PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

R_Golkar

کاربر سایت
Mar 17, 2017
114
نسخه دوم #آپشن_فایل PES Universe برای PES 19 منتشر شد که علاوه بر جزییات ذکر شده در تصویر کیت سوم تیمهای اروپایی رو در خودش داره و تیمهای ملی هم آپدیت شده

PS4: opizo.me/v6fCpd

PC: opizo.me/JFU1MQ

Pass: www.pesnewupdate.com

آموزش نصب: t.me/WEPES/2140​

سلام استادیوم هم اضافه شده؟

mohammadbrv

کاربر سایت
Sep 13, 2018
28
سلام دوستان چرا بازی انلاین pes اینقد لگ داره جدیدا و اینقد کنده که به ضعیفترینا هم میبازم اینقد کند شده دفاع من..آیا واسه شما هم کنده؟ خیلی مال من داغون شده 3 چهار روزه افتضاحه اگه اینجور باشه کلا تو ایران دیگه هیشکی پول بازی انلاین نمیده

• Like
Reactions: spiritpalsy

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
فرهاد جان تعصب باید کنار گذاشت تو این وضعیت فعلی باز فیفا زدن بهتره pes نهایت بخاطر گیم پلی خوبش و واقعیش بتونی با دوستات نهایت بزنی یا ۳ روز وقتی سرور نداره حتی ۲ تا مد جدید نداره دور باطله بلاخره ادم زده میشه بعد مدت کوتاهی

تعصب چیه!؟ من روی هیچ چیزی تعصب ندارم اگر داشتم که اینقدر PES رو ترول نمیکردم... حتی چندین بار هم سر این موضوع که ما انتقاد میکردیم بحثمونم شد اگر یادت باشه... من روی هیچ چیزی تعصب ندارم خیالت راحت... تعصب آدم رو کور و کر میکنه...

من خودم فکر کنم اولین کسی بودم که اینجا گفتم امسال اگر بخوام بازی رو بخرم هر دو بازی رو میگیرم، ولی دموی فیفا اومد منصرف شدم و گفتم با خودم اینو بگیرم میره کنار دست فیفا 17 ! چون فیفا 17 رو گرفتم سر جمع از دو سال پیش تا الان 20 دست بیشتر بازی نکردم!! شما اگر تونستید فیفا 18 رو توی ذهنتون حضم کنید اینم میتونید... انصافن امسال فیفا تنها چیز جدیدی که داره از بقیه مواردش بیشتر به چشم میاد لایسنس هست مثل Champions League و لیگ اروپا و سری آ و لیگ چین... الان من برای کسی قصد تصمیم گیری ندارم ولی من مطمئنم نمیتونید با اون بازی کنار بیایید به همون دلایلی که من نتونستم این مدتها کنار بیام...
محتوا و مدها مهم هستند ولی وقتی یه گیم پلی با کیفیت نسل هشتی وجود نداره هیچ ارزشی نداره...
باز کونامی اصلی ترین بخش بازیش رو درست میسازه و فقط مشکل هوش مصنوعیش هست که اذیت میکنه ولی اون طرف... تنها کسانی میتونن با فیفا ارتباط برقرار کنن که قبل از اون هیچ فوتبالی بازی نکرده باشن و یا اینکه لایسنس براشون خیلی مهم تر باشه و یا کسانی که ده سال پیش که سنشون پایین تر بود رفته باشن سمتش...

سلام استادیوم هم اضافه شده؟

سلام نه
آپشن فایلها استادیوم شاملشون نمیشه، اصلن نسخه PS4 که استادیوم رو پشتیبانی نمیکنه برای PC هم باید پچهای مخصوصی که روی PC ساخته میشه با فرمتهای CPK رو دانلود کنی

آخرین ویرایش:

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
سلام دوستان من میخوام چلنج آنلاین بازی کنم ولی به ترکیبم گیر میده
اونجا که بازیکن توپ مشکی میده
ممنون میشم کمک کنید
اول trial رو بازی کن هر وقت trial رو iniligible (غیر مشمول) شدی بعد بیا setup...
برای اینکه trial رو مشمول باشی نباید 4 تا بیشتر رنک مچ انجام داده باشی..پس حواست باشه تا رنک مچ انجام ندادی اول trial رو انجام بده تا gp هاش رو بگیری....
واسه setup هم باید 5 تا رنک مچ انجام داده باشی...

• Like
Reactions: R_Golkar

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
سلام دوستان چرا بازی انلاین pes اینقد لگ داره جدیدا و اینقد کنده که به ضعیفترینا هم میبازم اینقد کند شده دفاع من..آیا واسه شما هم کنده؟ خیلی مال من داغون شده 3 چهار روزه افتضاحه اگه اینجور باشه کلا تو ایران دیگه هیشکی پول بازی انلاین نمیده
برای من و خیلی های دیگه که من شنیدم ازشون ....رنک مچ لگش افتضاح هست...چلنج ها باز بهتر لگش ولی به ندرت وصل میشه....شما چلنج رو وصل میشی راحت؟؟....تازه رنک مچ هم برای من اگه network روی no machmaking باشه فقط پیدا می کنه....شما روی lv 3 و lv 5 می تونی حریف پیدا کنی؟؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان اکثر گلهایی که از سی پی یو میخورم از کناره ها هست که پاس میدن به مهاجم و تمام
نمیدونم دفاع وسط ها داخل این صحنه ها نقش هویج رو دارن یا بازی من ضعیف هست اخه از پارسال شروع کردم پس بازی کردن اونم نه خیلی بخاطر مشکلاتش فروختمش
میشه لطف کنید بگید مشکل از هوش مصنوعی دفاع هست یا بازی کردن من
اگر مشکل از هوش مصنوعی باشه امکانش هست با اپدیت درست شه؟

• Like
Reactions: Romell

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دوستان اکثر گلهایی که از سی پی یو میخورم از کناره ها هست که پاس میدن به مهاجم و تمام
نمیدونم دفاع وسط ها داخل این صحنه ها نقش هویج رو دارن یا بازی من ضعیف هست اخه از پارسال شروع کردم پس بازی کردن اونم نه خیلی بخاطر مشکلاتش فروختمش

این مشکلات از CPU هست البته به طور کلی از AI یا همون هوش مصنوعی هست مشکل...

خیلی ها در توییتر فیدبک دادن در مورد برطرف کردن این مورد و خیلی حجم انتقادات هم بالا بود و باید صبر کرد دید چی میشه... کونامی اگر بخواد از طریق آپدیت میتونه هر چیزی رو درست کنه! باید دید مدیرانش جلوگیری میکنن از طریت کردن مشکلات هوض مصنوعی یا نه!؟

فعلن سیاستضون این بوده آفلاین داغون بسازن که کاربرها جذب آنلاین بشن که البته آنلاینشم فعلن مشکل داره برای ما... ولی آره از طریق آپدیت میتونن درصتض کنن البته میگم...اگر بخوان!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

1 - بازی یوزر با یوزر نسخه PES 2019 بهترین بازی فوتبالی هستش که تا به حال ساخته شده بدون هیچ شکی . ( یوزر با یوزر به راحتی میشه نمره 9 رو بهش داد )

2 - بازی یوزر با سی پی یو نسخه PES 2019 یکی از بدترین بازی های ساخته شده نسل هشتم هستش بدون هیچ شکی ! ( از عمد بوده ؟! این رو نمیدونم ! چون همین الانش شما تشریف ببرین هوش مصنوعی PES های نسل ششمی رو هم ببینید از این نسخه 2019 وحشتناک بهتره . ( یوزر با سی پی یو به راحتی میشه نمره 5 رو داد )

حالا سازنده ها از عمد چنین کاری کردن که شما رو بازی با سی پی یو خسته کنه و مجبور بشین برید سمت آنلاین ؟؟! این رو واقعا نمیدونم سر هوش مصنوعی هم عمدی در کار بوده یا نه . ولی مستر لیگ و توجه نکردن بهش رو که بار ها خود من اشاره کردم بهش که سازنده هاش از عمد چنین کاری رو کردن که همه برن مد مای کلاب رو تجربه کنن . واقعا مایه شرمساری نسل هشتم هستش چنین چیزی ! حالا هوش مصنوعی هم اضافه میشه بهش !! واقعا سخته جواب داد بهش چن چنین نامردی و پستی از این کمپانی باشه واقعا باید براشون خون گریست ! ( کمپانی که با اسطوره ای مثل کوجیما اون طور برخورد کنه هر کاری ازش بر میاد )

کلی فیدبک دادن کاربرا بهشون ولی اصلا حتی بیانیه ای هم نداده تیم سازنده در رابطه با هوش مصنوعی ولی کلی تا به حال بیانیه و معذرت خواهی سر مشکلات آنلاین و این چیزا دادن و اینا همش جای سواله و رفتار هاشون کاملا مشخصه چه خبره ! ( این سیاه بازی ها رو ما تو ایران در یه سیستمی هستیم هر روز داریم با گوشت و خون میبینیم و حسش میکنیم و اینا هر گیمری رو تو کشور های دیگه رنگ کنن ما رو نمیتونن . من بازی رو به همین خاطر نخریدم . به همین راحتی . آپدیت دادن و مشکلات هوش مصنوعی رو درست کردن خب بازی رو میخرم . و درست نکردن خب نمیگیرم و برن به درک و قرار نیست هر آشغالی بسازن و خودم رو دارم میگم برم بازی رو بخرم !

. اونم با این وضع قیمت ها . یه پولی کنار گذاشته بودم و میرم ولفنشتاین 2 رو میخرم باهاش و الان هم که دارم گاد بازی میکنم . )

!! من شک ندارم کار اینا عمدی بوده ! وقتی سی پی یو از بیرون محوطه جریمه حتی یه شوت نمیزنه ! و بازی خسته کنندشون رو میبینی خب چنین هوش فاجعه ای رو باید بهش شک کرد ! حتی هوش مصنوعی نسخه های نسل ششمی این بازی با فاصله از این نسخه بهتر هستش ! واقعا شوکه کنندست .

اگه آفلاین بازی شما من پیشنهاد میکنم بری فیفا 19 رو بخری و هم سی پی یو تو فیفا 19 هوش مصنوعی بهتری داره . هم استادیوم بیشتری هست ، هم کریر بهتری داره و هم اسلایدر هست و کلی موارد دیگه . ( بتونی با انیمیشن های گیم پلی بصریش و تا حدودی مدلینگ ایناش کنار بیای و فیزیک توپش فیفا تو بقیه بخش ها بازی به مراتب کامل تری از PES هستش )

اگه آنلاین بازی و مشکل لگ و قطع اینترنت و اینا نداری خب PES 2019 بهترین بازی یوزر با یوزری هستش که تا به حال ساخته شده .

پاینده باشی .

آخرین ویرایش:

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
هیچوقت کونامی عین آدم یک فوتبال کاملو بی دردسر نمیسازه!
با این تعاریفو صحبت بقیه مشخصه از 2018 هم آفلاینش خیلی بدتره.
بازی که لایسنس نیست آفلاینش که فاجعس آنلاینشم میگن کلی مشکل داره
چه دلیلی میمونه واسه خریدنو بازی کردن!

• Like
Reactions: Siamak61

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
1 - بازی یوزر با یوزر نسخه PES 2019 بهترین بازی فوتبالی هستش که تا به حال ساخته شده بدون هیچ شکی . ( یوزر با یوزر به راحتی میشه نمره 9 رو بهش داد )

2 - بازی یوزر با سی پی یو نسخه PES 2019 یکی از بدترین بازی های ساخته شده نسل هشتم هستش بدون هیچ شکی ! ( از عمد بوده ؟! این رو نمیدونم ! چون همین الانش شما تشریف ببرین هوش مصنوعی PES های نسل ششمی رو هم ببینید از این نسخه 2019 وحشتناک بهتره . ( یوزر با سی پی یو به راحتی میشه نمره 5 رو داد )

حالا سازنده ها از عمد چنین کاری کردن که شما رو بازی با سی پی یو خسته کنه و مجبور بشین برید سمت آنلاین ؟؟! این رو واقعا نمیدونم سر هوش مصنوعی هم عمدی در کار بوده یا نه . ولی مستر لیگ و توجه نکردن بهش رو که بار ها خود من اشاره کردم بهش که سازنده هاش از عمد چنین کاری رو کردن که همه برن مد مای کلاب رو تجربه کنن . واقعا مایه شرمساری نسل هشتم هستش چنین چیزی ! حالا هوش مصنوعی هم اضافه میشه بهش !! واقعا سخته جواب داد بهش چن چنین نامردی و پستی از این کمپانی باشه واقعا باید براشون خون گریست ! ( کمپانی که با اسطوره ای مثل کوجیما اون طور برخورد کنه هر کاری ازش بر میاد )

کلی فیدبک دادن کاربرا بهشون ولی اصلا حتی بیانیه ای هم نداده تیم سازنده در رابطه با هوش مصنوعی ولی کلی تا به حال بیانیه و معذرت خواهی سر مشکلات آنلاین و این چیزا دادن و اینا همش جای سواله و رفتار هاشون کاملا مشخصه چه خبره ! ( این سیاه بازی ها رو ما تو ایران در یه سیستمی هستیم هر روز داریم با گوشت و خون میبینیم و حسش میکنیم و اینا هر گیمری رو تو کشور های دیگه رنگ کنن ما رو نمیتونن . من بازی رو به همین خاطر نخریدم . به همین راحتی . آپدیت دادن و مشکلات هوش مصنوعی رو درست کردن خب بازی رو میخرم . و درست نکردن خب نمیگیرم و برن به درک و قرار نیست هر آشغالی بسازن و خودم رو دارم میگم برم بازی رو بخرم !

. اونم با این وضع قیمت ها . یه پولی کنار گذاشته بودم و میرم ولفنشتاین 2 رو میخرم باهاش و الان هم که دارم گاد بازی میکنم . )

!! من شک ندارم کار اینا عمدی بوده ! وقتی سی پی یو از بیرون محوطه جریمه حتی یه شوت نمیزنه ! و بازی خسته کنندشون رو میبینی خب چنین هوش فاجعه ای رو باید بهش شک کرد ! حتی هوش مصنوعی نسخه های نسل ششمی این بازی با فاصله از این نسخه بهتر هستش ! واقعا شوکه کنندست .

اگه آفلاین بازی شما من پیشنهاد میکنم بری فیفا 19 رو بخری و هم سی پی یو تو فیفا 19 هوش مصنوعی بهتری داره . هم استادیوم بیشتری هست ، هم کریر بهتری داره و هم اسلایدر هست و کلی موارد دیگه . ( بتونی با انیمیشن های گیم پلی بصریش و تا حدودی مدلینگ ایناش کنار بیای و فیزیک توپش فیفا تو بقیه بخش ها بازی به مراتب کامل تری از PES هستش )

اگه آنلاین بازی و مشکل لگ و قطع اینترنت و اینا نداری خب PES 2019 بهترین بازی یوزر با یوزری هستش که تا به حال ساخته شده .

پاینده باشی .
شما که میگفتی cpu خوبه ایراد نداره چی شد میگفتی از ۱۸ بهتره حالا شد بدترین ؟!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شما که میگفتی cpu خوبه ایراد نداره چی شد میگفتی از ۱۸ بهتره حالا شد بدترین ؟!
من گفتم سی پی یو از نسخه 2018 هندیکپ و دست کاری مخفیش کم تر شده ! که شده . هندیکپ و این چیزاش به شدت کم تر شده ولی سی پی یو یه احمقه تمامه و نگفتم ایرادی نداره ! و نسخه دمو رو بازی کرده بودم و حرف قطعی نزدم و منتظر بودم ببینم نسخه اصلی چی میشه که مثل پارسال شما دوستان گیر ندین و فلان و بیسار ! خوب باشه میگیم خوب و بد باشه میگیم بد . حالا نظر شما متفاوته ! یا .... خب نظر شماست .

و این فقط یک بخشی از فیدبک های من درباره هوش مصنوعی . تو اوو وب هم درباره مشکلات بیشتر پست میذارم چون اون جا راحت تر میشه صحبت کرد و ....

و دوست داشتی بخون و ... :):Arrowd: ( تازه این بخش کوچکیش هست و ویدئو فیدبکی دارم درست میکنم و شما اون جا میتونی فیدبک های من رو بری ببینی . تو کانال تلگرام PES هم خیلی واضح اومدم حرفرم رو زدم . بازی هر جاییش مشکل داشته باشه میایم میگیم و سهام دار اینا نیستیم که . مشتری هستیم و بازی رو میگیریم و خوب نباشه بهشون میگیم . گوش دادن و اهمیت دادن بهمون دمشون گرم و میریم بازی رو میخریم و گوش هم ندادن خب من نمیگیرم و هر کس دیگه ای هم خریدن و نخریدنش به خودش مربوطه و مهم هم همینه . پاینده باشی . آها این رو هم بگم سی پی یو موقعی که داره دفاع میکنه کاملا منطقی و خوب دفاع میکنه و کاراش و عملکرد هاش طبیعی هستش . تو همون نسخه دمو هم به این موضوع اشاره کرده بودم . یه سری چیزاش هم همون جا گفته بودم که نمیشه نظر قطعی داد . مثلا سیستم تنفس در بازی و در نسخه اصلی هم بسیار خوبه و خطا هم میکنه و مشکل خطاش مثل نسخه 2018 اصلا نیست و سی پی یو نسخه 2019 خطای بیشتری میکنه ولی بازم با اون چیزی که باید باشه تا حدودی فاصله داره در مورد خطا کردن و تنوع خطا ها و .....

آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
امین جان (Romell) بی زحمت یه توضیح در مور هندی کپ می دی ؟
می دونم سوال پیش پا افتاده ای هست و بارها هم توضیح داده شده اما ممنون می شم وضعیتش رو تو پی اس 19 و فیفا 19 هم برامون تشریح کنی
ممنون

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی

پاینده باشی .
والا بدبختی اینجاست که اصلا نتونستم گیم پلی دموی فیفا 19 رو تحمل کنم,من تا قبل از پس 18 فقط فیفا میزدم در این نسل ولی 18 افتضاح بود و 19 هم هسته گیم پلیش همونه فقط اومدن لیگ قهرمانان اروپا بهش اضافه کردن البته جو و حواشی عالیش و نحوه برخورد بازیکنها رو نمیشه منکر شد ولی من با فیزیک بازیکنها و توپش مشکل دارم
پس 19 هم واقعا این مشکلات هوش مصنوعی رو مخه ,اهل بازی یوزر با یوزر هم نیستم,انلاینشم که یا اصلا کانکت نمیشه یا کانکتم بشه لگش اعصاب خورد کن هست
امیدوارم این مشکل هوش مصنوعی رو با ی اپدیت حل کنن
تا اونجایی که یادم هست دمو اینجوری نیود:-??

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دو رای گیری گذاشته شده از طرفداران بخش آفلاین و مسترلیگ و آنلاین و مای کلاب و نتیحه رای گیری رو هم مشاهده کنید . یکیش مربوط به کانال WEPES هستش و دیگریش هم خارحی و مربوط به یوتوبر بسیار معروف TheTrueBrits .

رای گیری مشخصه و نظرات خودم رو درباره آفلاین و آنلاین گفته بودم قبلا و دیگه تکرار مکررات نمیکنم .

Capture515151.PNG
Capture21515.PNG

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من گفتم سی پی یو از نسخه 2018 هندیکپ و دست کاری مخفیش کم تر شده ! که شده . هندیکپ و این چیزاش به شدت کم تر شده ولی سی پی یو یه احمقه تمامه و نگفتم ایرادی نداره ! و نسخه دمو رو بازی کرده بودم و حرف قطعی نزدم و منتظر بودم ببینم نسخه اصلی چی میشه که مثل پارسال شما دوستان گیر ندین و فلان و بیسار ! خوب باشه میگیم خوب و بد باشه میگیم بد . حالا نظر شما متفاوته ! یا .... خب نظر شماست .

و این فقط یک بخشی از فیدبک های من درباره هوش مصنوعی . تو اوو وب هم درباره مشکلات بیشتر پست میذارم چون اون جا راحت تر میشه صحبت کرد و ....

و دوست داشتی بخون و ... :):Arrowd: ( تازه این بخش کوچکیش هست و ویدئو فیدبکی دارم درست میکنم و شما اون جا میتونی فیدبک های من رو بری ببینی . تو کانال تلگرام PES هم خیلی واضح اومدم حرفرم رو زدم . بازی هر جاییش مشکل داشته باشه میایم میگیم و سهام دار اینا نیستیم که . مشتری هستیم و بازی رو میگیریم و خوب نباشه بهشون میگیم . گوش دادن و اهمیت دادن بهمون دمشون گرم و میریم بازی رو میخریم و گوش هم ندادن خب من نمیگیرم و هر کس دیگه ای هم خریدن و نخریدنش به خودش مربوطه و مهم هم همینه . پاینده باشی . آها این رو هم بگم سی پی یو موقعی که داره دفاع میکنه کاملا منطقی و خوب دفاع میکنه و کاراش و عملکرد هاش طبیعی هستش . تو همون نسخه دمو هم به این موضوع اشاره کرده بودم . یه سری چیزاش هم همون جا گفته بودم که نمیشه نظر قطعی داد . مثلا سیستم تنفس در بازی و در نسخه اصلی هم بسیار خوبه و خطا هم میکنه و مشکل خطاش مثل نسخه 2019 اصلا نیست و سی پی یو نسخه 2019 خطای بیشتری میکنه ولی بازم با اون چیزی که بید باشه تا حدودی فاصله داره در مورد خطا کردن و تنوع خطا ها و .....

امین جان شما تباشت میکنی ولی ما نطراتمون همه کوبیده میسه تو دسوار برای کونامی کلا اهمیتی نداره حقشونه هر سال تو فروش بازی بیشتر افت کنه حساب کار بیاد دستسون مثلا میخوان تو انلاین یکجورایی پابه پای فیفا برن

• Like
Reactions: Romell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر