PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
ببخشید میون کلام اساتید آنلاین باز پریدم یوهو...:D
می خواستم 5 تا بازی رو روی درجه سختی سوپراستار ببرم تا درجه سختی لجند باز بشه برام...
اول رفتم برای خودم بارسا رو برداشتم و برای حریف لیورپول...
یک بازی رو بردم و از اون به بعد گویا قدرت بازیکنان حریف همگی شد 99 و مال من 19...!!!
دیدم زورم نمیرسه رفتم از دسته 2 انگلیس یه تیم 1.5 ستاره برای حریف انتخاب کردم...
در کمال تعجب همون اتفاق ها بازم تکرار شد!!!
دفاع حریف با اسپید 60 و 50 توی کورس ها امثال مسی و دمبله رو سوسک میکرد!
پاس هاشون همه تک ضرب،بدون خطا!
شوت ها همه دقیق و تو چهار چوب ترجیحاً کنج دروازه!
ضربات اول رو با هر قد و قامتی میزدن!
و از همه عجیب تر تکل از پشت هم که میزدن داور خطا نمیگرفت!
خلاصه که یا از من دیگه گذشته این داستانا یا سازندگان این بازی معنی و مفهوم بالا بردن درجه سختی رو هنوز درست درک نکردن...!
به امید روزی که بتونم بالاخره 5 تا بازی ببرم از cpu...:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek
سلام
می خواستم 5 تا بازی رو روی درجه سختی سوپراستار ببرم تا درجه سختی لجند باز بشه برام...
یک بازی رو بردم و از اون به بعد گویا قدرت بازیکنان حریف همگی شد 99 و مال من 19...!!!
دیدم زورم نمیرسه رفتم از دسته 2 انگلیس یه تیم 1.5 ستاره برای حریف انتخاب کردم...
واسه همینه میگم موقع pes بازی کردن یه مشت قرص اعصاب باید دم دستت باشه
خلاصه که یا از من دیگه گذشته این داستانا یا سازندگان این بازی معنی و مفهوم بالا بردن درجه سختی رو هنوز درست درک نکردن...!

PAYAMiN

کاربر سایت
Jan 12, 2019
2
سلام بچه‌ها

کسی تا حالا با اکانت هکی تونسته آنلاین بشه و آپشن فایل نصب کنه؟ راستش ریسک از دست رفتن بازیا خیلی بالاست و می‌خوام بدونم کسی تا حالا خودش این کارو کرده یا نه؟

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
سلام. دوستان ما هم امروز PES Lite رو با PS4 امتحان کردیم و وصل نشد.

جالب اینکه با همون اینترنت (های وب) روی PC بدون فیلتر شکن وصل شد. البته توی اون زمانی که تازه مشکل پیش اومده بود خیلی تنظیمات اینترنت رو دستکاری کردم، شایدم ازونجا اتفاقی افتاده! ولی به هر حال اون تنظیمات رو هم چک کردم و مورد خاصی ندیدم که بتونم از طریقش PS4 رو وصل کنم. اگر کسی تونست وصل بشه ممنون میشم اطلاع بده.

سلام
چیز طبیعیه. درجه سختی بالا همینش جالبه، باید سعی کنی بجای اینکه حمله کنی بیشتر دفاع کنی و ضد حمله بزنی.

روی درجه سختی لجندری که چند روز چیش یدونه کارت آیکون میداد (متاسفانه هم به من رکوبا داد!) من ۴ بار باهاش بازی کردم تا به زور ۲-۱ بردمش. ولی واقعا بازی ها نفس گیر می شدن.

یه نکته ی جالب در مورد درجه سختی PES اینه که وقتی با درجه سختی بالا بازی می کنی CPU روی شما Skill میزنه و تازه Skill های شما رو راحت دفاع می کنه. توی FIFA این اتفاق کمتر می افته و تازه راحت هم ازتون Skill می خوره. به هر حال البته اونم خیلی سخته و شاید یکم بالانس تر هم باشه سختیش.

ولی نا امید نشو، بازی کن و مطمئن باش اگر روی دروازه ی حریفت خیمه بزنی بازی رو می بازی، حریفت رو بکشون توی زمین خودت و ضد حمله بزن.

• Like
Reactions: atzoriha

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
چیز طبیعیه. درجه سختی بالا همینش جالبه، باید سعی کنی بجای اینکه حمله کنی بیشتر دفاع کنی و ضد حمله بزنی.

روی درجه سختی لجندری که چند روز چیش یدونه کارت آیکون میداد (متاسفانه هم به من رکوبا داد!) من ۴ بار باهاش بازی کردم تا به زور ۲-۱ بردمش. ولی واقعا بازی ها نفس گیر می شدن.

یه نکته ی جالب در مورد درجه سختی PES اینه که وقتی با درجه سختی بالا بازی می کنی CPU روی شما Skill میزنه و تازه Skill های شما رو راحت دفاع می کنه. توی FIFA این اتفاق کمتر می افته و تازه راحت هم ازتون Skill می خوره. به هر حال البته اونم خیلی سخته و شاید یکم بالانس تر هم باشه سختیش.

ولی نا امید نشو، بازی کن و مطمئن باش اگر روی دروازه ی حریفت خیمه بزنی بازی رو می بازی، حریفت رو بکشون توی زمین خودت و ضد حمله بزن.
سلام
حرفت درست ولی سازنده ها باید یه فرقی قائل میشدند بین تیم اول لیگ برتر با تیم آخر لیگ دسته 2 انگلیس!
مشکل اینه که توی درجه سختی بالا سبک و قدرت تیم ها یه جوره حالا میخواد ۵ ستاره باشند میخواد نیم ستاره!!
به نظرم این به لذت بازی ضربه می‌زنه...

• Like
Reactions: s_erosennin

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
s_erosennin
دوست عزیز آیا نسخهliteرو رو ریجن 2 یااروپا امتحان کردی؟چون فقط ریجن2وصل میشه.
والا من دستگاهم ریجن ۲ هست و فقط رفتم توی استور و دانلود کردم. یعنی میگی کشور اکانتم رو عوض کنم و امتحان کنم؟

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
917
نام
Ahmad
سلام دوستان.میخواستم یه نکته مهم رو به عنوان راهنمایی مطرح کنم،امیدوارم کمک بکنه به دوستانی که نمیتونن وارد مای کلاب بشن.چون من حتی با قند ش ک ن هم نمیتونستم لایو آپدیت بگیرم و برم تو مای کلاب.مشکل سختگیری و فشار روی کونامی به دلیل لایسنس هست.سیو Edit و Backup ش رو کلا از سیستمتون پاک کنید.درسته بدون آپشن فایل تحمل پی ای اس سخت میشه.ولی ظاهرا باید بین مای کلاب و آپشن فایل یکی رو انتخاب کنیم.این مشکل فقط مخصوص ایران نبوده.

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
سلام دوستان.میخواستم یه نکته مهم رو به عنوان راهنمایی مطرح کنم،امیدوارم کمک بکنه به دوستانی که نمیتونن وارد مای کلاب بشن.چون من حتی با قند ش ک ن هم نمیتونستم لایو آپدیت بگیرم و برم تو مای کلاب.مشکل سختگیری و فشار روی کونامی به دلیل لایسنس هست.سیو Edit و Backup ش رو کلا از سیستمتون پاک کنید.درسته بدون آپشن فایل تحمل پی ای اس سخت میشه.ولی ظاهرا باید بین مای کلاب و آپشن فایل یکی رو انتخاب کنیم.این مشکل فقط مخصوص ایران نبوده.
من با سرویس کاهش پینگ راحت وصل میشم برای لایسنس هم می تونید بجای اپشن فایل از پچ گلکسی استفاده کنید که با انلاینم سازگاره

Bipoop

کاربر سایت
Jan 31, 2008
9
سلام
من هیچ آپشنی ندارم و با این حال بازم وصل نمیشه.

من با سرویس کاهش پینگ راحت وصل میشم برای لایسنس هم می تونید بجای اپشن فایل از پچ گلکسی استفاده کنید که با انلاینم سازگاره
عزیز، این سیستم کاهش پینگ چیه و چطور روی PS4 تنظیم میشه؟
ممنون

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
917
نام
Ahmad
البته من رو ps4 بازی میکنم و احتمالا منظور شما پی سی هست.اما اگر روی ps4 هم کارایی داره که خیلی خوبه.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
917
نام
Ahmad
سلام
من هیچ آپشنی ندارم و با این حال بازم وصل نمیشه.

عزیز، این سیستم کاهش پینگ چیه و چطور روی PS4 تنظیم میشه؟
ممنون
به صورت مستقیم با اینترنت ایران ندیدم کسی کانکت بشه.کو آپ که حرفشو نزن.صفحات قبل تو همین فروم دوستان مفصل توضیح دادن مسائل رو و من هم استفاده کردم از راهنماییهاشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر