سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
راهی برای نصب DLC ها اومده؟؟
من در به در دنبال DLC بلادبورن میگردم و حتی نسخه Dulpex رو دانلود کردم اما DLC رو نداشت...

روشش هست ولي فعلا كسي درست و حسابي نميگه چجوريه. البته روش باز كردن DLC هاي كم حجمي كه تو خود بازي از قبل هستن را گفتن

بلاد بورن نسخه سالشم داداش دامپ شده كه كلا DLC شم توشه

اين لينك مستقيم گوگل درايوش هستش كه اگه احيانا پيغام داده بود كه به علت شلوغي سرورها 24 ساعت بعد بيا با گوگل درايو جيميل خودت دانلودش كن

ShrinkEarn

• Like
Reactions: Gotham Knight

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
برو توی This PC، روی درایو هات کلیک راست کن، برو توی Properties بعد Tools اونجا قسمت Error Checking بزن هاردت اسکن بشه و ارور هاش برطرف بشه
این کار رو برای تک تک درایو هات باید انجام بدی
آقا ممنون با راهنمایی شما این ارور the volume is dirty فیکس شد.حالا برم ببینم بازی رو میتونم نصب کنم.اصلا قایل pkg assassin creed واقعا 39.5 گیگه یا درست دانلود نشده؟

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
روشش هست ولي فعلا كسي درست و حسابي نميگه چجوريه. البته روش باز كردن DLC هاي كم حجمي كه تو خود بازي از قبل هستن را گفتن

بلاد بورن نسخه سالشم داداش دامپ شده كه كلا DLC شم توشه

اين لينك مستقيم گوگل درايوش هستش كه اگه احيانا پيغام داده بود كه به علت شلوغي سرورها 24 ساعت بعد بيا با گوگل درايو جيميل خودت دانلودش كن

ShrinkEarn

ممنونم

فقط مطمعنی که این نسخه DLC رو هم داره؟ (میترسم دوباره 30 گیگ دانلود کنم DLC نباشه و به فنا برمx_x)
یکی هم این نسخه ریجن اروپا هست یا امریکا؟

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنونم

فقط مطمعنی که این نسخه DLC رو هم داره؟ (میترسم دوباره 30 گیگ دانلود کنم DLC نباشه و به فنا برمx_x)
یکی هم این نسخه ریجن اروپا هست یا امریکا؟

كاملا اوكيه داداش. اتفاقا تو پسوند لينكش يه حرف g هم هست كه مشخص كنه نسخه سالشه. خودمم همين ديشب دانلودش كردم و DLC هم داشت

اينم نسخه اروپاييش هست چون گوتيش مال فقط اروپا هست و نسخه كمپليتش مال آمريكاست

• Like
Reactions: Gotham Knight

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
الان از سایت p30day پارت یکه بازی god of war رو دانلود کردم همون یه پارت رو هم تست میکنم ارور میده.هم با rar هم با 7zip.حتی الان این پارت اول god of war رو روی دسکتابم گذاشتم.وقتی میخوام به هارد انتقال بدم نمیشه.ارور the volume is dirty میده.چیه داستان؟
شما یه جای کار مشکل داری
من از پی سی دی گادوار گرفتم و اساسین
جفت ش به راحتی اکسترکت و اجرا شد
مشکلت در دانلود منیجرته یا هاردت یا ویندوزت رو نمیدونم

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
مشکل تو خود برنامه winrar هست. باید به آخرین ورژن آپدیت کنی . منم همین مشکل رو داشتم که فعلا حل شده با این روش

TOMAS MILIAN

کاربر سایت
May 27, 2015
33
مطمئنید این روش هک ایرادی نداره؟ امروز از طریق www کنسول خواستم اکسپلوید کنم ولی تا رفتم به این آدرس * بعد از چند ثانیه دستگاه یهو خاموش کرد! قبلا مشکلی نداشتم و براحتی پیغام !you're all set ظاهر میشد و بازیارو اجرا میکردم ولی الان دوباره تست کردم همون اتفاق افتاد یعنی کنسول خاموش شد دیگه جرات نکردم امتحان کنم
به نظرتون هک پریده یا مشکل سخت افزاریه؟ بدجور نگرانم کرده این قضیه

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
مطمئنید این روش هک ایرادی نداره؟ امروز از طریق www کنسول خواستم اکسپلوید کنم ولی تا رفتم به این آدرس * بعد از چند ثانیه دستگاه یهو خاموش کرد! قبلا مشکلی نداشتم و براحتی پیغام !you're all set ظاهر میشد و بازیارو اجرا میکردم ولی الان دوباره تست کردم همون اتفاق افتاد یعنی کنسول خاموش شد دیگه جرات نکردم امتحان کنم

Kernel Panic اه
بعضی مواقع پیش میاد
خطرناک هم نیست، عادیه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
اصلا جای نگرانی نیست طبیعیه.

تا جایی که دو بار تست کردم و خودم اشتباه کردم وقتی اپ اندروید رو اجرا کردم پیلود رو انتخاب نکردم و مرورگر رو باز کردم و آدرس رو فراخوانی کردم کنسول خاموش شد.

ولی هر بار که اول پیلود رو select کردم و بعد مرورگر رو باز کردم به این مشکل برنخوردم.

• Like
Reactions: TOMAS MILIAN

BABY BOS

کاربر سایت
Jun 2, 2018
7
سلام دوستان من کنسولم از طریق مرورگر هک میکنم اما هر دوسه روز یه بار سیو بازی میپره بازی از اول شروع میشه بازی نیدفوراسپید پیبک از طرق mira+hen کنسولم رو هم میکنم ممنون میشم اگه جواب بدین

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام دوستان من کنسولم از طریق مرورگر هک میکنم اما هر دوسه روز یه بار سیو بازی میپره بازی از اول شروع میشه بازی نیدفوراسپید پیبک از طرق mira+hen کنسولم رو هم میکنم ممنون میشم اگه جواب بدین

Mira استفاده نکن
از HEN نسخه 1.6 استفاده کن
Mira باگ داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر