PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
اگر لیگ‌اسپانیا رو لایسنس کرده باشن میتونن همه استادیوم ها رو داشته باشن؟

بستگی داره به مدل قرارداشون ... و به اینکه اصلا لایسنس استادیوم ها جزو اختیارات فدراسیون هست یا نه
ولی به احتمال بسیار بسیار زیاد نه ... استادیوم ها نخواهد بود
شاید دو سه تا ... تقریبا مطمئنم دیگه در فضایی ترین حالت از 4 بیشتر نخواهد شد

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
رویای نسل بعدی ! : motion matching animation

خب ! یه دور نمایی داشته باشیم به نسل بعدی ! سخت افزار های قدرتمند کنسول های نسل بعدی و ما چی میخوایم از بازی های فوتبالی نسل بعد !؟ صحبت زیاده و بعد ها درباش مفصل صحبت میکنیم ! در تاپیک TLOU 2 صحبت از انیمیشن های دیوانه وار TLOU 2 شده و تطبیقش با محیط پیرامون خودش و واکنش شخصیت بازی با محیط پیرامونی که دور بر خودش وجود داره و همه شوکه شده بودن از این همه طبیعی بودن و صحبت هایی شد که بله اینا CG هستش و از پیش رندر شده !!!!

کاشف عمل اومد که ناتی داگ از تکنولوژی فوق پیشرفته انیمیشن هایی استفاده کرده به نام motion matching animation که مثل این که یوبیسافت پایه گذار این انیمیشن ها بوده و یه چنین چیزی فکر کنم ! ( بازی For Honor هم از این تکنولوژی استفاده کرده ) و استدیوی شاهکار ناتی داگ از این تکنولوژی فوق پیشرفته انیمیشن استفاده کرده و فکر کنم نسل بعد دیگه کم کم بازی ها باید برن سراغ این تکنولوژی فوق پیشرفته ! یعنی چه فیفا و چه PES بتونن از این تکنولوژی استفاده کنن میتونن به راحتی هر چه تمام تر برنده نسل بعد باشن ! حالا چرا ؟! :D ویدئویی براتون آپلود کردم و میتونین ببینید که این تکنولوژی انیمیشن های پیشرفته چه کار ها که نمیکنه !!!!!! :o

ویدئویی که آپلود کردم رو ببینین و فقط یکم ! فقط یکم فکر کنیم بازی های فوتبالی نسل بعدی ( اصلا فرقی نمیکنه کدومشون و هر کدومشون استفاده کردن زود تر دمشون گرم ) از این تکنولوژی فوق پیشرفته استفاده کنن ! یعنی من فکر کنم دیگه سر از بیابون در بیاریم ! این ویدئو رو نگاه کنین و قشنگ متوجه میشین من چی میگم ! یعنی برای یه بازی ورزشی خوراکه این تکنولوژی انیمیشن بسیار پیشرفته .

میتونین برین صحبت های یکی از کاربرای گل ما رو بخونین و برین تو تاپیک TLOU 2 و بیشتر با این تکنولوژی فوق پیشرفته آشنا بشین :
The Last of Us Part II

اینم ویدئوی که براتون آپلود کردم و این هم تکنولوژی انیمیشن بسیار پیشرفته به نام motion matching animation
:Arrowd::fearscream::fearscream::fearscream::Arrowd:

GDC 2016 - Motion Matching, The Future of Games Animation... Today - YouTube.MP4

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
رویای نسل بعدی ! : motion matching animation

خب ! یه دور نمایی داشته باشیم به نسل بعدی ! سخت افزار های قدرتمند کنسول های نسل بعدی و ما چی میخوایم از بازی های فوتبالی نسل بعد !؟ صحبت زیاده و بعد ها درباش مفصل صحبت میکنیم ! در تاپیک TLOU 2 صحبت از انیمیشن های دیوانه وار TLOU 2 شده و تطبیقش با محیط پیرامون خودش و واکنش شخصیت بازی با محیط پیرامونی که دور بر خودش وجود داره و همه شوکه شده بودن از این همه طبیعی بودن و صحبت هایی شد که بله اینا CG هستش و از پیش رندر شده !!!!

کاشف عمل اومد که ناتی داگ از تکنولوژی فوق پیشرفته انیمیشن هایی استفاده کرده به نام motion matching animation که مثل این که یوبیسافت پایه گذار این انیمیشن ها بوده و یه چنین چیزی فکر کنم ! ( بازی For Honor هم از این تکنولوژی استفاده کرده ) و استدیوی شاهکار ناتی داگ از این تکنولوژی فوق پیشرفته انیمیشن استفاده کرده و فکر کنم نسل بعد دیگه کم کم بازی ها باید برن سراغ این تکنولوژی فوق پیشرفته ! یعنی چه فیفا و چه PES بتونن از این تکنولوژی استفاده کنن میتونن به راحتی هر چه تمام تر برنده نسل بعد باشن ! حالا چرا ؟! :D ویدئویی براتون آپلود کردم و میتونین ببینید که این تکنولوژی انیمیشن های پیشرفته چه کار ها که نمیکنه !!!!!! :o

ویدئویی که آپلود کردم رو ببینین و فقط یکم ! فقط یکم فکر کنیم بازی های فوتبالی نسل بعدی ( اصلا فرقی نمیکنه کدومشون و هر کدومشون استفاده کردن زود تر دمشون گرم ) از این تکنولوژی فوق پیشرفته استفاده کنن ! یعنی من فکر کنم دیگه سر از بیابون در بیاریم ! این ویدئو رو نگاه کنین و قشنگ متوجه میشین من چی میگم ! یعنی برای یه بازی ورزشی خوراکه این تکنولوژی انیمیشن بسیار پیشرفته .

میتونین برین صحبت های یکی از کاربرای گل ما رو بخونین و برین تو تاپیک TLOU 2 و بیشتر با این تکنولوژی فوق پیشرفته آشنا بشین :
The Last of Us Part II

اینم ویدئوی که براتون آپلود کردم و این هم تکنولوژی انیمیشن بسیار پیشرفته به نام motion matching animation
:Arrowd::fearscream::fearscream::fearscream::Arrowd:

GDC 2016 - Motion Matching, The Future of Games Animation... Today - YouTube.MP4
اون برای بازی های خطی و تک کاراکتر مناسبه نه بازی فوتبال که هر ۱۱ بازیکن یکجورایی کنترل دارند تو بازی

• Like
Reactions: noorihamid99

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اون برای بازی های خطی و تک کاراکتر مناسبه نه بازی فوتبال که هر ۱۱ بازیکن یکجورایی کنترل دارند تو بازی
این یه تکنولوژی انیمیشن هستش که من تو یوتیوب چند تا فیلم دیگه با توضیحات ازش دیدم و میشه از این تکنولوژی در بازی های ورزشی هم استفاده کرد ! چه تک نفره و چه چند نفره و نسل بعد هم که به راحتی توان پردازش چندین نفر رو صد در صد داره و سازندها باید بخوان که اضافه بشه !

بازی UFC 3 هم مثل این که ازش استفاده کرده و تو نسل بعد من شک ندارم از این تکنولوژی انیمیشن پیشرفته بسیاری از کمپانی ها استفاده میکنن .

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
هنوز از مای کلاب و تغییراتی که گفتن خبری نشد؟ من منتظر خبر دوستان هستم
نه فعلا چیزی نگفتن و باید منتظر بمونید .

چندتا گیم پلی دیدم..من درست احساس میکنم چمن از اون حالت موکتی در اومده یا اشتباه میکنم؟؟؟
چه توی نمای اصلی چه تو نمای پشت توپ...
دقیقا درسته و تو نمای گیم پلی و نزدیک و .... چمن عالی شده .

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
تو یک سایتی نوشته بودن این یکی طبیعی ترین طراحی چهره هاس که ما دیدم فاوس انجین با Pes 19 به مرحله تازه تری رسیده تو پیشرفت
و چمن و مقایسش با ۱۸ کاملا نمای نزدیک دیگه از حالت موکتی دراومده
اینم چند تا تصویر از تریلر گرفتن مقایسه کردن با Fifa 19
View attachment 89490 View attachment 89491 View attachment 89492
Fifa 19
View attachment 89493 View attachment 89494
پوگبا رو افتضاح ساختن. گریزمان هم معمولی ژیرو تو ۱۸ هم خوب بود الانم بد نیست

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
امسال بازی گویا زودتر از هرسال ریلیز میشه، هشت شهریور درسته؟! کسی از زمان انتشار دمو خبری نداره؟ احتمال زیاد بخاطر ترافیک شدید بازی ها تو مهر و آبان این تصمیم رو گرفتن و فوتبال دوستای هایپر شاید دلو ب دریا بزنن و پس رو بخرن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
امسال بازی گویا زودتر از هرسال ریلیز میشه، هشت شهریور درسته؟! کسی از زمان انتشار دمو خبری نداره؟ احتمال زیاد بخاطر ترافیک شدید بازی ها تو مهر و آبان این تصمیم رو گرفتن و فوتبال دوستای هایپر شاید دلو ب دریا بزنن و پس رو بخرن

6 شهریور امریکا
8 ام جهانی
معمولا فوتبالها رو هم تاثیر میزارن و بازیهای دیگه رو فوتبال تاثیر نمیزاره،اینو فیفا نشون نداده
راحت بگیم از ترس فیفا اومده 3 هفته جلوتر
یه دلیلش هم بخاطر اینه تو اون بازه اسکاتلند و بلژیک و روسیه شروع میشن
و این سه تا برا pes امسال خیلی مهمه

آخرین ویرایش:

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415

شنیدم 30 تیر میاد دمو

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نقاط قوت بازی تا این جایی که تو ویدئوگیم پلی های کد E3 دیدم !

نقاط مثبت

• انیمیشن ها : هر سال داره این بخش پیشرفت خیره کننده ای میکنه ! بعد از دانگرد اساسی انیمیشن ها در نسخه 2015 نسبت به نسخه 2014 از همون نسخه دوباره سازنده ها روی انیمیشن های این بخش کار کردن ولی تا به حال هیچ وقت یه کیفیت کلی انیمیشن های نسخه 2014 نرسیده بود که خب در نسخه 2019 در کمال شگفتی حتی به مراتب از نسخه 2014 بهتر شده
  • سیستم شوت زنی بازی : به کلی دچار تغییرات اساسی شده ! واقعا باور نکردنیه ! چه فیزیک شوت ها و چه تنوع حرکتی توپ در شوت ها و چه انیمیشن های بسیار زیاد شوت زنی چه در راه دور و به خصوص شوت های تک به تک با دروازه بان که بازیکن ها با توجه به استایلی که پشت توپ وایستادن ضربه به توپ میزنن و انیمیشن جدید و جذابی رو مشاهده میکنیم و نوع حرکت شوت ها هم واقعا پیشسرفتی خیره کننده داشته و بخش شوت زنی بازی یکی از نقاط ضعف اساسی سری PES در این سال های اخیر بوده .
  • نور پردازی بازی : نور پردازی در روز و شب به طور خیره کننده ای پیشرفت کرده به خصوص نور پردازی در روز که به کلی عوض شده و به لطف تغیبر اساسی سیستم نور پردازی بازی این مشکل رو هم سازندگان حل کردن و صد البته باید منتظر نور پردازی داینامیک در نسخه اصلی باشیم و ببینیم اون حالت چه حس و حال جدیدی به بازی میده
  • اضافه شدن برف و غروب و نور پردازی داینامیک ( البته داینامیک رو گفتن در نسخه اصلی اضافه میشه )
  • تغییرات اساسی در چمن بازی که بسیاری از طرفداران بازی از چمن این بازی ایراد میگرفتن در سال های قبل و مثل این که کیفیت چمن چه از نزدیک و چه از نمای گیم پلی و کلا از هر نمایی دچار تغییرات اساسی شده
  • سیستم مصدومیت جدید در بازی که خب باید باز هم ببینیم تا چه حدی روش کار شده
  • فیزیک کلی توپ باز هم دچار پیشرفت های اساسی شده
  • سرعت بازی باز هم کم تر شده نسبت به نسخه 2018
  • کیت های بالا تنه یعنی پیراهن بازیکن ها کیفیت بسیار بالایی پیدا کرده و از تن بازیکن ها جدا شده و همین طور پیراهن بازیکنان نسبت به نسخه 2018 بیشتر تکون میخوره و طبیعی تر از نسخه 2018 شده در کل .
  • مدلینگ بازی باز هم نسبت به سال قبل دچار تغییرات بسیار مثبتی شده و اصلا این بخش سازندگان بازی هرسال بهش توجه ویژه ای میکنن و مدلینگ بدنی بازیکنان در بالا تنه کمی درشت تر شده و نواقص مدلینگ بازیکنان رو باز هم رفع کردن . به طور مثال عکسی که از تیم آرژانتین گرفتم مدلینگ بدنی بازیکن ها واقعا فرق چندانی با واقعیت نمیکنه و حتی دو عکس دیگه در نمای های دیگه
  • photo_2018-06-18_12-31-26.jpg photo_2018-06-18_12-28-41.jpg photo_2018-06-18_12-28-51.jpg
  • تعویض سریع در بازی
  • تور دروازه بازی یکی از بهترین تور دروازه های بازی های فوتبالی هستش که تا به حال ساخته شده
نقاط ضعف

• کات سن های زیادی به بازی اضافه نشده
  • پرزنتیشن ها فقط دچار بهبود بسیار جزئی شده و اصلا راضی کننده نیست و فقط شاید پرزنتیشن های لیگ ها و تیم هایی خاصی خیلی خوب باشن ولی پرزنتیشن های کلی تیم ها اصلا و ابدا راضی کننده نیست
  • فیلم برداری نمای گیم پلی هنوز نمیشه دربارش صحبت کرد ولی این بخش پیشرفت های چشمگیری من توش ندیدم ولی بازم باید بیشتر از ویدئو گیم پلی های بازی دید .
  • باز هم همچنان قطع تصاویر و سیاه شدن تصاویر وجود داره و بسیار این مورد خنده دار و شوکه کننده هستش برای بازی نسل هشتمی که اون هم داریم به پایان راه نسل هشت نزدیک میشیم
  • باز هم نبود نیمکت و مربی پویا کنار زمین
  • به علت قطع تصاویر و سیاه شدن تصاویر باز هم نمیتونیم این همه از انیمیشن ها و صحنه های زیبا رو تکرار صحنه هاش رو در نحوه کارگردانی صحنه ها ببینیم و مثلا مثل فیفا وقتی توپ میره اوت کارگردان بازی صحنه های زیبایی که در بازی اتفاق میفته رو نشون بده و و حیف و واقعا صد حیف .
  • شرت ورزشی بازیکنان آن چنان که باید و شاید تکان نمیخوره و حرکت نمیکنه
  • باز هم دوربین بردکست حال تنظیم دستیش خاموش هستش و واقعا در شگفتم سازندگان چرا اون بخش رو روشن یا فعال نمیکنن ؟؟!!
بازی صد در صد نقاط مثبت و ضعف های دیگری هم داره ولی تو نسخه دمو چیزایی رو که تونستیم مشاهده کنیم دربارش صحبت کردیم و تا وقتی بازی دست آدم نیاد نمیشه صحبت بیشتری درباره بازی کرد و فقط میشه نگاهی اجمالی به بازی کرد . مثلا درباره سیستم تنفسی بازیکنان نمیشه نظر خاصی داد و باید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنیم و ببینیم واقعا چقدر در بازی تاثیر گذار هست و به هر حال این نسخه ای که دیدیم کد E3 بوده و امکان داره این نقاط ضعف و حتی قوت در نسخه اصلی دچار تغییرات باز هم بشن و فعلا فقط باید به صورتی کلی دربارش صحبت کرد .​

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تور دروازه رو یادم رفت بنویسم تو نکات مثبت بازی ! یعنی تور دروازه بازی یکی از بهترین تور های دروازه ای هستش که در بازی های فوتبالی تا کنون ساخته شده .

و این هم یکی از انیمیشن های تک به تک شوت زنی که ببینین فشنگ میپکین !!!! :fearscream:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این هم پرزنتیشن بازی ! امسال بهتر شده ! داخل تونل انیمیشن های جدیدی برای بازیکن ها طراحی شده و حتی داخل زمین هم میشن انیمیشن های زیادی برای بازیکن هم طراحی شده و وقتی دوربین دوره شما میبینین که بازیکنا چقدر طبیعی دارن تو زمین خودشون رو گرم میکنن ولی خب این نحوه کارگردانی دوربین واقعا خیلی خیلی میتونه از این بهتر بشه ! حتی پرچم های بسیار زیادی بین تماشاگرا اضافه شده و بسیار طبیعی تکون میخورن و موارد دیگه ای که میشه دید ولی در کل واقعا حیفه ! واقعا حیفه چنین گرافیک و انیمیشن و چهره و مدلینگی بخواد قربانی کارگردانی بد بازی در کات سن ها و پرزنتیشن ها بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر