گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
چند وقته رو ps3 تو بازیایی مثل Borderlands 2 و Battlefield 4 لگ زیادی دارم که مطمئنم مشکل از من نیست.
نتم هم پارس آنلاینه.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کلا شانسیه دانلود از psn من الان دارم یه بازی ۳ گیگی دان میکنم هر چند دقیقه یه بار ارور میده هفته پیش یه بازی گرفتم ۱۱ گیگ فقط یه بار ارور داد با سرعت بالا هم دانلود کرد.
البته الان خوبیش اینه ارور که میده دوباره میزنی بعد چند بار راه میوفته

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من پیگیری کردم برای مشکل cant download که جدیدا روی شبکه پلی استیشن موقع دانلود آپدیتها و بازی ها بوجود میاد.
نزدیکترین CDN برای کشور ما llnwd.net هستش که متاسفانه به اشتباه فیلتر شده!
CDN ها دارای هیچ محتوی نیستن که بخواد مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری باشه و فقط عمل دانلود محتوی سهولت میبخشن.
لطفا به سایت Internet.ir مراجعه کنید و این دامنه جهت رفع فیلتر به کارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کنید تا مشکل زودتر برطرف بشه و سرعت دانلود از PSN هم وظعیت بهتری پیدا کنه چون هرچقدر درخواست رفع فیلتر 1 دامنه بیشتر باشه احتمال رفع فیلتر اون بیشتره!

• Like
Reactions: Ludens and ps34

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
کلا شانسیه دانلود از psn من الان دارم یه بازی ۳ گیگی دان میکنم هر چند دقیقه یه بار ارور میده هفته پیش یه بازی گرفتم ۱۱ گیگ فقط یه بار ارور داد با سرعت بالا هم دانلود کرد.
البته الان خوبیش اینه ارور که میده دوباره میزنی بعد چند بار راه میوفته
بستگی داره به کدوم CDN متصل بشید !! چون llnwd.net فیلتر کردن هروقت به این دامنه وصل بشید cant download میده !!
برای همین میگم باید این موضوع برای رفع فیلتر اعلام کنیم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان من پیگیری کردم برای مشکل cant download که جدیدا روی شبکه پلی استیشن موقع دانلود آپدیتها و بازی ها بوجود میاد.
نزدیکترین CDN برای کشور ما llnwd.net هستش که متاسفانه به اشتباه فیلتر شده!
CDN ها دارای هیچ محتوی نیستن که بخواد مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری باشه و فقط عمل دانلود محتوی سهولت میبخشن.
لطفا به سایت Internet.ir مراجعه کنید و این دامنه جهت رفع فیلتر به کارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کنید تا مشکل زودتر برطرف بشه و سرعت دانلود از PSN هم وظعیت بهتری پیدا کنه چون هرچقدر درخواست رفع فیلتر 1 دامنه بیشتر باشه احتمال رفع فیلتر اون بیشتره!
مرسی من انجام دادم.امیدوارم بچه های سایتم همراهی کنن

• Like
Reactions: Farhad1363

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
درود

اگردر چند روز اخیر هنگام اتصال به شبکه PSN با مشکل مواجه شدید و امکان دانلود آپدیت‌ها و بازی ها را ندارید لطفا با ذکر نام ISP و مشکل خود اطلاع رسانی کنید تا پیگیری شود.

با تشکر

سلام

پیگیر شدین؟

ممنون میشم مارم بی اطلاع نزارید

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
من به ISP خودم که پارس آنلاین هستش هم گفتم و 1 تیکت براش ثبت کردم که قراره اونا هم از شرکت زیر ساخت پیگیری کنن! به نظر من باید همه این مشکل به ISP گزارش کنن تا از اون سمت هم مخابرات و زیر ساخت تحت فشار قرار بگیره برای رفع فیلتر این CDN شبکه psn

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
شانسی!!!
بعید میدونم به این راحتی ها بشه محتوی cdn ها به دست آورد
این آدرس cdn هم من از خود ساپورت سونی پرسیدم !! (البته از طریق لینک psx هم میشه پیدا کرد)
با دانلود کردن فیلم شما نمیتونید آدرس cdn پیدا کنید ، چون به شما آدرس سرور اصلی میگه !!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقامنم pars دارم ز زدم كفت فقط شما تاحالا اين مشكلو داشتيد منم توضيح دادم كل isp ها مشكل دارن ز نزدنشونم بخاطر اكانت هكي هست اكانت هكي رو هم توضيح دادم بهشون هر روز ز ميزنم شما هم بزنكيد

• Like
Reactions: Farhad1363

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ایرانسل مشکل دارم

خیلی وقته این مشکل هستش ولی خوب چون برخی اوقات روی اون یکی لینک ها بازی و اپدیت ها گرفته میشم عده ای متوجه نمیشن

اون لینک های ic بود گمونم از بیخ برای همه فیلتره

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
درود

مشکلات رو منتقل کردم و قرار شد موضوع پیگیری بشه.

ممنون از همگی
سلام.اقا علی وضعیت حتی از قبل بدتر هم شده.یعنی اکر همه isp های خانگی فیلتر بودن و کمی ایرانسل راه میداد ، الان ایرانسلم کلا ترکید.قشنگ شده مثل یه ویروسی که هر روز داره حادتر میشه و مجموعه رو کامل به سمت مرگ میکشونه.
شما کسی بهتون اصلا جوابی نداد؟این جریان همیشگی میخواد اینجور باشه یا باز اگر مسولین میخوان تا اخر تابستون شهریور بازار گیم رو گند بزنن توش و از مهر درستش کنن لاقل الان بگن.
بازی ای در کار نباشه پس گیمری هم نیست و بازی سنتری هم نمیمونه=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر