PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Mahdiar_m5

کاربر سایت
Dec 21, 2018
32
* فروش بازی های استیم pes 2019 , counter strike global offensive ، rocket league goty
* هر سه بازی داخل یک اکانت هستن
* در بازی pes 2019 قسمت myClub تیمی‌ بسیار قدرتمند ساختم که واقعا به هیچ بازیکن دیگه ای نیاز ندارید ( عکس تیم رو‌ در پایین همین پست گذاشتم).
** تنها مشکل بازی pes 2019 این هست که به علت قطع شدن مکرر اینترنت حین pes league از طرف کنامی وارنینگ دریافت کردم و اکانت یک ماه از طرف کنامی بن بود، و ‌بعد از باز شدن دوباره همه‌ قسمت های بازی باز هست بغیر از دو قسمت whats on و رنکینگ تیم، بغیر این دو مورد تمامی قسمت های بازی مثل ranked match ، online division , co-op و تمامی قسمت های آفلاین بازی باز هست و هیچ مشکلی ندارد.

*** قیمت اکانت : ۲۶۰ تومان
*** شماره تماس (ترجیحا sms یا تلگرام یا واتس اپ) :
۰۹۳۶۸۲۵۰۰۶۸
عکس بازیکنای خریداری شده myClub:

fqlk_c4b9176f-4358-48b8-9597-7da3838d6f45.jpeg

ewx0_a0257fec-e9c6-4ade-a985-877c5fcc5e65.jpeg

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام من تو ps4 بازی میکنم. از کجا پچ تیم ها رو دانلود کنم.
یه مرجع خوب که همه لیگها باشه معرفی کنین
مرسی از اساتید

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان دستم به دامنتون
چطوری مربی سطح بالا یرا تیمم بخرم
همه مربی خوبا با سکه هستن و من سکم صفره
راه دیگه ای داره؟ میشه با جی پی خرید؟ من زیاد وارد نیستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
من نمیدونم کدوم احمقی این بازی رو ساخته یا اصلا وقتی بازیشو ساخته یه بار اومده بشینه بازی کنه ببینه چی ساخته یا نه
افتضاحه به تمام معنا بعد 20 و چند سال آخرین فوتبال ساخته کونامی بود که بازی کردم
همه چیز در افتضاح ترین سطح ممکن
گیم پلی نقطه قوت این بازی فقط به درد این میخوره که دو نفر بشینن باهم بازی کنن وگرنه اگر بخواید با cpu بازی کنید که فقط ظلم به خودتون کردید
playerID فقط تا سطح professional قابل درکه برای شما وقتی جلو cpu هستید از top player به بعد کلا همه چی فراموش میشه مهاجم سرعت 90 از مدافع سرعت 60 درحالی که 3 قدم جلوتره عقب میفته
بیشتر از 200 تا بازی انجام دادم به امید اینکه عادت کنم ساختار بازی ولی هوش مصنوعی فراتر از افتضاح و cheat زدن های پیاپی cpu دیگه واقعا کلافم کرد
خداییش خجالت داره آخر نسل هشت یه بازی ورزشی اینقدر افتضاح
آقا نمیتونی نساز جا رو خالی کن برای یکی دیگه
نمیدونم چیکار کنم با دو تا فوتبال افتضاح ، چرا یه شرکت دیگه نمیاد جلو تا از این انحصار افتضاح این ژانر خارج بشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من نمیدونم کدوم احمقی این بازی رو ساخته یا اصلا وقتی بازیشو ساخته یه بار اومده بشینه بازی کنه ببینه چی ساخته یا نه
افتضاحه به تمام معنا بعد 20 و چند سال آخرین فوتبال ساخته کونامی بود که بازی کردم
همه چیز در افتضاح ترین سطح ممکن
گیم پلی نقطه قوت این بازی فقط به درد این میخوره که دو نفر بشینن باهم بازی کنن وگرنه اگر بخواید با cpu بازی کنید که فقط ظلم به خودتون کردید
playerID فقط تا سطح professional قابل درکه برای شما وقتی جلو cpu هستید از top player به بعد کلا همه چی فراموش میشه مهاجم سرعت 90 از مدافع سرعت 60 درحالی که 3 قدم جلوتره عقب میفته
بیشتر از 200 تا بازی انجام دادم به امید اینکه عادت کنم ساختار بازی ولی هوش مصنوعی فراتر از افتضاح و cheat زدن های پیاپی cpu دیگه واقعا کلافم کرد
خداییش خجالت داره آخر نسل هشت یه بازی ورزشی اینقدر افتضاح
آقا نمیتونی نساز جا رو خالی کن برای یکی دیگه
نمیدونم چیکار کنم با دو تا فوتبال افتضاح ، چرا یه شرکت دیگه نمیاد جلو تا از این انحصار افتضاح این ژانر خارج بشه
حالا این پست رو گذاشتم کسی نیاد گیر نده و میگه چرا انتقاد کردی و تو وقت خودش از نکات مثبت بازی زیاد گفتیم و الان دیگه موقع انتقاد از بخش های مشکل دار بازی هستش و فیدبک هامون رو هم امسال که داریم به شدت میفرستیم . امسال یکی از سال هایی بوده که انجمن های PES خیلی دارن تلاش میکنن تیم سازنده رو از خواب بیدار کنن ولی ربشه اصلی مشکلات فرا تر از این حرف ها هستش و .....

حالا قبل آپدیت آخری رو بازی میکردی چی میگفتی ؟ هوش سی پی یو از اینم فاجعه تر بود . روی صحبت منم در این پست گیم پلی یوزر با سی پی یو هستش .

یک طورایی این بازی شده یه بازی تمام آنلاین ( کاری به مشکلات سرور ها و مشکلات شدید فیلتر این بازی در ایران ندارم ) و هوش مصنوعی هم رها شد به حال خودش . مثل مسترلیگ ، مثل مد های آفلاین و مثل خیلی چیزای دیگه .

متاسفانه از اون ور فیفا هم داستان های خودش رو داره .

نکته خنده دار اینه PES همیشه ! حتی در بد ترین نسخه هاش هم در نسل هفتم هوش مصنوعی انسانیش که سی پی یو طبیعی بازی میکرد و لذت بخش همون ها هم نابود شده و رفته پی کارش !

بازی ورزشی دیگه ای هم وارد ساخت نمیشه به خاطر داستان لایسنس ها و لایسنس های انحصاری . به نوعی بازی ورزشی فوتبال گروگان این دو کمپانی شده و یه طورایی بازار بازی های فوتبالی رو دست خودشون گرفتن و اجازه ورود به دیگر کمپانی ها هم نمیدن .

بازی ها در سبک های مختلف در این نسل جهش بزرگی داشتن ! حتی بازی های فایتنیگ ها جهش بسیار عالی ای داشتن و حتی بازی های ریسینگ و .... ولی این دو بازی ؟؟ به معنای تمام و کمال یک مزخرف بودن . فیفا که از اون ور آپدیت میده و هی میخواد شوت ارور ها و ... رو درست کنه و یعنی اصلا خنده داره ! شما هنوز نتونستین ! بعد از این همه نسخه بیرون دادن یک شوت ارور منطقی برای بازی هاتون تعریف کنید !؟ :tearsofjoy: این ور PES هم سی پی یو شوت از راه دور کلا نمیزنه ! راحته ! حالا لطف کنه از پشت خط محوطه جریمه گه گاهی یه شوتی بزنه ! شوت از راه دور و تنوع شوت کلا پشم ! دریبل هم که سی پی یو اونم راحت ! :tearsofjoy: تا به بازیکن نزدیک میشه سریع پاس میده و میخواد یک و دو کنه ! و کلا ولش کن و صحبت کنم بیشتر عصبی میشم .

بازی گرافیک داره ! انیمیشن ها ! تنوع چهره ها و کیفیت چهره های عالی ، مدلینگ خوب بازیکنان و فیزیک عالی توپ ! و گیم پلی یوزر با یوزر هم واقعا عالیه ! کم ترین ایراد رو میشه گرفت و اصلا بازی برای همین ساخته شده ! سازنده فقط رو گیم پلی یوزر با یوزر کار کرده و گیمر رو هم مجاب میکنه بره طرف آنلاین و دیگه همین ! بازی پوچ و خالی در زمینه های مختلف به خصوص در مد ها . هوش مصنوعی هم به به طور کلی به بخش های مشکل دار اضافه شد و دست کونامی درد نکنه . زد همین قسمت بازی رو هم ترکوند .

اینم یه پستی در یه جای دیگه گذاشته بودم و میتونین برید بخونید و کمی بیشتر متوجه بشین که این بازی چرا ناقص هستش و به این روز افتاده !

امتیازات Resident Evil 2 Remake

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: beh1382

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
حالا این پست رو گذاشتم کسی نیاد گیر نده و میگه چرا انتقاد کردی و تو وقت خودش از نکات مثبت بازی زیاد گفتیم و الان دیگه موقع انتقاد از بخش های مشکل دار بازی هستش و فیدبک هامون رو هم امسال که داریم به شدت میفرستیم . امسال یکی از سال هایی بوده که انجمن های PES خیلی دارن تلاش میکنن تیم سازنده رو از خواب بیدار کنن ولی ربشه اصلی مشکلات فرا تر از این حرف ها هستش و .....

حالا قبل آپدیت آخری رو بازی میکردی چی میگفتی ؟ هوش سی پی یو از اینم فاجعه تر بود . روی صحبت منم در این پست گیم پلی یوزر با سی پی یو هستش .

یک طورایی این بازی شده یه بازی تمام آنلاین ( کاری به مشکلات سرور ها و مشکلات شدید فیلتر این بازی در ایران ندارم ) و هوش مصنوعی هم رها شد به حال خودش . مثل مسترلیگ ، مثل مد های آفلاین و مثل خیلی چیزای دیگه .

متاسفانه از اون ور فیفا هم داستان های خودش رو داره .

نکته خنده دار اینه PES همیشه ! حتی در بد ترین نسخه هاش هم در نسل هفتم هوش مصنوعی انسانیش که سی پی یو طبیعی بازی میکرد و لذت بخش همون ها هم نابود شده و رفته پی کارش !

بازی ورزشی دیگه ای هم وارد ساخت نمیشه به خاطر داستان لایسنس ها و لایسنس های انحصاری . به نوعی بازی ورزشی فوتبال گروگان این دو کمپانی شده و یه طورایی بازار بازی های فوتبالی رو دست خودشون گرفتن و اجازه ورود به دیگر کمپانی ها هم نمیدن .

بازی ها در سبک های مختلف در این نسل جهش بزرگی داشتن ! حتی بازی های فایتنیگ ها جهش بسیار عالی ای داشتن و حتی بازی های ریسینگ و .... ولی این دو بازی ؟؟ به معنای تمام و کمال یک مزخرف بودن . فیفا که از اون ور آپدیت میده و هی میخواد شوت ارور ها و ... رو درست کنه و یعنی اصلا خنده داره ! شما هنوز نتونستین ! بعد از این همه نسخه بیرون دادن یک شوت ارور منطقی برای بازی هاتون تعریف کنید !؟ :tearsofjoy: این ور PES هم سی پی یو شوت از راه دور کلا نمیزنه ! راحته ! حالا لطف کنه از پشت خط محوطه جریمه گه گاهی یه شوتی بزنه ! شوت از راه دور و تنوع شوت کلا پشم ! دریبل هم که سی پی یو اونم راحت ! :tearsofjoy: تا به بازیکن نزدیک میشه سریع پاس میده و میخواد یک و دو کنه ! و کلا ولش کن و صحبت کنم بیشتر عصبی میشم .

بازی گرافیک داره ! انیمیشن ها ! تنوع چهره ها و کیفیت چهره های عالی ، مدلینگ خوب بازیکنان و فیزیک عالی توپ ! و گیم پلی یوزر با یوزر هم واقعا عالیه ! کم ترین ایراد رو میشه گرفت و اصلا بازی برای همین ساخته شده ! سازنده فقط رو گیم پلی یوزر با یوزر کار کرده و گیمر رو هم مجاب میکنه بره طرف آنلاین و دیگه همین ! بازی پوچ و خالی در زمینه های مختلف به خصوص در مد ها . هوش مصنوعی هم به به طور کلی به بخش های مشکل دار اضافه شد و دست کونامی درد نکنه . زد همین قسمت بازی رو هم ترکوند .

اینم یه پستی در یه جای دیگه گذاشته بودم و میتونین برید بخونید و کمی بیشتر متوجه بشین که این بازی چرا ناقص هستش و به این روز افتاده !

امتیازات Resident Evil 2 Remake

من موندم سازنده با این همه ایراد چطور بازی رو منتشر کرده ، اصلا چطور روش میشه بازی رو منتشر کنه
من از میانگین امتیازات بازی تعجب میکنم
چرا منتقدا این بازی یه بار له نمیکنن ، فیفا رو هم باید له کنن شاید سازنده ها به خودشون بیان
میانگین امتیازات این بازی باید بین 5 تا 6 باشه هر عدد دیگه ای ظلم به گیمر جماعته
تقصیر خود ما هم هست به خاطر علاقه به فوتبال هر سال این دو تا بازی رو میخریم ، سازنده دیگه نیازی به بهبود کیفیت نمیبینه
نتیجه میشه فوتبال های نسل هشت که افتضاح هستن

• Like
Reactions: Siamak61 and Romell

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
آقا قبول کنید که بازی در قیاس با فیفا با اون همه پیچیدگی و خلاقیت تودفاع و حمله و هیجان کجا و این آشغال کجا
نمیگم بده ولی مقایسه ژیانه با فراری!!! البته فاصله چندانی نیست

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
آقا قبول کنید که بازی در قیاس با فیفا با اون همه پیچیدگی و خلاقیت تودفاع و حمله و هیجان کجا و این آشغال کجا
نمیگم بده ولی مقایسه ژیانه با فراری!!! البته فاصله چندانی نیست

یحث قیاس باشه که یه جاهایی جفتشون برتر ن یه جاهایی کمتر!

هردو ناقص ن

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر