Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
افتاب از کدوم طرق دراومده EA
Premium pass بازی رو هم رایگان کرده برای مدتی که بسته ها رو همه بگیرن احساس خطر کردن یا فکر گیمرا افتادن

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
افتاب از کدوم طرق دراومده EA
Premium pass بازی رو هم رایگان کرده برای مدتی که بسته ها رو همه بگیرن احساس خطر کردن یا فکر گیمرا افتادن
قبلا dlc ها به خاطر عرضه بتل V رو جدا جدا رایگان کرده بود الان دیگه یه دفعه پریمیوم پس رو رایگان کرد :D
برای عرضه بتل 1 هم dlc های بتل 4 رو رایگان کرده بود چیز جدیدی نیست :D

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
دقیقا مشکل هم با ساپورت هاست، همینطوری میشینن یه جایی توی بتل 1 ول میدن هیچکس دیگه نمیتونه درست تیر بزنه.
اسنایپ هم 55 تا ماکسیمم دمیجش شده.

ساپورت به علت سنگینی , لگد اسلحه و سروصدای زیادش آسیب پزیر ترین کلاسه موقع شلیک کردنه مخصوصا که میخابه رو زمین و خوراک هد شاته !
باید یه مزیتی داشته باشه که خنثی کنه این معایبش رو
این حرف شما مثل اینه که من بگم اسنایپر میره از خیلی دور میزنه یا اسولت هی میپره تو صورت آدم میبنده به رگبار بدون اینکه بشه عکس العمل نشون
سوپرشن چه تو بازی چه تو واقعیت از مشخصه های ساپورت هستش اصلا کارش همینه
اگه این رو ازش بگیریم میشه دیگه چه فسلفه ای پشت این کلاس میمونه ؟ میشه یه اسولت با تیر بالا و لگد زیاد
نصف لذت بازی به اینه که فکر کنی چجوری نقطه قوت دشمن رو خنثی کنی

• Like
Reactions: Imaginative

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
یک عکس با کیفیت 4K از بازی بتلفیلد

View attachment 92876
چرا عکس تریلرو گذاشتی!
----
کاش بجای اسم باتل V میزاشتن باتل 2 ...
اخه این باتل کپ با تغییرات جزیی همون 1 هست و جای V
(5) رو برای بعد 4 میزاشتن با تجهیزات مدرن کشورها رو هم تغییر میدادن مثلا به سوریه و کره شمالی و ایران (امریکا و روسیه هم که همیشه پایه اند).
هنوز ندید! بهترین مپ به نظر خودم همون محیط سبز و باطلاقی هست که تداعی heavy metal هست برام و کاش اونو میدادن!=((
در هر حال نسخه 1 و V رو من شخصا ادامه باتل نمیدونم و یکجورایی این دو نسخه (البته هاردلاین هم میشه حساب کرد) رو اسپین آف میدونم:-"
اما به نظر من تغییرات حذف اسپات بازی خوب بود (با اسنایپر میشد اسپات کرد)
~o)به نظرم در نسخه های بعد میتونن اسپات رو اسکواد تغییر بدن اینطوری دلخوری پیش نمیآد!>:)(تاکتیکی تر هم هست)

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
ساپورت به علت سنگینی , لگد اسلحه و سروصدای زیادش آسیب پزیر ترین کلاسه موقع شلیک کردنه مخصوصا که میخابه رو زمین و خوراک هد شاته !
باید یه مزیتی داشته باشه که خنثی کنه این معایبش رو
این حرف شما مثل اینه که من بگم اسنایپر میره از خیلی دور میزنه یا اسولت هی میپره تو صورت آدم میبنده به رگبار بدون اینکه بشه عکس العمل نشون
سوپرشن چه تو بازی چه تو واقعیت از مشخصه های ساپورت هستش اصلا کارش همینه
اگه این رو ازش بگیریم میشه دیگه چه فسلفه ای پشت این کلاس میمونه ؟ میشه یه اسولت با تیر بالا و لگد زیاد
نصف لذت بازی به اینه که فکر کنی چجوری نقطه قوت دشمن رو خنثی کنی
میدونی موضوع واقعاً دو طرفه هست و جفت طرف هم حق دارن یجورایی نمیدونم چی بگم خودمم.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اولین روزی که بتا اومد من اومدم نظرمو راجع بهش گفتم دقیقا نوشتم منی که توی عمرم توی هیچ بازی ای اسنایپر برنمیدارم و اصلا از این کلاس خوشم نمیاد حالا توی V عاشقش شدم و همش اسنایپ برمیدارم:D مهم ترین دلیلش همین مساله هست که بهش اشاره کردی که بعد از مرگ شخص کیلر قابل رؤیت نیست ! میرفتم توی اتوبوس ها یا نوک برج توی شهر همه رو بارها و بارها میکشتم بدون این که کسی متوجه شه.حتی پشت سرم مین کار گذاشته بودم حتی ۱ بارم منفجر نشد چون هیچکس جای من رو نفهمید که بیاد سراغم اما احتمال زیاد سر این جریان فحش زیاد خوردم از تیم دشمن:))
البته تو بتل ۱ هم اگه مولتی رو هارد کور میرفتی اونجا هم جای کسی که میکشه رو نشون نمیده و خونم برنمیگرده و هم اسنایپر با یه گلوله طرف رو درازکش میکنه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
چرا عکس تریلرو گذاشتی!
----
(5) رو برای بعد 4 میزاشتن با تجهیزات مدرن کشورها رو هم تغییر میدادن مثلا به سوریه و کره شمالی و ایران (امریکا و روسیه هم که همیشه پایه اند).
هنوز ندید! بهترین مپ به نظر خودم همون محیط سبز و باطلاقی هست که تداعی heavy metal هست برام و کاش اونو میدادن!=((
در هر حال نسخه 1 و V رو من شخصا ادامه باتل نمیدونم و یکجورایی این دو نسخه (البته هاردلاین هم میشه حساب کرد) رو اسپین آف میدونم:-"
~o)به نظرم در نسخه های بعد میتونن اسپات رو اسکواد تغییر بدن اینطوری دلخوری پیش نمیآد!>:)(تاکتیکی تر هم هست)

این "تغییرات جزیی نسبت به بتل۱" که نوشتی رو دایس ببینه کلا پروژه بازیو کنسل میکنه میره باقالی میفروشه :D

• Like
Reactions: amir*

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
میدونی موضوع واقعاً دو طرفه هست و جفت طرف هم حق دارن یجورایی نمیدونم چی بگم خودمم.

بیشتر LMG ها موقع حرکت و سرپا هم هنوز ایم شون نسبتا خوب بود توی بتل۱... الانم توو بتلv وقتی تیر از کنارت رد شده صفحه تار میشه ولی دیگه نشونت توو در و دیوار نمیره... حالا میتونن مثلا این سوپرشن رو توی فاصله های دور کاری کنن که نشونه یکم بهم بریزه تا عادلانه بشه

• Like
Reactions: FARNOOD007

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
داداش جوگیر شدی
همه جا تانک از ماشین بره چپ میکنه دیگه
تو هم شدی مثه ٫٫همه٫٫ ؟؟؟؟ :D
تو اکثر فروم‌ها، اکثر آدما، توی پارتی چت که صحبت میشه با دوستامون، اینور اونور یهو همه جوگیر شدن؟! خب چرا به سمت مثبت جوگیر نشدن؟ بعد بعضی دوستان به زور میخوان چون پول به بازی دادن پیش خرید کردن ، قبول نکنن این بتل ناقصه، تا یه ماه دیگه هم بازی به مرحله درستی برای ریلیز درست و درمون نمی‌رسه ولی مجبورن عرضه ش کنن، و این بازی ارزش ۶۰ دلار رو نداره. ولی به عنوان یه دی ال سی یا اسپین آف کنار بتل ۱ با قیمت ۳۰ دلار میشه کنار اومد باش، صرف تغییر چندتا انیمیشن مثه ریواو و دوییدن های دولا دولا، و دستکاری کلاس های بازی مثه اسنایپ و کلا سیستم ریوایو و هیل کردن و مهمات این بازی داد میزنه همون بال ۱ هست که بزک شده کاش تازه بتل یک بود، گند زدن به گرافیک بازی ، تکسچر نداره اصلا و ابدا
انگار نه انگار جنگه اونم از نوع جهانیه دومش

ما بتل ۱ هم بتا شو زدیم تغییر گرافیکی با نسخه اصلی جز رفع باگ ها نداشت خیلی امیدی به ازین رو به اون رو شدن این بازی نداشته باشین توی نسخه اصلی
تو یک ماه این همه ایراد قابل برطرف کردن نیست :/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
شرمنده ندیدی تانک چند تنی از روی ماشین رد میشه چجوری ماشین اون زیر گوشت چرخ کرده میشه البته من بدم نیومد از بازی چون راحت تر میشه کیل گرفت وبازی رو هم زمانی که دلار ارزون بود پیش خرید کردم با دوستم شریکی با یک اکانت ولی دوست داشتم پیشرفت بیشتری نسبت به بتل یک ببینم

آخرین ویرایش:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
چرا عکس تریلرو گذاشتی!
----
حواسم نبود :))

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
شرمنده ندیدی تانک چند تنی از روی ماشین رد میشه چجوری ماشین اون زیر گوشت چرخ کرده میشه البته من بدم نیومد از بازی چون راحت تر میشه کیل گرفت وبازی رو هم زمانی که دلار ارزون بود پیش خرید کردم با دوستم شریکی با یک اکانت ولی دوست داشتم پیشرفت بیشتری نسبت به بتل یک ببینم
واقعا متوجه قسمت اول حرفم نشدی که به تمسخر گفتم؟ مگه تانک هم چپ میکنه وقتی از رو ماشین میره؟! :///////

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: meysam1980

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
سلام این که یه سری میگن Battlefield V بیشتر شبیه به یه آپدیت برای Battlefield 1 هست به نظرم کاملا حرفشون درسته ، راجع به گیم پلی چون بازی نکردم نمیتونم چیزی بگم ولی حداقل با فیلم هایی که از بتا دیدم طراحی دو تا مپ بتا خیلی خیلی تکراری بود ، rotterdam اگه درست نوشته باشم که همون amiens بود حالا با یه تغییرات خیلی جزئی اون مپ برفی هم که احساس میکردم دارم دی ال سی in the name of tsar میبینم ، حالا نمیدونم در آینده با آپدیت تا چه حد بازی رو گسترش میدن ولی اگه در همین حدودا بمونه اصلا ارزش یه بازی ۶۰ دلاری رو نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر