دلیل مشکلات اخیر برای دانلود از شبکه PSN

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بابا طرف اومده میگه من از استوری سونی (منظورش استوره) نمیتونم بازی دانلود کنم میگه باید بخری، منم رفتم استوریش تو توپخونه بازیو خریدم اما بازم میگه پول بده.
این حالا گیمر چندین ساله این مملکته، من به اپراتور آی اس پی دیگه چجوری توضیح بدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
کلا استور و وصل شدن به ایکلاد اپل رو هم با سرویس مک بستن!!وصل نمیشه! چیز پی ان هم کار نمینه!
البته رو گوشی اوکیه!!!هر موقع میام ایران از اومدنمممم پشیمون میشم!
خدایا ملتتت چه عذابی میکشن

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
آقا دیدن گفتم به اینا امید بیشتر هست؟! ایمیل فرستادن برام که اگه امکانش باشه یه راه حلی پیدا کنن
آخه مشکل اینجاست که الان شما میخواین چه راه حلی بهشون پیشنهاد کنید ؟؟ بگید چون ما عقب مونده هستیم و جهان سومی هستیم شما لطفا فقط CDN خودتو در اختیار بازی های مجاز و مطابق با شِونات اسلامی قرار بده و به بقیه سرویس نده!!
ما باید خودمون از این سمت مشکلمونو حل کنیم! ولی مشکل اینجاست که به هیچ کسی و هیچ جایی دسترسی نداریم!!

آقا من یه بار پست دادم نمیدونم اینجا بود یا جای دیگه اما اکثرا جبهه گرفتن
واقعا قصد مسخره کردن یا مقایسه رو ندارم
الان من رو لایو هم راحت بازی میکنم هم راحت مولتی میزنم
چرا واسه من مشکلی نیست؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
مشکل به لایو و مولتی بازی کردن نیست !! مشکل از فیلترینگ CDN هستش که باعث شده نتونیم فایلهای آپدیت بازی ها و خریدهای دیجیتالی که از استور انجام میدیم دانلود کنیم چون همشون روی این CDN llnwd.net هستن

Last edited by a moderator:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
مشکل به لایو و مولتی بازی کردن نیست !! مشکل از فیلترینگ CDN هستش که باعث شده نتونیم فایلهای آپدیت بازی ها و خریدهای دیجیتالی که از استور انجام میدیم دانلود کنیم چون همشون روی این CDN llnwd.net هستن
اقا چرا تو لایو نیس !!! سرورا رمبو هر 10 دقیقه منو میندازه بیرون 3 روزه دست کامل رفتن شده عذاب ~X(
اپدیت ها هم باید 15 دقیقه وایسی تا پیدا کنه فایل رو بعدش با سرعت خیلی ضعیف دانلود کنه

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
آخه مشکل اینجاست که الان شما میخواین چه راه حلی بهشون پیشنهاد کنید ؟؟ بگید چون ما عقب مونده هستیم و جهان سومی هستیم شما لطفا فقط CDN خودتو در اختیار بازی های مجاز و مطابق با شِونات اسلامی قرار بده و به بقیه سرویس نده!!
ما باید خودمون از این سمت مشکلمونو حل کنیم! ولی مشکل اینجاست که به هیچ کسی و هیچ جایی دسترسی نداریم!!
مشکل اصلی اینه که به خاطر اینکه ما مجبوریم برای خرید از استور، اکانت آمریکایی درست کنیم و از گیفت کارت استفاده کنیم از طرف دیگه همه خریدهای فیزیکی به اسم کشورهای عربی همسایه تموم میشه پلی استیشن و سونی ما رو به رسمیت نمی شناسن وگرنه کافی بود از طریق خود شرکت سونی اقدام کنیم و اونا مجبورشون می کردن! حالا من با Lime Light ارتباط گرفتم همه چیز رو هم کامل توضیح دادم اونها هم گفتن بررسی میشه اگه راه دور زدنی وجود داشته باشه انجام می دیم. (حداقل خارجی ها یه بررسی انجام میدن یه ایمیل می نویسن یه چتی انجام میدن! اینجا درخواست رفع فیلتر میدی فورا جوابش میاد که بررسی شد و نمیشه! حداقل فعلش رو عوض نمی کنن بگن قبلا بررسی شده! خداوکیلی گیر کیا افتادیم!)

آخرین ویرایش:

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
مشکل اصلی اینه که به خاطر اینکه ما مجبوریم برای خرید از استور، اکانت آمریکایی درست کنیم و از گیفت کارت استفاده کنیم از طرف دیگه همه خریدهای فیزیکی به اسم کشورهای عربی همسایه تموم میشه پلی استیشن و سونی ما رو به رسمیت نمی شناسن وگرنه کافی بود از طریق خود شرکت سونی اقدام کنیم و اونا مجبورشون می کردن! حالا من با Lime Light ارتباط گرفتم همه چیز رو هم کامل توضیح دادم اونها هم گفتن بررسی میشه اگه راه دور زدنی وجود داشته باشی انجام می دیم. (حداقل خارجی ها یه بررسی انجام میدن یه ایمیل می نویسن یه چتی انجام میدن! اینجا درخواست رفع فیلتر میدی فورا جوابش میاد که بررسی شد و نمیشه! حداقل فعلش رو عوض نمی کنن بگن قبلا بررسی شده! خداوکیلی گیر کیا افتادیم!)
باز هم ممنون بابت پیگیریتون. من حتی به این ستاد فیلترینگ زنگ هم زدم ولی دریغ از 1 آدم پاسخگو! معلوم نیست وقتی نمیخوان جواب بدن و پیگیری کنن این همه شماره تلفن و سایت و .... برای چی هستش! 1 ربات گذاشتن اون پشت هر پیامی و درخواستی که میفرستید میگه پیگیری شده و قابل رفع نیست !! حاضرم قسم بخورم 1 نفر هم تو اون سازمان داغون نمیدونه اصلا CDN چی هست !!

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
یعین اون شرکت میاد همچین کاره کنه؟
دمش گرم اگه بکنه

چند وقته که رنگو بوی گیمو به خود نیدیم :(
به امید خدا
باز هم ممنون بابت پیگیریتون. من حتی به این ستاد فیلترینگ زنگ هم زدم ولی دریغ از 1 آدم پاسخگو! معلوم نیست وقتی نمیخوان جواب بدن و پیگیری کنن این همه شماره تلفن و سایت و .... برای چی هستش! 1 ربات گذاشتن اون پشت هر پیامی و درخواستی که میفرستید میگه پیگیری شده و قابل رفع نیست !! حاضرم قسم بخورم 1 نفر هم تو اون سازمان داغون نمیدونه اصلا CDN چی هست !!
تشکر دوست عزیز،بله دقیقا درد همین جاست

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
رفقا lets go back to basics
مطمئنین مشکل از ایران و فیلترینگه؟ من گاهی با دو برابر سرعت عادیم دانلود میکنم از پی اس ان گاهی هم نمیشه
اگه فیلتر کردن پس این که بعد چن بار زدن دانلود میکنه چیه؟ یعنی میره یه سرور غیر فیلتر پیدا میکنه

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
مطمئنین مشکل از ایران و فیلترینگه؟ من گاهی با دو برابر سرعت عادیم دانلود میکنم از پی اس ان گاهی هم نمیشه
اگه فیلتر کردن پس این که بعد چن بار زدن دانلود میکنه چیه؟ یعنی میره یه سرور غیر فیلتر پیدا میکنه
اره میره رو سرور غیرفیلتر احتمال زیاد

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اره میره رو سرور غیرفیلتر احتمال زیاد
من سرعت دانلودم یه مگابایته ثابت از سایتای ایرانی. گاهی جوری از پی اس ان دانلود میکنه از شیر مادر پرسرعت تر! بعضا ساعتی ۱۰ گیگ دانلود میکنه، واقعا قویه سروراشون مشکل از اینوره.

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
بله مشکل از فیلترینگ ایران هستش! کلا PSN چند تا CDN داره که دیتاهای بازی و آپدیت روی اونها قرار میده که نزدیکترینشون به ما که همون دامنه llnwd.net هستش فیلتر کردن!!

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بله مشکل از فیلترینگ ایران هستش! کلا PSN چند تا CDN داره که دیتاهای بازی و آپدیت روی اونها قرار میده که نزدیکترینشون به ما که همون دامنه llnwd.net هستش فیلتر کردن!!
خدایا مشکلت با من چیه که باید فکر فیلتر نشدن llnwd.net هم باشم :/

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
من به نوبه خودم و با 30 سال سن بابت همه کسانی که تو این 40 سال تو این جا به دنیا اومدند و بعد از اون هم به دنیا خواهند اومد به امید اینکه روزی رو خدا میده متاسفم.به خاطر لج بازی و یک سری عقده ها باید ما نسل جوون و بقیه هم دوره هامون خسارت بدیم.این از پورت ها ، اونور قیمت کنسول و بازیها ، اونور دیگه قیمت گیفت کارت ها و در آخر هم حقوق ما...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر