«Call of Duty: Black OPS 4» ممکن است فاقد بخش تک نفره باشد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
چند منبع نزدیک به وب‌سایت «Polygon» اظهار نموده‌اند که بازی «Call of Duty: Black OPS 4» برخلاف سایر نسخه‌های سری، فاقد بخش داستانی و تک نفره بوده و تمرکز سازنده بر روی بخش مولتی پلیر و مد زامبی خواهد بود.

0022.jpg

این منابع که درخواست کرده‌اند هویت آن‌ها مخفی بماند، دلیل این امر را به بن بست رسیدن سازنده در راه ساخت بخش داستانی می‌دانند و به همین دلیل کمپانی «Activision» توسعه این بخش را به صورت کامل کنسل نموده است. هم‌چنین منبع دیگری ذکر کرده که «Raven Software»، وظیفه ساخت یک مد بتل رویال برای این عنوان را بر عهده گرفته است. Activision تاکنون در قبال این موضوع واکنشی نشان نداده و اعلام کرده که به شایعات توجهی نداشته و برای رونمایی بازی در تاریخ 17 می آماده خواهد شد. باید منتظر ماند و دید آیا برای اولین بار شاهد یک عنوان از سری Call of Duty بدون بخش داستانی و تک نفره خواهیم بود یا خیر.

Read the whole post here.

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
دوست عزیز میخوای چیز کنی حداقل درست بخون پست ها رو من نگفتم نفرخته اتفاقا گفتم اینا کین که هنوز این ..... بازی میکنن ! بخون باز افرین ! بعدشم خب مشکل من نیست چند میلیون ادم تو دنیا داریم که پولشون زیادی کرده ! اون دوران که کد رو بت کرده بودنم خیلی وقته ازش گذشته !

یعنی از بایوشاک ها هم بهتره ؟! از نظر من که بهترین نسخه های بازی cod 2 وmw هم به کیفیت و تنوع بایوشاک ها نرسیدن حتی تو گان پلی و گیم پلی داستان که اصلا هیچی

این دو بازی سخت میشه با هم مقایسه شن چون تنها شباهتشون اول شخص بودنشونه و گرنه از هیچ لحاظ شبیه و قابل مقایسه نیستن!ولی اگه قرار باشه من یکدوم رو انتخاب کنم بله. کد رو انتخاب میکنم
و راجبه پست بالاتون بله گفتین کسی بازی نمیکنه و الان داری میزنی زیرش:D
شما برین wwii رو بازی کنین بعد بیاین ببینم چندتا نقد منصفانه میتونین به بازی وارد کنین؟ بودن بتلفیلد فن یا کد هیتریای که اوند الکی ترول کردن و رفتن ولی هنوز تو این سایت من ندیدم کسی از wwii یه ایراد درستو حسابی گرفته باشه

• Like
Reactions: Telitex and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این دو بازی سخت میشه با هم مقایسه شن چون تنها شباهتشون اول شخص بودنشونه و گرنه از هیچ لحاظ شبیه و قابل مقایسه نیستن!ولی اگه قرار باشه من یکدوم رو انتخاب کنم بله. کد رو انتخاب میکنم
شما برین wwii رو بازی کنین بعد بیاین ببینم چندتا نقد منصفانه میتونین به بازی وارد کنین؟ بودن بتلفیلد فن یا کد هیتریای که اوند الکی ترول کردن و رفتن ولی هنوز تو این سایت من ندیدم کسی از wwii یه ایراد درستو حسابی گرفته باشه
خب عزیز من چرا داستان سازی میکنید ! به طور واضح دارم میگم کیا هستن که این بازی رو با این افت وحشتناک هنوز بازی میکنن ! مخاطبب بازی نیست ! مخاطبم پلیرهاشن نه خود بازی !_ وگرنه فروش سالانه بازی کاملا مشخصه ! که چقدر فروخته ! و اتفاقا به نظر من فروش بالای این بازیای سالیانه یکی از مشکلات صنعت گیم و رفتن به سمت تجاری و بی محتوا شدن این صنعته ! نمیگم مگه هنوز کسی هست که این رو بازی کنه ! اون دوست عزیزی که این رو گفت من نیستم سه تا پست بالاتره
در مورد کد و بایو من چیزی ندارم یگم به هر حال بحث سلیقه هم مطرحه

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خیلی ها، خیلییییی ها سری COD رو با بخش داستانیش شناختن و همیشه هم سینگل پلیرش حرفی برا گفتن داشته و درجه یک بوده و به شخصه بسیار لذت بردم ازشون.

الان بلتفیلد بخش داستانی درجه ۱ ارائه میده اونوقت اینا میخوان حذفش کنن!

• Like
Reactions: vaan 2

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بیا یکی دیگه میاد ترولش رو میکنه پست من پاک میشه ! باز خوبه اخطار نگرفتم !
خود شما خوب می دونی که پستتون برای چی پاک شد، اگه واقعا نمی دونین و لازمه من بیام تک تک موارد رو شرح بدم!
اگر مشکلی با شما بود که الان نصف پست های این تاپیک برای خودتون هست، چرا بقیه سرجاشونن؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خیلی ها، خیلییییی ها سری COD رو با بخش داستانیش شناختن و همیشه هم سینگل پلیرش حرفی برا گفتن داشته و درجه یک بوده و به شخصه بسیار لذت بردم ازشون.

الان بلتفیلد بخش داستانی درجه ۱ ارائه میده اونوقت اینا میخوان حذفش کنن!
اکتیویزن مثل همون EA فقط تا جلو پاهاش رو بیشتر نمیبینه میبینن یـ سفره این وسط پهنه میگن بزار ماهم ازش بخوریم ذره ای برا مصرف کنندشون ارزش قائل نیستن براشون هم اهمیت نداره چقدر مخاطب از دست میدن میگن اگه مخاطبش از دست میدیم حداقل هزینه ساخت بازیمون رو پایین میاریم از همونایی که بازی رو میخرن بیشتر میکنیم به همین راحتی ....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خود شما خوب می دونی که پستتون برای چی پاک شد، اگه واقعا نمی دونین و لازمه من بیام تک تک موارد رو شرح بدم!
اگر مشکلی با شما بود که الان نصف پست های این تاپیک برای خودتون هست، چرا بقیه سرجاشونن؟
والا دیگه نمیدونستم چطور منظورم رو به اوشون که البته عمدی در کارش بود توضیح بدم ! به هر حال شرمنده حق با شماست

• Like
Reactions: armin_shadow

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
تا پارسال همه بازی های lootbox داشتن امسال شده بتل رویال :| باید تا یکی دوسال این کنسر رو تحمل کنیم تا فازش بخوابه . خودم COD رو بیشتر واسه سینگل خوبش بازی میکردم دیگه بعد advanced warfare بیخیالش شدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: x-x

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من اخرین نسخه ای کرفتم MW3 بود سری بلک اوپس که کلا بازی نکردم بعد این اواخر یکم کمپین Infinty Ward رقتم نصفه

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اینکه هنوز که هنوزه هایپش از بتل بیشتره یا فروش بازی به بعضیا فشار اوورده اون بحثش جداست!
واینکه اره ما داریم بازیش میکنیم و سلیقه داریم...باید به سلیقه همه احترام گذاشت...
و اینکه کالاف هیچ ربطی به بایوشاک نداره...
کالاف یه شوتر نظامی هستش...
من هیچ شباهتی بین این دوبازی نمیبینم جز اول شخص بودن...
مثل این میمونه که انچارتد رو با gta مقایسه کنیم چون جفتشون اکشن ادونچر هستن...
همینکه یه فرانچایز 15 سال پشت سره هم بیاد متاش سبز بمونه این قدرتشو نشون میده...
مخاطبای بلک اوپس بچه ها هستن؟؟
ادم یه فکت هایی میخونه اینجا که.....

• Like
Reactions: bayern_vahid

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
انصافا هر چی هم بگیم بازی تینجری این حرفا بازم تو بحث مولتی پلیر به غیر از بتل هیچ بازی به گرد پاش هم نمیرسه .
واقغا از لحاظ محتوا خیلی خوبه .
فقط 2و3 ماه میشه با بخش زامبیش سرگرم شد :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
COD WWII? : )) شوخی می‌کنی؟ قطعا خب اگه نخوایم بگیم نوب باید بگیم تازه واردی چیزی هستن کسایی که این بازی رو بهترین شوتر میدونن...مدت زمانی که به صورت میانگین کنترل رو بازی ازت نمیگیره و به کات سین واگذار نمیکنه شاید 3 دقیقه باشه عملا تبدیل به یه عنوان فیک و تقلبی شده که میخواد وانمود کنه روایت سینمایی داره ولی هیچ بویی از بازی نبرده حقیقتا.
اگه WWII بهترین شوتره DOOM چیه پس؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
اینکه هنوز که هنوزه هایپش از بتل بیشتره یا فروش بازی به بعضیا فشار اوورده اون بحثش جداست!
واینکه اره ما داریم بازیش میکنیم و سلیقه داریم...باید به سلیقه همه احترام گذاشت...
و اینکه کالاف هیچ ربطی به بایوشاک نداره...
کالاف یه شوتر نظامی هستش...
من هیچ شباهتی بین این دوبازی نمیبینم جز اول شخص بودن...
مثل این میمونه که انچارتد رو با gta مقایسه کنیم چون جفتشون اکشن ادونچر هستن...
همینکه یه فرانچایز 15 سال پشت سره هم بیاد متاش سبز بمونه این قدرتشو نشون میده...
مخاطبای بلک اوپس بچه ها هستن؟؟
ادم یه فکت هایی میخونه اینجا که.....

برادر متای سبز که اصلا ملاک نیست چون کمپانی‌های بزرگ مثل اکتیویژن راحت میتونن با منتقدا راه بیان و متای بازی رو بکشن بالا. برای مثال همین IGN که خیلیا اونو به عنوان یکی از برترین سایت‌های مرتبط به گیم میدونن چندین ساله به بدترین نسخه‌های کد هم نمره‌های بالایی میده و ترول‌های این کارش هم خیلی بین گیمرها معروف (و البته خز) هست پس نیازی به توضیح نیست.
افرادی که کد رو به خاطر بخش چندنفره‌ی کژوالش خریداری میکنند خیلی وقته از جامعه‌ی گیمرها گسترده‌تر شده و فروششو توجیه میکنه. البته این موضوع دلایل دیگری هم داره که میشه به گذشته‌ی درخشان این سری و تبلیغات وحشتناک اکتیویژن اشارع کرد که باعث شده فرنچایز کد از منظر شهرت از بازار گیم کاملا فاصله بگیره.
قبول ندارم که مخاطبای کد فقط بچه‌ها هستن چون سری کد رو میشه با بازی‌های فیفا یا نیدفوراسپید مقایسه کرد. بخش اعظمی از مخاطبای این فرنچایزها شاید حتی گیمر هم نباشن ولی به محض لانچ سالانه‌ی این بازی‌ها اونا رو خریداری میکنن. برای همین بدترین نسخه‌هاشون هم از نظر فروش به بن‌بست نمیخورن و خیال کمپانی‌های ناشر در این رابطه کاملا راحته. تا وقتی که هم این روند و همچنین تعصب فن‌های کد باقی هست، بعیده که تغییری تو این چرخه ایجاد شه. با این حال اسلج‌همرگیمز با این دو تا بازی اخیرش یه جان تازه‌ای تو پیکر کد دمیده و میشه بهشون امید داشت.

• Like
Reactions: amir code

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اولین اطلاعات هم از بخش تکنفره لیک شد. این بخش در مورد سفر تو زمان بوده که بازیکن برمیگشت زمان BO1-2.اکتی هم اول اوکی رو داده ولی بعدش پروژه به حدی بزرگ شد که نمیتونستن سر وقت کاملش کنن.همچین اتفاقی سر نسخه ۳ هم افتاده بود که مجبور شدن کل بخش تکنفره رو کمتر از ۱ سال قبل عرضه دوباره بسازن. توسط ۴ تا منبع معتبر هم تایید شده این.

a8lv_dbdvgzhxcaeu8ve.jpg-large.jpg

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ولی من بعید میدونم بازی بلک اپس 4 سینگل نداشته باشه چون تیزر تریلری که براش چند وقت پیش دادن تماما صحنه های بخش داستانی 3 عنوان قبلی بود آخرش هم نوشت Forget Everything You Know که بنظرم میاد یه شعار برای بخش تکنفره بازی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر