گزارش:مارک سرنی در حال صحبت با توسعه دهندگان برای PS5

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
large.jpg

مارک سرنی نقش کلیدی در موفقیت کنسول ps4 داشت.او به دنبال اشتباهات ps3 بود و با توسعه کنندگان همکاری کرد و بعد از ان هر دو توسعه دهندگان (first party and thired party)به راحتی بیشتر با او کار کردند.
برطبق گزارش دیجیتال فاندری و marble madness مارک سرنی یک بار دیگر در راه ملاقات با توسعه دهندگان و ناشران(گیم) برای PS5 میباشد.
البته این زیاد باعث تعجب اور نیست.این اولین تاییدیه است که ما از منبع قابل اعتماد داریم که اینکار خیلی زیاد درحال انجام است(متینگ با توسعه دهندگان وناشران)
مابقی گزارشات سایت ها حاکی از انچه که ما میتوانیم در نسل بعدی پلی استیشن توقع داشته باشیم صحبت میکند (انتظارات امکان پذیر)
پیش بینی میشود جهش فنی(نسل بعد) تا اواخر 2019 ممکن نیست وتا2020 قابل تحقق نیست با وجود اینکه گمان زنیها بر خلاف این هستند.بنظر میرسد نشانه ها در حال هماهنگ شدن هستند وPS5 هنوز چند سالی از ما دور است.

دوستان ببخشید اگر ترجمه زیاد روان نیست

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درسته
به نظرم چون داره رو Ds و Tlou کار میکنه تا 2020 بعیده کنسول جدید معرفی شه
از طرفی فکر کنم هنوز 2سال کامل نشده pro اومده
درکل الان اوضاع ps4 خیلی خوبه وبعیده نسل جدید عرضه بشه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
مرسي از كسي كه تاپيك رو زد،
من هربار ميرفتم فروم ها خارجي يكي از داغترين بحثا همين بحث ps5 بود،
تعجب ميكردم چرا اينجا هنوز پوشش ندادن،

----------------

خودم واسه ساله ٢٠٢٠ به نظرم معقوله، از طرفي هم generation leap مد نظر رو ميتونه داشته باشه هم اينكه قيمت معقولي داشته باشه(خودم دوست دارم قيمت ٤٩٩ دلار باشه تا قشنگ از هر لحاظ خشتك بدره ، نا سلامتي قراره ٨ سال سرگرممون كنه حالا اينم ١٠٠ دلار بيشتر كه چيزي نيست)

سوني اگه استارت هايپ بازي رو از اواخر ٢٠١٩
با يه playstation meeting بزنه مثل ps4 و اون مراسم رويايي معرفيش ،خيلي خوش ميگذره
يادش بخير انگار ديروز بود
:D
من خودم تغيير هر نسل رو خيلي دوست دارم اونم بخاطر پيشرفت هاي ملموسش واقعا لذت داره ، به نظر من اين نسل واقعا بازي هايي بودن كه cg لول باشن، حالا خدا ميدونه نسل بعد چي قراره تحويل بدن.

و اما در اخر يادش بخير اولين بازي كه رسما معرفي شد واسه نسل بعد ،وقتي ديديمش داخل تاپيك هيهات شد :D
2371752-9420495614-1_by_.gif
هنوزم قشنگه :x

حسي كه تغيير نسل داره حسه قشنگيه

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
و اما در اخر يادش بخير اولين بازي كه رسما معرفي شد واسه نسل بعد ،وقتي ديديمش داخل تاپيك هيهات شد :D
2371752-9420495614-1_by_.gif
هنوزم قشنگه :x

حسي كه تغيير نسل داره حسه قشنگيه
وای پسر یادش بخیر انگار همین پارسال بود که مارک سرنی اومد PS4 رو معرفی کرد این نسل خیلی زود گذشت نمی دونم چرا ! پیر شدیم :(

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من احتمال میدم کنسل نسل بعدی سونی با قیمت یا 550 دلار تولید بشه که سونی 50 دلار یا 100 دلار از جیب خرج کنه چند وقت اول که قیمت پایین نگه داره یا 600 دلار که بازم سونی قیمت 100 دلار پایین نگه داره کلا وضعیت سونی و دستش در این زمینه کاملا بازه با توجه به فروش خوب PS4 احتمال عرضه PS5 با قیمت بیشتر و هزینه کردن از جیب سونی در اوایل فروشش من محتمل میدونم .

من خودم قیمت PS5 پیش بینیم چیزی مابین 450 تا 500 دلار فکر نمیکنم از این دو رقم بیشتر باشه احتمال میدم سونی نخواد دیگه کنسول میان نسلی بده البته میتونه دوباره یک کنسول با قیمت 400 بده و دوباره یک سیستم بهتر چند سال بعدش مثل PS5 Pro عرضه کنه.
من خودم از قیمت اولیه بیشتر و قدرت بیشتر برای نسل بعد پشتیبانی میکنم شما اون اول 100 دلار بیشتر میدی کنسول میان نسلی دیگه نمیبینی به نظرم این خیلی بهتره تا جدا شدن کنسول ها به اول نسلی و میان نسلی .

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من احتمال میدم کنسل نسل بعدی سونی با قیمت یا 550 دلار تولید بشه که سونی 50 دلار یا 100 دلار از جیب خرج کنه چند وقت اول که قیمت پایین نگه داره یا 600 دلار که بازم سونی قیمت 100 دلار پایین نگه داره کلا وضعیت سونی و دستش در این زمینه کاملا بازه با توجه به فروش خوب PS4 احتمال عرضه PS5 با قیمت بیشتر و هزینه کردن از جیب سونی در اوایل فروشش من محتمل میدونم .

من خودم قیمت PS5 پیش بینیم چیزی مابین 450 تا 500 دلار فکر نمیکنم از این دو رقم بیشتر باشه احتمال میدم سونی نخواد دیگه کنسول میان نسلی بده البته میتونه دوباره یک کنسول با قیمت 400 بده و دوباره یک سیستم بهتر چند سال بعدش مثل PS5 Pro عرضه کنه.
من خودم از قیمت اولیه بیشتر و قدرت بیشتر برای نسل بعد پشتیبانی میکنم شما اون اول 100 دلار بیشتر میدی کنسول میان نسلی دیگه نمیبینی به نظرم این خیلی بهتره تا جدا شدن کنسول ها به اول نسلی و میان نسلی .
اگه به اين صورت باشه عالي ميشه، بهترين حالت همينه كه شما ميگي ،يه كنسول ٥٩٩ -٤٩٩دلاري
كه كنسول بين نسلي رو حذف ميكنه از معادلات و ٧ سال با تمام قوا كيفش رو ميكنيم. به نفعه همه ميشه هم سوني هم گيمرها

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
زودتر از 2020 نمیشه.اینا تازه کنسول میان نسلی دادن به بهانه سخت افزار قویتر.این نسل به نظرم طولانی ترین نسل کنسولا میشه.
گمانه زنی راجع به سخت افزار خیلی قوی تر از کنسول میان نسلی هم یه جورایی غلطه نهایت به 10 ترافلاپس برسونن که همین خودش میشه هیولا.
وقتی از یه کنسول1.8ترا فلاپسی هورایزن و گاد رو بیرون میکشن (خدا میدونه tlou و rdr2 دیگه چی درمیان)دیگه با این همه قدرت میخوان چیکار کنن خدا میدونه.
تازه همین الانشم زیاد سازنده ها نق نزدن مثل نسل پیش.یه جورایی گرافیکا داره درجا میزنه.نیازی آنچنان به سخت افزار قوی تر نیست.

• Like
Reactions: ADU_Tank

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
منم موافق کنسول 500 دلاری یا حتی 600 دلاری هستم.تا دیگه لازم نباشه یک کنسول میان نسلی دیگه بگیریم.حتی میگم موقع لانچ دو تا کنسول رو یکی ارزون ویکی دیگه گرونتر عرضه کنن تا اخر نسل خیالمون راحت باشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
جدا از بجث گرافیک و ... من بیشتر منتظر cpu های نسل بعدی کنسول ها هستم :D
این نسل همونطور هم که DF چند بار گفتن cpu کنسول ها واقعا ضعیف بودن :| ولی خوب خوشبختانه نسل بعد از تکنولوژی رایزن AMD استفاده میشه...
کلا سی پی یو های جدید و قویتر میتونن معادلات رو به هم بریزن :D گرافیک بصریمهم هست ولی cpu بهتر; هوش مصنوعی، فیزیک، lvl design و خیلی از موارد دیگه بازی ها رو تحت تاثیر میزاره.
سر بحث زمان هم که اگه خیلی عجله داشته باشن 2020 :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Devkit ها ps5 پخش شده ،فكر نكنم بيشتر از ٢ سال كه همون ٢٠٢٠ باشه تا اومدن كنسول ps5 طول بكشه، از طرفي انتظار خودم اينه كه حد اقل ١٢-١٤ ترافلاپس باشه قدرت نسل بعد
چون يادمه يه جا مارك سرني گفته بود اگه كنسولي بخواهي. كه بازيهاي اين نسل رو تماما 4k نيتيو اجرا كنه حداقل به ٨ ترافلاپس قدرت نياز داريد(تازه بازيهاي نسل حاضر ، نسل بعد بماند)
اگه ١٠ ترافلاپس باشه من دلسرد ميشم يكمي :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر