دلیل مشکلات اخیر برای دانلود از شبکه PSN

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
چه کاری از لایم لایت بر میاد؟ میخوای متن فارسیشو بگو من انگلیسیش میکنم میدم بفرست! یا میخوای انگلیسیشو بنویس من غلطاشو بگیرم! هرجور طالبی! فقط بگو اینا چه کاری ازشون بر میاد؟ برام جالبه بدونم! تشکر.
این که کی نامه رو بنویسه مهم نیست،انگلیسیم در حدی هست بتونم یه نامه بنویسم،مساله این نیست،CDN طعلق داره به این شرکت،از کارایی که میتونن بکنن یکی مثلا انتقال ترافیک ایران به سرورهای دیگشون هست که مشترک با وبسایتهای مشکل دار از لحاظ اینا نباشه،البته تغییرات cloud به این سادگیها نیست اما به نظرم احتمال اینکه این شرکت کاری برای ما بکنه بسیار بیشتر از این چماق به دستاس!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
فکر کنم همون بلایی که سر روسیه اومد سر اینام اومده. روسیه اومد تلگرام رو فیلتر کنه چندین سایت مهم همزمان باهاش فیلتر شدن. به خاطر همین نتونست. الانم اینا زدن اونو فیلتر کنن کلی سایت مشکل پیدا کردن.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اقا psn و ساين اين كه hich بازيسنترهم براي من بزور بالا مياد يعني كجا داريم زندكي ميكنيم
من گیم نت دارم،نه بازیها رو میتونم آپدیت کنم،نه مشتریها میتونن آنلاین بازی کنن،رسما نون مردمو آجر کردن،کاشکی زودتر بمیرم از زندگی توی این ایران ویران راحت بشم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
بنده از شرکت Lime Light پیگیری کردم گفتن ما سرویسی به PSN نمی دیم! این همه کارگاه بازی آخرشم ضایع شدیم رفت! :D

در حالی که llnwd.net مطعلق به اونهاس

دارن مثل سگ دروغ می گن :D

64 درصد ترافیک PSN برای دانلود از طریق ایناس!

من با یه سنگاپوریشون حرف زدم فکر کنم طرف خودشم نمی دونست چی میگه!

آخرین ویرایش:

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
بنده از شرکت Lime Light پیگیری کردم گفتن ما سرویسی به PSN نمی دیم! این همه کارگاه بازی آخرشم ضایع شدیم رفت! :D

در حالی که llnwd.net مطعلق به اونهاس

دارن مثل سگ دروغ می گن :D

64 درصد ترافیک PSN برای دانلود از طریق ایناس!

من با یه سنگاپوریشون حرف زدم فکر کنم طرف خودشم نمی دونست چی میگه!

---------

آقا با بخش فنیشون حرف زدم! گفتن بله سرویس میدیم و همه سرویسهامون و مشتریهامون روی llnwd.net هست و امکان تغییرش وجود نداره!

• Like
Reactions: Farhad1363

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
یعنی تا ابد فیلتر میمونن؟
شخصا فکر نمی کنم.

فکر کنم این Lime Light رو تحت فشار قرار بدیم یه کاری بکنن!اولش زیرش می زدن بعد الکی گفتم از فلان شرکتم جواب دادن! با کارشناسشون صحبت کردم!

البته من رفتم برای رفع فیلتر از چماق به دستهام خواستم که فورا جواب اومد مثل بقیه که نمیشه!

خواهشا دوستان یه کاری بکنید همگی!حالا جواب بده یا نه اون به کنار حداقل یه تلاشی بکنیم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
آقا من یه بار پست دادم نمیدونم اینجا بود یا جای دیگه اما اکثرا جبهه گرفتن
واقعا قصد مسخره کردن یا مقایسه رو ندارم
الان من رو لایو هم راحت بازی میکنم هم راحت مولتی میزنم
چرا واسه من مشکلی نیست؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند