Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
یه باگ خنده دار این راکت لانچر که امیدوارم خودشون بفهمن درست کنن اینه که به تانک سنگینی مثل تایگر حدود ۲۰ تا یا بیشتر دمیج میده ... بعد به این ماشین زرهی ها میزنی ۱۷ تا دمیج میده ... wtf :D

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
سلام دوستان من الان پلاس شیر کنم رو اکانتم میتونم از تخفیف30 دلاربرا بتل استفاده کنم یا اون اکانتی که پلاس روش هست فقط میتونه استفاده کنه از تخفیفها
ممنون

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,509
سلام دوستان من الان پلاس شیر کنم رو اکانتم میتونم از تخفیف30 دلاربرا بتل استفاده کنم یا اون اکانتی که پلاس روش هست فقط میتونه استفاده کنه از تخفیفها
ممنون
فقط اونی که پلاس رو اکانتشه میتونه بازی رو با تخفیف بخره،

• Like
Reactions: amirabedi666

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
یعنی دلداری عزیزانی که این بازیو خریدن به خودشون ویران کنندس لول
دوست عزیز مطمئن باش دوستانی که دارن ایراد الکی مثل متا میگیرن هنوز بازی از نزدیک ندیدن بی احترامی نشه درسته بازی مشکل داره ولی وقتی وارد جریان بازی شدی ایراد بازی از یادت میره مخصوصا اگه دوستی دارین که با هم بازی کنی اگرم تخفیف که بازی خورده چون بدرد نخوره hitam2حتما ببینن

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
دوست عزیز مطمئن باش دوستانی که دارن ایراد الکی مثل متا میگیرن هنوز بازی از نزدیک ندیدن بی احترامی نشه درسته بازی مشکل داره ولی وقتی وارد جریان بازی شدی ایراد بازی از یادت میره مخصوصا اگه دوستی دارین که با هم بازی کنی اگرم تخفیف که بازی خورده چون بدرد نخوره hitam2حتما ببینن
اینکه مثل شما قبول کنی بازی ایراد داره با اینکه بگی نه رو اعصاب و روان داری راه میری فرق داره عزیز! دیر یا زود و کم و زیاد بازی ایراداتش برطرف میشه ولی در اینکه بازی الان ایراد داره شکی نیست و کوبیدن کسی که داره اشاره میکنه به ایرادات، ولو با لحن خودش که انتقادی باشه یا هرچیز دیگه ایی، کار درستی نیست!

• Like
Reactions: malek911 and guppy

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
منم با Constantine موافقم. خودم خریدم بازی رو و دارم بازی میکنم و باید قبول کنیم بازی ایراد داره. اما وقتی وارد بازی میشی خداییش ایرادات بازی زیاد به چشم نمیاد چون واقعا لذت بخشه. یکم فضای این تایپک داره به سمت کوبیدن همدیگه و کل کل های بی مورد میشه. می تونیم بیایم بگیم اقا این مشکل هست و اون هست. نه که از کلماتی استفاده کنیم که باعث بشه دیگران تحریک بشن و هی جواب بدن به همدیگه. با به جون هم افتادن ما، چیزی از بازی درست نمیشه. اما با فیدبک دادن به دایس شاید تغییراتی که میخوایم رو توی بازی ببینیم. از لفظ نوب هم برای همدیگه استفاده نکنید. خداییش با لیبل نوب زدن به این و اون کسی حرفه ایی تر نمیشه.
اصن من نوب!:D

این تفنگ جدید Ribeyrolles رو هم تست کردم، به قول فرنود لیزره. اسکوپ روش بذاری میتونی هد شات کنی ملت رو. اما من هنوز هم میرم سمت مدیک نمیدونم چرا. با این که همه میگن کلاسشو خراب کردن و فلان و ... اما بازم دلم با مدیکه.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
یه باگ خنده دار این راکت لانچر که امیدوارم خودشون بفهمن درست کنن اینه که به تانک سنگینی مثل تایگر حدود ۲۰ تا یا بیشتر دمیج میده ... بعد به این ماشین زرهی ها میزنی ۱۷ تا دمیج میده ... wtf :D

سلام . فکر نکنم باگ باشه
چون یه جا خوندم نوشته بود که این قابلیت جدیدا اضافه شده به بتلفیلد که تیرت به هرجا از تانک یا ماشین بخوره دمیجش فرق میکنه
مثلا ممکنه تیرت بخوره به یه تانک و دقیقا به موتور تانک اصابت کنه که دمیج بیشتری میده
مثل بازی WarThunder

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
منم با Constantine موافقم. خودم خریدم بازی رو و دارم بازی میکنم و باید قبول کنیم بازی ایراد داره. اما وقتی وارد بازی میشی خداییش ایرادات بازی زیاد به چشم نمیاد چون واقعا لذت بخشه. یکم فضای این تایپک داره به سمت کوبیدن همدیگه و کل کل های بی مورد میشه. می تونیم بیایم بگیم اقا این مشکل هست و اون هست. نه که از کلماتی استفاده کنیم که باعث بشه دیگران تحریک بشن و هی جواب بدن به همدیگه. با به جون هم افتادن ما، چیزی از بازی درست نمیشه. اما با فیدبک دادن به دایس شاید تغییراتی که میخوایم رو توی بازی ببینیم. از لفظ نوب هم برای همدیگه استفاده نکنید. خداییش با لیبل نوب زدن به این و اون کسی حرفه ایی تر نمیشه.
اصن من نوب!:D

این تفنگ جدید Ribeyrolles رو هم تست کردم، به قول فرنود لیزره. اسکوپ روش بذاری میتونی هد شات کنی ملت رو. اما من هنوز هم میرم سمت مدیک نمیدونم چرا. با این که همه میگن کلاسشو خراب کردن و فلان و ... اما بازم دلم با مدیکه.
هیچ بازی ای بدون باگ و مشکل نیست، دقت کنید هیچ بازی ای، این هم از این قضیه مستثنا نیست.
من خودم از اولین تجربه ی بتا تا اولین تجربه ی نسخه ی اصلی و بعد و قبل از هر آپدیت هم از بازی تعریف کردم هم ایرادات بازی رو گفتم، تک تک پست هام هست ، در مورد بتای پر باگ و عیب و ایرادش تا نسخه ی نهایی روز اول که خیلی بهتر شد و به مرور با چندتا آپدیت تعدادیش برطرف شد و یه سری هنوز هستن و امید هست که برطرف بشن.
توی همه ی صحبت ها مواردی که توی بازی نرمال نیستن حالا اسمش باگ باشه یا مشکلات نت کد و یه سری دیگه ، همه رو مایی که بازی میکنیم میگفتیم.
دایس سر TTK هم تصور میکرد پلیرهای بازی فقط BF1 پلیرها هستن که بعدش دید چه اشتباهی کرده و نظرش رو برگردوند.
حرفی که هست اینه که بازی اگر ایرادی یا ایرادهایی داره ولی، ولی روی تجربه ی کلی بازی که لذت بخش هست تاثیری نداره و چون تجربه ی کلی بازی و برآیند کلی بازی و محصول نهایی حس خوبی رو منتقل میکنه و کاملا راضی کنندس.
ولی مدل نظر دادن یه سری کاملا مشخصه و بیان ایراد و خلاصه ای از تجربه ی بازی نیست و کاملا متفاوته و تبدیل به ترول کردن و
درخواست جلب توجه شده.
برادر من اگر هم نمیتونی بازی کنی و خوشت نمیاد ، برگرد سر همون 1 این هم پرونده ش رو واسه خودت ببند و بیخیال شو و رژه نرو روی اعصاب پلیرهای بازی، ضرری هم که نکردی یه اکانت هکیه، دو روز دیگه قفل میشه و تمام.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
خب بالاخره منم فرصت شد بشینم یه دل سیر بازی رو تجربه کنم...
بازی واقعا خوبه.. واقعا.
قطعا ایراداتی هم داره، اما اینقدر ویژگی های مثبتش پررنگه که اصلا نمیزاره فکر کنم به بدها.
تنها چیزی که منو داره میسوزونه (و در عین حال میترسونه) اینه که چرا لذت من باید وابسته به دیگران باشه. دیگرانی که غالبا زورشون میاد که بازی به چالش بکشدشون و دایس باید منتشونو بکشه که قدم رنجه بفرمایند تو سرورای بازی و براشون بالش پر قو بزاره که مبادا ادیت بشن. نمیدونم دایس و EA چی تو سرشونه.. فقط با همه وجود امیدوارم بدونن دارن چیکار میکنن و به هر شکلی شده پلیرهارو (سیاهی لشگر ها و تازه کارها منظوره، اگرنه وترنها که نیاز به خواهش و التماس ندارن) نگه دارن تو بازی، تو 2 سال پیش رو.. که اگر نتونن... با توجه به اینکه پریمیومی فروخته نشده و با شناختی که هممون از EA داریم، بازی خواهد مرد.. و یقینا این یکی از تلخ ترین اتفاق چند سال اخیر زندگیم خواهد بود..

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,878
نام
malek
ولی مدل نظر دادن یه سری کاملا مشخصه و بیان ایراد و خلاصه ای از تجربه ی بازی نیست و کاملا متفاوته و تبدیل به ترول کردن و
درخواست جلب توجه شده.
برادر من اگر هم نمیتونی بازی کنی و خوشت نمیاد ، برگرد سر همون 1 این هم پرونده ش رو واسه خودت ببند و بیخیال شو و رژه نرو روی اعصاب پلیرهای بازی، ضرری هم که نکردی یه اکانت هکیه، دو روز دیگه قفل میشه و تمام.
همه بچه ها تو فروم کاملا مودبانه و منطقی میان نظر میدن و به نظر منم ایراد میگیرن.نه تنها مشکلی با این دوستان ندارم خوشحالم میشم.چون یه دونه شوتر میزنم اونم بتل فیلده و قرار باشه تا نسل بعد کنسولها فقط بتل 1 بزنم یکم حوصله بر میشه.دایسم اگه کاراهاش رو حساب کتاب بود 3 بار ttk رو عوض نمیکرد.
این وسط یکی دو نفر هستن که بحثشون با منه و مباحث تو گروه تلگرام بتل بازان رو کشیدن تو فروم بازی سنتر.اون قسمتهایی که بولد کردم هم کاملا واضحه طرف از یه جا دیگه مشکل داره.عزیز من تو چیزی که بهت مربوط نیست و بهت ربط نداره فضولی نکن.به شما ارتباط نداره من چی بازی کنم چی نکنم و بازی رو 1 ملیون اورجینال خریدم یا هکی گرفتم.شاید بازی به این زودی رفت تو کانال 30 دلار و دلارم اومد پایین زورت اومده که اکانت ظرفیتی رو به قیمتی بیشتر از اورجینال الان پیش خریدش کردی.به هر حال از این به بعد ادب داشته باش و بحث رو شخصی ادامه نده.اگه هم جوابی داری خصوصی بهم بفرست که منم در هر صورت نگاهش نمیکنم.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
همه بچه ها تو فروم کاملا مودبانه و منطقی میان نظر میدن و به نظر منم ایراد میگیرن.نه تنها مشکلی با این دوستان ندارم خوشحالم میشم.چون یه دونه شوتر میزنم اونم بتل فیلده و قرار باشه تا نسل بعد کنسولها فقط بتل 1 بزنم یکم حوصله بر میشه.دایسم اگه کاراهاش رو حساب کتاب بود 3 بار ttk رو عوض نمیکرد.
این وسط یکی دو نفر هستن که بحثشون با منه و مباحث تو گروه تلگرام بتل بازان رو کشیدن تو فروم بازی سنتر.اون قسمتهایی که بولد کردم هم کاملا واضحه طرف از یه جا دیگه مشکل داره.عزیز من تو چیزی که بهت مربوط نیست و بهت ربط نداره فضولی نکن.به شما ارتباط نداره من چی بازی کنم چی نکنم و بازی رو 1 ملیون اورجینال خریدم یا هکی گرفتم.شاید بازی به این زودی رفت تو کانال 30 دلار و دلارم اومد پایین زورت اومده که اکانت ظرفیتی رو به قیمتی بیشتر از اورجینال الان پیش خریدش کردی.به هر حال از این به بعد ادب داشته باش و بحث رو شخصی ادامه نده.اگه هم جوابی داری خصوصی بهم بفرست که منم در هر صورت نگاهش نمیکنم.
آقا خدایی من اصلا تو بحث شما شرکت نمیکنم کاری هم ندارم حق با کیه
ولی این جمله آخرت عالی بود :D:D:D
خخخخ دمتون گرم خدایی سه روزه پستای تاپیک رو میخونم شاد میشم
ول کنید دیگه این بحثا رو بشینید بازی کنید حالشو ببرید

ما دیشب با بچه های بازی سنتر یه اسکواد 4 نفری رفتیم با میلاد و آرمان و سیاوش
با اینکه باختیم اما خیلی حال داد هم میگفتیم و میخندیدیم هم از بازی لذت میبردیم
شما هم جای بخث کردن آنلاین شید اینوایت بدید بازی کنیم :D=P~

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام