دلیل مشکلات اخیر برای دانلود از شبکه PSN

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
من امروز نتونستم وارد بازی بشم...
Pes18
همه چی اوکیه... نتوورک تست رو که میزنم همه چی مثل سابق کار میکنه... تو صفحه اصلی نشون میده به psn کانکتم ولی نمیتونم به سرور بازی وصل شم... از وقتی این تلگرامو فیلتر کردن همه چی ریخته به هم

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
Pes18
همه چی اوکیه... نتوورک تست رو که میزنم همه چی مثل سابق کار میکنه... تو صفحه اصلی نشون میده به psn کانکتم ولی نمیتونم به سرور بازی وصل شم... از وقتی این تلگرامو فیلتر کردن همه چی ریخته به هم
مردم اختلال‌های اینترنتی ناشی از مسدودسازی تلگرام را گزارش کنند - شهر سخت افزار
رگولاتوری گفته مشکلات و اختلالاتی که برای سایتهایی که قبل از گند زدن به اینترنت پیش اومده اعلام کنید تا رفعش کنن !!
همه لطفا زنگ بزنن به این 195 و اعلام کنند

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
Pes18
بله بیشتر بازیها سرورهاش وصل نمیشه اگر هم بره تو بازی بعد از چند دقیقه می ندازه بیرون :|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مشکل همه رفع شده؟بعد چندوقت یه بازی اپدیت داده هنوزم اذیت میکنه!چندبارم ارور بده میره حجم بازیو از اول دانلود میکنه!چه وضشه خدایی:|

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
من هم الان زنگ زدم پارس آنلاین
بهم گفت اتفاقا همین موضوع PSN رو همکارای من در جریان هستن و دارن پیگیری میکنن تا هرچه زودتر رفع بشه
خدا کنه راست گفته باشه فقط

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
1ماه پیش هم پشتیبانی شاتل همینو گفت بمن
ولی کو نتیجه
~X(
امروز از دیروز هم بدتر شده
تا دیروز حد اقل یه سری بازی ها مثل fortnite رو وقتی بازی میکردم وسط بازی دیگه Disconnect نمیشد
امروز اینم اضافه شد به مشکلات اعصابم خورد شد زنگ زدم بهشون

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یعنی گند زدن به psn
قبلا کنسول رو میذاشتی رو حال ریست مود 100 گیگ دانلود میکرد عین خیالمون هم نبود الان باید هر نیم ساعت کنسول رو چک کنیم که یه وقتن ارور 403 نداده باشه:| 50 گیگ اونم با سرعت 6مگابایت دانلود کردم به معنای واقعی جر خوردم:|

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
هرروز داره بدتر میشه... روزای قبل با هزار بدبختی وارد بازی میشدی ولی امروز دیسکانکت خم اضافه شده...
۲بار امروز وسط بازی pes18 دیسکانکت شدم... وقتی با computer سیستم انلاین بازی میکنی مشکلی نیست ولی تا با یه یوزر matched میشی بعد از ۲-۳ دقیقه پرت میشی بیرون و ۳-۰ باختی... کی درست میشه این وضیعت... دیگه نقطه تی نمونده اینا مارو ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر