PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
تازه میان از تیم و بازیکن هایی ایراد میگیرن که کمپانی لاشخور و انحصارطلب مورد علاقه شون یا مسخر بازی لایسنس اجازه نداده تیم سازنده پس از دو قدمی راموس رد شه و سازنده ها به صورت دستی این بازیکنارو ساختن که هنوز که هنوزه همه منتقدا و خود فیفا بازهای منطقی باور دارن بهترین فیزیک، استایل و چهره رونالدو در تمامی سری های فوتبال مربوط به نسخه ۱۸ پس هست
اونوخ فیفا کل لالیگا رو گرفته دستش، با رئال پارتنر شیپه :)))) لپ راموس توش مثه سنجابه :))) صورتشم گرد و چاقه
از بنزما نگم که مدتهاست ریش میذاره ولی تو فیفا همون چهره نسخه ۱۶ هست یا از واسکزی که بازهم ساخته نشده بعد صدتا آپدیت و پچ بگذریم
خلاصه که اگر هم مثالی میزنین منصفانه باشه
مثلا بازیکنای آرسنال رو دوست دارم یه مقایسه بکنین تو این دو نسخه :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
اگه اشتباه نکنم شما بودید که گفتید که فیفا از نسخه 14 هیچ تغییری نداشته که یه سری دوستان جوابتون دادن تو اونور همین مشخص میکنه که شما هم قصدتون ترول زیر سوال بردنه خو پس فنا هم قبول دارن رونالدو تو فیفا بهتر ساخته شده راجب چهره ها که واسکز بهونه کردید کلا فیفا تو این سال نشون داده که غیر قابل پیش بینی هست گفتم که فیس یه سری بازیکن های جوان گمنان ساخته فن یه سری اسم دار ترها رو نه کلا فازش عجیبه همین واسکز دوست شما رو تو نسخه 19 ساخته اما در کل فیس های ساخته شده فیفا نسبت به پس خیلی خیلی بیشتره اما خو تو همین اپدیت جام جهانی شما اگه بی طرف بودید میدید که چه پیشرفت فیسی داشته ماشالا یکسره هم با دوستاتون تو یوتیوب هستید میتونید ببینید مقایسه فیس 18 رو با جام جهانی کلا فیفا یه فیسی رو به عنوان مثال تو نسخه 18 نساخته شک نکنید 19 ساخته مثال هم زیاده مثل ربیوت مثل ساول مثل اوبلاک و......... مثلا فیس همین دوناروما تو 18 فاجعه بود تو اپدیت جام جهانی بی نظیر ساخته کلا اپدیت جام جهانی فیس پیشرفت چشم گیری کردن نمیشه کتمان کرد

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
در ادامه تعریف دوستمون از انجین پارچه، من سر این بحثا وارد بازی شدم و کیت پاریسن ژرمن رو تو بازی زووم کردم
برگام ریخته بود که بافت پارچه رو طوری ساختن که در مورد لباس های نایکی که حفره های تنفسی لباس هم مشخص بود، بافت پارچه رو میتونسی کامل ببینی چ از کیفیت بالای تکسچر لباس لذت ببری
از صحت رنگ لباس های پس با واقعیت هم نگم بهتره که چقد دقیقه
کافیه فقط برین همینو با فیفا مقایسه کنین تا از کیفیت مزخرف جنس پارچه فیفا شاخ در بیارین
رنگ لباسشونم به شدت نسبت به واقعیت خطا داره
تازه تو پرانتز بگم فیفا اچ دی آر هم داره اینه وضع :))))
کاش مثه نسخه ۲۰۱۴ پس از انجبن هاوک هم استفاده میکرد :(

شما دیگه دست هر فن از پشت بستی راجب لباس فیزیک لباس پس حتی دوستان که الان به من حمله کردن قبول دارن فیفا بهتره تو فیفا قشنگ لباس میتونی بکشی از بدن جدا بشه تو پس گونی تن بازیکن ها کردی انگار فیزیک لباس خیلی بده شورت هم که کلا صحبت نکنم راجبش مثل کاغذه کامل هیچ تکونی نمیخوره

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
یعنی پدیده جدید بازیسنتر هستی بدون هیچ شکی !!!:(( :)):(( که موتور فیزیک HAVOK چیز شاخی نیست !! :)) که چیز شاخی نبود و توسط مایکروسافت الکی و بی جهت با قیمتی زیاد خریداری شده !! که کلی از بازی ها ازش استفاده میکنن ! که استدیوی ND احمق بود ازش استفاده کرده !:)):o و شما از افراد استدیوی ND اطلاعاتت بیشتره که اومدی چنین صحبتی کردی ! دفعه بعد استدیوی ND و باقی استدیو ها میان از شما سوال میکنن که از چه موتور فیزیکی استفاده کنن . :lol::)) بازی استار وارز و دستینی و بایوشاک و بتلفیلد 3 و 4 و ...... هم از این موتور فیزیک استفاده میکنه و middle earth shadow of mordor و کلی بازی دیگه از این موتور فیزیک استفاده میکنن :))=)) و دفعه بعد میان از شما مشورت میگرن که از چه نوع موتور فیزیکی استفاده کنن !!! :)) موتور فیزیک فیفا فکر کنم گزینه خوبی باشه ! :)) اون وقت میشه جاست قدرت !!! @-)

لازم به ذکر میباشد بازی هالف لایف 2 که یکی از بهترین بازی های تاریخ هستش هم از موتور فیزیک HAVOK استفاده میکرده و تو زمانی که اومد فیزیک بازی انقلابی در کل صنعت گیم به وجود آورد و خلاصه لیست بازی های استفاده شده از این موتور فیزیک رو میتونید برید ببینید . کلی بازی خفن از این موتور فیزیک استفاده میکنن و یعنی هیچ حرفی ندارم !!! :))

و این پستت !!! :))=)) اوشون قصدش تروله رو که خب منطورت من بودم B-( و این جا بقیه پست ها رو میخونن و میبینین که اوشون یا ایشون یا آشان و یا ..... ترولر کی میباشد !!!! :))یعنی هیچ جوابی برات ندارم و این جا همه من رو میشناسن و نیازی نیست که بخوام توضیح بیشتری بدم و اطلاعات بی مانندت درباره مدلینگ تو حلقم ! :lol: تو تاپیک فیفا پست هام رو نقل قول کردی و اصلا جواب پستت رو هم ندادم ولی بیخیال نمیشی که !! :)):*چون میگم از پدیده های جدید فوق ماورایی ما فوق تصور کهکشان های متعصب فیفا فن هستی یعنی یه چیز عجیب و غریبی هستی :)) آقا خدایی من جلوت کم آوردم :(( >:D< و باشه آقا ما اشتباه کردیم و فیفا خدا و عجب موتور فیزیکی داره :o عجب گیم پلی ای !! :oو بازی ای در حد رویا :o ! انیمیشن ها :o و چهره :o و .... :oهمه چیز عالی :oو حالش رو ببر ! و ما گمراهان را به حال خود رها بفرما !!!!!!! :))

جاست فیفا !!!:))

( پست ترول به این میگن :)) آره بابا جان !!! )

آخرین پست بود و آهسته آهسته میری در جاست بلاک !!!! :*
خو رسیدیم به دومین کسی که حمله کرد همون جور که به دوست بالایی گفتم کامنت منو نخونده فقط حمله کردید من اصن نگفتم هاوک به درد نخوره گفتم که چیزهی مثل سنگ درخت وزنشون به شدت مصنوعیه مثال هم زد که واچ داگز شما برو فیزیک ببین چه فاجعه ای هست تمام بازی ها که ساخته شده باهاش این مشکل داره کل حرف من این بود شما مشکلتون اینه که خودتون خیلی دست به بالا گرفتید و هر کسی برخلاف حرفتون حرف بزنه حمله میکنید فکر میکنید فقط خودتون هستید که از گیم حالیتون میشه دیگران هیچ راجب انجین فیفا که میگید ینی فراست بایت نیاز نیست اصن صحبت راجبش فیزیک تخریب پذیری بی نظیرشو تو بازی ها نشون داده که خداروشکر اونم ترول کردید الان حداقلش اینه که وقتی تو بتل فیلد میزدی یه خونه رو میاوردی پایین مصالح ساختمون وزن داشت مثل هاوک نبود که وزن تو اون سنگ کلوخ اینا احساس نکنی من راجب هاوک اصن هیچ قصدی نداشتم که چون پس استفاده کرده این حرفارو بگه این بد ببینی ذهن منفی شماست من نقصی که از انجین دیده بودم گفتم که برای یه انجین که اینقدر طرفدار داره بد که سنگ کلوخ درخت اینا وزن پفکی داشته باشه اما چون بازی محبوب شما از این فیزیک استفاده کرده بحث بدید فیفا و پس کردید و بردید به بی راهه راجب ترول کردنتون هم گفتم وقتی میاید میگید کلا 3 نوع فیفا مدلینگ داره کاملا مشخصه این ترول یا از ندونستن هست برید تو یوتیوب که 24 ساعته اونجا هستید ببینید که چند نوع مدلینگ داره گفتم که شما دوستان فن پس هر جور دوست دارید فکر کنید راجب من که فن فیفا هستم باشه اصن همه نیست چی فکر میکنید نه والا شما تو فن بازی سرور هستی استاد چرا باید جلوی من کم بیاری این حرف خط اخرتم که قشنگ مشخصه داری بحثو به بیراه میبری فیفا فیفا میکنی بحث هاوک بردی سمت فیفا که من اصن نمیدونم چه ربطی داشت وقتی حرفی برای گفتن ندارید مجبور نیستید مسخره بازی دربیارید
راجب بلاک این صحبت ها من اصن برام مهم نیست که شما یا هر شخص دیگری منو بلاک کنه اصولا ادمایی که وقتی کم میارن بحث میبرن جایی دیگه بلاک میکنند والبته دخترا شما گفتم کلا انتظار دارید به همه بپرسد همه قربون صدقتون برن بله شمارو همه شناختن که خدای فن بودن هستید کسی ضد حرفتون بگه براش طومار مینویسید و این اواخر هم مثل پیامبرها شدید ملت دارید دعوت میکنید سمت دین پس ادم بتی انگشت کوچیکتون هم تو این موارد نمیشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
شما دیگه دست هر فن از پشت بستی راجب لباس فیزیک لباس پس حتی دوستان که الان به من حمله کردن قبول دارن فیفا بهتره تو فیفا قشنگ لباس میتونی بکشی از بدن جدا بشه تو پس گونی تن بازیکن ها کردی انگار فیزیک لباس خیلی بده شورت هم که کلا صحبت نکنم راجبش مثل کاغذه کامل هیچ تکونی نمیخوره
داشتم گذرا از اینجا رد میشدم برخورد کردم به این پست باید بگم چشت رو قشنگ باز کن داره میگه کیفیت پارچه حرف از فیزیک نزد! مگه مجبوری تمام پستا رو جواب بدی که اینجوری سوتی بدی ؟ البته خوب معلومه سنت کمه و اعصاب فولادی !پیشنهاد میکنم یکم به خودت استراحت بدی البته که شما باعث بالا رفتن قسمت طنز تاپیک شدی ولی واسه خودت میگم ، مگه مجبوری؟

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
داشتم گذرا از اینجا رد میشدم برخورد کردم به این پست باید بگم چشت رو قشنگ باز کن داره میگه کیفیت پارچه حرف از فیزیک نزد! مگه مجبوری تمام پستا رو جواب بدی که اینجوری سوتی بدی ؟ البته خوب معلومه سنت کمه و اعصاب فولادی !پیشنهاد میکنم یکم به خودت استراحت بدی البته که شما باعث بالا رفتن قسمت طنز تاپیک شدی ولی واسه خودت میگم ، مگه مجبوری؟
از طرز حرف زدنت وشعورت معلومه بچه ای پس جوابتو نمیدم خوش باش

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خب
با این صحیتای شما من رفتم فیفا ۱۸ رو لانچ کردم چون برخلاف شما من هر دو بازی هارو دارم
لذا کسی که فن بوی پس عه نمیره ۶۰_۷۰ دلار بده نسخه التیمیت بازی فیفا رو بگیره
اما چرا اینجا فعالم چون جلوی صحبت های بی منطق رو بدم که حتی بازی پس رو ندارن ولی نظر میدن
در ضمن اینجا تاپیک کنسول هست، ما از پی سی که هزار و یک پچ میشه رو بازی زد و شما نسخه پی سی رو دارین حالا سیستمتون رو نمیدونم چیه ولی سیستم در کیفیت و اجرای بازی ها تاثیر داره حرفی نمیزنیم
من دارم راجع به کیفیت تکسچرهای دو بازی در نسخه کنسولی حرف میزنم چون رو پی سی ندارم نظری نمیدم اونجا چطوره ولی بعید میدونم فرقی کنه چون من کنسولم وان اکس هست و باری رو با اچ دی آر و ۴کی اجرا میکنم
خب بریم سر اصل مطلب
این بازیکن های آرسنال در فیفا
شما چون علاقه به اسکریپت داری ، چشم بینا و منطق متوجه میشه که اون حالت شکم و سینه که شما ازش در این بازی لذت میبری از پیش ساخته شده ست و روی همه بازیکن هایی که لباس تنگ داره تیمشون و با آنلاک کردن اون آیتم که لباس جذب توی بازی آزاد میشه ، برای بازیکنی فعال هست یه شکل و shape یکسان،
برای همه تکرار شده
در مورد فیزیک لباس ها دوستمون جوابتو داد ولی چون حرف حق تلخه ازش گذشتی من نگفتم فیزیک لباس پس بهتره خودم قبلا گفته بودم که فیزیک لباس پس از فیفا عقب تره چون تکون های فیفا بیشتره و چروک های فیفا طبیعی تر و بیشتره ، در مورد کیفیت و تکسچر لباس حرف زدم در حواب عکس چمن دادی:))))) لول
خلاصه این عکسارو ی نگاه بندازی متوجه منظور من میشی که من باز سیکس پک شکم و سینه ای که میگی تو نسخه فیفا نمیبینم یه shape شکم یکسان در همه بازیکنا دارم میبینم 20180711_120743.jpeg 20180711_120709.jpeg 20180711_120637.jpeg 20180711_120613.jpeg

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دو عکس زیر
کوشیلنی با خود کنسول گرفته شده اون یکی با دوربین موبایل
خب یه نگاهی به لباس و کیفیت و تکسچرش با منطق و عادلانه بندازیم
این واقعا برازنده ی نسخه آخر نسل هشتی بازی فیفا با اون همه دک و پوز هست؟ شما تکسچری میبینی؟!
لبه های پیرهن افتضاح، خطوط جدا کننده بخش های لباس مزخرف ، کیفیت تکسچر در حد داغون
عکسا به مرور اپلود میشن
20180711_121905.jpeg fa1e24a8-c1e9-47b2-83e7-65b9d9a22e7c.jpeg
http://uupload.ir/files/vb6i_8d2ee252-c7e8-401c-8f1b-7f5717fd5808.png

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب
با این صحیتای شما من رفتم فیفا ۱۸ رو لانچ مردم چون برخلاف شما من هر دو بازی هارو دارم
لذا کسی که فن بوی پس عه نمیره ۶۰_۷۰ دلار بده نسخه التیمیت بازی فیفا رو بگیره
اما چرا اینجا فعالم چون جلوی صحبت های بی منطق رو بدم که حتی بازی پس رو ندارن ولی نظر میدن
در ضمن اینجا تاپیک کنسول هست، ما از پی سی که هزار و یک پچ میشه رو بازی زد و شما نسخه پی سی رو دارین حالا سیستمتون رو نمیدونم چیه ولی سیستم در کیفیت و اجرای بازی ها تاثیر داره حرفی نمیزنیم
من دارم راجع به کیفیت تکسچرهای دو بازی در نسخه کنسولی حرف میزنم چون رو پی سی ندارم نظری نمیدم اونجا چطوره ولی بعید میدونم فرقی کنه چون من کنسولم وان اکس هست و باری رو با اچ دی آر و ۴کی اجرا میکنم
خب بریم سر اصل مطلب
این بازیکن های آرسنال در فیفا
شما چون علاقه به اسکریپت داری ، چشم بینا و منطق متوجه میشه که اون حالت شکم و سینه که شما ازش در این بازی لذت میبری از پیش ساخته شده ست و روی همه بازیکن هایی که لباس تنگ داره تیمشون و با آنلاک کردن اون آیتم که لباس جذب توی بازی آزاد میشه ، برای بازیکنی فعال هست یه شکل و shape یکسان،
بذای همه تکرار شده
در مورد فیزیک لباس ها دوستمون جوابتو داد ولی چون حرف حق تلخه ازش گذشتی من نگفتم فیزیک لباس پس بهتره خودم قبلا گفته بودم که فیزیک لباس پس از فیفا عقب تره چون تکون های فیفا بیشتره و چروک های فیفا طبیعی تر و بیشتره ، در مورد کیفیت و تکسچر لباس حرف زدم در حواب عکس چمن دادی:))))) لول
خلاصه این عکسارو ی نگاه بندازی متوجه منظور من میشی که من باز سیکس پک شکم و سینه ای که میگی تو نسخه فیفا نمیبینم یه shape شکم یکسان در همه بازیکنا دارم میبینمView attachment 90313View attachment 90314View attachment 90315View attachment 90316

این دوستمون Mohsen فکر میکنه مدلینگ بدنی بازیکن ها در پشت لباس طراخی شده :lol: و اصلا خبر نداره چندضلعی های به کار رفته در پشت بازیکن ها محدود هستش و اصلا مدلینگی پشت بدن بازیکن ها نیست ( یعنی چند ضلعی یه جاهایی از بدن بازیکن ها استفاده نشده و فقط بازی NBA 2K هستش که چند ضلعی بازیکن تمام و کمال طراحی شده و سال قبل توضیحاتی در این باره داده بودم ) و اگه لباس رو بردارن اون پشت لباس دقیقا خالیه و هنوز اینا رو اطلاعی نداره =))

بعد صحبت از سیکس پک میکنه !!!! :lol: حتی تو PES که مدلینگ یه سری از بازیکن ها رو سه بعدی کپچر میکنن ولی بازم یه جاهایی رو در خود بازی استفاده نمیکنن در بازی و پشت لباس بازیکن ها خالیه و تنها کسی که مدلینگ بدنیش تمام و کمال سه بعدی هستس نیمار هستش و شما برین تو بخش ادیت PES نیمار رو ببینید ادیتش خاموش هستش و اصلا نمیشه به مدلینگش دست زد چون بدنش به صورت کامل سه بعدی هستش و به همین خاطر سه بعدی تمامش کردن که خوشحالی که میکنه و لباسش رو در میاره بدن کپچر شده واقعی خود نیمار هستش .

اطلاعاتش فاجعست و اصلا نمیدونه مدلینگ چیه ، چند ضلعی چیه و این چیزا و بعد صحبت از سیکس پک میکنه !!! :lol: سیکس پک !!!:o خدایا خداوندا توبه !!!! :lol:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خو رسیدیم به دومین کسی که حمله کرد همون جور که به دوست بالایی گفتم کامنت منو نخونده فقط حمله کردید من اصن نگفتم هاوک به درد نخوره گفتم که چیزهی مثل سنگ درخت وزنشون به شدت مصنوعیه مثال هم زد که واچ داگز شما برو فیزیک ببین چه فاجعه ای هست تمام بازی ها که ساخته شده باهاش این مشکل داره کل حرف من این بود شما مشکلتون اینه که خودتون خیلی دست به بالا گرفتید و هر کسی برخلاف حرفتون حرف بزنه حمله میکنید فکر میکنید فقط خودتون هستید که از گیم حالیتون میشه دیگران هیچ راجب انجین فیفا که میگید ینی فراست بایت نیاز نیست اصن صحبت راجبش فیزیک تخریب پذیری بی نظیرشو تو بازی ها نشون داده که خداروشکر اونم ترول کردید الان حداقلش اینه که وقتی تو بتل فیلد میزدی یه خونه رو میاوردی پایین مصالح ساختمون وزن داشت مثل هاوک نبود که وزن تو اون سنگ کلوخ اینا احساس نکنی من راجب هاوک اصن هیچ قصدی نداشتم که چون پس استفاده کرده این حرفارو بگه این بد ببینی ذهن منفی شماست من نقصی که از انجین دیده بودم گفتم که برای یه انجین که اینقدر طرفدار داره بد که سنگ کلوخ درخت اینا وزن پفکی داشته باشه اما چون بازی محبوب شما از این فیزیک استفاده کرده بحث بدید فیفا و پس کردید و بردید به بی راهه راجب ترول کردنتون هم گفتم وقتی میاید میگید کلا 3 نوع فیفا مدلینگ داره کاملا مشخصه این ترول یا از ندونستن هست برید تو یوتیوب که 24 ساعته اونجا هستید ببینید که چند نوع مدلینگ داره گفتم که شما دوستان فن پس هر جور دوست دارید فکر کنید راجب من که فن فیفا هستم باشه اصن همه نیست چی فکر میکنید نه والا شما تو فن بازی سرور هستی استاد چرا باید جلوی من کم بیاری این حرف خط اخرتم که قشنگ مشخصه داری بحثو به بیراه میبری فیفا فیفا میکنی بحث هاوک بردی سمت فیفا که من اصن نمیدونم چه ربطی داشت وقتی حرفی برای گفتن ندارید مجبور نیستید مسخره بازی دربیارید
راجب بلاک این صحبت ها من اصن برام مهم نیست که شما یا هر شخص دیگری منو بلاک کنه اصولا ادمایی که وقتی کم میارن بحث میبرن جایی دیگه بلاک میکنند والبته دخترا شما گفتم کلا انتظار دارید به همه بپرسد همه قربون صدقتون برن بله شمارو همه شناختن که خدای فن بودن هستید کسی ضد حرفتون بگه براش طومار مینویسید و این اواخر هم مثل پیامبرها شدید ملت دارید دعوت میکنید سمت دین پس ادم بتی انگشت کوچیکتون هم تو این موارد نمیشه
هی صحبت از حمله حمله حمله حمله میکنید وقتی پست رو نقل قول میکنی و اطلاعات غلط و .... میدی باید جوابش رو بشنوی ! دوست داری میتونی نقل قول نکنی و یا حتی من رو مخاطب قرار ندی !!

پست من رو نقل قول کردی و مخاطب قرار دادی به همین سو باید منتظر شنیدن جواب هم باشی !!! جوابت رو دادم با سند و مدرک بازی های دیگه درباره استفاده از موتور فیزیک و اون درخت و اینا رو هم بازم خبر نداری و اصلا حال و حوصله توضیح دادن درباره این موتور فیزیک ندارم بهت بدم و میتونی خودت یه موتور فیزیک درست کنی و به استدیوی ND زنگ بزنی و بهشون بگی موتور فیزیک ساختی از HAVOK بهتر !!!

و میرسیم به اصل داستان :)):D

شما خبر نداری بتلفیلد از HAVOK استفاده میکنه ؟؟!!! :lol::lol::lol::lol: آقا جان من بیخیال شو !! اطلاعات بی مانند خودت رو دیگه منتشر نکن و مایه آبرو ریزی نشو ! اومدی مثلا از موتور فیزیک فروسبایت صحبت کنی و تعریف کنی و آخرش برسی به موتور فیزیکش که اصلا خبر نداشتی بتلفیلد از HAVOK استفاده میکنه !!!! :lol::lol::lol::lol::Shrewd::Shrewd::Shrewd: میخواستی آخرش برسی به موتور فیزیک قدرتمند در فیفا :lol::lol::lol: که اصلا موتور فیزیک فیفا اختصاصی سازندگان فیفا هستش و همون موتور ایمپکت انجین نسل هفتمی فیفا هستش که در این نسل هشتم هم مورد استفاده قرار گرفته !!! :lol::lol::lol: و این رو هم خبر نداشتی ! فکر میکردی فیفا از فروسبایت استفاده کرده خب موتور فیزیکش هم عوض شده و اینم خبر نداشتی موتور فیزیک فیفا ایمپکت انجین هستش که در نسل هفتم ساخته شد و موتور اختصاسی EA Sport هستش که دیگه منسوخ و قدیمی شده و فکر میکردی موتور گرافیک فیفا عوض میشه و فروسبایت شده خب موتور فیزیکش هم عوض شده و همون موتور فیزیک بتلفیلد هستش که خب اگه بود میشد هاوک و ..... :lol::lol::lol::lol: که خب موتور استفاده شده در فیفا هاوک نیست و موتور فیزیک ایمپکت انجین هستش !!!! :)8->

بازی های استار وارز و بتلفلید که همگی موتور گرافیکیشون فروسبایت هستش ولی از موتور فیزیک HAVOK استفاده میکنن ( تو لیست موتور فیزیک HAVOK برو بخون و هون طور عکسی که صفحه قبل گذاشتم )و یعنی زدی به خاکی و بد هم زدی به خاکی :lol::lol::lol::lol: یعنی خواستی آخرش به این نتیجه برسی که موتور فیزیک فروسبایت عالی هستش و بعد داشتی ازش تعریف میکردی تو بازی بتلفیلد و خبر نداشتی که موتور فیزیکش هاوکه ؟؟؟!! :)):)):)):lol::lol::lol: یعنی این پستت یه زیر پایی بی مانند به خودت بود و اومدی از فروسبایت کلی تعریف کردی از موتور فیزیکش و خبر نداشتی که موتور فیزیکش HAVOK هستش !!! :hide::hide::hide::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ( میخواستی بگی نگاه کن چقدر موتور فیزیک بتلفیلد عالیه و از هاوک بهتره !!! ولی بدبختی این جا بود داشتی گل به خودی میزدی و خبر نداشتی موتور فیزیکش هاوکه !! میخواستی آخرش برسی به فیفا که یعنی قشنگ فاجعه به بار آوردی !!! وقتی از تعصب و فن بودن میگوییم دقیقا از چه چیزی صحبت میکنیم !!!! :)):)) )

من برم پیاده روی ..... :lol::lol::lol:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر