Blade Strangers| PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط mondas, ‏May 24, 2018.

1. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید

Blade Strangers

سبک : Fighting

سازنــــده : Studio Saizensen

ناشـــر : Nicalis

زمان انتشار :Summer 2018
    پلتفرم ها :Ps4 , Nintendo switch , Pc , Xbox one

شرکت نیکالیس اومده طی یک اقدام خداپسندانه قهرمان های بازی هایی رو که ناشرش بوده به همراه شخصیت های جدید و همینطور شخصیت های مهمان گرد هم آورده و یک بازی مبارزه ای زیبا ترتیب داده...(اینا قبلا بازی Crystal Crisis رو که تو سبک تتریس هست با شخصیت های بازی هاشون برای نینتندو سوییچ بیرون دادند..مثل اینکه بهشون ساخته....)

بیشتر شخصیت ها از بازی Code of Princess هستند که برای 3ds و pc اومد , امسال هم برای switch میاد (عمرا اگر نیم درصد از اعضای بازیسنتر این بازی رو تجربه کرده باشند)

Quote و curly از cave story ...دیگه این عنوان روی همه پلتفرم ها سالی چند بار میاد اینو دیگه می شناسید که !!...البته شکل ظاهری این دو شخصیت از ابتدا و از روی باکس آرت کار شده ولی حین مبارزه بصورت پیکسلی هم در میان...

چند شخصیت هم از سری Umihara Kawase Sayonara میان (بخدا خودم هم نمیدونم چه بازی هست..! فکر کنم نه تنها توی بازی سنتر بلکه توی کره زمین هم کسی اینو بازی نکرده..!!

ولی با شخصیت های مهمان همه مخصوصا pc بازها آشنایی کامل دارند

اولی Gunvolt از بازی Azure Striker Gunvolt ( الان میگن چی شرو ور میگی این یارو رو کی میشناسه آخه نکبت ؟)

دومی آیزاک از بازی The Binding of Isaac

سومی Shovel Knight از بازی Shovel Knight

14 کاراکتر برای بازی در نظر گرفته شده تا این لحظه

• در قسمت story mode بازی که حکم داستان بازی رو داره باید جلوی نهاد شیطانی فردی به نام لینا که یک دخترک سایبورگه بایستید...
    • قسمت Missions mode بخشی هست که مهارت هاتون رو اونجا تقویت کنید به همراه آرکید و ترینینگ و.... این مزخرفات بازی های مبارزه ای....
    • برای هر کاراکتر زمین مبارزه مخصوصش به عنوان home در نظر گرفته شده به همراه تم موسیقی مخصوص بازی خودش (زمین مبارزه آیزاک همون زیرزمین بو گندو معروف هست)......به همراه 3 رنگ برای لباس..
    • نوار حرکات ویژه به نام Heat up برای بازی در نظر گرفته شده کا با پر شدنش به رسم تمام بازی های مبارزه ای , شخصیت مورد نظر یک حرکت محیرالعقول از خودش در میکنه....!
    • مبارزات از سیستم 4 دکمه ای بهره میبره تا ساده تر باشه و باعث کاهش لگ قسمت آنلاین بشه و همینطور سازنده قول داده که مبارزه ها برای همه حتی کسانی که آشنایی زیادی با بازی های مبارزه ای ندارند راحت باشه و گرافیک Handdrawn بسیار زیبا که به سبک انیمه ای کار شده ...

*متاسفانه از یکی از شخصیت ها (Solange ) نمیشه عکس قرار داد پیشاپیش پوزش می طلبم .....ماشاالله اون شخصیت توی همه تصاویر هم هست....

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

The game’s cast of playable characters is as follows​

Gunvolt (Azure Striker Gunvolt)

Isaac (The Binding of Isaac)

Quote (Cave Story+)

Curly Brace (Cave Story+)

Ali (Code of Princess EX)

Liongate (Code of Princess EX)

Shovel Knight (Shovel Knight)

Kawase (Umihara Kawase series)

Noko (Umihara Kawase series)

Emiko (Umihara Kawase series)

Lina (all-new character)

Helen (all-new character)

Master T (Code of Princess EX)

Solange (Code of Princess EX)

#1 mondas, ‏May 24, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 28, 2018
    m.a.t, msf, ce7en44 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    #2 mondas, ‏May 24, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 24, 2018
    m.a.t, msf و ce7en44 این نوشته را Like کرده اند.
  3. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    تصاویر بازی در یکی از نمایشگاه ها بصورت کاملا زنده....صفحه versus و همینطور character select رو می تونید مشاهده کنید(احتمالا روستر نهایی همین 14 کاراکتر باشند..)

m.a.t, msf و ce7en44 این نوشته را Like کرده اند.
  4. raya2

کاربر سایت

cave story یک بازی پلتفرمر دوبعدی عالی بود.

شخصیت فقط Solange :p

این هم کاور:

m.a.t, mondas و ce7en44 این نوشته را Like کرده اند.
  5. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    همونطور که گفتم نمی تونم از شخصیت solange تصویر قرار بدم ولی نگفتم که نمی تونم تریلر قرار بدم .......البته نمی دونم آپارات در قبال این حرکت من چه سیاستی رو اتخاذ می کنه!...:-SS...اینم از گیمپلی بروبچز Code of Princess....

ce7en44, m.a.t, raya2 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    m.a.t, raya2 و ce7en44 این نوشته را Like کرده اند.
  7. NoctisSasuke

کاربر سایت

نام:
    Farshad
    بازی بین کنسول و PC کراس پلی داره؟

فکر میکردم تو کل ایران تنها کسی که برا این بازی هایپه که چه عرض کنم کلا تنها کسیم که از وجود همچین چیزی خبر داره D:

اگه از نظر پرفومرنسی رو سوئیچ مشکلی نداشته باشه میخوام رو اون بگیرم

mondas این نوشته را Like کرده است.
  8. Safety & Peace

Safety & Peace Я!5Ξ UP
    کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    منم خیلی با آرت استایل بازی حال میکنم و اسپرایت هاش خیلی خوشگل کشیده شدن. جایی ندیدم کراس پلی باشه.

9. m.d.makan

کاربر سایت

نام:
    مــاکــان
    کیفیت بصری بازی منو یاد استریت فایترهای Nes میندازه، البته خیلی جاها مشخصه که پیشرفته تره.
    اما جالبه یجورائی نوستالوژی داره برام.
    حیف که دیگه اعصاب اون دوران ندارم ، مغزم دیگه برا سبک فایتینگ ارور میده.

10. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    بازی اومد با حجم 1.39 GB....گروهی به نام Hoodlum زحمت پایرسی بازی رو کشیده مثل اینکه!!...خدا خیرش بده...!!

از اونجایی که من پسر خیلی خوبی هستم و از فیلتر شکن استفاده نمی کنم به نمره های متا دسترسی ندارم پس شما عزیزان
    رو ارجا می دم به Gameranking....دوستان از اون پایین اشاره می کنند که متا تا این لحظه با 4 تا نقد 76 هست....

این نمره ها هم مربوط میشه به نسخه سوییچ ,نیست رو سوییچ قحط الفایتینگ هست و سوئیچیان هنوز دارند با استریت فایتر 2 حال میکنند...اینه که همه مثل خوره ها افتادند روی سولنج سوئیچ..!!...انگار نه انگار پی سی هم سولنج داره...!!
    تو این 3 تا نقد هم معلوم نیست کی به کیه یکی از سینگل بازی ایراد گرفته ...یکی دیگه ازش تعریف کرده....ولی چیزی که همه روش اتفاق نظر داشتند گرد آوری و حضور کاراکترهای بازی های نیمچه ایندی کنار هم بوده و از نکات مثبت بر شمردند و همینطور از کاستوم سولنج خیلی تعریف کردند و اون رو سرشار از امید به زندگی و آکنده از مفاهیم روح نواز و آرامش بخش دونستند...!!

یک جایی خوندم دقیق یادم نیست کجا که سر بازی code of princess بود یا vagrant که یک بیمار لاعلاج با انجام بازی و ساعت ها خیره شدن به نقطه های خاصی از صفحه مانیتور شفا گرفته بود...!! یعنی سولَنج در فروش بازی همونقدر تاثیر گذار خواهد بود که Ivy از سول کالیبور یا cammy :x از استریت فایتر یا جماعتی از نِسوان در Dead or Alive ....کلا سیاست کثیفی هست اما بسیار موثر..!!=P~...

حالا خودم یخورده با سولنج ور برم..!!:"> منظورم اینه که کمبو ها رو تمرین کنم و چند تا فایت بزنم میام اینجا نظر میدم....

در پایان شما رو دعوت می کنم به یک تیکه معنی دار, که تو خود بازی امیکو به سولنج می اندازه...!!
    نوشته ها رو بخونید لطفا با زیرش کاری نداشته باشید....!![-x

Milad_HW, ce7en44, armin_shadow و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.