Battlefield V | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Fifa 10, ‏May 24, 2018.

?

از تم جنگ جهانی دوم راضی هستید؟

Poll closed ‏Jul 23, 2018.
  1. بله

47 رای
    66.2%
  2. خیر

24 رای
    33.8%
  1. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    Title: Battlefield V
    Developer: EA DICE
    Publisher: Electronic Arts
    Engine: Frostbite
    Genre: FPS
    Mods: Single player, Co-op , Multiplayer
    Release Date: 19-Oct-2018 (For Deluxe version 16 Oct)
    Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
    War Stories: بخش سینگل پلیر بازی مانند battlefield 1 طراحی شده. چندین داستان گفته نشده از جنگ جهانی دوم که تاثیر های مهمی روی جنگ جهانی دوم داشت. یکی از این شخصیت ها زن جوانی است که جزء جبهه ی مقاومت نروژ خواهد بود و با نازی های آلمان مبارزه میکند. شایعه شده که یکی از این داستان ها هم در مورد یک سرباز آلمانی هست.

Grand Operations: مدل بزرگتری از مود Operation که توی B1 دیدیم. بخش مولتی پلیر خواهد بود که 4 روز و توی چندین مپ اتفاق میفته. هر گروه با توجه به اینکه جنگ روز قبل رو بردن یا باختن، تبعات خوب یا بدی روی منابع و ماموریت هاشون خواهند داشت. توی هر روز هم ممکنه که یکی از ماد ها مثل Conquest Assault یا Breakthrough رو بازی کنید. اگه تونستید زنده بمونید و به روز 4 برسید، سرباز ها به شدت خسته میشن و منابع و مهمات هم کاهش پیدا میکنه.

Fortifications و تخریب پذیری : فیزیک و انیمیشن در Battlefield V نقش پر رنگ تری دارد. ساختمان ها قابلیت تخریب دارن و در طول مبارزه هم تغییر میکنن. در مقابل با قابلیت جدید Fortifications مواجه هستیم. مانند B1 که همه ی سربازان ماسک داشتن، در BV همه یک Tool box دارند که با اون میتونید کاور خودتون یا خون های تخریب شده رو ترمیم و مستحکم کنید. حتی میتونید توی کاوری که هستید یه چاله بکنید تا بهتر بتویند از خودتون محافظت کنید یا کاوری که الان در اختیار دارید رو ازتقا بدین. کلاس Support قابلیت و توانایی های بیشتری در این زمینه دارد.

Combined Arms: ماد جدید برای بخش Coop چهار نفره است. شما با 3 نفر دیگر از دوستاتون مراحلی رو در پشت خط دشمن انجام میدین. توی مراحل خبری از پشتیبانی نیست و باید خودتون منابع لازم رو تهیه کنید. نوع حضور شما در این مراحل به صورت پیاده و چتر بازی هست.

انیمیشن کاراکتر: انیمیشن و حرکت کاراکتر هم تغییرات قابل توجهی داشته.. شما میتونید خودتون به عقب یا جلو و چپ و راست پرت کنید. در حالت خوابیده و عقب رفتن هم میتونید شلیک کنید. این قابلیت باعث کند شدن شلیک کردن شما هم نمیشه. میتویند سربازهای زخمی رو هم به منطقه امنی بکشید. میتونید نارنجک رو توی هوا منفجر کنید. اگر در نزدیکی شما نارنجی یا بمبی منفجر بشه، در انیمیشن جدید به اطراف پرت میشید.

Company: توی این قابلیت جدید شما توانایی تغییرات ظاهری بر روی خودتون، وسایل نقلیه و اسلحه و تجهیزاتتون دارید. از جمله این تغغیرات میشه به تغییرات ظاهر هر کلاس بازی (که بهش Archetypes گفته میشه)، تغییر loadouts ، اسلحه و تجهیزاتشون، تغییر توی چهره کاراکتر و لباستون اشاره کرد. ظاهرا یه نسخه ی خیلی پیشرفته تری از چیزی که توی B1 میبینیم که ظاهر یا همون cosmetics بخش زیادی از اون رو تشکیل میده. حتی گفته شده که در حین بازی هم میتونید این تغییرات رو اعمال کنید ولی هنوز گفته نشده که چطور و کجا.

Premuim Pass، Lootbox: خبری از هیچکدوم از اینها نیست و تمامی DLC و آپدیت های بازی مجانی هستند. هیچگونه Pay 2 win هم توی بازی وجود نخواد داشت و فقط با بازی کردن و پول درون بازی که کسب میکنید میتونید کاراکتر و تجهیزات خودتون رو ارتقا یا تغییرات ظاهری بدین. یکی از دلایل مهمی که برای حذف Premium Pass عنوان شده این بود که پلیر ها رو از هم جدا میکرد و لذت بازی کردن رو از پلیر ها میگرفت. البته پول واقعی برای بازی هست و شما میتونید دقیقا همون آیتمی که میخواد از استور بازی خرید کنید یا با بازی کردن به دست بیارید ولی به این معنی نیست که بتونید با پول واقعی اسلحه ی خاصی رو زودتر آنلاک کنید یا بهش تجهیزات بیشتری بدین.

Tides of War: محتوای کامل جدیدی هست که تم جنگ جهانی دوم رو داره و مطابق به اتفاق های جنگ جهانی و پیشرفت یا پسرفت متفقین و متحدین هستند. رویداد ها و مراحل هم ممکنه به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه باشه.

اطلاعات تکمیلی:
    • نسخه ی PC با کمک Nvidia ساخته خواهد شد.
    • سلامت شما تغییر کرده و به صورت چند خط در اومده و خود به خود و با گذر زمان خوب نخواهد شد و باید از کمک های اولیه برای پر کردن خط های خالی استفاده کنید ولی اگر هر خطی از بین نرفته باشه و فقط کم شده باشه،بعد از مدتی خوب خواهد شد. در این مورد کلاس Medic توانایی های بیشتری زمینه دارد.
    تفاوت نسخه های بازی:
    1.jpg

#1 Fifa 10, ‏May 24, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 27, 2018
    IMANOKA, mondas, MOSTAFA VI و 20 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    اول اینکه واقعا تعجب کردم که توی بخش PC تاپیک نداره. نمیدونم چرا. شایدم داره ولی من پیداش نکردم که در اون صورت پاکش کنید. دوم اینکه واقعا از بازی خوشم اومده و فکر میکنم که نسبت به Battlefield 1 پیشرفت کرده باشه. مخصوصا توی بخش انیمیشن. نبود Season pass هم به نظرم حرکت کاملا درستیه به شرطی که محتوایی که براش عرضه میکنن، ارزش داشته باشه. متاسفانه توی فضای مجازی جو خوبی علیه اش نیست. یکیش به دلیل وجود کاراکتر زن و اون یکی تم WWII هست. بازی کلی ترول شده و بهش لقب Feminist رو دادن. برای من که اصلا قابل توجیه نیست. در کل از نمایش اش خوشم اومد. پست اول هم به زودی تکمیل میکنم.

Oh No, There Are Women In Battlefield V

#2 Fifa 10, ‏May 24, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 24, 2018
    El sigloBlanco, bezad, Natural Killer و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    تریلرو تو یوتیوب دیدم خیلی شدید نظرات منفی زیاده واسم عجیبه، تریلره خوبی بود بنظرم درسته نسبت به تریلر BF1 حرفی برای گفتن نداشت ولی بازم دلیل اینقد انتقادو با یک تریلر کوتاه نمیفهمم. دیسلایکاش داره از لایکاش میزنه بالا :D
    محیطو خیلی خوب در آورده بودن فقط تنها چیزی که رو اعصابم بود چرا اینقد رنگ بندی ها شاد و شنگول بود؟ :| BF1 یکی از خوبیاش این بود که فضاها تاریک و رو به سیاه سفید میرفت حالا جنگ جهانی انگار فارکرای درست کردن اینقد چمناش سبزه :D

hitman68 و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  4. hitman68

کاربر سایت

واقعا اینکه زن باعث دیسلایک بشه واقعا عجیبه :-? نشون میده توی خارجم هنوز همچین کسایی داریم:|
    من به شدت باهاش حال کردم و امیدوارم تریلرهای بعدی یجور باشه افراد ناراضی هم راضی بشن خلاصه بترکونه دیگه
    گرافیکش محشر بود، انیمیشن ها عالی بودذ. صداگذاری حرف نداشت\m/

M-SNORK و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  5. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    پست اول رو یه آپدیت اساسی کردم. امیدوارم خوب شده باشه.

ویرایش:
    الان دیدم که سری از اطلاعات کوتاه ولی مهم رو جا انداختم. توی فرصت متاسب حتما اونا رو هم اضافه میکنم. پیشاپیش عذر میخوام.

#5 Fifa 10, ‏May 24, 2018
    M-SNORK, armin_shadow, m.a.t و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. Natural Killer

کاربر سایت

اون افرادی که به دلیل وجود زن تو بازی بازی رو میکوبن با زن ها مشکل ندارن . با تحریف تاریخ مشکل دارن چون جز شوروی هیچ کشوری به طور رسمی تو خط مقدم از زن ها استفاده نکرده . دقت کنید تو خط مقدم

در بقیه قسمتها مثل آشپزخانه ، پرستاری حتی راننده کامیون استفاده کردن ولی در خط مقدم به طور رسمی فقط شوروی استفاده کرده.
    در فرانسه هم جز نیروهای مقاومت زنها اسلحه به دست گرفتن . اگر اون اسکواد رو فرانسوی و از نیروهای مقاوت معرفی میکرد مشکلی نبود ولی انگلیسی معرفی کرد .

اما اشتباه می کنند چون طبق مقاله ای که سایت ورج در پاسخ به انتقادات منتشر کرده نشون میده که زنان در ارتشهای دیگه ای هم استفاده شده
    Battlefield V fans who failed history are mad that the game has women in it

بقیه ایرادهایی که من دیدم اکثر ناشی از کمبود اطلاعات خودشونه . مثل اینکه دست مصنویی اون زمان نبود یا هدفون رو گوش از کجا اومده

من هم انتظار یه تریلر حماسی داشتم اگر توضیحات جک فرگز نبود من هم نگران شده بودم .اما الان حس میکنم با اومدنش عمر بتل 1 کوتاه میشه و بازی شگفت انگیز خواهد بود

#6 Natural Killer, ‏May 24, 2018
    Pzt_Kami, the saw, bezad و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. the saw

کاربر سایت

نام:
    رمضون
    بعد دیدن تریلر خیلی عصبی شدم یه لحظه فکر کردم دارم نمایش H1Z1 میبینم ! بعدش رفتم تحقیق کردم دیدم سازنده اصلی تریلر هاشون 2016 استدیو دایس رو ترک کرده

ولی وقتی اطلاعات رسمی بازی از تغییرات گیمپلی و بازی رو خوندم به شدت هایپ شدم , اگه واقعا بازی همینجوری که گفتن در بیاد قطعا شاهکار بزرگی میشه , مثال تیم پلی خیلی مهم تر شده , دیگه سیستم تیر اندازی تصادفی نیست و هر اسلحه یه recoil داره , کانئوست هم که مثل قدیم شده , دیگه هیلینگ هردنبیل نیست 200 تا تیر بخوری بری پشت درخت بشینی برگردی جونت پر شه ! , تجهیزات و گلوله هم همینطور همچیز محدود تر شده grenade spam ای دیگه در کار نیست

فقط امیدوارم با این اسکینا جلوه و ابهت اسم و سری بتلفیلدو خراب نکنن , مثلا یکی با شلوار شیرازی بیاد وسط استالین گراد مثل خیار واسه !

CriRo7 و Natural Killer این نوشته را Like کرده اند.
  8. Fusion

کاربر سایت

نام:
    هکر SQL INJECTION
    گیم پلی بازی باید دید تا نتیجه گرفت ....
    بازی مثل اینکه ایندفه رفته سمت انودیا و از GameWorks استفاده میکنه میشه امید داشت فیزیک بازی خیلی بهتر از قبل باشه :smile:
    ولی فریم ریت بازی شاید نه :smile:

CriRo7 این نوشته را Like کرده است.
  9. Moriarty

Moriarty Napoleon of Crime
    کاربر سایت

حداقل سیستم موردنیاز بازی :
    Processor : AMD FX6350 / intel : i5 6500k
    Memory : 8GB ram
    Graphics Card : AMD HD7850 2GB / Nvidia GTX 660 2GB
    Directx : 11
    Internet : 512 kb or Faster
    Hard Drive Space : 50GB

M-SNORK, the saw, kamyy و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    بعید میدونم. این موتور گرافیکی امتحان خودش رو پس داده. خیلی بهینه است. شاید یه مشکلاتی مثلا توی بتا داشته باشه و روز لانچ بعید میدونم.

خب مشکل همینه که این کلاس تاریخ نیست یه بازیه. خودشون هزار بار دارن میگن ولی نمیدونم چرا هنوزم این مورد رو ایراد فرض میکنید. بسته به نظر خودشون هم یه سری تغییرات ایجاد کردن که از نظر من نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست. مثل همین کاراکتر زن یا دست مصتوعی، ولی نه اینجوری وگرنه مطمعن باش خودشون بهتر میدونن که تغییراتشون با چیزایی که اتفاق افتاده، مغایرت داره.

11. Natural Killer

کاربر سایت

ویرایش کردم پستم رو .بعد از خوندن مقاله ورج که اتفاقا نشون میده هیترها کتاب تاریخ نخوندن و تریلر منطبق با تاریخ هست لینکش رو هم قرار دادم .
    اتفاقا هم دست مصنویی اون زمان بوده و هم زن تو ارتش

bezad, LORDofGaME, robb stark و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    سایت VG247 به کسانی که وجود زن رو توی بازی ترول میکنند و غلط میدونند به شدت توهین کرده. در آخر هم یه لینک از Simon Miller گذاشته که شاید متوجه اشتباهشون بشند.

Battlefield 5 has women in it. If that bothers you, please, piss off - VG247

bezad, CriRo7 و hitman68 این نوشته را Like کرده اند.
  13. Moriarty

Moriarty Napoleon of Crime
    کاربر سایت

زیاد نگران دست مصنوعی و شخصیت مونث نباشید, همه نگرانی هاتون بعد برخوردن به چیترها داخل نسخه پی سی برطرف میشه.
    پ.ن : قیمت پیش خرید نسخه پی سی استاندارد 350 تومن(دلوکس 400) :| یادمه هاردلاین رو با 80 تومن پیش خرید کردم ...

#13 Moriarty, ‏May 25, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 25, 2018
    M-SNORK و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  14. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    B1 که اولش یه کم مشکل داشت، بعدش دیگه خوب بود. یه بار توی با ده ساعت رایگان که بازیش کردم خیلی بد نبود و چیتر ندیدم. Open beta وحشتناک بود. باید منتظر E3 باشیم ولی به احتمال زیاد میخرمش.

#14 Fifa 10, ‏May 25, 2018
    آخرین ویرایش: ‏May 25, 2018
  15. kamyy

کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    امیدوارم مثل شماره قبل ماموریت مخفی کاری برای پوشاندن کوتاهی بازی نداشته باشه که خیلی رو اعصاب خواهد بود

sajad-tnt این نوشته را Like کرده است.