Assassin's Creed: Odyssey

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018.

1. NaRiiMaN

کاربر فعال

نام:
    نریمان

Developer: Ubisoft Sofia
    Publisher: Ubisoft
    Genre: Open-World RPG
    Release Date: October 5, 2018

پس از شایعات فراوان بالاخره نسخه ی جدید AC معرفی شد. وقایع بازی در حدود 400 سال قبل از Origins بوده و محوریت آن "تمدن اولیه" می باشد. از این رو شاهد حضور "اساسین ها" در این نسخه نخواهیم بود!! همچنین در این نسخه شاهد گسترش بیشتر المان های نقش آفرینی خواهیم بود بطوریکه برای اولین بار در سری شاهد انتخاب کرکتر قبل از شروع بازی خوایم بود. بازیکنان میتوانند در نقش Alexios یا Kassandra از نوادگان Leonidas بازی را آغاز کنند. سلاح اصلی بازی نیزه ی شکسته ی Leonidas می باشد که یک Piece Of Eden بوده و جایگزین Hidden Blade شده است.

[​IMG] [​IMG]

از دیگر ویژگی های جدید بازی، اتتخاب دیالوگ بوده که در روند داستان تاثیرگذار می باشد بطوریکه داشتن چندین پایان مختلف برای بازی تایید شده. همچنین بازیکن میتواند قدرت و مهارت های مختلف را روی دکمه های دلخواه Assign کند.

مانند سایر نسخه ها شاهد شخصیت های تاریخی یا خیالی مختلفی در قالب متحد و دشمن هستیم در ادیسه هستیم.حضور شخصیت های زیر تاکنون تایید شده است:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 NaRiiMaN, ‏Jun 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2018
    Hazmat, gamer1998y, Barcelona FC و 29 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    به نظرم اگه همین بازی به اسم اساسینس نمیزد بهتر بود بازی از نظر گیمپلی از نسخه های قبلی بهتره حرکاتش موقع بالا رفتن نرم تر اما نمی دونم چرا نمیشه به عنوان اساسینس قبولش کرد شاید به خاطر اینه که از تمام سری عقبتر زمانش لوت که بدست میارین از ارگینز خوبتر شده

3. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    کاش یکم این بحث لولش رو آسون تر میگرفت
    من حال و حوصله ندارم به خدا :D
    قدیما خوب میرفتی وسط قلعه شونصد تا سربازم میریختن سرت همه رو سلاخی میکردی
    الان منی که حال و حوصله مخفی کاری ندارم مجبورم ماموریت جانبی برم برای level up
    یا اینکه اگر قصد داشته باشم یه نفر رو بکشن برم با مخفی کاری یه خنجر از پشت مهمونش کنم بعد فلنگ رو ببندم آبا از آسیاب که افتاد دوباره برگردم :D

دوستان به نظرتون بهترین روش برای لول آپ چیه ؟

WCW این نوشته را Like کرده است.
  4. METRO_2034

کاربر سایت

تو نسخه های قبلی هم حتی اولی ها اینجور نبود یعنی اگه میخواستی مبارزه ها برابر شه باید لباس و سلاح و جدید میگرفتی و اپ میکردی

الان بهترین کار اینه که فرعی هارو هم بری! دو دستن یه سری که از رو تابلو مردم عادی میدن که نری مهم نیست ولی اونا که تو نقشه مشخص میشه رو برو. اکثرا هم داستان جالبی دارن و تکراری نیستن. جدای از اون قلعه هارو کامل کن چون تو گنجینه ها سرنخ هست که واسه ادامه بازی و شناسایی یه فرقه مهمه.

حتما هم مجبور نیستی مخفی کاری بری شاخه مبارز رو اپگرید کن از دم سلاخی کن همرو:D

کلا من گفتم تو امتیازات بازی که کسی بخواد از بازی لذت ببره باید حوصله بخرج بده و وقت بذاره اگه نه کیفی نداره.

چون کلا جدای شخصیتی و صدا و اینا تازگی و جذابیتش بیشتره :D منم ایشون رو انتخاب کردم. البته اونو نمیدونم ولی من از طنزی که بعضی جاها داره تو ماموریت فرعی ها خیلی خوشم اومد. خشک و تکراری نکرده شخصیتو.

5. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    اصلا حس و حال ماموریت های فرعی رو ندارم اصلا لذت بخش نیست !
    بیشتر ترجیح میدم کرم بریزم این بونتی هانتر ها تو دریا بیوفتن دنبالم اونجا ترتیبشون رو میدم XP میگیرم :D
    ماموریت میخواد کلی وقتت رو بگیره آخرش ۵۰۰ تا XP بده
    اینجوری تو دریا میوفتی به جون کشی های ملت هر کدوم ۴۰ ۵۰ تا
    کشتی های نظامی هر کدوم ۲۰۰ تا
    کشتی هایی که بونتی هم دارن راحت ۲۵۰ ۳۰۰ تا رو میشه ازشون کاسبی کرد
    خیلی هم آسونه
    این بهترین راه لول آپ کردنه که تا حالا پیدا کردم
    خدا بده برکت :))

#394 Horror, ‏Oct 10, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 10, 2018
    Deadmau5 و reza_cowboy این نوشته را Like کرده اند.
  6. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    اصلا بازی بدون هیدن بلید حال نمیده شاید به این خاطر که مخفی کاری بازی جالب نیست

7. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    به نوعی مخفی کاری کلا تو این بازی کنسل میشه در بعضی ماموریت ها
    تصور کن میگه برای این ماموریت لول ۱۰ برای شما پیشنهاد میشه میری و باید یکی رو بکشی
    بعد طرف لولش مثل شما ۱۰ هستش اما در سطح Elite
    خب اینو بخوای با مخفی کاری بزنی شاید حدود نیمی از جونش رو از دست بده از اون به بعدش دیگه همه میریزن سرت
    کلا گیم پلی این عنوان به شدت رو مخه منه
    با شمشیر باید نزدیک ۱۰۰ ضربه بزنیم تا بعضیاشون طلف بشن اللخصوص این بونتی هانترهایی که میان شکارت کنن
    کاش سطح بازی سخت تر میشد و هوش مصنوعی پیشرفت میکرد به جای اینکه مجبورت کنه ده دقیقه به یه دشمن ضربه بزنی

هر چقدر گیم پلیش رو دوست ندارم از اونور داستان معرکست
    برعکس اوریجین که اصلا داستان پیچیده ای نداشت و به شکلی کاملا پیش پا افتاده و قابل پیشبینی روایت میشد این یکی فوق العاده داستان هیجان انگیزی داره

8. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    سیستم مباررات سری از Orgins کلا تغییر کرد ولی خوب نتونستن پیاده سازی کنن زیاد منم حال نکردم تو orgins

Horror این نوشته را Like کرده است.
  9. D.ace

کاربر سایت

نام:
    JoE
    skill مخصوص هست برای اینکه assassin damage رو بالا ببره اگه اشتباه هم نکنم lvl 10 کریتیکال اساسینت میشه آنلاک کرد که آدرنالین پوینت استفاده میکنه تقریبا 2 برابر بیشتر دمیج میده
    3 نوع دمیج تو بازی هست assassin warrior hunter بسته به نوعی که بازی میکنی میشه تنطیم کرد البته اگه فقط مراحل اصلی رو بری نمیشه باید بری بگردی gear جمع کنی
    من الان lvl 17 هستم تقریبا با اساسینیت یکی میزنم میمیرن :-?(الایت با کریتیکال اساسینیت)

10. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    آره منم کریتیکال رو گرفتم که F رو نگه میداری ولی خب موضوعی که هست اینه که شما حوصله داشتی رفتی فول لول گرفتی
    این روند برای منی که نه وقت و نه حوصله انجام چنین کاری رو نداره یه مشکل محسوب میشه :D اللخصوص وقتی تو کف داستانش میمونی
    چاره ای نیست باید رو سطح Easy بازی رو تموم کنم بره

11. Changed_Man 50

کاربر سایت

نقد و بررسی Dunkey :

Siavash_MH, Arima Kishou, z-fan و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    دوستان بازی رو استیم ۱.۳ گیگ Update داده

13. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    یکی از نکات بسیار بسیار مثبت بازی این قابلیت ریست کردن Ability ها با هزینه خیلی کمه
    اینطوری هر ابیلیتی که حال نکردین ریست میکنید و از اول انتخاب میکنید

14. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    نمی دونم این سری چه سری داره من تمام یه منطقه پاکسازی میکنم بعد میرم بعدی با اینکه اکثرا شبیه همن

15. METRO_2034

کاربر سایت

یه جا کارو اشتباه داری میری پس. گیم پلی هیچ مشکلی نداره و خیلی هم عالیه.

من نهایتا با 5 ضربه هر کس رو میزنم.

16. D.ace

کاربر سایت

نام:
    JoE
    دیگه بازی rpg شده تقریبا بهتره جای اینکه خلاف جهت آب شنا کنی طرفش شنا کنی side mission های خوبی هم داره :D

guppy و Morg0th این نوشته را Like کرده اند.