Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بازی حدود ۶ ساعت دیگه منتشر میشه .

نمرات بازی هم که میدونید منتشر شد .
Dark Souls Remastered: 87 Metacritic

نمره نسخه کلاسیک بازی هم که سال ۲۰۱۱ برای PS3 و XBOX360 و بعد از یک سال حدودا برای PC عرضه شد .
Dark Souls : 89 Metacritic

در کل امیدوارم این نسخه بازسازی شده بتونه در زمینه فروش هم خوب عمل کنه تا یه پولی دست سازنده بیاد و بتونن با کیفیت تر از قبل بازی های جدیدشون رو بسازن .
فروش نسخه اول بازی در سال ۲۰۱۱ که Dark Souls نام داشت در سال ۲۰۱۵ یعنی بعد از ۴ سال به 2,828,000 نسخه رسید .
در سال ۲۰۱۲ نیز به مناسبت عرضه روی PC یه نسخه با نام Dark Souls Prepare To Die Edition دادن که بعد از ۳ سال یعنی در ۲۰۱۵ به فروش 2,765,000 نسخه رسید .

بابت عرضه بازی بسیار خوشحالم >:D< و بازم میگم این نسخه هرچقد هم ایراد داشته باشه امیدوارم موفق عمل کنه و کمک دستی برای FromSoftware باشه <:-P

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
ما که رفتیم رو 3 خوش بحال اونا که بازی نکردن ولی کاش جای این دیمن سولز رو ریمستر میکردن بیشتر از دارک 1 دوسش دارم...بهر حال../ Praise The Sun \ o

• Like
Reactions: KingAmir

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من یک ماهه رو PS3 دارم بازی میکنم تو باس منطقه آیرون موندم دوتا هستن
کم مونده گریه کنم
میدونستم بازیو نمیفروختم باهم میرفتیم.. چاره ای هم نیست جز اینکه یکیو خارجی یا اشنا پیدا کنی باهم برید یا اینکه لول اپ کنی.. من باس اخرشو نیو گیم پلاس مونده بودم ناچاری یه بابایی ژاپنی بهش پیام دادم اومد کمکم.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
تا 1 ساعت دیگه بازی به دستم میرسه. تمام نسخه های سولز/بورن رو بازی کردم. فقط مونده همین شاهکار. مثل اینکه بازم یه 100 ساعتی باید توی دنیای عظیم این بازی غرق باشیم و موقع رسیدن به باس ها تن و بدنمون بلرزه :D

• Like
Reactions: SPILL and KingAmir

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
از امروز صبح تا الان داخل بازی ام .
حیفم می اد خیلی جلو برم تو هر باسی حداقل ۱۰ بار کمک میکنم به ملت
خیلی حال میده . فعلا تو زمانی هستیم که بازی آنچنانی وجود نداره که مزاحم بشه الان و با خیال راحت تا جام جهانی فقط همینه

• Like
Reactions: x-x and voldmort

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
از امروز صبح تا الان داخل بازی ام .
حیفم می اد خیلی جلو برم تو هر باسی حداقل ۱۰ بار کمک میکنم به ملت
خیلی حال میده . فعلا تو زمانی هستیم که بازی آنچنانی وجود نداره که مزاحم بشه الان و با خیال راحت تا جام جهانی فقط همینه
یه سوال من تا حالا هیچکدوم از بازی های این سری را بازی نکردم میخاستم این یکی را بگیرم ازلحاظ سختی وسیو کردن بازی شبیه بلادبورن هست یا سخت تر؟

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
یه سوال من تا حالا هیچکدوم از بازی های این سری را بازی نکردم میخاستم این یکی را بگیرم ازلحاظ سختی وسیو کردن بازی شبیه بلادبورن هست یا سخت تر؟
سلام .
راسیتش از اون لحاظ هایی که گفتی بلادبورن خیلی راحت تره
بلادبورن اساس گیم پلی اش بر پایه سرعت و تهاجمی هستش و سیستم مبارزاتش به شکل عجیبی در عین حال که سنگینه ، نرم هم هستش و المان های اکشن بازی خیلی بیشتر از dark Souls هست .
اما دارک سولز ( این نسخه ) سیستم مبارزاتش به مراتب کند تر و البته ساده تر هستش ( ساده از نظر کمبو و ضربه زدن ) تو دارک سولز کلا باید صبر کنی ، باید آستانه تحمل و حوصله ات رو خیلی بالا ببری . حتی واسه جون خوردن هم منتظر فرصت مناسب باشی .
همین موارد باعث میشه دارک بازی سخت تری باشه

در مورد سیو هم دارک سولز اذیتش بیشتر از بلاد بورن هست
توی بلاد بورن هر لامپی که روشن میکنی ، بمیری از اخرین لامپی که روشن کردی میای و قابلیت Fast travel بین لامپ ها و مناطق رو داری .
اما Dark Souls اینجوری نیست ، قابلیت Fast Travel رو تقریبا اواخر بازی بدست میاری اونم بصورت محدود
هر bonfire هم که باز میکنی ، اگر Hollow باشی و اون bonfire رو Kindle نکنی ، وقتی بمیری از اول بازی یعنی firelink shrine میاره یا اخرین bonfire که kindle کردی میاره .
برای Kindle هم باید آیتم humanity داشته باشی .
در واقع اگه Hollow باشی باید یه humanity برای اون خرج کنی و یدونه هم برای kindle .
این humanity هم نه انچان زیاد بهت میده تو بازی نه خیلی هم کم .
روش دیگر به دست آوردن humanity هم اینه کواپ بری و واسه بقیه باس بکشی .
این نکته رو هم داره اگه اگه humanity هات رو use کرده باشی و بالا کنار نوار جونت بصورت عدد قرار داده باشی با مردنت همش صفر میشه ( البته اگه بری recover کنی یکبار فرصت داری برگردونی )
خلاصه اینطوریاس دردسرش خیلی بیشتر از بلاد هست .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من که هنوز که هنوزه دارم نسخه prepare to die رو بازی می کنم شصت فریم هم راحت می گیرم رو pc کسانی که هر دو نسخه رو تجربه کردن بگن ارزش داره برم این ریمستر رو برای ps4 بیگرم ؟؟؟ تو تریلر ها که فرق زیادی بینشون نمی دیدم
اما کسانی که دارک سولز 1 رو بازی نکردند باید بگم این بهترین زمانه برای تجربه بهترین بازی تاریخ لول دیزاینی که این بازی داره رو حتی خود میازاکی هم نتونست تو دارک 3 و بلاد تکرارش کنه اصلا اتمسفر sen,s fortress و بلایتاون دیوانه کننده است اصلا لحظه ورود به انور لوندو یه شاهکار هنریه و اصلا باید باس اورستین و اسماگ رو به عنوان یه متر و معیار برای ساختن باس تو بازی ها استفاده بشه انصافا اون احساسی که پشت سیف و آرتوریاس هست خودش یه دنیاست بقیش رو بیخیال

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
این بازی مشکلاتش همچنان پا برجاست جدا از بحث جو !
رویو های استیم خبر از چیتر های فراوان به همراه باگ هایی میدن که از نسخه prepare to die editionهنوز fixنشدن وگرنه اینکه بازیش چقدر قشنگه و یاد خاطراتمون افتادیم رو هممنون بلدیم فعلا باید ببین این مشکلات رفع میشن یا نه که بعید میدونم بشن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من که هنوز که هنوزه دارم نسخه prepare to die رو بازی می کنم شصت فریم هم راحت می گیرم رو pc کسانی که هر دو نسخه رو تجربه کردن بگن ارزش داره برم این ریمستر رو برای ps4 بیگرم ؟؟؟ تو تریلر ها که فرق زیادی بینشون نمی دیدم
اما کسانی که دارک سولز 1 رو بازی نکردند باید بگم این بهترین زمانه برای تجربه بهترین بازی تاریخ لول دیزاینی که این بازی داره رو حتی خود میازاکی هم نتونست تو دارک 3 و بلاد تکرارش کنه اصلا اتمسفر sen,s fortress و بلایتاون دیوانه کننده است اصلا لحظه ورود به انور لوندو یه شاهکار هنریه و اصلا باید باس اورستین و اسماگ رو به عنوان یه متر و معیار برای ساختن باس تو بازی ها استفاده بشه انصافا اون احساسی که پشت سیف و آرتوریاس هست خودش یه دنیاست بقیش رو بیخیال
میگن نرمه رو ps4 بگیری ًضرر نداره بیای راهنمایی کنی از اونجایی که علاقه ای هم داری به دلرک سولز ۱ بیای کمک ملت D

• Like
Reactions: Pyramid Head

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نسخه PC کرک شده رو دانلود میکنم ببینم چجوریه...

• Like
Reactions: Pyramid Head

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
هر bonfire هم که باز میکنی ، اگر Hollow باشی و اون bonfire رو Kindle نکنی ، وقتی بمیری از اول بازی یعنی firelink shrine میاره یا اخرین bonfire که kindle کردی میاره .
برای Kindle هم باید آیتم humanity داشته باشی .
این قسمتی که گفتی یکم با خاطرات من از دارک سولز تناقض داره:D تا جایی که یادمه کیندل کردن فقط برای این بود که تعداد استوس فلاسک هایی که میتونی پر کنی بیشتر بشه که البته اوایل بازی حتی با کیندل کردن هم تا 10 عدد بیشتر نمیتونستی پر کنی مگه اینکه یه سر به The Catacombs بزنی و باسش رو شکست بدی که شک دارم کسی با عقل سلیم پیدا بشه که توی 10 دقیقه اول بازی همچین کاری بکنه:D
یکی دیگه از بدی های همین سیستم کیندل کردن هم اینه که هر بونفایر رو باید جداگونه کیندل کرد و مثل قسمت های بعدی با کیندل کردن اصل کاری بقیه هم کیندل نمیشن. واقعاً چه وضعشه آخه؟ یه خانم عنکبوتی محترم هست که به هیومنتی های من احتیاج داره، نمیشه که همشون رو خرج کیندل کردن بکنم:-"
و یه بدی دیگه هم اینه که فقط با روشن کردن بونفایرها اون بونفایر به عنوان چک پوینت انتخاب نمیشه و حتماً باید پاش بشینی (البته اگه از ابتدا بونفایر رو پیدا کنی:D) که به نظرم خیلی خوب شد که این مورد رو توی نسخه های بعدی تغییر دادن چون خیلی جاها لازم نیست که حتماً پای بونفایر بشینی و با این کار فقط دشمن هایی که کشتی دوباره رسپاون میشن.
//====================
بازی رو گرفتم و نصب کردم. قبل از شروع بازی با خودم گفتم اینبار از همون بار اول دیمونی که توی اندد اسیلوم هست رو میکشم و چکشش رو میگیرم ولی بعد نیم ساعت سر و کله زدن باهاش بی خیال شدم و همون روال اصلی بازی رو پیش گرفتم:)) حیف شد، میخواستم روی اولین بلک نایتی که میبینم امتحانش کنم:D
حالا رسیدم به فایر لینک شراین:> میخوام اول برم سراغ برادران زحمت کش مرده ها و چند تا اسلحه خوب مثل Zweihander و GraveLord Sword برداشت کنم>:) حالا کلیمور رو چیطوری از زیر دماغ Red Wyvern رو پل بردارم؟:-"
اینبار به جای کلاس همیشگی شوالیه، کلاس لخت و پتی رو انتخاب کردم:> میخوام یکم زجرش رو بیشتر کنم>:)

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این قسمتی که گفتی یکم با خاطرات من از دارک سولز تناقض داره:D تا جایی که یادمه کیندل کردن فقط برای این بود که تعداد استوس فلاسک هایی که میتونی پر کنی بیشتر بشه که البته اوایل بازی حتی با کیندل کردن هم تا 10 عدد بیشتر نمیتونستی پر کنی مگه اینکه یه سر به The Catacombs بزنی و باسش رو شکست بدی که شک دارم کسی با عقل سلیم پیدا بشه که توی 10 دقیقه اول بازی همچین کاری بکنه:D
یکی دیگه از بدی های همین سیستم کیندل کردن هم اینه که هر بونفایر رو باید جداگونه کیندل کرد و مثل قسمت های بعدی با کیندل کردن اصل کاری بقیه هم کیندل نمیشن. واقعاً چه وضعشه آخه؟ یه خانم عنکبوتی محترم هست که به هیومنتی های من احتیاج داره، نمیشه که همشون رو خرج کیندل کردن بکنم:-"
و یه بدی دیگه هم اینه که فقط با روشن کردن بونفایرها اون بونفایر به عنوان چک پوینت انتخاب نمیشه و حتماً باید پاش بشینی (البته اگه از ابتدا بونفایر رو پیدا کنی:D) که به نظرم خیلی خوب شد که این مورد رو توی نسخه های بعدی تغییر دادن چون خیلی جاها لازم نیست که حتماً پای بونفایر بشینی و با این کار فقط دشمن هایی که کشتی دوباره رسپاون میشن.
//====================
بازی رو گرفتم و نصب کردم. قبل از شروع بازی با خودم گفتم اینبار از همون بار اول دیمونی که توی اندد اسیلوم هست رو میکشم و چکشش رو میگیرم ولی بعد نیم ساعت سر و کله زدن باهاش بی خیال شدم و همون روال اصلی بازی رو پیش گرفتم:)) حیف شد، میخواستم روی اولین بلک نایتی که میبینم امتحانش کنم:D
حالا رسیدم به فایر لینک شراین:> میخوام اول برم سراغ برادران زحمت کش مرده ها و چند تا اسلحه خوب مثل Zweihander و GraveLord Sword برداشت کنم>:) حالا کلیمور رو چیطوری از زیر دماغ Red Wyvern رو پل بردارم؟:-"
اینبار به جای کلاس همیشگی شوالیه، کلاس لخت و پتی رو انتخاب کردم:> میخوام یکم زجرش رو بیشتر کنم>:)
پس فک کنم من با اون Hollowing جا به جا گفتم اون قضیه Kindle رو . چون قضیه برگشت به bonfire رو قبلا یادم بود که وجود داشت یعنی باید Human میشدی .
البته الان که دارم بازی میکنم . عجیبه گاهی اوقات میشه با اینکه Hollow هستم bonfire روشن میکنم از همون bonfire میاره

اگه اینجوری باشه به شدت قاطی کردم به واسطه گذر زمان :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر