أمتیازات State Of Decay 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
s8i1_5322200_sd.jpg

Developer : Undead Labs
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : XONE ,PC
Release Date : May 22 2018
dwnd_untitled.jpg

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
والا ما نفهمیدیم موضع XBOX فنها چه جوریه؟
هر وقت یه انحصاری سونی نمره پایین میگیره صف میشید این شکلکها " =)) :)) " رو ردیف میکنید تو تاپیک وقتی بهتون میگیم نمره مهم نیست دهن کجی میکنید میگید یعنی اینهمه منتقد اینا نفهم بودن شما فهمیدید اول نسل به بازیهای سونی کی بود میگفت زرد؟ وقتی میایم رو حرف شما اسم نمره میاد یه جور دیگه میشید.
شما بحثت طرف منه یا "Xbox فن ها"؟ اگه Xbox فن ها که چرا پست منو تگ کردی؟ این که یک نفر دیگه یکاری میکنه یا یه چیزی میگه به من مربوط نیست.
تو این پست من هیچوقت نگفتم حرف منتقد ارزش نداره. ولی همه اینو میدونیم که نمره ای که منتقد میده رابطه مستقیم داره با بخش کمپین بازی و اینکه مایکروسافت کلا آبش قطعه در این زمینه هم شکی نیست. بحث من با کسایی تو این تاپیکه کل معیار خوب کار کردن یه بازی یا یه کمپانی رو متا بازی میدونن. و کلا این نگاه یک بعدی رو دارن که این کمپانی ایتقد انحصاری داره با متا 90+ کمپانی تو نداره.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من واقعا راستشو بگم نسل پیش 360 هم داشتم علاوه بر PS3 و خوب بود و این نسل تصمیم گرفتم الان که اخر نسله وان بخرم.
اهل ترول کردم نیستم رفقای هوادار ایکس باکس تاپیک زیر بیایید و لیست رو کامل بکنید مرسی که هستید
PS4 exclusives VS XBoxONE exclusives

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
من واقعا راستشو بگم نسل پیش 360 هم داشتم علاوه بر PS3 و خوب بود و این نسل تصمیم گرفتم الان که اخر نسله وان بخرم.
اهل ترول کردم نیستم رفقای هوادار ایکس باکس تاپیک زیر بیایید و لیست رو کامل بکنید مرسی که هستید
PS4 exclusives VS XBoxONE exclusives
اصلا لازم نیست. ما انتخاب هامونو کردیم و وان رو انتخاب کردیم. هیچ نیازی نیست که در انتخابمون بازنگری کنیم چون وقتی انتخاب کردیم قطعا راضی هستیم که هنوز سر این انتخاب موندیم!

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
اصلا لازم نیست. ما انتخاب هامونو کردیم و وان رو انتخاب کردیم. هیچ نیازی نیست که در انتخابمون بازنگری کنیم چون وقتی انتخاب کردیم قطعا راضی هستیم که هنوز سر این انتخاب موندیم!
یه بار دیگه نوشته منو بخون نوشته خودتم بخون واقعا با من بودی؟!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
شما بحثت طرف منه یا "Xbox فن ها"؟ اگه Xbox فن ها که چرا پست منو تگ کردی؟ این که یک نفر دیگه یکاری میکنه یا یه چیزی میگه به من مربوط نیست.
تو این پست من هیچوقت نگفتم حرف منتقد ارزش نداره. ولی همه اینو میدونیم که نمره ای که منتقد میده رابطه مستقیم داره با بخش کمپین بازی و اینکه مایکروسافت کلا آبش قطعه در این زمینه هم شکی نیست. بحث من با کسایی تو این تاپیکه کل معیار خوب کار کردن یه بازی یا یه کمپانی رو متا بازی میدونن. و کلا این نگاه یک بعدی رو دارن که این کمپانی ایتقد انحصاری داره با متا 90+ کمپانی تو نداره.
رابطه مستقیم Overwatch و بخش کمپینش برای مثال کجاست؟

من هیلو و گیرزهای قبلی رو نزدم، ولی موردی که هست همین هیلو رو حداقل دیدم فن هاشم کامل با بخش مولتیش حال نکردن!
یا یه سری نقدهای SOT به کمبود محتوای بازی اشاره میکردن، یا همین SOD که به نظر نمیاد همه گیر داده باشن بخش داستانیش مشکل داره!(نمیدونم اصلا داره یا نه، ولی منظور اینه ایرادهای وارده به چیز دیگه ست!)

هیچ مشکلی نداره من یک بازی رو دوست داشته باشم که هزار و یک مشکل داشته باشه(و مثل تمام تاپیک های مشابه بگم برای خودم the Order :x ) و حتی هنوزم از اون بازی بخوام! ولی دلیل نمیشه بگیم نه خیلی هم خوبن و اصلا دمشون هم گرم!!!
اصلا گیریم MS فقط بزنه تو خط مولتی و بخش های داستانیش رو حذف کنه، ولی بیاد یه تجربه تراز اول توی همین بخش بده، مثالی که زدم و بلیزارده اورواچ مثلا! متا هم مهم نیست، ولی بازیی که میدن حداقل اون تاثیرگذاری قبل رو داشته باشه، همه جا اسم اون بازی بیاد! و زود تو افق محو نشه اون بازی!

نداشته باشه مهم اینه که ملت رو Xbox دارن Gears و Forza بازی میکنن شما باید 6 ماه وایسی FIFA بزنی تا انحصاری بعدی بیاد که 20 ساعت سرگرمت کنه.
کاش 6ماه بود و وقت میشد پول جمع کنیم! GOW و SOTC رو زدم، یاکوزا6 و NNK2 موندن! بازی های انیمه ایم برخلاف اینکه خیلی ددست دارم بازی کنم باید بی خیالشون بشم با این وضع ، این هفته هم Detroit میاد! :|
و در بدترین حالت اصلا قصد بازی های مولتی پلتفرم زدن هم ندارم! و اینگونه 6ماه از GOW باید صبر کنم تا بازی بعدیم بیاد! و مثلا روی PS4 هیچ بازیی مولتی نداره و نمیتونند از انحصاری ها با GTS یا بازی های قدیمی تر مثل U4 و ... بخش مولتیش لذت ببرن! شبکه بازی های آنلاین صرفا مختص بازی های انحصاری X1 هست!

اصلا هم قصد لیست دادن و اینا نداشتم، ولی وقتی پاراگراف آخر رو هوا چیزی گفته میشه، مجبور به دادن پست این مدلی میشیم! (خواهشا بقیه جنگ کنسولی راه نندازن و ادامه ندن دیگه:D )

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
حال و روز بعضیا رو می بینیم که با متای زرد یه بازی ایندی چقدر نوگلشون می شکوفه و شاد میشن آدم دلش میسوزه. چقدر دنیای بعضیا کوچیکه.:(:D
سیاست مایکروسافت از همون روز اول تغییر نکرده که دوران خوش X360 رو با دوران بد XONE مقایسه میکنید!!! از اولین روزی که بانجی رو خرید و اولین شبکه آنلاین پرداختی صنعت بازیهای ویدویی رو راه انداخت هدفش چیزی جز توسعه و ترکوندن "آنلاین گیمینگ" نبود. اصلا همینکه Xbox Original اولین کنسول دارای کابل ethernet و هارددرایو بود در همین راستا بود.

دقیقا همون موقع که سونی و سگا با داشتن یه شبکه مجانی و بی کیفیت کلی از دنیا عقب بودن. هنوز کسی اون فاجعه هک اکانت های PSN رو یادش نرفته. :)) سونی یه شرکت سخت افزاریه و هرگز نمیتونه در این موارد مثل ارائه یک سرویس آنلاین مناسب به گرد پای مایکروسافت برسه. کنسل شدن تمام بازی های آنلاینش از جمله MAG و Resistance و ... اثبات بر این مدعاست.

مایکروسافت کاملا داره موفق میره جلو و همین روند همیشگی رو تا صد سال آینده ادامه میده. حالا یه عده که توی دنیای کوچیک خودشون اسیر هستند میان پرونده شو میبندن هیچ تاثیری روی عظمت این شرکت و آینده اش نداره! :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
رابطه مستقیم Overwatch و بخش کمپینش برای مثال کجاست؟

من هیلو و گیرزهای قبلی رو نزدم، ولی موردی که هست همین هیلو رو حداقل دیدم فن هاشم کامل با بخش مولتیش حال نکردن!
یا یه سری نقدهای SOT به کمبود محتوای بازی اشاره میکردن، یا همین SOD که به نظر نمیاد همه گیر داده باشن بخش داستانیش مشکل داره!(نمیدونم اصلا داره یا نه، ولی منظور اینه ایرادهای وارده به چیز دیگه ست!)

هیچ مشکلی نداره من یک بازی رو دوست داشته باشم که هزار و یک مشکل داشته باشه(و مثل تمام تاپیک های مشابه بگم برای خودم the Order :x ) و حتی هنوزم از اون بازی بخوام! ولی دلیل نمیشه بگیم نه خیلی هم خوبن و اصلا دمشون هم گرم!!!
اصلا گیریم MS فقط بزنه تو خط مولتی و بخش های داستانیش رو حذف کنه، ولی بیاد یه تجربه تراز اول توی همین بخش بده، مثالی که زدم و بلیزارده اورواچ مثلا! متا هم مهم نیست، ولی بازیی که میدن حداقل اون تاثیرگذاری قبل رو داشته باشه، همه جا اسم اون بازی بیاد! و زود تو افق محو نشه اون بازی!

حاجی امیر حالا کار ندارم تو پست قبلی ت امدی کلهم زدی کل دستاوردهای فنی و غیر فنی Xbox رو تو پونزده و خرده ایی سال نادیده گرفتی ولی بیا و بگذریم سر این قضیه متای بازیهای مولتی پلیر و سینگل پلیر

این متا رو میبینی برای بازی ایی هست که تو نسل هشتم وقتی تمام نواوری استدیو و گنده های صنعت خشکیده امد و یک سبک جدید خلق کرد، برای بازی ایی هست که در عرض کمتر از یکسال به فروش بیش از سی میلیون نسخه ایی تنها روی یک پلتفرم رسید و هرچی رکورد تایم پلی و ... شکوند، برای بازی ایی هست که تاج و تخت تمام شرکت های مولتی میلیاردی صنعت گیم رو لرزوند. دستاوردهای پابجی اونقدر زیاد هست که اصلا نمیشه شمارش کرد و بعد میبینی متا شده 86!!

Untitled.png

اینم متای حاصل دستگاه فتوکپی اسکوئر انیکس و کریستال داینمایک

Untitled.png

اون متای overwatch هم میبینی فقط حاصل اسم و رسم بلیزارد بعد از سی سال حضور تو صنعت گیم و ده ها میلیون مخاطب دو اتیشه هست وگرنه همین بازی از ناشر کم اسم و رسم تری می بود نتیجه متا به زور هشتاد میرسید

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حاجی امیر حالا کار ندارم تو پست قبلی ت امدی کلهم زدی کل دستاوردهای فنی و غیر فنی Xbox رو تو پونزده و خرده ایی سال نادیده گرفتی ولی بیا و بگذریم سر این قضیه متای بازیهای مولتی پلیر و سینگل پلیر

این متا رو میبینی برای بازی ایی هست که تو نسل هشتم وقتی تمام نواوری استدیو و گنده های صنعت خشکیده امد و یک سبک جدید خلق کرد، برای بازی ایی هست که در عرض کمتر از یکسال به فروش بیش از سی میلیون نسخه ایی تنها روی یک پلتفرم رسید و هرچی رکورد تایم پلی و ... شکوند، برای بازی ایی هست که تاج و تخت تمام شرکت های مولتی میلیاردی صنعت گیم رو لرزوند. دستاوردهای پابجی اونقدر زیاد هست که اصلا نمیشه شمارش کرد و بعد میبینی متا شده 86!!

View attachment 87858

View attachment 87859

اون متای overwatch هم میبینی فقط حاصل اسم و رسم بلیزارد بعد از سی سال حضور تو صنعت گیم و ده ها میلیون مخاطب دو اتیشه هست وگرنه همین بازی از ناشر کم اسم و رسم تری می بود نتیجه متا به زور هشتاد میرسید
این نشون میده شما اورواچ حتی از نزدیکم ندیدی نمرات این بازی کاملا منصفانه ست چون اولین بازی تو سبک خودشه و رقیب نداره کلی کلون free to play پشتشن که دونه دونه فیل میشن میرن پی کارشون

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

View attachment 87858

View attachment 87859

در مورد هر دوتا و مخصوصا اولی میتونم مخالف باشم؟ :D
بازی اول مطلقا دخلی به MS نداره! بازییه که دقیقا بعد از محبوب شدن و رسیدن به دستاوردهای خفن و منتشر شدن، تازه MS میره سراغشون! مثل اینه ما دستاوردهای ماینکرفت رو بزاریم پای MS ! که میدونیم اینجوری نیست!
بدبختی اگر حداقل مثل ROTR از همون اول معرفی حمایت یا حداقل تبلیغات رو MS داشت یه چیزی! ولی PUBG و ماینکرافت دقیقا آماده خوری بودن:D شرمنده ولی من نمیتونم موفقیتش رو ذره ای پای MS حساب کنم!(خدایی خودتون میتونید؟:D )
---
در مورد اورواچ ، چرا مثلا Heroes of the Stormشون چنین متایی نگرفت؟ و فکر کنم موفقیت خاصی هم تو جامعه ی گیمرهه کسب نکرد...یعنی توی سبکی که میخواست بیاد آقایی کنه با هیروهای بازی های خفنش، اما اون چیزی که باید میشد و نامبر وان شدن، نشد:D همینطور که گفتن اورواچ هم سبک جدیدی تو بازی های مولتی خلق کرد! کلا دوتا از پیشرفت ها و خلق سبک جدید آنلاین این نسل رو اورواچ و PUBG داشتن! دمشون هم گرم!:D ارزش هیچکارشونم زیر سوال نمیبریم:-" البته این PUGB هم با همین دست فرمون بره جلو به نظرم احتمالش زیاده تاج پادشاهیش رو از دست بده! کپی های بهتر از اصلی داره ازش زده میشه:D

بعد MS با هیلو و گیرز رو داشت که دقیقا اون اوضاع و احوال رو داشتن، استودیو سازنده تغییر کرد، ولی MS باید هرجوری شده این ها رو تو جایگاه خودشون نگه میداشت!
---
از دستاوردهای MS هم ما DLCها رو خوب مزش رو چشیدیم:D همون ضررش بیشتر از سود حضورش بوده برای من:p :))
البته روایاتی هست میگن DLC خلق نینتندو بوده...که اگر درست باشه روایت، MS مبرا میشه:p

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بازی اول مطلقا دخلی به MS نداره! بازییه که دقیقا بعد از محبوب شدن و رسیدن به دستاوردهای خفن و منتشر شدن، تازه MS میره سراغشون! مثل اینه ما دستاوردهای ماینکرفت رو بزاریم پای MS ! که میدونیم اینجوری نیست!
بدبختی اگر حداقل مثل ROTR از همون اول معرفی حمایت یا حداقل تبلیغات رو MS داشت یه چیزی! ولی PUBG و ماینکرافت دقیقا آماده خوری بودن:D شرمنده ولی من نمیتونم موفقیتش رو ذره ای پای MS حساب کنم!(خدایی خودتون میتونید؟:D )
---
در مورد اورواچ ، چرا مثلا Heroes of the Stormشون چنین متایی نگرفت؟ و فکر کنم موفقیت خاصی هم تو جامعه ی گیمرهه کسب نکرد...یعنی توی سبکی که میخواست بیاد آقایی کنه با هیروهای بازی های خفنش، اما اون چیزی که باید میشد و نامبر وان شدن، نشد:D همینطور که گفتن اورواچ هم سبک جدیدی تو بازی های مولتی خلق کرد! کلا دوتا از پیشرفت ها و خلق سبک جدید آنلاین این نسل رو اورواچ و PUBG داشتن! دمشون هم گرم!:D ارزش هیچکارشونم زیر سوال نمیبریم:-" البته این PUGB هم با همین دست فرمون بره جلو به نظرم احتمالش زیاده تاج پادشاهیش رو از دست بده! کپی های بهتر از اصلی داره ازش زده میشه:D

بعد MS با هیلو و گیرز رو داشت که دقیقا اون اوضاع و احوال رو داشتن، استودیو سازنده تغییر کرد، ولی MS باید هرجوری شده این ها رو تو جایگاه خودشون نگه میداشت!
---
از دستاوردهای MS هم ما DLCها رو خوب مزش رو چشیدیم:D همون ضررش بیشتر از سود حضورش بوده برای من:p :))
البته روایاتی هست میگن DLC خلق نینتندو بوده...که اگر درست باشه روایت، MS مبرا میشه:p
پست هاتون رو یه فکت چک کنید لطفا. کاری به بحث ندارم فقط چند مورد:
  1. PUBG رو مایکروسافت نخریده که بخواد "آماده خوری" یا چیز دیگه ای باشن. دلیل اینکه واسه PS4 نیومده اینه که سیستم Early Access نداره.
  2. اورواچ "سبک جدیدی تو بازی های مولتی" خلق نکرد. شوتر های قهرمان محور از زمان Quake و ماد اصلی Team Fortress بودن (1996، میشه 22 سال پیش!)
  3. PUBG هم خلق نکرد btw، قبل از اون H1Z1 و The Culling و ... و حتی قبلشون ماد هایی بود(خود سازنده PUBG هم درستشون کرده بود یه سریشون رو) که این حالت رو داشتن. حتی ماینکرافت هم یادمه تو سرور های مولتیش حالت Hunger Games داشت.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این نشون میده شما اورواچ حتی از نزدیکم ندیدی نمرات این بازی کاملا منصفانه ست چون اولین بازی تو سبک خودشه و رقیب نداره کلی کلون free to play پشتشن که دونه دونه فیل میشن میرن پی کارشون

پیروی اورواچ میتونی اکانتم رو چک کنی ولی خب پابجی هیچی بگذریم بهتره ولی میتونی بگی تایم پلی پابجی ت چقدر هست؟ و حس و حالت رو وقتی برای اولین بار به ده نفر رسیدی تشریح کنی ؟

در مورد هر دوتا و مخصوصا اولی میتونم مخالف باشم؟ :D
---

---

نه اصلا بحث ربطی به مایکروسافت نداره دوستمون Heska گفت که نمره منتقدین رابطه مستقیمی با بخش سینگل پلیر داره که شما یک مثال نقض مولتی پلتفرم زدی و منم در ادامه مثال مولتی پلتفرم زدم :D

اینکه یک بازی بشدت شلخته هم تو روایت و هم طراحی مراحل مثل نسخه دوم توم ریدر میاد متای 86 میگیره و حتی گوتی، اونطرف پابجی که عملا اساس بازیهای مولتی پلیر رو عوض کرد از باب متا و نمرات برابر هستند شخصا برای من یکی زور داره یکجا ببینم یک بازی سینگل پلیر vs مولتی پلیر رو براساس متا بررسی میکنند

دوستمون دیگمون هم Saphire یکسری نکات مهم اشاره کرد که دیگه تکرار نمیکنم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
پیروی اورواچ میتونی اکانتم رو چک کنی ولی خب پابجی هیچی بگذریم بهتره ولی میتونی بگی تایم پلی پابجی ت چقدر هست؟ و حس و حالت رو وقتی برای اولین بار به ده نفر رسیدی تشریح کنی ؟

نه اصلا بحث ربطی به مایکروسافت نداره دوستمون Heska گفت که نمره منتقدین رابطه مستقیمی با بخش سینگل پلیر داره که شما یک مثال نقض مولتی پلتفرم زدی و منم در ادامه مثال مولتی پلتفرم زدم :D

اینکه یک بازی بشدت شلخته هم تو روایت و هم طراحی مراحل مثل نسخه دوم توم ریدر میاد متای 86 میگیره و حتی گوتی، اونطرف پابجی که عملا اساس بازیهای مولتی پلیر رو عوض کرد از باب متا و نمرات برابر هستند شخصا برای من یکی زور داره یکجا ببینم یک بازی سینگل پلیر vs مولتی پلیر رو براساس متا بررسی میکنند

من pubg بازی نمیکنم fortnite بازی مکینم و سبک بتل رویال هیچ اهمیتی برام نداره ولی اینکه شما و بعضیا میگین اورواچ چیز جدیدی نداشت و لایق این امتیاز نبود کاملا اشتباه tf یا qake خیلی با اورواچ فرق دارن کلا فازشون جداست

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پست هاتون رو یه فکت چک کنید لطفا. کاری به بحث ندارم فقط چند مورد:
  1. PUBG رو مایکروسافت نخریده که بخواد "آماده خوری" یا چیز دیگه ای باشن. دلیل اینکه واسه PS4 نیومده اینه که سیستم Early Access نداره.
  2. اورواچ "سبک جدیدی تو بازی های مولتی" خلق نکرد. شوتر های قهرمان محور از زمان Quake و ماد اصلی Team Fortress بودن (1996، میشه 22 سال پیش!)
  3. PUBG هم خلق نکرد btw، قبل از اون H1Z1 و The Culling و ... و حتی قبلشون ماد هایی بود(خود سازنده PUBG هم درستشون کرده بود یه سریشون رو) که این حالت رو داشتن. حتی ماینکرافت هم یادمه تو سرور های مولتیش حالت Hunger Games داشت.
مورد اول منظورم اینه جزو دستاوردهای MS نیست! اینکه الان انحصاری شده مربوط به بعد از ترکوندنشه به هر حال! نه اینکه MS دخلی داشته باشه به موفقیتش!
مورد 2 و 3 شاید درست، اما 3تا حدی شاید کمتر، جوری که این با این همه مشکلات عمل کرده به نظر نمیاد یه چیزی بوده باشه از قدیم الایام! ماشاالله بازی کم مشکلات ازش نشنیدیم:D
اورواچ هم شاید جدید نباشه(خلق نکرده) اما بعد از اومدنش حداقل حسابی موج جدیدی رو راه انداخته، جفت این دوبازیی که گفتم حداقل حسابی میبینیم ترکوندن و قاعدتا باید چیز جدیدی داشته باشن که بازار رو دنباله رو خودشون کردن!

ROTR به نظر من بازی خوبیه و همون حدودی که گرفته براش خوب بود:D اگر منظورت اینه PUBG زیاد گرفته، شاید آره...این نسل منتقدها به بازی آنلاین زیاد حال میدن:p
ROTR شاهکار نیست، ولی مسلما بازی خوبیه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Halo باید متا بالا 90 بگیره تا ارزش داشته باشه؟

وقتی متاش با هر شماره میاد پایین یعنی داره افت میکنه، در نتیجه دیگه ارزش و تاثیرگزاری قبل رو نداره. افت نمره، افت فروش، افت محبوبیت، به این ها میگن کم شدن ارزش.

همین بازی های Halo 5 و Gears 4 که میزنید سرشون رو ملت حداقل تا یکسال سرگرم میکنن در حالی که شما GoW رو یه هفته بازی میکنی تمومش میکنی میزاری کنار میشینی پای FIFA.

اول از اینکه همین GoW خیلی بیشتر از Halo 5 و GeoW4 فروخته، یعنی آدم های خیلی بیشتری ازش لذت بردن و سرگرم شدن. بعد چرا داری این دوتا رو با GoW مقایسه میکنی؟ میتونی بیای همین حرف هارو در مقایسه با UC4 هم بزنی؟ ایشون هم متاش +90 و بسیار خفنه، هم فروشش بسیار بالاتر از بازی هایی هست که لیست کردی و هم مد آنلاینش بیشتر از این سرگرم کرده پلیرهاش رو.

ببین هرچقدر دلت میخواد بشین توجیه و دلیل بتراش، بازی های مایکرو در هیچ زمینه ای موفقیت سابق رو ندارن. نه دیگه مثل قبل بازی های درجه یک و خیلی باکیفیتن که متا این رو اثبات میکنه، نه فروش قبل رو دارن و نه مخاطب قبل رو. میدونی همین Halo پلیرهای آنلاینش چقدر نسبت به قبل افت کرده؟ شاید Halo 5 از یه سری بازی درجه 2 بیشتر پلیر داشته باشه اما نسبت به خودش افت وحشتناک و محسوسی داشته.

مایکرو وقتی این بازی هارو تو کنفرانس هاش معرفی میکنه شماها میایید میگید واو! ترکوند! 20 تا انحصاری معرفی کرد! بعد که منتشر میشن و از دم متاهاشون زرده میایید یه سری بهانه و توجیه های منسوخ و خنده دار رو ردیف میکنید، متا مهم نیست، این بازی اصلا قرار نبود خوب باشه و از اول همه میدونستن متوسطه، پلیرهای آنلاین بیشتری داره و ... و در آخر نتیجه میگیرید Halo 5 مثلا از GoW بهرته چون آنلاینه و فولان قدر آدم بیشتر مولتی بازی کردن!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر