سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام .دوستان چند تا سوال داشتم امکانش هست افراد با اطلاعات بالا جواب بدن ممنون میشم. دستگاه من ورژن 5.05 هست تقریبا 10 بازی دارم بازی های بضورت قانونی ریخنه شده قابلیت بروزرسانی و... داره . سوالم اینجاست بعد از هک کنسول میتونم بازی ها رو بدون دردسر اجرا کنم یا نه؟ ویه چیز دیگه من اموزش هک رو از این سایت خوندم واسه هک باید گزینه میرا رو انتخاب کنم.دوستانی که کامنت گذاشتن ذکر کردن گزینه هن رو باید انتخاب کنیمیرا باگ داره . من پیدا نکردم (یه اسکرین شات بگیرید من ببینم!!) .با تشکر
می بایست دیتای بازی های هک شده را دانلود و به کنسول منتقل کنید. Save بازی اصلی به نسخه هک شده نمی خورد.

روش جدید هک آفلاین با Browser ارائه شده است که بسیار ساده است و سایت زیر را هم خودم با فایل ها ایجاد کردم :

اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

• Like
Reactions: four24

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام.
در حال حاظر به کنسول دسترسی ندارم خودم نمیتونم تست کنم.
متاسفانه منم به مشکل پریدن سیو برخوردم ولی خوشبختانه بازی رو شروع نکرده بودم و سیو 10ساعت بازی گاد پسرخالم پرید:D:D
ظاهرا هم مشکل از میرا چون من همیشه از crack.bargains انجام میدادم.
الان سوالم اینجاس چون قبلا یه صحبتایی شده بود که اگه hen خالی اجرا بشه نیاز به نصب دوباره بازیاس.
میخواستم بدونم درست یادمه یا دارم اشتباه میکنم؟
باید دوباره نصب کنم یا نیازی نیس؟

نه نیاز به نصب دوباره نیست دیتاتوی کنسول هستش خاموش کن دوباره روشن کن با hen هک کن و استفاده کن.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام

یک ps4 slim گرفتم روشنش کردم ورژنش 3.55 بود حالا اگر قصدم پیدا کردن چنین کنسولی بود عمرا پیدا می کردم ~X(

یک سوال داشتم العان به هر دلیلی دیتای بازی از یک سایت و آپدیت بازی از سایت دیگه بگیریم
دو حالت پیش میاد
از دو ریلیز کننده جداگانه باشه جواب میده؟
از یک ریلیز کننده باشه چی جواب میده؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
درود،
مطمئن هستید آکبند خریدید ؟

آک نبود گرفته بود یک دسته هم براش خریده بود فقط باهاش pes17 و fifa17 بازی کرده بود بعد گذاشتش تو جعبه تغریبا شکار زدم :)

لطف میکنین سوال دومم درمورد آپدیت را هم جواب بدین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Parham

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
آک نبود گرفته بود یک دسته هم براش خریده بود فقط باهاش pes17 و fifa17 بازی کرده بود بعد گذاشتش تو جعبه تغریبا شکار زدم :)

لطف میکنین سوال دومم درمورد آپدیت را هم جواب بدین
درود. IDباید یکسان باشد. همچنین بر روی برخی از ریلیزها در سایت های ایرانی و خارجی خود آپدیت هم قرار می دهند که بهتر است در کنار هم بگیرید. برخی از موارد عدم سازگاری نسخه دانلود شده باIDیکسان با پچ را داشتم که خودم مجبور به دانلود مجدد شدم

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like
Reactions: SHAM

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود دوستان یه سوال :
این هک که برای پی اس 4 اومده منجر به سوختن دستگاه و یا مشکلات احتمالی برای دستگاه نمیشه ؟ چون بعضی وقتا که دستگاه هنگ میکنه اینو میگم

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
درود دوستان یه سوال :
این هک که برای پی اس 4 اومده منجر به سوختن دستگاه و یا مشکلات احتمالی برای دستگاه نمیشه ؟ چون بعضی وقتا که دستگاه هنگ میکنه اینو میگم

شما کامپیوتر خونتون هنگ می کنه می سوزه؟؟!!!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود دوستان یه سوال :
نه مشکلی نداره
واسه من که تا حالا یه بار هم هنگ نکرده

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
شما کامپیوتر خونتون هنگ می کنه می سوزه؟؟!!!
هنگ کرده نسوخته ولی یه درایور کارت گرافیک که مشکل باگ داشته باعث شده مدار تغذیه کارت بسوزه (نمونه کارت gtx 590 انویدیا که یه درایور ناقص باعث شد مدار تغذیش بسوزه ) این روش هک هم هنوز باگ داره واسه همین من به شک افتادم مبادا اتفاقی بیفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر