«Call of Duty: Black OPS 4» ممکن است فاقد بخش تک نفره باشد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
چند منبع نزدیک به وب‌سایت «Polygon» اظهار نموده‌اند که بازی «Call of Duty: Black OPS 4» برخلاف سایر نسخه‌های سری، فاقد بخش داستانی و تک نفره بوده و تمرکز سازنده بر روی بخش مولتی پلیر و مد زامبی خواهد بود.

0022.jpg

این منابع که درخواست کرده‌اند هویت آن‌ها مخفی بماند، دلیل این امر را به بن بست رسیدن سازنده در راه ساخت بخش داستانی می‌دانند و به همین دلیل کمپانی «Activision» توسعه این بخش را به صورت کامل کنسل نموده است. هم‌چنین منبع دیگری ذکر کرده که «Raven Software»، وظیفه ساخت یک مد بتل رویال برای این عنوان را بر عهده گرفته است. Activision تاکنون در قبال این موضوع واکنشی نشان نداده و اعلام کرده که به شایعات توجهی نداشته و برای رونمایی بازی در تاریخ 17 می آماده خواهد شد. باید منتظر ماند و دید آیا برای اولین بار شاهد یک عنوان از سری Call of Duty بدون بخش داستانی و تک نفره خواهیم بود یا خیر.

Read the whole post here.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظر منم اتفاقا بد هم نشد! یک تجربه عالی مولتی پلیر خیلی بهتر از یک تجربه نصف و نیمه در هر دو بخش هست و حالا شایعه بازسازی MW2 هم هست کسی که مشتاق داستان باشه اون یکی بازی رو میخره

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
COD WWII? : )) شوخی می‌کنی؟ قطعا خب اگه نخوایم بگیم نوب باید بگیم تازه واردی چیزی هستن کسایی که این بازی رو بهترین شوتر میدونن...مدت زمانی که به صورت میانگین کنترل رو بازی ازت نمیگیره و به کات سین واگذار نمیکنه شاید 3 دقیقه باشه عملا تبدیل به یه عنوان فیک و تقلبی شده که میخواد وانمود کنه روایت سینمایی داره ولی هیچ بویی از بازی نبرده حقیقتا.
اگه WWII بهترین شوتره DOOM چیه پس؟
تنها راهی که میشه 3 دقیقه رفت کات سین بعدی اینه که درجه سختی اسون بری و در تمام طول بازی شیفت رو داشته باشی که بازم بعید میدونم تو 3 دقیقه امکان داشته باشه و اگه شما موفق شدی باید افرین گفت ... همون طوری که گفتم نوبم و نتونستم 3 دقیقه ای همش بیارم و تو درجه veteran هیچ نوبی(از اونجایی که کد پلیرا نوبن) نتونسته این کاری که شما میگی رو بکنه ... ما خدمت شما هارکورها ارادت داریم
راجبه مقایسه دووم و کد هم حرف نمیزنم کاملا سلیقه ایه من به شوتر نظامی علاقه دارم نه سبک دومم
پ.ن:"میخواد وانمود کنه روایت سینمایی داره" رو عالی اومدی...شاید چند سال بعد وقتی منم از بازی چیزی حالیم شد به حرف شما رسیدم

• Like
Reactions: bayern_vahid

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
به نظر منم اتفاقا بد هم نشد! یک تجربه عالی مولتی پلیر خیلی بهتر از یک تجربه نصف و نیمه در هر دو بخش هست و حالا شایعه بازسازی MW2 هم هست کسی که مشتاق داستان باشه اون یکی بازی رو میخره
اینکه چون ریمستر هست برین اونو بخرین واسه بخش تکنفره منو یاد دان متریک میندازه که میگفت آفلاین میخوایین برین ۳۶۰ بگیرین!cod همیشه یه پکیج خوب بوده نسبت به قیمتی که داشت. حالا چون ریمستر میاد دلیل نمیشه اوکی باشه کلا سینگل حذف کنن ۶۰+۵۰ دلار هم سیزن پس بدن دست ملت

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینکه چون ریمستر هست برین اونو بخرین واسه بخش تکنفره منو یاد دان متریک میندازه که میگفت آفلاین میخوایین برین ۳۶۰ بگیرین!cod همیشه یه پکیج خوب بوده نسبت به قیمتی که داشت. حالا چون ریمستر میاد دلیل نمیشه اوکی باشه کلا سینگل حذف کنن ۶۰+۵۰ دلار هم سیزن پس بدن دست ملت

نه اتفاقا منظورم اصلا این نیست! الان تکلیف من با نسخه جدید مشخص هست که قرار نیست یک کمپین چرت و پرت مثل چند نسخه اخیر (تقریبا به جز WWII) تحویل بگیرم
و اگر خیلی دلتنگ یک کمپین تکنفره دلچسب از سری COD هستم نسخه بازسازی شده MW2 هست (که کارهای اکتیویزن در اصل ریمیک اند) و جای خالی رو پر میکنه

الان واقعا چه چیز نابی از کمپین AW، IW، BOIII و Ghost نصیب تون شده که الان برای نبودش ناراحت بشیم ؟ حداقل اینجوری میشه تصور کنیم یک مولتی پلیر بهتر در انتظارمون هست. قدیم IW نهایتا با کمک یک استدیو کوچیک تر در عرض دوسال مولتی و سینگل ناب میداد ولی میبینید در عرض سه سال دوتا استدیو بزرگ کنار هم نمیرسند فقط مولتی رو برای رقابت حاضر کنند!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نه اتفاقا منظورم اصلا این نیست! الان تکلیف من با نسخه جدید مشخص هست که قرار نیست یک کمپین چرت و پرت مثل چند نسخه اخیر (تقریبا به جز WWII) تحویل بگیرم
و اگر خیلی دلتنگ یک کمپین تکنفره دلچسب از سری COD هستم نسخه بازسازی شده MW2 هست (که کارهای اکتیویزن در اصل ریمیک اند) و جای خالی رو پر میکنه

الان واقعا چه چیز نابی از کمپین AW، IW، BOIII و Ghost نصیب تون شده که الان برای نبودش ناراحت بشیم ؟ حداقل اینجوری میشه تصور کنیم یک مولتی پلیر بهتر در انتظارمون هست. قدیم IW نهایتا با کمک یک استدیو کوچیک تر در عرض دوسال مولتی و سینگل ناب میداد ولی میبینید در عرض سه سال دوتا استدیو بزرگ کنار هم نمیرسند فقط مولتی رو برای رقابت حاضر کنند!
اگه قرار باشه با همون سیستم قدیم عرضه بشه که خب قطعا از لیست خرید من یکی خط میخوره. حالا باز اگه ۴۰ دلار باشه بازم میشه فکر کرد بهش. ولی خب بعید میدونم. همین الانش سرور های اکتی داون بود هفته اول عرضه ww2. اینکه بیاد با کانکشن p2p مود بتل رویال هم بزاره دیگه اصالا نمیشه لوگین کرد:))

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master

با تمام حرفاتون هم نظرم بجز کمپین aw خیلی خوب بود حالا نه در حد mw

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
برادر متای سبز که اصلا ملاک نیست چون کمپانی‌های بزرگ مثل اکتیویژن راحت میتونن با منتقدا راه بیان و متای بازی رو بکشن بالا. برای مثال همین IGN که خیلیا اونو به عنوان یکی از برترین سایت‌های مرتبط به گیم میدونن چندین ساله به بدترین نسخه‌های کد هم نمره‌های بالایی میده و ترول‌های این کارش هم خیلی بین گیمرها معروف (و البته خز) هست پس نیازی به توضیح نیست.
افرادی که کد رو به خاطر بخش چندنفره‌ی کژوالش خریداری میکنند خیلی وقته از جامعه‌ی گیمرها گسترده‌تر شده و فروششو توجیه میکنه. البته این موضوع دلایل دیگری هم داره که میشه به گذشته‌ی درخشان این سری و تبلیغات وحشتناک اکتیویژن اشارع کرد که باعث شده فرنچایز کد از منظر شهرت از بازار گیم کاملا فاصله بگیره.
قبول ندارم که مخاطبای کد فقط بچه‌ها هستن چون سری کد رو میشه با بازی‌های فیفا یا نیدفوراسپید مقایسه کرد. بخش اعظمی از مخاطبای این فرنچایزها شاید حتی گیمر هم نباشن ولی به محض لانچ سالانه‌ی این بازی‌ها اونا رو خریداری میکنن. برای همین بدترین نسخه‌هاشون هم از نظر فروش به بن‌بست نمیخورن و خیال کمپانی‌های ناشر در این رابطه کاملا راحته. تا وقتی که هم این روند و همچنین تعصب فن‌های کد باقی هست، بعیده که تغییری تو این چرخه ایجاد شه. با این حال اسلج‌همرگیمز با این دو تا بازی اخیرش یه جان تازه‌ای تو پیکر کد دمیده و میشه بهشون امید داشت.
راجعبه منتقدا من اصلا حرکتو قبول ندارم نشون به اون نشون که نمرات کالاف اصلا بالانس شده نیست...مثلا گوست 78....
اینکه پیشرفت نداشته دلیلش بخاطره عرضه سالانش بود که با اوردن استودیو سوم انتظار داشتیم بهتر بشه ولی خلاقیت به انتها رسیده..
ولی بحرحال من سری کالاف رو واقعا تحسین میکنم...راجعبه مولتی خب ببین کسی منکر بزرگیه بتل نیست...
ولی خب خیلیا مثل من فضای بسته و فست بودن کالاف رو دوست دارن...
راجعبه بچه اگه اینجوری باشه که دو سوم کنسول دارها بچه ها باید تشکیل بدن(طبق فکت هایی که صادر شد)
درضمن بچه ها هم حق دارن بازی کنن...
دیگه تبعیض سنی ما ندیده بودیم...
در هر صورت هربازی طرفدار خودشو داره...
من اصلا اهل هیتر کردن چیزی یا کسی نیستم.
ولی لازم دونستم اینارو بگم که کسایی هم هستن از کالاف های اخیر لذت ببرن.
هر چیز پرفروشی مطمئن باشید بی حکمت نیست....
ملت شعور و فهم و سلیقه دارن....
بلک اوپس 3 حدود 30 میلیون فروش کرده...
این 30 میلیون شعور نداشتن؟؟
این 30 میلیون بچه بودن؟؟
جواب؟خیر

• Like
Reactions: bayern_vahid

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بلک اوپس قبلی اینقدری داستانش چرت بود که همون بهتر قسمت داستانی نباشه اگه قراره یه چیز در اون حد بدن بیرون.از اونورم مولتی بلک قبلی فوق العاده بود که اکثرا هم تعریف کردن و تا چندوقت پیشم هنوز براش اپدیت و محتوا میدادن از بس طرفدار داشت!
با این اوضاع همون بهتر که تمرکز اصلیشون رو مولتی و این مد بتل رویالی که شایعه شده باشه تا خط داستانی که اخرش افتضاح از اب درمیاد!در کلم امسال سالیه که بتل 5 میاد و با اون پیشرفتی که بتل 1 داشت امسال کال اف و کلا شوترای انلاین کار سختی دارن مقابل بتل که طبیعیه تیم بلک اوپس بخواد کل تمرکزشو بزاره رو انلاین.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,088
نام
مــاکــان
مشکل اصلی این سری اینه که یک استودیو درجه1 وجود نداره که حداقل بقیه استودیوها سعی کنن پا به پاش برن و با هم رقابت کنن سر ساخت نسخه های با کیفیت.
اون زمان که اینفینیتی وجود داشت همین T.Arch بازیهائی مثل WAW و B.Ops 1 میساخت.
از طرف دیگه هم اکتیویژن دیگه بعد مدرن وارفر 2 برای هیچ نسخه ای اونطور که باید هزینه نکرد،چون خواه نا خواه بازی با استفاده چندباره از فرمولهای تکراری فروش نجومی داره.
این خبری که تو پست 29 یکی از بچه ها زحمتش رو کشید دیگه آب پاکی ریخت، مگه میشه تو 2-3 سال نتونن بخش کمپین قابل قبول و اونچه که استودیو براش برنامه داره بسازن؟
مطمئنا اکتی براش مهم نبوده و زده ترکونده پروژه رو چون مد بتل رویال براش مهمتر بوده و میخواسته از قافله عقب نمونه.
وقتی دست استودیو اینطوری بسته میشه خب مشخصه که اعضا هم بی انگیزه میشن، دیگه وقتی بعد اینفینیتی وارد حتی T.arch هم نمیتونه روی اونچه که دوست داره کار کنه، دیگه میشه به چی این سری امیدوار بود؟

• Like
Reactions: Milad_HW and WCW

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
با تمام حرفاتون هم نظرم بجز کمپین aw خیلی خوب بود حالا نه در حد mw

کمپین AW به نظر من نمیدونم اصطلاح درستی باشه و یا نه ولی خیلی روتوش شده بود وگرنه در باطن حرفی برای گفتند نداشت، زیادی دسته رو به جلو بود و در عمق چیزی به اسم گیمپلی وجود نداشت. مثلا یک مرحله ماشین/موتور سواری داشت اصلا لازم نبود کاری کنی و صرفا خود بازی تو رو به جلو هل میداد که همچین چیزی در WWII کمتر بود.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
موضوع این نیست که بخوان کمپین نیسازن اینا رد گم کنی هست وگرنه دیگه مثل EA میتونن یک کمپین ۴ ساعته بزارن تو بازی بحث همون بتل گراند که میخوان بچپونن تو سری تا بتونن درامدشون بالا ببرن یکجورایی قید وقت و هزینه برای کمپین بزنن چون دیگه انقدر اینده و گذشته رفتنم خسته کننده شده بین فضا و زمین معلقن ! یک نسخه میرن فضا بعد میان زمین

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
eurogamer یه گزارش نوشته که مود بتل رویال بازی احتمالا موقع لانج ۱۰۰ نفره نباشه و هنوز دارن روش کار میکنن. کلا معلوم نیست ۳ ساله چیکار میکردن اونجا
One of Eurogamer's sources backed up the report about the inclusion of a Battle Royale mode. Adding context, our source said COD's Battle Royale mode may not hit the magic 100 player mark seen in other Battle Royale games at the time Black Ops 4 comes out, but developers are working towards that number. Again, it's worth pointing out video game development is a tricky business, and plans often change.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر