امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
games(TM) 80
So, is Detroit going to convert David Cage skeptics to Quantic Dream's way of thinking? Absolutely not. This is pure thematic pondering, melodramatic, challenging, gamified cinema-aping stuff, and that's why we like it. [Issue#201, p.74]
Games Master UK 61
A technical marvel with cinematic appeal, Detroit is another game brought low by ham-fisted writing. [July 2018, p.75]

The Sydney Morning Herald 65
Detroit wants so badly to be an interactive Hollywood blockbuster, but its amazing visuals and cinematic presentation can't make up for some really lame writing, weird performances and an overall lack of grace. But in spite of that, it can be a fun interactive B-movie.

نمره Edge هنوز ثبت نشده ولی با این حساب رو 77 نیاد خیلیه !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چه سکوت مرگباری بر تاپیک حاکم شده. فکر نکنم متا 77 بشه اما اینکه با a way out متاش یکی شده به نظرم نامردیه هزینه ی ساخت با گرافیکی که داره قابل مقایسه با این بازی نیست که در سبک خودشه تقریبا البته من جفتشون رو بازی نکردم نمی تونم نظر قاطعی بدم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چه سکوت مرگباری بر تاپیک حاکم شده. فکر نکنم متا 77 بشه اما اینکه با a way out متاش یکی شده به نظرم نامردیه هزینه ی ساخت با گرافیکی که داره قابل مقایسه با این بازی نیست که در سبک خودشه تقریبا البته من جفتشون رو بازی نکردم نمی تونم نظر قاطعی بدم.

سکوت مرگبار نیست...بازی از تب و تاب بحث افتاده..همین...چیز عجیبی نیست :D
A Way Out هم اصلاً چیز خوبی برای مقایسه نیست
رسالت و هدف و نحوه ای که ارائه شدن این دوتا از بیخ با هم فرق دارن...و خب کاش منتقدها به زحمت سازنده ها نمره میدادن...ولی خب این طوری نیست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ما بازیشم کردیم تموم شد رفت ! الان دیدم تاپیک بالا اومده یه نگاهی انداختم ! به نظر خودم که با اختلاف بهترین اثر کیجه !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ما بازیشم کردیم تموم شد رفت ! الان دیدم تاپیک بالا اومده یه نگاهی انداختم ! به نظر خودم که با اختلاف بهترین اثر کیجه !

فعلا که بازارش خرابه اکبندش 290 شده اما طرف دسته دومش 300 تا 330 گذاشته. کلا مردم عجیب غریب شدن.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
فعلا که بازارش خرابه اکبندش 290 شده اما طرف دسته دومش 300 تا 330 گذاشته. کلا مردم عجیب غریب شدن.
آره جالبه ملت توهم زدن قیمت دست دوم بازیا رو بیشتر از نو میدن =)) بدترش GOW هست که قیمت نوش 265عه ولی دست دومشو بالای 290 میدن =))

• Like
Reactions: Adidas95 and s.1

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ربطی نداره دیکه واسه خود منتقدها این سبک یکجورایی دیگه انگار چیز تازه نداره بعد Heavy rain برا همین نمرات پایینم زیاد داست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر