دلیل مشکلات اخیر برای دانلود از شبکه PSN

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوستان
در چند وقت اخیر همه ما حتما با مشکل can not download موقع دانلود آپدیتها و بازی ها از شبکه psn روبه رو بودیم
من این موضوع بررسی کردم و این مشکل به علت فیلتر شدن یکی از CDN های شبکه psn که اتفاقا بهترین و نزدیکترین CDN به کشور ما هستش که آدرس اون هم llnwd.net هست
این فیلترینگ به اشتباه انجام شده و ما باید هم این موضوع به گوش ISP هایی که ازشون سرویس میگیریم برسونیم تا اونا هم از سمت خودشون پیگیری کنن و هم اینکه تو سایت internet.ir برای رفع فیلترینگ این دامنه درخواست بدیم چون شاید این موضوع الان با چند بار retry کردن حل بشه ولی مطمِن باشید که درصورت عدم پیگیری به زودی بقیه cdn ها مربوط به psn هم فیلتر میشه و دانلود آپدیتها و خود بازی ها از شبکه psn باید تو تلویزیون نگاه کنیم!!

لطفآ بی تفاوت نباشید!!!

من از شرکت پارس آنلاین سرویس میگیرم

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
موفق باشی دوست عزیز ولی متاسفانه تجربه نشون داده دوستان حتی یک کلیک هم نمیکنند چه برسه به اعلام گزارش. ادعا همه هم همینه که ما فلان کار را کردیم ترتیب اثر ندادن اینم رسیدگی نمیشه تو گزارش بگو چی بنویسم بفرستم تا بفرستم حتی اگر رسیدگی نشه اونوقت میگم کاری کردم و نشد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
موفق باشی دوست عزیز ولی متاسفانه تجربه نشون داده دوستان حتی یک کلیک هم نمیکنند چه برسه به اعلام گزارش. ادعا همه هم همینه که ما فلان کار را کردیم ترتیب اثر ندادن اینم رسیدگی نمیشه تو گزارش بگو چی بنویسم بفرستم تا بفرستم حتی اگر رسیدگی نشه اونوقت میگم کاری کردم و نشد
سلام.متاسفانه من این حرف رو قبول ندارم.همین دوستانی که میگی حتی یک کلیک هم نمیکنن خب منم بکی از دوستانم دیگه درسته ؟! اتفاقا من همیشه برای هر موردی وقتی کمپین چه کوچک که بزرگ راه بیوفته با تمام وجود همراهی میکنم حتی اگر هیچ سودی برای من نداشته باشه.مطمن باش میلیون ها نفرم مثل من فکر و عمل میکنن و عده ی زیادیم طبق حرف شما پیش میرن.
الانم رفتم کاری که دوستمون راهنمایی بابتش کردن رو انجام دادم و ایشالا بقیه هم انجام بدن.ما با قطره قطره سیل میتونیم راه بندازیم ولی نه درصورتی که هرکس به خودش بگه خب گزارش و یا رای من یه نفر چه تاثیری داره وقتی بقیه هستن!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
من هم فرستادم با این متن.
سرورهای آنلاین شرکت سونی جهت آپدیت نرم افزاری و فاقد محتوای مجرمانه.
اما بعید میدونم اتفاقی فیلتر باشه یا تاثیر گذار باشه.

• Like
Reactions: Farhad1363

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
تا فرستادم یک ایمیل دریافت کردم ظاهرا اتوماتیک.
توش نوشته: موضوع درخواست رفع فیلتر تارنمای مورد نظر شما در کار گروه تعیین مصادیق مجرمانه مطرح گردید اما بلحاظ کثرت محتوای مجرمانه !! در تارنمای مذکور با رفع فیلتر ان مخالفت شد.
هنوز سرکار نیومدن چه جوری بررسی کردن.اونجا ادم دروغگو. ~X( :Wallbash:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
ظاهرا مشکلات شبکه هوشمند(شما بخون بیهوش) فیلترینگ کشور داره یقه psn رو سفت و سخت تر از قبل میچسبه،این چند روز من توی بازی کردن و sign in کردن هم مشکل دارم،یعنی نت درسته و دانلود و آپلود هم عادیه ولی وقتی کانکشن رو تست میکنم مینویسه که شما نمیتونی sign in بشید در حالی که توی دستگاه نشون میده آنلاینم و فرند لیستم لود میشه
مثلا الان میخوام با دوست خارجیم nioh بازی میکنم‌ ولی مینویسه شما نمیتونی به سرورها متصل بشی و آفلاینی کلا

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
ظاهرا مشکلات شبکه هوشمند(شما بخون بیهوش) فیلترینگ کشور داره یقه psn رو سفت و سخت تر از قبل میچسبه،این چند روز من توی بازی کردن و sign in کردن هم مشکل دارم،یعنی نت درسته و دانلود و آپلود هم عادیه ولی وقتی کانکشن رو تست میکنم مینویسه که شما نمیتونی sign in بشید در حالی که توی دستگاه نشون میده آنلاینم و فرند لیستم لود میشه
مثلا الان میخوام با دوست خارجیم nioh بازی میکنم‌ ولی مینویسه شما نمیتونی به سرورها متصل بشی و آفلاینی کلا

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
مشکلی که من توی تاپیک اصلی ذکر کردم همین بود ، اول فکر کردم بخاطر دوری سرورهاست ، بعد فهمیدم فیلتر کردن .
فاتحه ی PSN رو خوندن مشکلاتش هر روزم داره بدتر میشه ، مشکلش اگه CDN بود کار به آنلاینو سرورها نمیکشید ، کمر همتو بستن که فاتحه ی بازار گیمم بخونن . طوری میشه فروشنده بازی رو مثل قدیم از تو پستوئو زیر کاشی به قیمت ۱ تومن ناقابل تقدیم کنه .
اگر الان اقدام نکنیم اونم سه پیچ ، نزدیکه همچین روزایی

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام.متاسفانه من این حرف رو قبول ندارم.همین دوستانی که میگی حتی یک کلیک هم نمیکنن خب منم بکی از دوستانم دیگه درسته ؟! اتفاقا من همیشه برای هر موردی وقتی کمپین چه کوچک که بزرگ راه بیوفته با تمام وجود همراهی میکنم حتی اگر هیچ سودی برای من نداشته باشه.مطمن باش میلیون ها نفرم مثل من فکر و عمل میکنن و عده ی زیادیم طبق حرف شما پیش میرن.
الانم رفتم کاری که دوستمون راهنمایی بابتش کردن رو انجام دادم و ایشالا بقیه هم انجام بدن.ما با قطره قطره سیل میتونیم راه بندازیم ولی نه درصورتی که هرکس به خودش بگه خب گزارش و یا رای من یه نفر چه تاثیری داره وقتی بقیه هستن!
منم با شما موافق هستم که باید پیگیر باشیم و بی تفاوت از کنار موضوع رد نشیم !!
من هم تو سایت ثبت کردم که البته وقتی کد پیگیری میزنم همین جمله ای که دوست عزیزمون گفتن میگه!! من ساعت 1 بعد از ظهر دیروز ثبت کردم ساعت 1:15 دقیقه گفت بررسی کردیم به علت کثرت محتوی مجرمانه قابل رفع فیلتر نیست ! که کاملا معلومه اصلا بررسی نشده!
ولی از طریق ارتباط با ما 1 نامه بهشون زدم
و از طریق اون شماره موبایلی هم که نوشتن بهشون همون متن sms کردم!
درخواستمون کاملا قانونی و منطقی هستش و دلیلی برای اینکه بترسیم که نکنه اگر پیگیر قضیه باشیم برامون بد بشه وجود نداره !

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
به نظر من اینجوری کار پیش نمیره..بریزیم صفحه وزیر ارتباطات اونجا پیگیری کنیم
این هم فکر خوبی هستش
کلا من این صفحه برای همین در مورد این مشکل باز کردم تا هر کسی هر فکری که به نظرش میرسه برای رفع این مشکل ارایه بده.
من خودم کارهای بالا انجام دادم و به خود ISP که ازش اینترنت میگیرم هم گزارش دادم تا برای رفع فیلتر این CDN اقدام کنند
خلاصه باید به هر روشی برای رفع این مشکل متوصل بشیم اگر میخوایم عمر گیمینگ ما همین امروز و فردا تموم نشه !!

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
به نظر من اینجوری کار پیش نمیره..بریزیم صفحه وزیر ارتباطات اونجا پیگیری کنیم
به نظر من این کار اشتباهه،من فکر میکنم اینا دارن از جامعه اکتیو گیمرها سو استفاده میکنن خودشون ترند بشن،به نظرم ایگنور کردنشون و آنفالو کرنشون و ایجاد هشتگ های دفاعی راه بهتری هست

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
خیلی وقته ریختیم رو وزیر ولی تاثییر که تا االان نداشته
به نظر من باید زنگ بزنیم به شماره ای که تو سایت internet.ir هستش تو قسمت ارتباط با ما
من امروز هم زنگ زدم و هم sms زدم !
گفتن بررسی میکنیم ، ولی هرچی تماسها بیشتر باشه به نظر من بهتره
باید همه راه هارو امتحان کنیم ، بهتر از بیکار نشستن و تماشا کردن فیلترینگ و محدودیت بیشتر هستش! این گیم میشه گفت جز آخرین تفربحات باقی مونده ما هستش! اینم دیگه بخوایم از دست بدیم ، دیگه هیچی!!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر