PS4 exclusives VS XBoxONE exclusives

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
تلفظ اسمش میشه ، هِیلو ! \:D/ که یادتون نره.باز اگر یادتون رفت نسل قبل یادتون بیاد که 5 تا کمپانی سونی امدن 3 تا سری بازی دادن (کیلزون رزیستنس پلنت ساید و ... ) بهشونم گفتن "آلبالو کیلر !" ولی متاسفانه جمع فروش همشون با هم به فروش یه البالو 3 نرسید !8-|

حاجی انقدر فشار میاری به خودت برای ترول کردن ، آئورت پاره نکنی یه وقت.
عمو جان منظورش بازی commander cherry بود گفت یادم نیست اون یکی بازی انحصاری آلبالو بود هلو (میوه) بود چی بود انحصاری PS Camera بود اول نسل اومد.
اصلا حرفی در مورد XBOX نزد بنده خدا.
یه بار دیگه درست پستشو بخون.

header-698x393.png

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
تو این روزها میبینیم در حالی که سونی فروش خوبی روی مارول اسپایدر من و دیترویت داره متاسفانه اکس باکس یه انحصاری دیگه هم از دست داد و دارندگان PC هم حالا میتونن sunset overdrive رو تجربه بکنن اونم با کیفیت بالاتر.اکس باکس شده کنسول ماشین بازی!
تو خبرها دیدم ماکروسافت میخواد IO Interactive رو بخره که بارقه امید برای اکس باکس دارها هستش و جای تاسف که ماکروسافت عوض اینکه خودش تولید داشته باشه دست گذاشته رو شرکتها دیگه.البته بخره هم تولیداتش میره واسه نسل بعد.
فازت چیه؟تایپیک زدی خودت با خودت حرف میزنی؟
فن سونی اومده حالا داره بازی مقایسه میکنه؟
مگه اکس باکس هم انحصاری داره ؟
بهتره بگی انحصاری ماکروسافت تا همه بازیهای ویندوز Store رو شامل بشه

شما حرص استور رو میزنی؟:))

سونی اصلا خودش بازی تولید میکنه؟خوبه مایکروسافت تا الان 13 الی 14 تا استدیو خریده سونی هم که امسال تو e3 نیست نمیفهمم واقعا منظورتون از تایپیک چیه

میاید تایپیک میزنید مقایسه بازی انحصاری تا اخر صفحه اول همون شورع کننده تایپیک که نام کاربریش و همه جمله هاش فن بوی بودنش به سونی رو نشون میده با خودش حرف میزنه و میان میگن ایکس باکس فلان

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
شما حرص استور رو میزنی؟:))

سونی اصلا خودش بازی تولید میکنه؟خوبه مایکروسافت تا الان 13 الی 14 تا استدیو خریده سونی هم که امسال تو e3 نیست نمیفهمم واقعا منظورتون از تایپیک چیه

میاید تایپیک میزنید مقایسه بازی انحصاری تا اخر صفحه اول همون شورع کننده تایپیک که نام کاربریش و همه جمله هاش فن بوی بودنش به سونی رو نشون میده با خودش حرف میزنه و میان میگن ایکس باکس فلان

فک کنم من و هیچکس دیگه ام هدف ازین تاپیک رو نفهمیدیم ( اینشالله که اون چیزی ک فک میکنیم نباشه !! )

در ضمن من خیلی نرمال و بدون منظور پستمو نوشتم اکسباکس واقعا چند ساله انحصاری نداره خب کیه که ندونه ؛ حالا اینکه توهین و فن بازی برداشت کنید دیگه حاصل زحمات ذهن خودتونه ...

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
خدارو شکر انحصاری از سرو رومون بالا میره همینجوری Astro Bot Rescue Mission و concrete genie هم به جمع انحصاریهای پلی استیشن اضافه شدن که هنوز تو این تاپیک یادشون نشده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر