Share اکانت با دوستان

banex

کاربر سایت
Sep 12, 2014
76
سلام به دوستان گل
اول از همه گلایه میکنم بعد در اخر موضوع تاپیک رو بخونید متوجه میشید
والا منم اکانت هکی دارم مشکلی نداشتم تا الان چون فقط تو Library بازی ها رو گذاشتم برای دانلود و کلا 2 دقیقه نشد Sign out کردم و تنها بازی های Psn pluse قفل شدن چون رایگان هستند و تایم مصرف دارن و چیز خاصی نیست و بازی های غیر رایگان قفل بشو نیستند
درمورد اکانت هکی هم بگم بله در صورتی که از موجودی طرف استفاده کنید و از پول طرف بازی بخرید بله 100 البته دزدیه و کار اصلا درستی نیست
منم اکانت هایی که خریدم معمولا صاحباش یکسالی انلاین نبودن و کلا یک بار بیشتر وارد اکانتشون نشدم بنده به شخصه اگر بازی دیجیتالی داشتم حتما به کسانی که میتونن استفاده کنن به این صورت 100 در 100 میدادم
و دوستانی که دم از دزدی بودن میکنن شما چقدر راضی هستید بازیتون دسته دوستتون باشه ؟؟ منی که راضی نیسم به کسی بازی بدم حقم ندارم محاکمه کنم کی از کجا میخره و دستگاهش بن میشه یا نه اکانت مال همسایه هست یا نه

این تایپک برای شیر کردن اکانت ها با دوستان هست اعم از pc و Xbox one و ps4
قوانین
1.نوع اکانت رو اعلام کنید برای چه کنسولی هست تعداد نفراتی که میخواید شیر کنید جلوش اعلام بشه به چند نفر
2.شخص درخواست دهنده باید دارای دست کم یک اکانت باشه
3.اگر میخواید با هم یک اکانت تهیه کید اعلام کنید(شخص قابل اطمینان باشه که اکانت بعدها بخشید میگم دزدی نشه توسط یکی از دوستان شریک) و چند نفر لازم دارید برای اون اکانت اعلام کنید 2 نفر یا سه نفر
4.اگر برای خرید بازی به صورت شراکتی کسی رو نیاز دارید اعلام کنید اسم بازی رو که اگر کسه دیگه خواست بهتون PM بده مبلغ بازی نصف بشه
5.اکانت های pc استیم وقتی صاحب اصلی انلاین هست خودش پیام میده
اکانت بتل نت و اورجین از قبل به صاحبش اعلام بشه که خودش انلاین نباشه
6. ایمیل تایید ورود براتون ارسال میشرو حتما رو اکانتاتون تنظیم کنید که اکانت بیشتر از تعداد درخواستی دست به دست نچرخه و شخص سوم یا چهارم نتونه بدون کد وارد اکانت بشه
7.ظرفیتتون پر شد جلوی پستتون حتما اعلام کنید با نام کاربری داخل سایت

دزدیده شدن اکانتتون توسط کسی که باهاش شریک میشید مسئولیتش با خودتونه

آخرین ویرایش:

banex

کاربر سایت
Sep 12, 2014
76
بنده خودم اکانت های ps4 و xbox one ندارم ولی 3 تا pc دارم

الانم بازی Steam دارم برای بازی کسی از دوستان میخواد بهم پیام بده میتون با 3 نفر شیر کنم
Neir
Gta v
Rainbow six
dayz
Ark
اکانت بتل نت (شیر یک نفر )
Destiny 2
اکانت اورجین (شیر 1 نفر)
Battlefield 1
اکانت اورجین (شیر 1 نفر)
mass effect andromea

• Like