«Call of Duty: Black OPS 4» ممکن است فاقد بخش تک نفره باشد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
چند منبع نزدیک به وب‌سایت «Polygon» اظهار نموده‌اند که بازی «Call of Duty: Black OPS 4» برخلاف سایر نسخه‌های سری، فاقد بخش داستانی و تک نفره بوده و تمرکز سازنده بر روی بخش مولتی پلیر و مد زامبی خواهد بود.

0022.jpg

این منابع که درخواست کرده‌اند هویت آن‌ها مخفی بماند، دلیل این امر را به بن بست رسیدن سازنده در راه ساخت بخش داستانی می‌دانند و به همین دلیل کمپانی «Activision» توسعه این بخش را به صورت کامل کنسل نموده است. هم‌چنین منبع دیگری ذکر کرده که «Raven Software»، وظیفه ساخت یک مد بتل رویال برای این عنوان را بر عهده گرفته است. Activision تاکنون در قبال این موضوع واکنشی نشان نداده و اعلام کرده که به شایعات توجهی نداشته و برای رونمایی بازی در تاریخ 17 می آماده خواهد شد. باید منتظر ماند و دید آیا برای اولین بار شاهد یک عنوان از سری Call of Duty بدون بخش داستانی و تک نفره خواهیم بود یا خیر.

Read the whole post here.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
کمپین AW به نظر من نمیدونم اصطلاح درستی باشه و یا نه ولی خیلی روتوش شده بود وگرنه در باطن حرفی برای گفتند نداشت، زیادی دسته رو به جلو بود و در عمق چیزی به اسم گیمپلی وجود نداشت. مثلا یک مرحله ماشین/موتور سواری داشت اصلا لازم نبود کاری کنی و صرفا خود بازی تو رو به جلو هل میداد که همچین چیزی در WWII کمتر بود.
حالا من زیاد یادم نیست ولی فکر کنم با iw اشتباه گرفتید بازیو.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
مصداق بارز باد هر طرف بوزه بوی پول هر طرف بیادن اینا یه زمانی هم تایتان فال راه رفتن رو دیوارو مد کرد اینا هم سریع رو بوقش اسکی رفتن:))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از نظر اقتصادي و جهاني بخوايم ببينيم حق دارن بخاطر اينكه تعداد خيلي كمي campaign رو تمام ميكنن و بيشتر سمت انلاينش ميرن

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
از نظر اقتصادي و جهاني بخوايم ببينيم حق دارن بخاطر اينكه تعداد خيلي كمي campaign رو تمام ميكنن و بيشتر سمت انلاينش ميرن
To the End
Complete the campaign 24.5%

Long way from Texas
Complete D Day 50.8%

Buck private
Get the 10 kill in multiplayer While playing online 65.4%

General of the army
Enter prestige 1 in multiplayer while playing online 21%

• Like
Reactions: Outer Heaven

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
To the End
Complete the campaign 24.5%

Long way from Texas
Complete D Day 50.8%

Buck private
Get the 10 kill in multiplayer While playing online 65.4%

General of the army
Enter prestige 1 in multiplayer while playing online 21%
این اعدادی که من دارم می بینم بیشتر اثبات حرف مصطفی هستن ها:| کمپین 6 ساعته رو 25 درصد تموم کردن، پرستیژی که 20 ساعتی طول می کشه رو 21 درصد.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این اعدادی که من دارم می بینم بیشتر اثبات حرف مصطفی هستن ها:| کمپین 6 ساعته رو 25 درصد تموم کردن، پرستیژی که 20 ساعتی طول می کشه رو 21 درصد.
بحث من روی اون تعداد خیلی کمی بود .

در واقع خواستم بگم این تعداد نه تنها خیلی کم نیست بلکه به هم خیلی نزدیک هستند و نمیشه با یه استدلال اشتباه مبنی تعداد خیلی کم بگیم حق دارن کمپین رو حذف کنن .

کمپین هم ۶ ساعت نیست انصافا . بنده خودم هم بازی کردم دیگه

• Like
Reactions: saphire

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر