Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
جنگ جهانی دوم کلی داستان و قضیه های مختلف داره که می تونن ازشون یه کمپین فوق العاده در بیارن. امیدوارم سینگل پلیر خوبی بسازن. آنلاین بتلفیلد همیشه خوب درمیاد و حال میده، آفلاینش باید تقویت بشه.

• Like
Reactions: ps34

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
باتوجه به درآمدی که ea از بخش آنلاین بتل داره سینگل احتمالا فدا خواهد شد

کلا بازار سود آور مولتی خوب داره از ریشه میزنه هرچی سینگل ـه باید امثال ولفنشتاین رو تحمل کنیم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
باتوجه به درآمدی که ea از بخش آنلاین بتل داره سینگل احتمالا فدا خواهد شد

کلا بازار سود آور مولتی خوب داره از ریشه میزنه هرچی سینگل ـه باید امثال ولفنشتاین رو تحمل کنیم
کلا بجز سری بدکمپانی بتلفیلدای معمولی کی سینگل خوبی داشتن که حالا EA بخواد فداش کنه؟هرکی تا حالا بتلو گرفته بخاطر مولتیش بوده که درباره نسخه جدیدم باز همینه!
اینکه کسی حاظره ۶۰ دلار بده ۴ ۵ ساعت به سینگل بازی دلش خوش باشه اون پولو میده یه بازی کاملا سینگل میخره!کسی از بتل انتظار سینگل خوب نداشته از اولم.مهم مولتی این بازیه که تضمین شدی کسیم به مولتی علاقه نداره خب نخره مجبور نکردن کسیو.

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
کلا بجز سری بدکمپانی بتلفیلدای معمولی کی سینگل خوبی داشتن که حالا EA بخواد فداش کنه؟هرکی تا حالا بتلو گرفته بخاطر مولتیش بوده که درباره نسخه جدیدم باز همینه!
اینکه کسی حاظره ۶۰ دلار بده ۴ ۵ ساعت به سینگل بازی دلش خوش باشه اون پولو میده یه بازی کاملا سینگل میخره!کسی از بتل انتظار سینگل خوب نداشته از اولم.مهم مولتی این بازیه که تضمین شدی کسیم به مولتی علاقه نداره خب نخره مجبور نکردن کسیو.

با این تفاسیر چرا بتل فیلد 4 -هاردلاین- و عناوین قبل و قبلترش اینقدر تاکیید داشتن بر سینگل !

آحه موضوع اینه که بازی های کاملا سینگل اکثرشون 60دلار نمییارزن!(اکثر شوترها منظورمه)

یه سری هاهم مثل کال آف های چند سال اخیر سینگل و مولتی و حتی زامبی :D رو یکجا تحویل مخاطب میدن ولی شلم شوربا!

کلا احساس میکنم شوتر درحال نابودی ست:( مخصوصا از لحاظ محتوا و داستان سرایی

• Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
با این تفاسیر چرا بتل فیلد 4 -هاردلاین- و عناوین قبل و قبلترش اینقدر تاکیید داشتن بر سینگل !

آحه موضوع اینه که بازی های کاملا سینگل اکثرشون 60دلار نمییارزن!(اکثر شوترها منظورمه)

یه سری هاهم مثل کال آف های چند سال اخیر سینگل و مولتی و حتی زامبی :D رو یکجا تحویل مخاطب میدن ولی شلم شوربا!

خب اینا خودشونم تاکید کردن نسخه جدید سینگل داره مثل قبلیا مشکل چیه؟
شوتر اتفاقا خیلی پیشرفت کرده حالا چون شوتر داستانی کم شده دلیل نمیشه بگیم کلا شوتر افت کرده!با وجود رنبو اورواچ کود بتل اتفاقا شوتر اول شخص دوران خوبشه حالا سینگل بازا ممکنه نپسندن که تو دنیا چی همیشه باب سلیقه همه بوده که به سبک بازی بخواد اینجوری باشه؟:D
هم این نسخه داستانی داره مثل بتا قبلیا هم تو خونه همه نتی پیدا میشه که بشه آنلاین زد یعنی امکانش هست حالا کسی PVP علاقه نداره سلیقه خودشه دیگه!

• Like
Reactions: ps34

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تصویری که به تازگی لو رفته که البته شاید فیک باشه ولی بعید میدونم و همونطور که انتظار داشتم بازی هسته اش فرق زیادی با بتل۱ نداره و منطقا هم با توجه به زمانی که صرف ساخت بازی کردن نباید هم داشته باشه

https://cdn.discordapp.com/attachme...00437617328129/Screenshot_20180522-223725.png

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
داداش شوتر سینگل کجا رو به نابودی هست؟؟پس شوتر اول شخص فارکرای یا سوم شخص گوست ریکن بوق هستن؟:D
شوتر تاپ و با کیفیتی هم مثل نسخه جدید مترو توی زمستون میاد.الانم که نسخه جدید استالکر در دست ساخته.خیالت راحت به هیچ عنوان ، هیچ نابودی در شوتر سینگل در کار نیست.
تصویری که به تازگی لو رفته که البته شاید فیک باشه ولی بعید میدونم و همونطور که انتظار داشتم بازی هسته اش فرق زیادی با بتل۱ نداره و منطقا هم با توجه به زمانی که صرف ساخت بازی کردن نباید هم داشته باشه

https://cdn.discordapp.com/attachme...00437617328129/Screenshot_20180522-223725.png
میلاد این فقط رابط کاربری بازی هست آخه چه ربطی به هسته بازی داره که کل زیرمجموعه بازی رو میبری توی اغماء؟ :D دقیقا ۱۲ساعت دیگه صبر کن تا استریم شروع شه.تیم Dice بارها با مسخره کردن اکتیویژن و بقیه رقیب ها گفته هیچ وقت بازی های ما رو با کسایی که دست از سر گرافیک تاریخ مصرف گذشته و گیم پلی تکرار مکررات‌ که فقط میان dlc های ارتقاء یافته جدیدشونو در قالب یک بازی AAA جدید روانه بازار میکنن مقایسه نکنید !
حالا قطعا خودشون که نمیان این کارو کنن و گند بزنن به همه حرف های خودشون ! اگر قراره بتلفیلد جدید در قالب بتل ۱ فقط با اسلحه های جایگزین عرضه بشه پس بیخود میکنه هر سری Ea و یا هر کس دیگه ای بیاد پا بزاره روی خرخره اکتیویژن بگه بلک اوپس۴ همون بلک اوپس۳ هست :D الان چندین ماهه وعده ی گیم پلی متفاوت رو دادن و از همه خواستن بهشون اعتماد کنن.به هر حال امشب همه چیز روشن میشه.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

مگه داریم؟ زمانی که Metro جدید معرفی شده، Stalker 2 تایید شده
Wolfenstein و Doom برگشتن، Rage 2 تایید شده، Quake Champions توی بتا تست اه
عناوینی مثل Titanfall این چند ساله ظهور کردن، Rainbow Six Siege به این خوبی ظاهر شد که قرار بود 1 سال ساپورت داشته باشه اما تا به امروز ادامه داره
کسی بگه شوتر در حال نابودی هست؟ :D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
بحث فازم هست آخه! یه زمانی کال آف رف تو سیاراته دیگه ولی الان جفتی قفلی زدن رو جنگهای جهانی!:D کی برسه نوبته تغییر فاز که فک کنم نسل بعد دیگه میبینیم چیزی بخواد عوض شه!
بستگی داره حریف چکار کنه دیگه..قد یه جنگ جهانی اشتب زدن فقط..:))

• Like
Reactions: J. Constantine

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
داداش شوتر سینگل کجا رو به نابودی هست؟؟پس شوتر اول شخص فارکرای یا سوم شخص گوست ریکن بوق هستن؟:D
شوتر تاپ و با کیفیتی هم مثل نسخه جدید مترو توی زمستون میاد.الانم که نسخه جدید استالکر در دست ساخته.خیالت راحت به هیچ عنوان ، هیچ نابودی در شوتر سینگل در کار نیست.

میلاد این فقط رابط کاربری بازی هست آخه چه ربطی به هسته بازی داره که کل زیرمجموعه بازی رو میبری توی اغماء؟ :D دقیقا ۱۲ساعت دیگه صبر کن تا استریم شروع شه.تیم Dice بارها با مسخره کردن اکتیویژن و بقیه رقیب ها گفته هیچ وقت بازی های ما رو با کسایی که دست از سر گرافیک تاریخ مصرف گذشته و گیم پلی تکرار مکررات‌ که فقط میان dlc های ارتقاء یافته جدیدشونو در قالب یک بازی AAA جدید روانه بازار میکنن مقایسه نکنید !
حالا قطعا خودشون که نمیان این کارو کنن و گند بزنن به همه حرف های خودشون ! اگر قراره بتلفیلد جدید در قالب بتل ۱ فقط با اسلحه های جایگزین عرضه بشه پس بیخود میکنه هر سری Ea و یا هر کس دیگه ای بیاد پا بزاره روی خرخره اکتیویژن بگه بلک اوپس۴ همون بلک اوپس۳ هست :D الان چندین ماهه وعده ی گیم پلی متفاوت رو دادن و از همه خواستن بهشون اعتماد کنن.به هر حال امشب همه چیز روشن میشه.

من که بعید میدونم توو کمتر از ۱ سال بتونن بازیه خیلی متفاوتی تحویل مون بدن... اون تیزری هم که پخش شد کاملا میشد حس کرد که اتمسفر بازی چه قدر شبیهه

البته من که مشکلی ندارم شبیه بتل۱ باشه ولی امیدوارم تنوعش خیلی بیشتر باشه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بتل ۱ بدون اچ دی آر بدون فورکی و خیلی ی ی متعلقات enhanced شده ، پشم ریزون ترین گرافیک شوتر مولتی یک سال پیش بود... متاسفانه هیچ آپدیتی برای اینا ندادن امااا
امسال فک کنین با همون هسته حتی این تغییرات گرافیکی و اعمال کنن واقعا دیگه چی میخوایم... هرچند از اول تا الان قول یه معرفی و تغییرات اپیلاسیون کننده رو دادن. من امید دارم بهش و هم با کالاف حال میکنم هم از بتل لذت میبرم. و امسال سال خوشگذرونیه منه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: Forza Xbox

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
فقط اگه بتل بخش بتل رویال نداشته باشه، تو فروش افت بدی میکنه...چون کسی رو سینگل نمیاد بین دوتا بازی انتخاب کنه اگه مجبور باشه یکیو بخره... که احتمال زیاد بخش بتل رویال نداره با توجه به اینکه یک استودیو رو بازی کار میکنه و یکسال زمان داشته .این نقطه عطف و حیاتیه مقایسه فروش و موفقیت کالاف و بتل هست
بتل ۱ بدون اچ دی آر بدون فورکی و خیلی ی ی متعلقات enhanced شده ، پشم ریزون ترین گرافیک شوتر مولتی یک سال پیش بود... متاسفانه هیچ آپدیتی برای اینا ندادن امااا
امسال فک کنین با همون هسته حتی این تغییرات گرافیکی و اعمال کنن واقعا دیگه چی میخوایم... هرچند از اول تا الان قول یه معرفی و تغییرات اپیلاسیون کننده رو دادن. من امید دارم بهش و هم با کالاف حال میکنم هم از بتل لذت میبرم. و امسال سال خوشگذرونیه منه

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
فقط اگه بتل بخش بتل رویال نداشته باشه، تو فروش افت بدی میکنه...چون کسی رو سینگل نمیاد بین دوتا بازی انتخاب کنه اگه مجبور باشه یکیو بخره... که احتمال زیاد بخش بتل رویال نداره با توجه به اینکه یک استودیو رو بازی کار میکنه و یکسال زمان داشته .این نقطه عطف و حیاتیه مقایسه فروش و موفقیت کالاف و بتل هست

چند وقتی هست تایید شده بازی مود بتل رویال داره :)

• Like
Reactions: Forza Xbox

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR

خیل فیک میزنه چون برداشته یکی از کاراکترای CODWWII رو برداشته و یه چی درست کرده! دیویژن کاراکتر هم رسیستنس هست، تا این حد فیک!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خدا کنه تو ویتنام باشه مردم از بس جنگ جهانی بازی کردم البته دوستان شاید بگن بابا یه نسخه که بیشتر نداده ولی جریان اینجاست که من اینقدر بتل 1 رو بازی کردم دارم بالا میارم:D
اگرم تو جنگ جهانی دوم بود خدا کنه محتواش مثل بتل 1 نباشه:| کلا هر کلاسش 5تا سلاح داشت کاستوم سازی سلاح هم که فقط شامل این میشد که خنجر روی سلاح رو بذاری یا نذاری:| سر همین جریان خیلی زود برامون خسته کننده شد که دوباره با اومدن دی ال سی هاش رفتیم سراغش البته که نمیشه مقایسه کرد بلاخره تجهیزات جنگی اون زمان خیلی کم بوده ولی همین بتل 4 چقدر شخصی سازی عالی داشت چقدر سلاح داشت تا با یکی دوتا سلاح حرفه ای میشدی یک دفعه میدی لولت شده 40 اینقدر تعداد سلاح ها زیاد بودکه هنگ میکردی با کدوم کار کنی یعنی قشنگ برا هر کس و با هر سلیقه ای یه سلاح بود
البته یه چیز که امیدوارم تغییرش ندن اسون بودن بازی نسبت به بقیه سری هاست:D یعنی قشنگ بتل 1 پنجاه درصد از بتل های دیگه اسون تر بود ما تو بتل 1 مود کانکوئست 50 تا 60تا کیل میگرفیتم با 10 تا 15 دث اونم تو همه مپ ها بدون استثنا ولی دقیقا تو بتل 4 این امار درمورد کیل ها نصفه و در مورد دث ها دو برابر:D البته بعضی از پلیرهای حرفه ای سری بتل از این جریان ناراضی بودن چون نامبر وان شدن تو بتل های قبلی واقعا کار هر کس نبود باید براش زحمت میکشیدی ولی تو بتل 1 تو فقط کافی بود یک سلاح با تعداد تیر بالا و فایر ریت متوسط رو به بال داشته باشی دیگه تموم هر کی اومد جلو چشمت مرده:D من خودم بشخصه هیچ کار تو بتل 1 نمیکنم اکثریت اولم یا جز سه نفر اول:)) مودش هم فرق نمیکنه ها چه تیم دث مچ چه کانکوئست چه دامینیشن ولی تو بتل 4 برا نفر اول شدن باید جر بخوری:|:D باید ببینی مپ بازی چطوریه سلاح با فایر ریت بالا توش جواب میده نمیده یا باید سلاح با فایر ریت متوسط برداری با stability بالا مثلا تو مپ locker اکثریت سرور شخصی ها شاتگان رو ممنوع کردن چون وحشتناک بالانس بازی رو بهم میزنه من خودم یک بار جوین یه سرورو شدم که قانونی نداشت 70تا کیل گرفتم:D هر کی منو میکشت برام تی بگ میرفت:)) چون قشنگ گند زده بودم به بازی
واسه حرفم هم دلیل دارم شما برو الان امار پلیرهای بتل 1 و 4 رو مقایسه کن بتل 4 بعد از این همه سال فقط 5000تا پلیر کمتر از بتل 1 داره که من حاضرم شرط ببندم بعد از اومدن بتل جدید امار پلیرهای بتل 1 نصف بتل 4 میشه البته بنظرم اگه بتل جدید تو ویتنام باشه و چون تو اون بازه زمانی پیشرفت سلاحی خیلی بوده و ما تو اون زمان کلی سلاح و ایتم داریم و به نوعی تو دنیای مدرن هستیم سر جریان گرافیک خفنش و مطمئنا گیم پلی خفنش خیلی ها هم از بتل 4 کوچ میکنن میرن سراغ بتل جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر