دلیل مشکلات اخیر برای دانلود از شبکه PSN

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
منم درخواست دادم جواب داده
موضوع درخواست رفع فیلتر تارنمای مورد نظر شما در کار گروه تعیین مصادیق مجرمانه مطرح گردید اما بلحاظ کثرت محتوای مجرمانه !! در تارنمای مذکور با رفع فیلتر ان مخالفت شد.
حتی شک دارم رفته باشن نگاش کرده باشن!! این سایت هیچی ام نداره نمیدونم چرا..
تنهای راه ارتباط با وزیر هستش و اینکه این موضوع رو تو بخش اینترنت مطرح کنیم.... انصافا یکبار نشد ما یه بازی آنلاین چه با pc چه کنسول بریم مشکل نداشته باشه!! یعنی نداشته باشه معجزه اس الانم که زدن دانلود و ترکوندن.
درکل دوستان راه حلی دارن بگن بریم درخواست بدیم حل شه فقط امیدوارم تعداد بالا باشه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
منم درخواست دادم جواب داده
موضوع درخواست رفع فیلتر تارنمای مورد نظر شما در کار گروه تعیین مصادیق مجرمانه مطرح گردید اما بلحاظ کثرت محتوای مجرمانه !! در تارنمای مذکور با رفع فیلتر ان مخالفت شد.
حتی شک دارم رفته باشن نگاش کرده باشن!! این سایت هیچی ام نداره نمیدونم چرا..
تنهای راه ارتباط با وزیر هستش و اینکه این موضوع رو تو بخش اینترنت مطرح کنیم.... انصافا یکبار نشد ما یه بازی آنلاین چه با pc چه کنسول بریم مشکل نداشته باشه!! یعنی نداشته باشه معجزه اس الانم که زدن دانلود و ترکوندن.
درکل دوستان راه حلی دارن بگن بریم درخواست بدیم حل شه فقط امیدوارم تعداد بالا باشه
برا همه همینو میگن مهم هم نیست سایته چی هست چون اصلا نگاشم نمیکنن
پیجه وزیر هم رفتیم فایده نکرد

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دلیلش رو فهمیدم و اگر خودمون رو هم بکشیم فیلتر رو بر نمیدارن! این CDN توسط BBC و Dailymotion استفاده میشه!فاتحه مع صلوات!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا از پارس انلاین زنگ زدن میگن این مشکلو فقط شما داری هیچکس تا حالا همچین مشکلی نداشته یعنی یه مشت گیمر اکانت هکی داریم که فقطم افلاین میزنن
به این سایته اینترنت دات ای ار هم زنگ زدم میگه محتوای عکس مستحجن داره گفتم بابا کل پی اس ان درگیرن گفت توی سایت قسمت رفع فیلتر خارجی توضیحات رو بنویسید تا از فیلتر در بیاد من گفتم میشه با فیلترینگ هوشمند اون قسمتهایی مورد داره رو فیلتر کنید
اقایون اگه بیخیال بشیم وضع بدتر میشه دو روز دیگه که پی اس 5 اومد اکانت هکی برداشته شد اونوقت اکانت هکی بازها میفهمن چه بلایی داره سرمون میاد

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
دلیلش رو فهمیدم و اگر خودمون رو هم بکشیم فیلتر رو بر نمیدارن! این CDN توسط BBC و Dailymotion استفاده میشه!فاتحه مع صلوات!
من که از همون اول هم گفتن تو تاپیک مشابه و شاید چیزای دیگه هم باشه مثل روسیه که اومد تلگرام فیلتر کنه چند تا سرویس های دیگه و پرکاربرد رو فیلتر کرد
اقا از پارس انلاین زنگ زدن میگن این مشکلو فقط شما داری هیچکس تا حالا همچین مشکلی نداشته یعنی یه مشت گیمر اکانت هکی داریم که فقطم افلاین میزنن
به این سایته اینترنت دات ای ار هم زنگ زدم میگه محتوای عکس مستحجن داره گفتم بابا کل پی اس ان درگیرن گفت توی سایت قسمت رفع فیلتر خارجی توضیحات رو بنویسید تا از فیلتر در بیاد من گفتم میشه با فیلترینگ هوشمند اون قسمتهایی مورد داره رو فیلتر کنید
اقایون اگه بیخیال بشیم وضع بدتر میشه دو روز دیگه که پی اس 5 اومد اکانت هکی برداشته شد اونوقت اکانت هکی بازها میفهمن چه بلایی داره سرمون میاد
بحث زیاد ربطی به اکانت هکی نداره
اگه مشکلش مثل لست بود میشد ی کاری کرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من که از همون اول هم گفتن تو تاپیک مشابه و شاید چیزای دیگه هم باشه مثل روسیه که اومد تلگرام فیلتر کنه چند تا سرویس های دیگه و پرکاربرد رو فیلتر کرد

بحث زیاد ربطی به اکانت هکی نداره
اگه مشکلش مثل لست بود میشد ی کاری کرد
ايني كه دوستاني كه مشكل دارن كمن ولي ps4 دارها توي ايران زيادن دليلش chie
5ميليون توي ايران ps4 دارن ولي تعدادي كه به isp ها ز زدن كمن

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
دقیقاً یه سری کلا بیخیال موضوع هستن.
یه سری هم که اصلا بلد نیستن باید چی کار کنن و یه سری دیگه که عده شون هم زیاده کلا کنسول رو فقط واسه بازی های آفلاین هکی میخرن :|

الان از دوستام میپرسم اکثرا مشکل دارن به جز یکیشون که ispش مشکلی نداشت.

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
بله شما فرمودید که CDN هست. اما مثلا یکی از مشکلها می تونه این باشه: وقتی آدرس مثلا Thumbnailهای Dailymotion دامنه llnwd.net هستش و همه جور ویدیویی داخل Dailymotion هست اینا که نمیان تشخیص محتوی انجام بدن میزنن از بیخ فیلتر می کنن بهانه هم این میشه که عکس مستهجن توی این دامنه وجود داره (این فقط یک مثال بود من نمیگم اینجوریه)!! به نظر من جمع بشیم نامه بدیم به شرکت limelight.com احتمال حل مشکل بسیار بالاتر از دست به دامن نامرد شدن باشه!

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
الان تست کردم قسمت store رو کنسول برای من بسته شده یعنی کلا نمیاد . بازیهایی هم که خریداری کردم کلا قفله . معلومه که از نته ولی شاید فیلتر شده باشه
رفتم رو سایت اونجا هم گزینه sign in رو که میزنی اصلا صفحه رو باز نمیکنه . شما هم تست کنید

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
الان تست کردم قسمت store رو کنسول برای من بسته شده یعنی کلا نمیاد . بازیهایی هم که خریداری کردم کلا قفله . معلومه که از نته ولی شاید فیلتر شده باشه
رفتم رو سایت اونجا هم گزینه sign in رو که میزنی اصلا صفحه رو باز نمیکنه . شما هم تست کنید
دوست عزیز به مناسبت فیلتر تلگرام کلا اینترنت نابود شده رسما!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
یعنی این تلگرام شده جایه یه سری آدمه مفت خور که نمیخوان 4 قرون پول سرور بدن که اونجا محصولاتشونو بزارن!!! بقیشم که شر و وری بیش نیست!!!:| الان نته منم ترکیده!:| جمش کنن بره بلکه وضیت پینگا یه سر و سامونی بگیره ملت کمتر شر و ور دان کنن!!!:|

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
به عنوان مثال خود من زنگ نزدم چون دست اینا نیست ولی مثلا درخواست رفع فیلتر دادم بعدشم ما نمی تونیم بگیم خیلیا انلاین بازی نمیکنن اگرم بگیم اطلاعاتمون محدوده و فک نمیکنم کسایی که هکی میگیرن فقط افلاین بازی میکنن
دوست عزیز به مناسبت فیلتر تلگرام کلا اینترنت نابود شده رسما!
بحث اصلی همینه مثل جریان بستن 20 میلیون ای پی توسط روسیه که خیلی کار های دیگه ازجمله شبکه بانکی رو مختل کرد ایران هم داره همون راه رو میره و انگار گویا کل psn بسته شده برای بعضی ها
ولی برای من هنوز تلگرام هم بسته نشده که دیر یا زود دامن همه رو میگیره
همین الان نگاه کردم سایت feedly هم باز نمیشه که این متاثر از همون قضیس

• Like
Reactions: milahi

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
بله شما فرمودید که CDN هست. اما مثلا یکی از مشکلها می تونه این باشه: وقتی آدرس مثلا Thumbnailهای Dailymotion دامنه llnwd.net هستش و همه جور ویدیویی داخل Dailymotion هست اینا که نمیان تشخیص محتوی انجام بدن میزنن از بیخ فیلتر می کنن بهانه هم این میشه که عکس مستهجن توی این دامنه وجود داره (این فقط یک مثال بود من نمیگم اینجوریه)!! به نظر من جمع بشیم نامه بدیم به شرکت limelight.com احتمال حل مشکل بسیار بالاتر از دست به دامن نامرد شدن باشه!
چه کاری از لایم لایت بر میاد؟ میخوای متن فارسیشو بگو من انگلیسیش میکنم میدم بفرست! یا میخوای انگلیسیشو بنویس من غلطاشو بگیرم! هرجور طالبی! فقط بگو اینا چه کاری ازشون بر میاد؟ برام جالبه بدونم! تشکر.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر