عنوان «Detroit: Become Human» گلد شد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کمپانی «Sony» به همراه استدیوی «Quantic Dream» سازنده‌ی عنوان «Detroit: Become Human» خبر از گلد شدن (پایان مراحل تولید) این بازی دادند.​

reportada-1024x495.jpg

همچنین دموی قابل بازیی از این عنوان با نام «Hostage» در تاریخ ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت) منتشر خواهد شد که شامل صحنه‌ی اول بازی خواهد بود. به عنوان بخشی از تجربه‌ی این دمو، سرویس دستیار مجازی «Alexa» از کمپانی «Amazon» قابلیتی با نام «CyberLife» را در دسترس قرار داده است که به وسیله‌ی آن میتوانید در مراحل تحقیق و تصمیم گیری از راهنمایی این سرویس استفاده کنید و نیز اطلاعات بیشتری راجع به شخصیت‌های موجود در دمو به دست آورید. در نهایت این سرویس به شما کمک میکند که بهتر بتواند تصمیمات خود را در دمو تغییر دهید تا پایان‌های متفاوت آن را تجربه کنید.​

عنوان «Detroit: Become Human» ساخته‌ی استدیوی «Quantic Dream» که از ساخته‌های پیشین این استدیو میتوان به عناوینی مانند «Heavy Rain» و «Beyond: Two Souls» اشاره کرد در تاریخ ۲۵ ماه می (۴ خرداد) به صورت انحصاری برای کنسول «PS4» منتشر خواهد شد.​

Read the whole post here.

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
کلا بازیای دیوید کیج نمره های بالایی نمیگیرن ولی heavy rain و beyound جزو بازی هایی بودن که بعد از بازی کردنشون برگام ریخت! مخصوصا هوی رین... اینم به همین سرنوشت دچار میشه ولی میدونم گیمرا باهاش حال میکنن.. و بعد از GOW اگه پولی باقی بمونه خریدش برا من واجبه ( جزو بازیهاییه که متاش برا من مهم نیست)
:D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
با اینکه هوی رین و فارنهایت جزو تجربه های خیلی خوبم بود ولی به این بازی امید زیادی ندارم.
ایده تکراری هوش مصنوعی انسان گونه یا داشتن حق انتخاب (مثل عنوان های قبلی کیج) دیگه هیجان انگیز نیست به تنهایی.
تریلر هم چیز جدیدی نداشت متاسفانه.
هرچند میدونم میخرمش چون بازی های داستان محور رو دوست دارم فارغ از اینکه چقدر نوآوری داشته باشن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
امیدوارم این بازی حتی بیشتر از Heavy Rain هم بهم حال بده و موفق بشه و بترکونه چه تو فروش چه از نظر منتقدین تا باز هم شاهد ساخت بازی های این سبک از دیوید کیج باشیم\m/:x
از نظر منتقدین که گمان نکنم موفقیتی کسب کنه ! هوی رینم شرایط خاص خودشو داشت که نمرات خوبی گرفت ! ولی فروش خوبی میکنه ! طرفدارای داوود قفس عاشق بازیاشن

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
از نظر منتقدین که گمان نکنم موفقیتی کسب کنه ! هوی رینم شرایط خاص خودشو داشت که نمرات خوبی گرفت ! ولی فروش خوبی میکنه ! طرفدارای داوود قفس عاشق بازیاشن
فروش هم در حد خودش شاید خوب بفروشه .
در حد Heavy Rain بفروشه شاهکار کرده ، چیزی نزدیک ۵ میلیون
چون اصولا بازی طرفدارای خاص خودشو داره و هر کسی با این سبک کنار نمیاد بخصوص تو این زمانه ای که همه به گیم پلی اهمیت میدن ولی تو این بازی ها خیلی اهمیت نمیدن

• Like
Reactions: mohsen2012

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فروش هم در حد خودش شاید خوب بفروشه .
در حد Heavy Rain بفروشه شاهکار کرده ، چیزی نزدیک ۵ میلیون
چون اصولا بازی طرفدارای خاص خودشو داره و هر کسی با این سبک کنار نمیاد بخصوص تو این زمانه ای که همه به گیم پلی اهمیت میدن ولی تو این بازی ها خیلی اهمیت نمیدن
پنج میلیون نسخه برای هوی رین کمه !؟ همه بازیا که قرار نیست در حدcod و GTA بفروشن! همین رزیدنت ۷ هم پنج میایون فروخته ! ناشرم رضایت داره از فروشش

• Like
Reactions: SPILL

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
پنج میلیون نسخه برای هوی رین کمه !؟ همه بازیا که قرار نیست در حدcod و GTA بفروشن! همین رزیدنت ۷ هم پنج میایون فروخته ! ناشرم رضایت داره از فروشش
نه همون میگم یعنی این خیلی خوبه .
اخه بعضیا هستن و اینگونه تصور میکنن که خوب یعنی ۱۵-۲۰ میلیون . دیگه این فروش متعلق به شاخترین های نسل هستش . مثل COD و یا همین Uncharted 4 خودمون .
وقتی Heavy rain فک کنم ۱۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد اینا کیف کردن . هر بازی تو سطح خودش و ظرفیت خودش باید عمل کنه . در حالی که این مبلغ برای شاخ های نسل شوخی و جک بیشتر نیست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ولی منم امیدوارم بازی بعدی استودیو تغییر سبک بدن ! قدرت فنی استودیو در کنار داستان سرایی دیوید چیز شاخب میتونه در بیاره ! دوست دارم یه بازی اکشن جنایی ازشون ببینم مثل مکس پین

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
کلا بازیای دیوید کیج نمره های بالایی نمیگیرن ولی heavy rain و beyound جزو بازی هایی بودن که بعد از بازی کردنشون برگام ریخت! مخصوصا هوی رین... اینم به همین سرنوشت دچار میشه ولی میدونم گیمرا باهاش حال میکنن.. و بعد از GOW اگه پولی باقی بمونه خریدش برا من واجبه ( جزو بازیهاییه که متاش برا من مهم نیست)
:D
داداش متای هوی رین 87 ه . کمه :D ؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دموشو بازی کردم . همه چیش غول بود . گرافیکش هیولا بود . اصلا باورم نمیشد. دقیقا همون چیزی بود که باید میشد .انتخاب ها و جزئیات به شدت پیشرفته تر و پخته تر از هوی رین و بیاند بود . به شدت منتظر عرضه شدنشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر