گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,214
نام
علی
درود

اگردر چند روز اخیر هنگام اتصال به شبکه PSN با مشکل مواجه شدید و امکان دانلود آپدیت‌ها و بازی ها را ندارید لطفا با ذکر نام ISP و مشکل خود اطلاع رسانی کنید تا پیگیری شود.

با تشکر

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,469
مشکل مال الان نیست علی ، تقریبا ۳ ماه میشه که این اتفاق بیشتر برای ریلیز بازیهای جدید سونی و لینکاشون اتفاق میافته ، با شاتل تماس گرفتم گفتن اشتباهی رخ داده و رفع فیلترینگ میشه ولی دلیلی ذکر نکردن ، الان برای GOW این اتفاق دوباره رخ داده ، و مورد بعدی اینکه بعضی سرورهای آنلاین بازی مثل 99VIDAS متوجه شدم عمل فیلترینگ روشون اعمال شده !!! ، من بیشتر از این موضوع لینکها ، میخوام بدونم علتش چیه ولی کسی جوابگو نیس . فکر میکنم یه حرکتایی دارن برای گیمینگ میزنن (محدودیت) بنظرم باید صدامونو به مراجع بالاتر برسونیم .

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
waste-of-time.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی
درود

اگردر چند روز اخیر هنگام اتصال به شبکه PSN با مشکل مواجه شدید و امکان دانلود آپدیت‌ها و بازی ها را ندارید لطفا با ذکر نام ISP و مشکل خود اطلاع رسانی کنید تا پیگیری شود.

با تشکر
سلام.من شاتل هستم.هیچگونه اپدیتی رو نمیتونم دریافت کنم.یا can not download میده یا سرعت بسیار بسیار حلزونی پایینه.پارسال تابستون دقیقا این مشکل‌ پیش اومد منتهی به صورت خیلی حادتر پیش اومد ولی
امیدوارم نخوان به بازی برچسب بزنن و باز تحت عناوینی مثل حمایت از داخل،اعتیاد پنهان،شیطان پرستی و یا هر چیزی دیگه ای کم‌کم بخوان از توی کشور جمعش کنن.
در ضمن دوستان پارس انلاین ،اسیاتک و همراه اولم توی تاپیک های دیگه گزارش مشکل رو دادن.کلا سراسریه و محدود به. یکی دو isp نیست

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,469
هیچ وقت تلف کردنی در کار نیست ، من که اقدام کردم بعضی مشکلاتی که گریبانگیرم بود حل شد ، ما ایرانیا عادت داریم قبل از هر اقدامی آیه یاس بخونیم ، حرکت خیلی خوبیه که بازیسنتر داره انجام میده ، یه جا باید جلوی این عمل چیپی که دارن روی بازیها اعمال میکنن گرفته می شد .

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
هیچ وقت تلف کردنی در کار نیست ، من که اقدام کردم بعضی مشکلاتی که گریبانگیرم بود حل شد ، ما ایرانیا عادت داریم قبل از هر اقدامی آیه یاس بخونیم ، حرکت خیلی خوبیه که بازیسنتر داره انجام میده .

وزیر گلمون همونجوری که یک شبه زد پینگ ها رو آورد پایین می خواد بقیه مشکلاتم حل کنه؟؟؟

بنده در بازی League of Legends تست کردم پینگ قبل و بعد حرف های ایشون 1ms هم تغییر نکرده بود در حالی که ایشون مدعی بودن که پینگ این بازی کم شده
از اونجایی که بنده به ISP های مختلفی دسترسی دارم، روی 7 ISP اه مختلف تست کردم و نتیجه ای متفاوت با قبل از حرف های ایشون ندیدم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,621
نام
وحید
های وب و همراه اول
خیلی وقته مشکل دارن
بیشتر اوقات روی دستگاه و گاهی اوقات هم با پی سی
بعضی وقتها هم با پی سی دانلود میشن ولی دیتا اینقدر قطع و وصل شده که فایل خراب میشه و موقع نصب خطا میده

• Like
Reactions: Milad_HW and ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر