Battlefield V | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Fifa 10, ‏May 24, 2018.

?

از تم جنگ جهانی دوم راضی هستید؟

Poll closed ‏Jul 23, 2018.
  1. بله

47 رای
    66.2%
  2. خیر

24 رای
    33.8%
  1. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    Title: Battlefield V
    Developer: EA DICE
    Publisher: Electronic Arts
    Engine: Frostbite
    Genre: FPS
    Mods: Single player, Co-op , Multiplayer
    Release Date: 19-Oct-2018 (For Deluxe version 16 Oct)
    Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
    War Stories: بخش سینگل پلیر بازی مانند battlefield 1 طراحی شده. چندین داستان گفته نشده از جنگ جهانی دوم که تاثیر های مهمی روی جنگ جهانی دوم داشت. یکی از این شخصیت ها زن جوانی است که جزء جبهه ی مقاومت نروژ خواهد بود و با نازی های آلمان مبارزه میکند. شایعه شده که یکی از این داستان ها هم در مورد یک سرباز آلمانی هست.

Grand Operations: مدل بزرگتری از مود Operation که توی B1 دیدیم. بخش مولتی پلیر خواهد بود که 4 روز و توی چندین مپ اتفاق میفته. هر گروه با توجه به اینکه جنگ روز قبل رو بردن یا باختن، تبعات خوب یا بدی روی منابع و ماموریت هاشون خواهند داشت. توی هر روز هم ممکنه که یکی از ماد ها مثل Conquest Assault یا Breakthrough رو بازی کنید. اگه تونستید زنده بمونید و به روز 4 برسید، سرباز ها به شدت خسته میشن و منابع و مهمات هم کاهش پیدا میکنه.

Fortifications و تخریب پذیری : فیزیک و انیمیشن در Battlefield V نقش پر رنگ تری دارد. ساختمان ها قابلیت تخریب دارن و در طول مبارزه هم تغییر میکنن. در مقابل با قابلیت جدید Fortifications مواجه هستیم. مانند B1 که همه ی سربازان ماسک داشتن، در BV همه یک Tool box دارند که با اون میتونید کاور خودتون یا خون های تخریب شده رو ترمیم و مستحکم کنید. حتی میتونید توی کاوری که هستید یه چاله بکنید تا بهتر بتویند از خودتون محافظت کنید یا کاوری که الان در اختیار دارید رو ازتقا بدین. کلاس Support قابلیت و توانایی های بیشتری در این زمینه دارد.

Combined Arms: ماد جدید برای بخش Coop چهار نفره است. شما با 3 نفر دیگر از دوستاتون مراحلی رو در پشت خط دشمن انجام میدین. توی مراحل خبری از پشتیبانی نیست و باید خودتون منابع لازم رو تهیه کنید. نوع حضور شما در این مراحل به صورت پیاده و چتر بازی هست.

انیمیشن کاراکتر: انیمیشن و حرکت کاراکتر هم تغییرات قابل توجهی داشته.. شما میتونید خودتون به عقب یا جلو و چپ و راست پرت کنید. در حالت خوابیده و عقب رفتن هم میتونید شلیک کنید. این قابلیت باعث کند شدن شلیک کردن شما هم نمیشه. میتویند سربازهای زخمی رو هم به منطقه امنی بکشید. میتونید نارنجک رو توی هوا منفجر کنید. اگر در نزدیکی شما نارنجی یا بمبی منفجر بشه، در انیمیشن جدید به اطراف پرت میشید.

Company: توی این قابلیت جدید شما توانایی تغییرات ظاهری بر روی خودتون، وسایل نقلیه و اسلحه و تجهیزاتتون دارید. از جمله این تغغیرات میشه به تغییرات ظاهر هر کلاس بازی (که بهش Archetypes گفته میشه)، تغییر loadouts ، اسلحه و تجهیزاتشون، تغییر توی چهره کاراکتر و لباستون اشاره کرد. ظاهرا یه نسخه ی خیلی پیشرفته تری از چیزی که توی B1 میبینیم که ظاهر یا همون cosmetics بخش زیادی از اون رو تشکیل میده. حتی گفته شده که در حین بازی هم میتونید این تغییرات رو اعمال کنید ولی هنوز گفته نشده که چطور و کجا.

Premuim Pass، Lootbox: خبری از هیچکدوم از اینها نیست و تمامی DLC و آپدیت های بازی مجانی هستند. هیچگونه Pay 2 win هم توی بازی وجود نخواد داشت و فقط با بازی کردن و پول درون بازی که کسب میکنید میتونید کاراکتر و تجهیزات خودتون رو ارتقا یا تغییرات ظاهری بدین. یکی از دلایل مهمی که برای حذف Premium Pass عنوان شده این بود که پلیر ها رو از هم جدا میکرد و لذت بازی کردن رو از پلیر ها میگرفت. البته پول واقعی برای بازی هست و شما میتونید دقیقا همون آیتمی که میخواد از استور بازی خرید کنید یا با بازی کردن به دست بیارید ولی به این معنی نیست که بتونید با پول واقعی اسلحه ی خاصی رو زودتر آنلاک کنید یا بهش تجهیزات بیشتری بدین.

Tides of War: محتوای کامل جدیدی هست که تم جنگ جهانی دوم رو داره و مطابق به اتفاق های جنگ جهانی و پیشرفت یا پسرفت متفقین و متحدین هستند. رویداد ها و مراحل هم ممکنه به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه باشه.

اطلاعات تکمیلی:
    • نسخه ی PC با کمک Nvidia ساخته خواهد شد.
    • سلامت شما تغییر کرده و به صورت چند خط در اومده و خود به خود و با گذر زمان خوب نخواهد شد و باید از کمک های اولیه برای پر کردن خط های خالی استفاده کنید ولی اگر هر خطی از بین نرفته باشه و فقط کم شده باشه،بعد از مدتی خوب خواهد شد. در این مورد کلاس Medic توانایی های بیشتری زمینه دارد.
    تفاوت نسخه های بازی:
    1.jpg

#1 Fifa 10, ‏May 24, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 27, 2018
    IMANOKA, mondas, MOSTAFA VI و 20 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. MHD.ir

کاربر سایت

نام:
    محمد
    این اوریجنیم رسما سوهانه روحه
    بچه ها ای دی تو اعلام کنید این چند روز بازی کنیم
    برا من Capitan-Price012

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  3. tranceyou

کاربر سایت

با سلام
    از دوستان و با تجربه های این بازی درخواستی داشتم و اون اینه که من از کجا میتونم یه اموزشی از این بازی رو پیدا کنم
    و اطلاعاتی در مورد استفاده از امکانتش بدست بیارم ، در حال حاضر نسخه بتا رو نصب و دارم بازی میکنم اما چون من
    بازی 1 رو بازی نکردم به صورت انلاین.
    سپاس

4. MHD.ir

کاربر سایت

نام:
    محمد
    برید گیم پلی افراد حرفه ای رو تو یوتیوب اپارت تویچ ببنید همه چی دستتون میاد

5. tranceyou

کاربر سایت

دوست عزیزم بله دقیق گفتی ولی بنده دیدم منظورم من استفاده از ابزارها و اصطلاحات موجود در بازی هست

6. CaeZer

Gold User

سلام

برای اینکار باید نسخه آفلاین بازی کنید . چون آفلاین مرحله به مرحله هست ، و هر مرحله یک امکان یا ممکنه توی مرحله اول چندتا امکان آموزش بده ، مثلا بنده بتلفیلد 4 یادمه وقتی گرفتم مستقیم رفتم آنلاین نووب که چه عرض کنم بدتر ، همش کشته میشدم و حتی نمیتونستم یک کیل شانسی داشته باشم ، تا اینکه رفتم و آفلاین رو تموم کردم ، تا تونستم یک چیزی توی آنلاین انجام بدم.

tranceyou و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  7. the saw

کاربر سایت

نام:
    رمضون
    Fifa 10 و Erebor این نوشته را Like کرده اند.
  8. DeadPooLX

کاربر سایت

بازی رو در چه حالتی میتونم 2 هفته زودتر تجربه کنم ؟
    از اورجین بخرم ؟ پیش خرید کنم چیکار کنم ؟
    توضیح بده کسی ممنون میشم

9. the saw

کاربر سایت

نام:
    رمضون
    شما اگه ea primier access داشته باشی میتونی 11 روز زودتر یعنی 9 nov به بازی کامل دسترسی داشته باشی ( 8 روز دیگه)
    یه راه دیگه هم هست origin access رو میتونید به صورت امتحانی 7 روز مجانی به اکانت اظاف کنید و همون 8 روز دیگه بازی رو داشته باشید ولی حکم trail داره بازی 10 ساعت بیشتر نیست واسه origin access
    واسه خریدش هم که فعلا اکثر جاها پیشخریده و الان تحویل نمیدن ولی 2 تا سایت میشناسم اکانتو ازت میگیرن با روبل روسیه بازیو میخرن اکتیو میکنن تحویل میدن یکیش ویجی کی یکیش کی مارت

DeadPooLX و Erebor این نوشته را Like کرده اند.
  10. DeadPooLX

کاربر سایت

مرسی

سوال دیگه اینکه دیتای بازی اومده که دانلود کنیم ؟
    میشه دیتا رو دانلود کرد بعد از اورجین خرید کرد که دیگه نیازی به دانلود نداشته باشه ؟

11. the saw

کاربر سایت

نام:
    رمضون

شما وقتی بازیو تو اکانت فعال داشته باشی میتونی تو این تاریخ بزاری دانلود که موقع عرضه درجا بازی رو اجرا کنید

تاریخ دقیق تر pre-load

kamyy, Erebor و DeadPooLX این نوشته را Like کرده اند.
  12. MOH3N_Dark

کاربر سایت

نام:
    محسن
    سیستم مورد نیاز:
    Battlefield 5 PC minimum specs

• Processor (AMD): AMD FX-8350
    • Processor (Intel): Core i5 6600K
    • Memory: 8GB RAM
    • Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1050 / NVIDIA GeForce® GTX 660 2G
    • Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 560 / HD 7850 2GB
    • DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
    • Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
    • Hard-drive space: 50GB
    Battlefield 5 PC recommended specs

• Processor (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
    • Processor (Intel): Intel Core i7 4790 or equivalent
    • Memory: 12GB RAM
    • Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
    • Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 580 8GB
    • DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
    • Available Disk Space: 50GB
    Battlefield 5 PC DXR recommended specs

• Processor (AMD): AMD Ryzen 7 2700
    • Processor (Intel): Intel Core i7 8700
    • Memory: 16GB RAM
    • Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce RTX 2070
    • DirectX: DirectX Raytracing Compatible video card
    • Available Disk Space: 50GB

the saw, kamyy, Deadmau5 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. B H Z

کاربر سایت

نام:
    Behzad

درود

چه مشخصات بی خودی داره این بازی، لعنت به سازنده هاش نمی تونند بازی بهینه کنند. بازی بهینه باشه مشخصات سخت افزاری بالا نمی خواد.

14. Deadmau5

Deadmau5 Joel Thomas Zimmerman
    Gold User

نام:
    Joel
    jesus christ
    سیستم RTX که پیشنهاد داده حتما براای اجرا 1080 @ 60FPS عه اگر اینطور باشه اصلا هیچ ارزشی نداره چند روز دیگه میاد ببینیم RTX روشن باشه چطوری تر میزنه به فریم بازی

15. just_p30

کاربر سایت

نام:
    تهمورث
    یعنی من الان با 1080 نمی تونم RTX فعال کنم :| ؟ ناموسا ؟ چون هرچی گشتم هیچی نیافتم ... واقعا از این سیاست های انویدیا خسته شدم ، هرچند به نظرم اینم مثله فیزیکس شکست میخوره !

16. DeadPooLX

کاربر سایت

خب معماری جدید هست از کارت های 2070 به بعد دیگه دان همشون
    اون قدیمی ها نداشتن ای معماری رو