Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
لول بابا اتفاقا کار خوبی کردن نرف کردن ادم جرات نداشت bf1 بازی کنه spawn میکردی یه بومبر یا اتک پلین تو 10000 متری پرواز میکرد میکشتت راست میرفتی تانک بود چپ میرفتی الیت کلس برمیگشتی اسب میموندی سره جات قطاری کشتی چیزی میزدت همش شده بود اسپم وسایل اعصاب ادم خط خطی میشد بعد میدیدی مپ عوض میشد مپ پیاده میشد یارو میرید معلوم میشد در چه حدیه بازیش
الان تازه بازی بالانس شده همین الانم وسایل ضعیف نیست من تایگر گرفتم راحت تا 20 کیل استریک رفتم
واقعا هیچ مهارت و لذتی تو اینکه بری رو ابرا پرواز کنی بمب بریزی رو ابجکت ها نیست باور کن ، بشین inf بازی کن دستت راه بیوفته خوشت میاد
از bf3 bf4 , bf1 همه انبالانس بودن و پیاده فقط گوشت قربونی بود برا چاپر تانک و هواپیما الان بازی چیزی شده که اول باید میبود
به نظر من وسایل مختلف بازی رو جذاب کرده بود
به بازی تنوع میداد و نمیزاشت تکراری بشه
توی BF1 هم تانک ها و اسب نسبت به اوایل خیلی نرف شدن
فقط الیت کلاس ها یکم اذیت میکردن
اتفاقا اینکه بری رو ابجکت ها بچرخی و بمب بندازی لذت زیادی داره :D ولی نه با بومبر با اتک پلین :D

• Like
Reactions: MAXXX

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
به نظر من وسایل مختلف بازی رو جذاب کرده بود
به بازی تنوع میداد و نمیزاشت تکراری بشه
توی BF1 هم تانک ها و اسب نسبت به اوایل خیلی نرف شدن
فقط الیت کلاس ها یکم اذیت میکردن
اتفاقا اینکه بری رو ابجکت ها بچرخی و بمب بندازی لذت زیادی داره :D ولی نه با بومبر با اتک پلین :D
برا یه نفر لذت داره برا ده نفر که اون پایینن عذاب:D
اتفاقا اگه طرف وارد باشه خیلی قویین

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
هواپیما که کلا داغونه داغونه
انگار داری یه تیکه آجر رو کنترل میکنی
دید زمین که 0 شده
پشت سرت رو هم که نمیتونی نگاه کنی (نمیدونم باگه یا برداشتن کلا ) نمیدونم چجوری قراره داگ فایت کنیم !
مخصوصا کسایی مثل من که عاشق تانک هانتر اتک پلین بودن هم که کلا باید فاتحه اون رو بخونن

لول بابا اتفاقا کار خوبی کردن نرف کردن ادم جرات نداشت bf1 بازی کنه spawn میکردی یه بومبر یا اتک پلین تو 10000 متری پرواز میکرد میکشتت راست میرفتی تانک بود چپ میرفتی الیت کلس برمیگشتی اسب میموندی سره جات قطاری کشتی چیزی میزدت همش شده بود اسپم وسایل اعصاب ادم خط خطی میشد بعد میدیدی مپ عوض میشد مپ پیاده میشد یارو میرید معلوم میشد در چه حدیه بازیش
الان تازه بازی بالانس شده همین الانم وسایل ضعیف نیست من تایگر گرفتم راحت تا 20 کیل استریک رفتم
واقعا هیچ مهارت و لذتی تو اینکه بری رو ابرا پرواز کنی بمب بریزی رو ابجکت ها نیست باور کن ، بشین inf بازی کن دستت راه بیوفته خوشت میاد
از bf3 bf4 , bf1 همه انبالانس بودن و پیاده فقط گوشت قربونی بود برا چاپر تانک و هواپیما الان بازی چیزی شده که اول باید میبود

شما بری پشت aa gun راحت بمبر رو میاری پایین مشکل اینه که خیلی ها حالش روندارن
بالاخره بتل باید یه فرقی با کانتر داشته باشه !
حالا هم بحث نرف شدن نیست بحث اینه که اصلا قابل استفاده نیست

• Like
Reactions: Imaginative

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
هواپیما که کلا داغونه داغونه
انگار داری یه تیکه آجر رو کنترل میکنی
دید زمین که 0 شده
پشت سرت رو هم که نمیتونی نگاه کنی (نمیدونم باگه یا برداشتن کلا ) نمیدونم چجوری قراره داگ فایت کنیم !
مخصوصا کسایی مثل من که عاشق تانک هانتر اتک پلین بودن هم که کلا باید فاتحه اون رو بخونن

شما بری پشت aa gun راحت بمبر رو میاری پایین مشکل اینه که خیلی ها حالش روندارن
بالاخره بتل باید یه فرقی با کانتر داشته باشه !
حالا هم بحث نرف شدن نیست بحث اینه که اصلا قابل استفاده نیست
در رابطه با هواپیما صد در صد قبول دارم باید یه باف سنگین بزنن، حداقل بمبر ها بتونن اسپات کنن که خب خیلی عالی میشه .
هواپیما خیلی کار داره.
تانک ها هم چرخیدن لوله خیلی طول میکشه که خب اونم یه باف کوچیک کنن حله.
بازی خیلی جای کار داره.
همه میگن بازی شبیه کانتر و کاد شده .
اسپات سه بعدی قطعا برنمیگرده اینو مطمئن باشید.
در رابطه با مهمات کم بازی اونم دارن روش کار میکنن.
در مورد ندیدن و نور زیاد و اینها فیدبک های لازم رو گرفتن دارن باهاش ور میرن ببینن چی ازش در بیارن.
این بتا گزارش من و شماست.
میگیم گوش میکنن.
کم کم به بازی اضافه میشه.
و اضافه کنم هر کی روی کنسوله حداقل برای 6 ماه اول مشکل خواهد داشت.
بازی اصلا روی کنسول جالب نیست و جای کار داره،ولی اطمینان داشته باشید دایس گوش میکنه و مشکلات این چنین رو بر طرف میکنه.
در مورد COD بودن بازی هم در جواب باید بپرسم چرا فکر میکنید شبیه COD شده ؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
در رابطه با هواپیما صد در صد قبول دارم باید یه باف سنگین بزنن، حداقل بمبر ها بتونن اسپات کنن که خب خیلی عالی میشه .
هواپیما خیلی کار داره.
تانک ها هم چرخیدن لوله خیلی طول میکشه که خب اونم یه باف کوچیک کنن حله.
بازی خیلی جای کار داره.
همه میگن بازی شبیه کانتر و کاد شده .
اسپات سه بعدی قطعا برنمیگرده اینو مطمئن باشید.
در رابطه با مهمات کم بازی اونم دارن روش کار میکنن.
در مورد ندیدن و نور زیاد و اینها فیدبک های لازم رو گرفتن دارن باهاش ور میرن ببینن چی ازش در بیارن.
این بتا گزارش من و شماست.
میگیم گوش میکنن.
کم کم به بازی اضافه میشه.
و اضافه کنم هر کی روی کنسوله حداقل برای 6 ماه اول مشکل خواهد داشت.
بازی اصلا روی کنسول جالب نیست و جای کار داره،ولی اطمینان داشته باشید دایس گوش میکنه و مشکلات این چنین رو بر طرف میکنه.
در مورد COD بودن بازی هم در جواب باید بپرسم چرا فکر میکنید شبیه COD شده ؟
شما تو EA کار میکنی؟

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
نه مسخره نگفتم
آخه یه جوری همه مشکلاتو FIX کردی گفتی قرار درست شه گفتم نکنه EA کار میکنی
یکی از تنها استودیو هایی که هنوز بهش ایمان دارم DICE عه.
EA، مدال رو خراب کرد، استاروارز رو خراب کرد، NFS رو خراب کرد، C&C رو خراب کرد.
همین یه بتل و یه دایس مونده.
برای همینه دارم میگم بازی درست میشه چون زمان بتل 4 بودم و دیدم.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,425
نام
علی
یکی از تنها استودیو هایی که هنوز بهش ایمان دارم DICE عه.
EA، مدال رو خراب کرد، استاروارز رو خراب کرد، NFS رو خراب کرد، C&C رو خراب کرد.
همین یه بتل و یه دایس مونده.
برای همینه دارم میگم بازی درست میشه چون زمان بتل 4 بودم و دیدم.
دراگون ایج و مس افکتم خراب کرد!:D اینجوری که همه ی تخم مرغاتو روونه ی سبد دایس کردی منم تو سبد بایوور داشتم همش شکست:| لول بتارو تست کردم و امیدی در این لحظه نمیباشد! بازی خیلی دیگه شبیه کال شده!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
دراگون ایج و مس افکتم خراب کرد!:D اینجوری که همه ی تخم مرغاتو روونه ی سبد دایس کردی منم تو سبد بایوور داشتم همش شکست:| لول بتارو تست کردم و امیدی در این لحظه نمیباشد! بازی خیلی دیگه شبیه کال شده!

میررز اج هم خراب کرد و استودیو دد اسپیسم بست :D

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
جداي از همه ايراداتي كه دوستان به بازي گرفتن و خوب قطعا خيلي هاشون تو نسخه نهايي حل خواهد شد . حالا سوال اصلي اينجا پيش مياد براي مني كه الان بتلفيلد ١ رو با پريميوم پس بازي مي كنم ، اين نسخه چه چيز خاص يا برتري خاصي داره كه برم بابتش ٦٠ دلار ١٤ تومني خرج كنم ؟ :D كلا يه انيميشن ريوايو و يه سري انيميشن نشسته دويدن و ... اضافه كردن مي گن ٦٠ دلار ١٤ تومني بده :D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
جداي از همه ايراداتي كه دوستان به بازي گرفتن و خوب قطعا خيلي هاشون تو نسخه نهايي حل خواهد شد . حالا سوال اصلي اينجا پيش مياد براي مني كه الان بتلفيلد ١ رو با پريميوم پس بازي مي كنم ، اين نسخه چه چيز خاص يا برتري خاصي داره كه برم بابتش ٦٠ دلار ١٤ تومني خرج كنم ؟ :D كلا يه انيميشن ريوايو و يه سري انيميشن نشسته دويدن و ... اضافه كردن مي گن ٦٠ دلار ١٤ تومني بده :D
به نظر من بشین بتلفیلد ۱ رو بازی کن بهتره،چون با توجه به چیزی که من از بتا دیدم میتونستن کلا این نسخه جدید رو به عنوان DLC واسه بتلفیلد ۱ بدن بیرون و آب از آب هم تکون نخوره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: J. Constantine

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
بعد از بازی کردن بتا میتونم بگم hardline بازی خیلی خیلی بهتری از این بود.اصلا جای تعجب نداره پیش فروش بازی انقدر افتضاح بوده که عرضه بازی هم دچار تاخیر شده.بدترین bf میشه که ساخته شده. جالبیش اینه که همون bf1 هست و از هر بازی یه چیزی اسکی رفتن که مثلا جدید باشه.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
به نظر من بشین بتلفیلد ۱ رو بازی کن بهتره،چون با توجه به چیزی که من از بتا دیدم میتونستن کلا این نسخه جدید رو به عنوان DLC واسه بتلفیلد ۱ بدن بیرون و آب از آب هم تکون نخوره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

که به سرنوشت COD دچار شه؟ هرسال نسخه ری اسکین پارسال...
نکته مثبتی که من توی سری بتل فیلد پیدا کردم این بود هیچ کدومش شبیه اون یکی نیست(شعار دایس هم همینه توو تبلیغاتش) ...واقعا هنره این کار چون بقیه شرکت های بازی سازی رو نگاه کنی تقریبا بعد ۳-۴ نسخه از یه IP به مرز تکراری شدن رسیدن البته بجز راکستار عزیز که اونم ۴ سال یبار یه بازی میده بیرون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر