Breaking News: 2.60 Firmware Exploit Found - Kernel Access!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا اینکه گفته یعنی چه ؟ آخه داداش من من همین فارسی را دارم به زور میخونم بعد شمه اینگلیسی می نویسی بعد آقا کسی امتحان کرده بگه من هنوز نخریدم خدا وکیلی آخه گه نشه باهاش بازی کرد به در نمیخوره یه جورایی دلم نمیاد پول پاش بدم آخه زیادی نسبت به کاراییش گرونه در ضمن من پیام نیستم

آقا قشنگ بگو چیکار کنم برم 2.5 بخرم اینکارو بکنم (اگر میشه )فارس بنویس آخه میدونی تو شیراز فقط من 2 جا دیدم که یکیش همه چیزاشو بلده ولی میده 490 تومان یکیش که یک لره بیسواده که اصلا نمیدونه چی به چیه میده 240 بد بختی اینه که این دستگاهه دنگ فنگ زیاد داره همین یک توضیح کامل خالی از هر گونه اصطلاحات

آخرین ویرایش:

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط godfather:
سلام آقا اینکه گفته یعنی چه ؟ آخه داداش من من همین فارسی را دارم به زور میخونم بعد شمه اینگلیسی می نویسی بعد آقا کسی امتحان کرده بگه من هنوز نخریدم خدا وکیلی آخه گه نشه باهاش بازی کرد به در نمیخوره یه جورایی دلم نمیاد پول پاش بدم آخه زیادی نسبت به کاراییش گرونه در ضمن من پیام نیستم

آقا قشنگ بگو چیکار کنم برم 2.5 بخرم اینکارو بکنم (اگر میشه )فارس بنویس آخه میدونی تو شیراز فقط من 2 جا دیدم که یکیش همه چیزاشو بلده ولی میده 490 تومان یکیش که یک لره بیسواده که اصلا نمیدونه چی به چیه میده 240 بد بختی اینه که این دستگاهه دنگ فنگ زیاد داره همین یک توضیح کامل خالی از هر گونه اصطلاحات
قراره شنبه یو ام دی جی تی ا رو یکی از بچه ها برام بفرسته امتحان میکنم بینم چی میشه فقط خدا نکنه پی اس پیم بریک بشه که بد جور حالم گرفته میشه ولی بچه ها گفته بودم امکان نداره بریک شه و صد در صد کار میکنه خلاصه من خبرش رو تا هفته دیگه میدم شما هم برین امتحان کنید...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ببخشید اینی که میگم ربطی به موضوع نداره
یکی از پی سا پی هام فلشش خالی شده
میخوام بدونم اگر مدچیپ بگیرم میشه دوباره درست بشه؟
.................................................................................................................................
بازم ممنون

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
یعنی چی فلشش؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
نوشته شده توسط slip_knot:
.................................................................................................................................
بازم ممنون
مگه تو با پی اس پیت چیکار میکنی ؟ که فلششو خالی کردی .
به نظرم با File Assistant هم میشه البته باید ببینیم که میشه فلشش اصلشو پیدا کرد یا نه :confused:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
میلاد چرا چرت و پرت میگی فلش پی اس پی رو که دیگه تو ایران نمیشه کاری کرد و پی اس پیش بریک شده.بریک شدن پی اس پی یعنی همین.
سپهر مگه من به تو نگفتم با مودچیپ درست میشه.بعد دوباره میای سوال می کنی.
شانس اوردین ایتالیا :love: برده اگرنه ...

اصلا ولش کن ایتالیا رو عشقست.:love:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
باشه .........حالا دیگه چرتو پرت میگم ...................... من کی گفتم تو ایران پیداش کنن ؟ میگم که با Assitant میشه تو حافظه ی اصلی رفت , اگه بشه اون فلشو کپی کرد :-":cheesygri

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
نوشته شده توسط chalengeeverything:
حال اون فلش رو هم که Read Only هست رو چه جوری می خان بریزن روی Bricked Psp ؟
وقتی سیستم عامل یا فرموری روی Psp نیست.
اره این خودش مشکل اصلیه , مثل اینکه تنها راش همون مد چیپه

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
نوشته شده توسط godfather:
سلام من که گفتم هر جایی که نمیفهمید رو بگید تا بگم چی کار کنید حالا که شما همین فارسی رو به زور میخونید و از انگلیسی چیزی نمیفمید من اموزششو ترجمه کردم برو تو این تایپک !

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بابا دادم دست یکی از دوستام بعد گفت من برات جی تی ای رو روی 1.5 میریزم(من فقط یک جاش رو بلد نبودم)
این دیونه فکر ککرده با آپدیت کردن به 2.00 میتونه برام بازی رو بیاره
بعد بهش گفتم چی کار کردی گفت دارم آپگرید میکنم
گفتم خاک تو سرت بعد خواس کم نایره اومده وسط آپگرید که فلش رو خالی کرده خاموش کرده
حالا منم و یک تیکه آجر
ببینم با مد چیپ میشه؟
من از ممل جون:pپرسیدم قول شرف داد حالا یک اطمینان که ضرر نداره
این فلش رو هم میشه جور کرد از جایی؟

ممنون

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
سپهر اخه تو که تو اجرای بازی اشکال داشتی میگفتی بعد بچه ها راهنماییت میکردن !
نه چون فایل های فلشش Read Only (فقط خواندی ) هست و نمیشه کسی دیگه از روی یه PSP دیگه یه کپی بگیره !
به قول محمد رضا اگه اینطوری بود دیگه همه FW 1.50 داشتن !
فقط مد چیپ !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر