بعدی در مورد کوئست هاست. انقدر کوئست در بازی هست که برای بالا بردن لول اصلا نیازی به گریدینگ نبود فقط باید کوئست میرفتین این موردش به نظرم خیلی خوب بود ولی ایرادی که داشت این بود که به هیچ وجه نمیتونستی یه لول یا دو لول بالاتر از دشمن باشی حتی کوئست ها هم با لول شما تغییر میکرد و هم لول شما میشد احتمال به خاطر RPG بودنش بوده البته انتهای بازی یکم شرایطش فرق میکرد ولی خب تا قبلش این مورد خیلی اذیتم میکرد.تو کل سری فکر کنم بهترین کوئست ها رو داره.بخش کشتیرانیشم خیلی لذت بخش بود منو یاد بلک فلگ مینداخت :D تنوع سلاح های بازی هم خیلی خوب بود تا دلتون بخواد سلاح های مختلف داشت یه موردی دیگه که بود نمیتونستی همینطوری سلاحها رو اپگیرد کنی که باید میرفتی چوپ و پوست و... جمع میکردی و برای هر کدوم یه مقدار از این ایتم ها رو میخواست که خودش باعث میشه بری کلی گشت و گذار انجام بدی که اینم از تاثیرات RPG شدن بازی ه :D نکته مثبت دیگه تغییر چهره بیشتر کرکتر ها بود تو ارجینز که خیلی این مورد کم بود و همش شخصیت های تکراری میدیدی ولی اینجا خیلی بیشتر شده دیگه برای هر کوئست چهره های جدید تری میبینی البته در انتها به موارد تکراری بر میخوری ولی به نظرم ناچیز بود :D این بخش mercenaries هم نکته مثبتی بود که نمیذاشت مبارزات خیلی راحت باشه همیشه هم ترس این رو داشتی که یهو خفت نشی و مجبور بودی جانب احتیاط رو رعایت کنی البته میتونستی یه پولی هم اون وسط بدی که دنبالت نیان ولی اینطوری اصلا حال نمیداد :-"
    اما به نظرم نکات منفی که داشت:
    روی پرو لودینگ به شدت زیاد بود برای هر چیزی بازی لود میکرد حالا نمیدونم رو PS4 چطور بود ولی این مورد خیلی رو اعصاب بود
    حتی وقتی با ایکاروس مناطق دور دست رو برسی میکردی موقع برگشت لودینگ طولانی داشت
    در مورد هوش مصنوعی چندان تعریفی نداشت به راحتی میتونستی بدون دیده شدن از کنار سرباز ها رفت و امد کنی ولی تو بخش رو در رو در مبارزات به نظرم قابل قبول بود :D
    بخش سک* رو هم که به زور گذاشتن توی بازی فکر کنم اینم به خاطر RPG بودن بازی بوده. به نظرم این قسمت رو فقط یه بار تو یه کات سین یا در غالب یه کوئست قرار میدادن خیلی بهتر بود تا اینکه بخوان پلیر رو مجبور کنن کاری رو انجام بدون اونم بدون تغییر در حرکات کرکتر :-":D
    مورد دیگه به نظر خودم از بخش پارکور بازی کم شده بود بیشتر تو محیط های باز ازادانه میچرخیدیم

در پایان جدا از بحث وفادار نبودن به ریشه و این حرفا و ایراداتی که به بازی وارده من خودم به عنوان فن بازی از این بازی لذت بردم :D

reza_cowboy, Milad_HW, esemech و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. SaeedKING

کاربر سایت

نام:
    سعید
    دوستان توی این نسخه نمیشه سپر دست گرفت؟ اتفاقا من با سیستم مبارزات اوریجین حالتی که یه دست شمشیر و یه دست سپر میگرفت خیلی حال کردم اما گویا این قضیه توی اودیسه حذف شده. جالبه دشمنای بازی اکثرا سپر دارن ولی ما نمیتونیم داشته باشیم. خیلی بده که اینجوری! ممنون میشم دوستانیکه بازیو تجربه کردن در این مورد و بطورکلی سیستم مبارزات بازی توضیح بدن.