PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
حث دیگه من چون پلی4 امو فروختم، مچبور شم مجددا پس رو برای اکس باکس بخرم و چون تیم محبوبم رئال هست بعد از مدتی بازی کردن اعصابم از پیرهنشون و رنگی که براش گذاشتن بهم خود. ب یاد pes 2013 رفتم بخش ادیت. یادمه پیرهن های چلسی رو با مود ادیت داخل بازی حتی تونستم آرم آدیدااس و سامسونگ رو بسازم و از اون حال بهم زنی در بیاد کیت تیم ولی دیدم ای دل غافل این بخش که میشد نوشته و لوگو اضافه کردن تو بازی نیست. یا لااقل تو نسخه اکس باکس نیست. جدا از بخش آپشن فایل که روی اکس باکس نیست به نظرم بعد از 3-4 سال و اهمیت این کنسول در بازار امریکا و رقابت ea در این بازار، بهتر بود یه جوری رایزنی میکردن آپشن فایل رو اضافه میکردن به pes باور کنین توی بخش اکس باکس اصلا بازی فروش خوبی نداره من خودم چون امسال حقیقتا فیفا هم گند زد ولی دستم نمیرفت روی اکس باکس بخرم بازی رو بخاطر همین لباسا. واقعا اگه آپشن فایل با امکانات بیشتر اضافه کنن هم میتونن کاملا دور بزنن سیاست کثیف لایسنس رو هم فروش بهتری داشته باشن.به نظرم میتونن برن با خود برندها صحبت کنن و حق استفاده از اسم و لوگوشون رو بگیرن و به صورت پیش فرض لوگوهای لااقل ادیداس نایکی پوما نیو بالانس آندرآرمور جوما الشپرت کاپا و ... رو بخرن.هر کدوم ازین برندها هم یه کیت خام دارن که میتونی از فروشگاهشون بخری.یعنی کیت خام با امکان تغییر رنگ رو هم بذارن. این اسپاسنرهای معروف که چندین تیم رو دارن مثه هواپیمایی قطر و امارات و اتحاد و بقیه مثه شورلت و یاماها و ... رو هم لوگوشون رو میخریدن اینجوری خود بازیکنا کیت ها رو میساختن توی اکس باکس اگر هم به دلایلی نمیشه آپشن فایل اضافه کرد. خلاصه این بخش خیلی محدوده و جای کار داره. حتی کاش میشد چهره بازی بازیکنارو ایمپورت کرد که بشه بازیکن هایی که نساختن رو خودمون بسازیم یا اصلا برای بخش become a legend چهره خودمونو بسازیم. یه همچین چیزی فیفا داشت تو نسخه 14-15 که توی 17 و 18 حذفش کرد نمیدونم چرا.امیدوارم بازی پیشرفت رو به جلویی که تو نسخه 17 داشت رو ادامه بده. در ضمن بازی برای وان اکس هیپ بهینه سازی نشده نه HDR نه .... فقط 4k شده.

صحبتات خیلی بود و من فقط این بخشش رو جواب میدم

طی خبری که ماکروسافت اعلام کرده بود یکی دو ماه پیش پشتیبانی از ماد سازی قرار بوده از طریق XBOX LIVE به XBOX ONE بیاد اینم لینکش که خودمم پی توییترش رو اون روز که این خبر رو داد خوندم و واقعی هست

Xbox Live game mods could be coming to Xbox One and Windows 10

البته جزییات خبر رو نخوندم هنوز ولی اگر اون چیزی باشه که فکر میکنم مطمِنن آپشن فایل به نسخه ایکس باکس وان هم اضافه میشه از این راه... این دو سال خیلی ها توییت میزدن به ماکروسافت سر اینکه ایکس باکس چنین ویژگی ای نداره و فکر کنم تحت فشار قرار گرفته و این کارو انجام دادن ، یه جا (شایعه) خوندم که کونامی و ماکروسافت امسال همکاری میکنن برای بازاریابی PES 2019 که اگر حقیقت داشته باشه میشه گفت به نفع فنهای بازی روی ایکس باکس هست

در مورد گسترده تر شدن بخش ادیت و آپشن فایل فقط بگم بارها فنها از کشورهای مختلف فیدبک در این باره دادن ... از طریقه ساخت ادبورد گرفته تا اسکوربرد و حتی ایمپورت چهره و طرح توپ و ... که اتفاقن با استقبال خوبی از طرف فنهای دیگه قرار گرفته (لایک و ریتوییت) ولی خب پیاده سازی این چیزها اونم روی کنسول خیلی برای سازنده سخت هست، حتی یه مورد سطحیش که ایمورت کیت هست هنوز نتونستن محدودیتش رو بردارن چون سونی اجازه نمیده و برای هر کنسول تنها امکان ایمپورت نهایت 300 کیت رو داده و اگر بخوان ادیت بازی رو گسترده تر کنن باید سازنده کنسول چنین اجازه ای بده چون محتوا قرار هست وارد کنسول بشه بحث امنیت و هک کنسولشون مطرح میشه ...

الان همین ویژگی ایمپوردت چهره خودمون از طریق دوربین کنسول برای مد BAL یکی از ویژگی های نسخه PS3 بازی PES 2012 - 2013 بود که بعد از تغییر انجین گرافیکی این مورد از توی بازی ناپدید شد...
کم کاری سازنده هم میتونه بخشی از این مشکلات باشه

و اینکه این رو بگم نسخه 2018 روی هیچ کنسولی HDR رو ساپورت نمیکرد و این اولین بار هست قراره از این تکنولوژی در سری استفاده کنن، به کل بخش خدمات دهی و پشتیبانی پس از عرضه کونامی در مورد نسخه های کنسولی و PC این سری خیلی ضعیف تر از نسخه موبایلش هست
روی کنسولهای نسل جدید که همیشه یک سال بعد از رقیب بازیشون رو عرضه میکنن، لایو آپدیتهاشون دیر به دیر نقل و انتقالات رو به روز میکنن... استادیومهای جدید که از طریق دیتاپک میاد چند ماه پس از عرضه به بازی اضافه میشن... حتی امسال هنوز اون چهره بازیکنان آرسنال، آث میلان و اینتر که پیش از عرضه بازی اسکنشون کردن همشون رو به بازی اضافه نکردن و گذاشتن برای 2019!!

خلاصه ناشر بازی سیاستهاش خیلی ایراد داره و باید یه بازنگری در این خصوص انجام بدن تا بتونن رقابت رو هر چه بیشتر نزدیک کنن

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
از دوستانی که ارتباط دارن با عوامل تولیدی این بازی
خواهشا بهشون برسونید خیلی ها این بازی رو با لب تاپ بازی میکنند
لطفا برای لب تاپ ها بهینه سازی کنند
خیلی ها به خاطر بهینه نبودن این بازی رو لب تاپ و کامپیوتر ها قید بازی رو زدن
خواهشا یه پیگیری بکنید

• Like
Reactions: .:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
از دوستانی که ارتباط دارن با عوامل تولیدی این بازی
خواهشا بهشون برسونید خیلی ها این بازی رو با لب تاپ بازی میکنند
لطفا برای لب تاپ ها بهینه سازی کنند
خیلی ها به خاطر بهینه نبودن این بازی رو لب تاپ و کامپیوتر ها قید بازی رو زدن
خواهشا یه پیگیری بکنید

شاید روی مدلهای خاصی از لپ تاپ درست اجرا میشه
چون پارسال توی E3 و گیمزکام هم لپ تاپ آورده بودن و روی لپ تاپ بازی رو برای عموم به تلویزیونهای بزرگ وصل کرده بودن
اگر روی لپ تاپ بهینه نبود خب اونا هم باید با مشکل رو به رو میشدن
فکر کنم چیزی که روی لپ تاپ نیاز هست یه سیستم خیلی قوی باشه
ک

به طور عادی در کل لپ تاپ پر قدرت ترینش هم نسبت به PC خونگی از قدرت کمتری بهره مند هست

ولی چشم ما فیدبکامونو میفرستیم اما اینکه چه مقدارش رو به مرحله اجرا برسونن یه بحث دیگست

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
لوگوی PES 2019 در اتاق کنفرانس شب گذشته بارسلونا دیده شد

از طرفی وب سایت gamereactor اسپانیا خبر داده که در جریان بازی الکلاسیکو که امشب پخش میشه کونامی میخواد چیزی نمایش بده! به احتمال زیاد تریلر اولیه معرفی نسخه جدید رو میخوان پخش کنن و از طرفدارهای PES خواسته این بازی رو از دست ندن!!

El Clásico Barça - Madrid, "interesante" para el futuro de PES

البته اگر تریلر باشه و تلویزیونی بخواد پخش کنه باید از شبکه های ماهواره ای خود اسپانیا بازی رو دنبال کرد و اگرم بخوان فقط هم زمان با شروع بازی تریلر رو توی یوتیوب قرار بدن که سریع میزاریم اینجا

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این بحث لایسنس ها واقعا حال بهم زن شده! من خودم فیفا بازی میکنم ولی معتقدم کونامی هم باید بتونه استفاده کنه از این لایسنس ها این انحصار تجاریه و درنهایت مشتری ضرر میکنه
نه تنها فنهای توی ایران فیفا بلکه خارجی ها هم عده ای که میفهمن این انحصار بازی ها چقدر میتونه برای بازیهای ورزشی و رقابت اونها مضر باشه هم این حرکت رو ظالمانه میخونن و از کلمه رقابت کثیف استفاده میکنن

الان توی پیس فقط یه بارسلونا اونم استادیومش انحصاری هست و یه استادیوم دورتموند که اینم کونامی مجبور شد انجام بده تا از دستشون نده

ولی در طرف مقابل EA به شکل فاجعه باری هر لیگ مهم و حتی نیمه مهم رو به طور کامل انحصاری کرده و این موضوع میتونه در آینده نه چندان دور کونامی رو از رده ساخت بازی ورزشی خارج کنه و تنها رقیب دیرینه فیفا نابود بشه

با وجود لیگهای انحصاری هم هیچ شرکتی از جمله 2K که همه توقع دارن بیاد فوتبال بسازه وجود نمیکنه وارد این رقابت به شدت ناسالم بشه و این به ضرر فنهای فیفا هست چون همین الانش هم هر چی پیشرقت داشته فیفا به لطف وجود همین رقیب داغونش بوده و وقتی رقابت نباشه میشه مثل صنعت خودروسازی کشور ... بی روح و بی کیفیت و الکی گرون

فنهای هر دو بازی باید به شرکتها فشار بیارن

فنهای پیس برای گرفتن لایسنس لیگهای مهم به کونامی و فنهای فیفا برای عقب نشینی EA از بحث انحصار کردن لیگها

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نه تنها فنهای توی ایران فیفا بلکه خارجی ها هم عده ای که میفهمن این انحصار بازی ها چقدر میتونه برای بازیهای ورزشی و رقابت اونها مضر باشه هم این حرکت رو ظالمانه میخونن و از کلمه رقابت کثیف استفاده میکنن

الان توی پیس فقط یه بارسلونا اونم استادیومش انحصاری هست و یه استادیوم دورتموند که اینم کونامی مجبور شد انجام بده تا از دستشون نده

ولی در طرف مقابل EA به شکل فاجعه باری هر لیگ مهم و حتی نیمه مهم رو به طور کامل انحصاری کرده و این موضوع میتونه در آینده نه چندان دور کونامی رو از رده ساخت بازی ورزشی خارج کنه و تنها رقیب دیرینه فیفا نابود بشه

با وجود لیگهای انحصاری هم هیچ شرکتی از جمله 2K که همه توقع دارن بیاد فوتبال بسازه وجود نمیکنه وارد این رقابت به شدت ناسالم بشه و این به ضرر فنهای فیفا هست چون همین الانش هم هر چی پیشرقت داشته فیفا به لطف وجود همین رقیب داغونش بوده و وقتی رقابت نباشه میشه مثل صنعت خودروسازی کشور ... بی روح و بی کیفیت و الکی گرون

فنهای پیس برای گرفتن لایسنس لیگهای مهم به کونامی و فنهای فیفا برای عقب نشینی EA از بحث انحصار کردن لیگها
کاملا درست میگی فیفا همین الان هم بعد از پیشرفتهای خیره کننده که داشت داره درجا میزنه چون نگاه میکنن میبینن تهدیدی نیست هرچی بسازیم میخرن این بدترین چیزه ولی لایسنس که مسئله اش حل بشه مشتری سود خالص رو میبره هم بازی بهتری دستش میاد هم رقابت برای ساختن بازی بهتر و نواوری بیشتر شدیدتر میشه متاسفانه روند فعلی اصلا امیدوار کننده نیست

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

فوتبال تنها ورزشی که لیگ ها و باشگاه ها لایسنس دارن وگرنه عکس همین قضیه واسه EA اقگفتاده تو بسکتبال میتونن راحت از اسم و.. تیمها استفاده کنن NBA ولی انقدر ضعیفن زورشون به 2k نمیرسه ولی تقصیر EA نیست به هر حال مدیر لیگ ها مایلند با EA همکاری کنن

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
کاملا درست میگی فیفا همین الان هم بعد از پیشرفتهای خیره کننده که داشت داره درجا میزنه چون نگاه میکنن میبینن تهدیدی نیست هرچی بسازیم میخرن این بدترین چیزه ولی لایسنس که مسئله اش حل بشه مشتری سود خالص رو میبره هم بازی بهتری دستش میاد هم رقابت برای ساختن بازی بهتر و نواوری بیشتر شدیدتر میشه متاسفانه روند فعلی اصلا امیدوار کننده نیست

بله همینطوره که میگی
سازنده فیفا فقط خیالش از بابت لایسنسهای خیلی کاملش راحت هست و میدونه با وجود لایسنس های داغون و نابود پیس افراد زیادی سمت این بازی نمیرن الان هم تمرکزشون فقط روی مدهای آنلاین هست چون براشون سود دهی بالایی داره متاسفانه و یکی دیگه از دلایلی که این بازیها نوآوری ندارن و دارن درجا میزنن مشتریهایی هستن که برای تیم بستن پول توی جیب این ناشرها میریزن

نسل هشت هم که دیگه آخراش هست و امیدی بهش نیست
نسل نهم بیاد شاید خیلی چیزها بهتر بشه و پا قدمش برای فنهای دو بازی خوب باشه
برای پیس میشه واسه 2020 امیدوار بود که اون زمان دیگه کنسولهای نسل جدید اومدن برای فیفا هم فکر کنم اون نسخه بشه یه تغییرات مثبتی داشت
نسخه 2019 هر دو عنوان رو من پیش بینی میکنم با بهبودهای جزئ همین نسخه های کنونی روانه بازار بکنن و منتظر انقلاب در نسخه های امسال نباشید

پیس که تنها کاری که شاید بتونه بکنه یکم به حواشی و جو ورزشگاه توجه کنه برای امسال و فیفا هم مد از بازیکنهای جدیدی برای مد جورنی استفاده کنه و باگهاش رو برطرف کنه

فوتبال تنها ورزشی که لیگ ها و باشگاه ها لایسنس دارن وگرنه عکس همین قضیه واسه EA اقگفتاده تو بسکتبال میتونن راحت از اسم و.. تیمها استفاده کنن NBA ولی انقدر ضعیفن زورشون به 2k نمیرسه ولی تقصیر EA نیست به هر حال مدیر لیگ ها مایلند با EA همکاری کنن

آره اطلاع دارم از بخش لایسنسها در بسکتبال
ولی فوتبال...

لیگها از پول فقط استقبال میکنن
فیفا هم یه ناشری داره که خوب دستش توی خرج کردن باز هست وگرنه همین بارسلونا که واسه سالهای 14 تا 16 پرمیوم پارتنر فیفا بود با کونامی دوباره پرمیوم پارتنر نمیشد و یا رئال و یا بایرن که توی سالهای بین دو سازنده پرمیوم پارتنر بودن و هی پاسکاری شدن

اونها فقط پول رو دوست دارن و به فنهای دو بازی اهمیتی نمیدن که چی میخوان

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من به شخصه لایسنس برام مهم نیست چون همین اپشن فال کامل میکنه فقط شعارم و.. اصافه شه عالی میشه ولی همون مدها رو سر و سامون بدن حله گیم پلی بازی هم که به تکامل نسبی رسیده

• Like
Reactions: Siamak61

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
من به شخصه لایسنس برام مهم نیست چون همین اپشن فال کامل میکنه فقط شعارم و.. اصافه شه عالی میشه ولی همون مدها رو سر و سامون بدن حله گیم پلی بازی هم که به تکامل نسبی رسیده

ولی برای خیلی ها مهم هست
آپشن فایل هم که فقط کیت و لوگو رو پشتیبانی میکنه
وقتی هر لیگ اسکوربرد و جو خاص خودش رو داشته باشه بازی رو جذابتر میکنه
الان برای پیس بازها نبودن اسکوربرد هر لیگ مهم نیست چون از اولش نبوده ولی واسه فیفا فنها وقتی اون لیگ این چیزاش از بازی حذف بشه به شدت توی چشم میاد و مهم بودن لایسنس رو پی میبریم بهش
همین 2019 صبر کنید بیاد ببینید وقتی جای UCL یه مسابقه فیک اروپایی بزارن چقدر ضد حال هست نه ادبوردهاش واقعی باشن و نه اسکوربردهاش و نه توپ و ...

پس لایسنس خیلی مهم هست برای یه بازی ورزشی
اگر بازی GTA باشه لایسنس مهم نیست چون قرار نیست یه ریسینگ شبیه ساز باشه اون بازی و پس مهمم نیست ماشینهاش با لوگو و اسم فیک توی بازی باشن
وقتی بازی ای که همه چیش فیک بشه دیگه چه اسمی میشه به عنوان شبیه ساز ازش نام برد

من که برای 2020 خیلی توقعاتم بالاست به خصوص برای لایسنس کردن لالیگا چون سال بعد از انحصار EA در میاد البته اگر تمدید نشه دوباره

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فرهاد گرامی اصلا خودت رو برای PES 2020 آماده نکن ! این شایعاتی که راه افتاده میخوان موتور و این چیزا رو عوض کنن به نظرم همش الکیه ! همین تیم سازنده از موتور گرافیکی فاکس و موتور فیزیک HAVOK استفاده کاملی هیچ وقت ازشون نکرد و در ضمن این موتور فیزیک هاوک خوبیش اینه میشه برای تمامی نسل ها ازش استفاده کرد چون سال به سال این موتور از سوی سازندگانش به روز میشه و با سخت افزار های همون نسل بهینه میشه .

و این رو هم بگم بازی های فوتبالی حتی زمان اوجشون هم نشده که از موتور گرافیکی جدید همون سال اول انتشار کنسول های نسل جدید ساخته بشن ! تا حالا چنین چیزی نبوده و این رو هم بگم اگه فرض رو بر این بذاریم کنسول های نسل بعدی سال 2020 عرضه بشن بازی های فوتبالی سال 2021 و 2022 با موتور گرافیکی جدید خودشون رو نشون میدن و به نظرم من بازی های فوتبالی یعنی همین فیفا و PES رفتن سمت آنلاین و دیگه شاهد تحول و انقلابی نخواهیم بود و همین دو بازی رو میبینیم که فقط سال به سال شاهد بهبود های توشون خواهیم بود !

فیفا در نسل هفتم اولین بازی فوتبالی نسل هفتیم تمام عیار خودش رو در نسخه فیفا 08 یعنی سال 2007 منتشر کرد و همین طور نسل های مختلف رو ببینی همیشه همین طور بوده و اون 2K Sport هستش که همون سال اول بازی بسکتبال خودش رو نسل بعدی منتشر میکنه ! مثلا NBA 2K14 همون سال اول عرضه کنسول های نسل هشتمی بازی نسل هشتمی تمام عیار شروع شد و با قدرت شروع کرد ولی مثلا فیفا 14 همون نسخه نسل قبلی بود که البته بهبود هایی تو گرافیک و حواشی اینا داشت ولی بازی نسل بعدی نبود و فقط دچار بهبود هایی شده بود و PES 2014 هم که اصلا برای کنسول های نسل هشتم نیومد و PES 2015 هم وقتی برای کنسول های نسل هشتم اومد اصلا بازی نسل هشتمی به چشم نمیومد و شاید با ارفاق کامل PES 2016 بازی فوتبالی نسل هشتمی بود که اونم باید گفت از پتانسیل های نسل هشتم استفاده نکرد و کلی ایراد ریز و درشت داشت و فکرش رو آدم میکنه نسخه 2016 هم واقعا نسل هشتمی به هیچ وجه نبود ! یعنی تیم سازنده میخواست بازی رو کامل بده بیرون ولی زورش و بودجش نمیرسه ! هر سال همین داستانه !

هر دو تا بازی فوتبالی در این نسل هشتم از پتانسیل های نسل هشتم اصلا و ابدا استفاده بهینه ای نکردن و شاید PES در چهره ها و تا حدودی انیمیشن ها و فیفا در حواشی و جو و اتسمفر و صدا گذاری از پتانسیل های نسل هشتم استفاده بسیار خوبی کردن ولی در باقی بخش ها به نظر شخصی من فقط همون بازی های نسل هفتمی بودن که فقط بهبود هایی توشون داده شد و PES ای که موتور گرافیکی و فیزیک خودش رو در نسخه 2014 عوض کرد ولی بعد ها به خاطر سیاست های مزخرف کونامی اون باز سازی دچار مشکل شد و همیشه ناقص موند و تا حالا هم ناقص مونده !

حالا ببینیم نسخه 2019 چی کار میکنه ! اتفاقا به نظر من اگه قراره تکاملی رخ بده همین نسخه 2019 هستش و اگه رخ نده اصلا دیگه سال های بعد رو بیخیال بشیم بهتره !

هی سال میگذره میگیم سال دیگه ! سال دیگه میاد میگیم سال دیگه ..... واقعا خسته شدیم ! بسه !!!!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نا امیدی منفی بافی خاصیت جماعت ایرانی ...
نسل هشت درسته توقعات زیادی برد بالا ولی به نظر من pes برای من به شخصه جهش بزرگی داشت انتظارش نداشتم نسخه 17 اوجش بود و 18 خوب بود در مجموع پیشرفت چشم گیری ایجاد شد شاید مشکلات همیشگی لایسنس و. اجازه نداد این ویژگی ها به خوبی دیده بشه در کل نسل ۸ ماندر زیادی تو گرافیک بازی ها داده شد خیلی بازی ها نصفه نیمه بودن گرافیک بالا بقیه موارد تعطیل ولی خب بلاخره بازی هایی مثل Gow اومدن و...

• Like
Reactions: pbgame

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نا امیدی منفی بافی خاصیت جماعت ایرانی ...
نسل هشت درسته توقعات زیادی برد بالا ولی به نظر من pes برای من به شخصه جهش بزرگی داشت انتظارش نداشتم نسخه 17 اوجش بود و 18 خوب بود در مجموع پیشرفت چشم گیری ایجاد شد شاید مشکلات همیشگی لایسنس و. اجازه نداد این ویژگی ها به خوبی دیده بشه در کل نسل ۸ ماندر زیادی تو گرافیک بازی ها داده شد خیلی بازی ها نصفه نیمه بودن گرافیک بالا بقیه موارد تعطیل ولی خب بلاخره بازی هایی مثل Gow اومدن و...
حالا اون جماعت منفی باف ایرانی منظور شما من بودم که کاری ندارم و راحت باش .

بعد شما داری بازی ای مثل GOD OF WAR اونم بازی انحصاری سونی و اون بازی شاهکار و با یه بازی ای مثل PES که وضعیتش مشخصه مقایسه میکنی ؟ .... اگه به منفی بافی بود من چرا از NBA 2K Sport بد نگفتم و ازش تمجید کردم ! اگه منفی باف بودم باید همون NBA 2K Sport رو هم ازش انتقاد میکردم و زیر سوال میبردم !

حالا شما نظرت این بوده و محترمه ولی من به هیچ وجه قبول ندارم . این نسل حتی تو گرافیک هم درجا زد به خصوص بسیاری از بازی های مولتی پلتفرم . و در ضمن من داشتم درباره بازی های فوتبالی کلا صحبت میکردم و نه کل بازی های نسل هشتم در سبک های دیگه که خب اونم داستان خودش رو داره .

وقتی بازی مثل PES 2018 تو ضربات ایستگاهی هنوز چمنش دو بعدی هست :| اونم نسل هشتم و آخر نسل واقعا میشه گفت که خوب کار کردن ؟ وقتی هنوز یه چمن با کیفیت طراحی نکردن ! وقتی هنوز گرافیک بازی توی روز هزار تا مشکل ریز و درشت داره !

من خودم در کل از گرافیک نسخه 2018 راضی بودم و خیلی ها راضی بودن ولی بگیم عملکردشون بی نقص بوده و یا حتی خیلی خوب هم نه اصلا این طور نبوده ! اینا تو بازی برف و غروب هم نذاشتن هنوز و هنوز تو همین گرافیک روز و شبش موندن ! اون وقت باید ازشون دفاع کرد ؟

به نظرم من که نه .... شما هم میتونی مخالف نظر من باشی .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا اون جماعت منفی باف ایرانی منظور شما من بودم که کاری ندارم و راحت باش .

بعد شما داری بازی ای مثل GOD OF WAR اونم بازی انحصاری سونی و اون بازی شاهکار و با یه بازی ای مثل PES که وضعیتش مشخصه مقایسه میکنی ؟ .... اگه به منفی بافی بود من چرا از NBA 2K Sport بد نگفتم و ازش تمجید کردم ! اگه منفی باف بودم باید همون NBA 2K Sport رو هم ازش انتقاد میکردم و زیر سوال میبردم !

حالا شما نظرت این بوده و محترمه ولی من به هیچ وجه قبول ندارم . این نسل حتی تو گرافیک هم درجا زد به خصوص بسیاری از بازی های مولتی پلتفرم . و در ضمن من داشتم درباره بازی های فوتبالی کلا صحبت میکردم و نه کل بازی های نسل هشتم در سبک های دیگه که خب اونم داستان خودش رو داره .

وقتی بازی مثل PES 2018 تو ضربات ایستگاهی هنوز چمنش دو بعدی هست :| اونم نسل هشتم و آخر نسل واقعا میشه گفت که خوب کار کردن ؟ وقتی هنوز یه چمن با کیفیت طراحی نکردن ! وقتی هنوز گرافیک بازی توی روز هزار تا مشکل ریز و درشت داره !

من خودم در کل از گرافیک نسخه 2018 راضی بودم و خیلی ها راضی بودن ولی بگیم عملکردشون بی نقص بوده و یا حتی خیلی خوب هم نه اصلا این طور نبوده ! اینا تو بازی برف و غروب هم نذاشتن هنوز و هنوز تو همین گرافیک روز و شبش موندن ! اون وقت باید ازشون دفاع کرد ؟

به نظرم من که نه .... شما هم میتونی مخالف نظر من باشی .
ببین شما میتونی تا صبح هی بگی کاش این اینطوری بود اون اونطوری بود یکسری جاها حق داری ولی پیشرفت زیاد نمیتونی مانعش بشی و نبینی حالا بری رو یکسری موضوعات ریز دست بزاری بکوبی بازی اونچیزی که شما توقع داری با این سخت افزار محدود شاید اصلا قابل ارایه نباشه اگه واقعا اونجور جزییات میخوای کمپانی ها باید مثل راکستار که رو هر بازی ۵ تا ۸ سال وقت میزاره کونامی بگه اقا ۸ سال نسخه بعدی فوتبال اره اونجوری میشه تکاملات انقلابی دید ولی از بازی سالیانه توقع زیادی داشتن عجیبه و اصلا ناممکنه چون خیلی موارد هر سال نیاز به بروزرسانی دارن مثل چهره ها حالا موارد دیگه که بماند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر