سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام.
در حال حاظر به کنسول دسترسی ندارم خودم نمیتونم تست کنم.
متاسفانه منم به مشکل پریدن سیو برخوردم ولی خوشبختانه بازی رو شروع نکرده بودم و سیو 10ساعت بازی گاد پسرخالم پرید:D:D
ظاهرا هم مشکل از میرا چون من همیشه از crack.bargains انجام میدادم.
الان سوالم اینجاس چون قبلا یه صحبتایی شده بود که اگه hen خالی اجرا بشه نیاز به نصب دوباره بازیاس.
میخواستم بدونم درست یادمه یا دارم اشتباه میکنم؟
باید دوباره نصب کنم یا نیازی نیس؟

شانیسه
اگر به باگش خورده باشی باید دوباره نصب کنی
اگر نه نیازی نیست
تا تست نکی معلوم نمی شه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من نسخه گوتي بلاد بورن را دانلود كردم و موقع اكستركت كردنشم هيچ پيغام خطايي نداد، ولي موقعي كه دارم به كنسول انتقالش ميدم به حول و حوش 18 گيگ كه ميرسه پيغام خطا ميده.

واقعا اعصابمو بهم ريخته. چون 30 گيگه و به همين راحتي دوباره نميشه دانلودش كرد.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستان من نسخه گوتي بلاد بورن را دانلود كردم و موقع اكستركت كردنشم هيچ پيغام خطايي نداد، ولي موقعي كه دارم به كنسول انتقالش ميدم به حول و حوش 18 گيگ كه ميرسه پيغام خطا ميده.

واقعا اعصابمو بهم ريخته. چون 30 گيگه و به همين راحتي دوباره نميشه دانلودش كرد.

FPKG اش مشکل داره متاسفانه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
FPKG اش مشکل داره متاسفانه

ممنون داداش. من دوباره حذفش كردم و اكستركتش كردم و اين دفعه موقع ريختن، به 13 گيگ كه رسيد گير داد.

اگه از يه جا ديگه هم دانلودش كنم بازم همين مشكلو داره؟ چون گوتيش مال اروپاست و ميترسم بقيه هم همين مشكل دارشو گذاشته باشن

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ممنون داداش. من دوباره حذفش كردم و اكستركتش كردم و اين دفعه موقع ريختن، به 13 گيگ كه رسيد گير داد.

اگه از يه جا ديگه هم دانلودش كنم بازم همين مشكلو داره؟ چون گوتيش مال اروپاست و ميترسم بقيه هم همين مشكل دارشو گذاشته باشن

ریپ یک شخص یا گروه دیگه رو بگیرید

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
یه چندتا سوال دارم راجع به آخرین نسخه هک:
1. این هک موقتیه؟ یعنی هر بار که کنسول رو روشن میکنین باید هک فعال بشه؟
2. تو آموزش ها دیدم برای اکسپلویت چندتا گزینه میاد، مثل hen، mira یا mira+hen کدومش از همه بهتره؟ تفاوت هاشون چیه؟
3. بازیهایی که نصب میشن، بعد هر بار ریست کنسول باید دوباره نصب شن؟
4. بازیها از لحاظ عملکردی مثل نسخه اورجینال کار میکنن، یعنی سیو و dlc و آپدیت دارن؟
5. اگر بعد یه مدت کسی خواست کنسولش رو آپدیت کنه میشه کامل هک رو پاک کرد مثل روز اول؟
6. روشی وچود داره که بدون آپدیت بشه اکانت psn رو روی کنسول هکی فعال کرد تا بشه از سیو بازیهای قبلی استفاده کرد؟ آخه من یه سری سیو دارم از اکانتم که میخوام روی یه کنسول جدید استفاده کنم.
ممنون.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام
یه چندتا سوال دارم راجع به آخرین نسخه هک:
1. این هک موقتیه؟ یعنی هر بار که کنسول رو روشن میکنین باید هک فعال بشه؟
2. تو آموزش ها دیدم برای اکسپلویت چندتا گزینه میاد، مثل hen، mira یا mira+hen کدومش از همه بهتره؟ تفاوت هاشون چیه؟
3. بازیهایی که نصب میشن، بعد هر بار ریست کنسول باید دوباره نصب شن؟
4. بازیها از لحاظ عملکردی مثل نسخه اورجینال کار میکنن، یعنی سیو و dlc و آپدیت دارن؟
5. اگر بعد یه مدت کسی خواست کنسولش رو آپدیت کنه میشه کامل هک رو پاک کرد مثل روز اول؟
6. روشی وچود داره که بدون آپدیت بشه اکانت psn رو روی کنسول هکی فعال کرد تا بشه از سیو بازیهای قبلی استفاده کرد؟ آخه من یه سری سیو دارم از اکانتم که میخوام روی یه کنسول جدید استفاده کنم.
ممنون.

1- بله
2- Hen خالی، Mira یک CFW هست که یک سری امکانات اضافه می کنه منتها فوق العاده باگ داره
3- خیر
4- بله، DLC و آپدیت ها رو باید نسخه هکی اشون رو نصب کنی، نسخه اصلی اشون روی بازی نصب نمی شن
5- بر طبق تئوری، شما اگر از منوی ریکاوری کنسول رو دوباره Initialize کنی از اثرات هک چیزی نمی مونه، اما کسی نمی تونه به شما اطمینان بده که واقعا سونی نمی تونه بفهمه شما کنسول رو هک کردید یا خیر
6- خیر نمی شه اکانت PSN روی کنسول اکتیو کرد، جدا از این که سیو بازی های هکی به نسخه های اصلی نمی خوره

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

دانلود بازی Bloodborne Game of the Year Edition برای PS4

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير

خيلي ممنون داداش.

مشكل بالاخره حل شد. بار دوم كه بازي را دوباره از رار در آوردم و ريختمش، بازم تا وسطاش رفت و پبغام خطا داد، منم كلا بيخيالش شدم و رفتم يه بازي ديگه هكيمو اجرا كنم ولي يدفعه كنسول خاموش شد و گفتم حالا كه اينجور شده بزار براي بار سوم اون ديتاي قبلي را پاك كنم و دوباره بلاد را از حالت رار در بيارم و انتقالش بدم و اين دفعه به USB سمت چپ زدمش و كامل ريخته شد.

حالا نميدونم اشكال از كنسول بود، هارد بود، خوب پارت هاش به هم نمي چسبيد، كامپيوتر مشكل داشت يا هر چيزي ولي هر چي بود و چون هاردم USB 2 هستش و كلي ريختنش زمان ميبره، شيرين يه روز كاملمو ازم گرفت:D

• Like
Reactions: IMANOKA and mgh2225

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
دستگاهم اسلیم هست و با استفاده از بزنامه اندروید ورژن 1.3 هک میکنم . تا الان مجموعا دوبار موقع ارسال پیلود hen دستگاه خود به خود خاموش شده
میخواستم بدونم این خاموش شدن به دستگاه اسیبی نمیرسونه ؟؟ و یه چیز عادی هست اگر برای کسی اتفاق بیافته ؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام
دستگاهم اسلیم هست و با استفاده از بزنامه اندروید ورژن 1.3 هک میکنم . تا الان مجموعا دوبار موقع ارسال پیلود hen دستگاه خود به خود خاموش شده
میخواستم بدونم این خاموش شدن به دستگاه اسیبی نمیرسونه ؟؟ و یه چیز عادی هست اگر برای کسی اتفاق بیافته ؟

Kernel Panic هست و اتفاقی نمیفته، جای نگرانی نداره
حتما از پی لود Hen خالی استفاده کنید، به هیچ وجه از Mira استفاده نکنید

• Like
Reactions: mskm82 and Parham

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
سلام

خاموش شدن های ناگهانی و خارج از برنامه ممکنه باعث پاک شدن سیستم عامل کنسول بشه و نیاز به ریکاوری پیدا کنه و حتی در حالت بدش ممکنه به هارد دستگاه آسیب برسونه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستان اخبارتون رو با دلیل و مدرک قرار بدید .
در صورتی که احساس بشه کسی به خاطر منافع شخصی خودش مطلبی رو اینجا ارسال میکنه دسترسیش به تاپیک قطع میشه .

four24

کاربر سایت
Jun 10, 2018
6
سلام .دوستان چند تا سوال داشتم امکانش هست افراد با اطلاعات بالا جواب بدن ممنون میشم. دستگاه من ورژن 5.05 هست تقریبا 10 بازی دارم بازی های بضورت قانونی ریخنه شده قابلیت بروزرسانی و... داره . سوالم اینجاست بعد از هک کنسول میتونم بازی ها رو بدون دردسر اجرا کنم یا نه؟ ویه چیز دیگه من اموزش هک رو از این سایت خوندم واسه هک باید گزینه میرا رو انتخاب کنم.دوستانی که کامنت گذاشتن ذکر کردن گزینه هن رو باید انتخاب کنیمیرا باگ داره . من پیدا نکردم (یه اسکرین شات بگیرید من ببینم!!) .با تشکر

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام .دوستان چند تا سوال داشتم امکانش هست افراد با اطلاعات بالا جواب بدن ممنون میشم. دستگاه من ورژن 5.5 هست تقریبا 10 بازی دارم بازی های بضورت قانونی ریخنه شده قابلیت بروزرسانی و... داره . سوالم اینجاست بعد از هک کنسول میتونم بازی ها رو بدون دردسر اجرا کنم یا نه؟ ویه چیز دیگه من اموزش هک رو از این سایت خوندم واسه هک باید گزینه میرا رو انتخاب کنم.دوستانی که کامنت گذاشتن ذکر کردن گزینه هن رو باید انتخاب کنیمیرا باگ داره . من پیدا نکردم (یه اسکرین شات بگیرید من ببینم!!) .با تشکر

درود،

هک تنها تا نسخه 5.05 ارائه شده است و برای نسخه 5.5 هک وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر