امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
بازی رو روی ۹۴ و ۹۳ حساب کنید!با وجود ۱۰۰ تا نقد ۸ ادج تقریبا یه نمره از بازی کم کرد ۸ تازه
من هفته پیش گفتم تو بهترین حالت ۹۴ میشه ولی خودتونو برای ۹۳ اماده کنید
فقط خوشانسی باعث میشه متا نره زیر ۹۵
این دوستان میگفتن نمره ادج تاثیر نداره :)) قشنگ کشید پایین بازیو .
یعنی پنج تا ده دیگه هم بگیره جبران نمیشه این نمره
لعنت به این مجله با این نمره دادنش

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
93 دیگه خیلی بعیده جوگیر نشد :D حداقل حدود 10 تا نقد دیگه مونده که تقریبا محاله متا بره رو 93 !! مگر اینکه مثلا 2تا نمره خیلی پایین مثل 4 بگیره و از طرفی ضریب سایت های باقی مونده هم بالا نیست . ولی خیلی عجیب بوده که با یدونه 8 رتبه از 49 بره 61 مخصوصا اینکه 101 نقد هم ثبت شده بود و نباید اونقدر تاثیر میذاشت :| با نمره پایین و زرد رنگ gamecritics قطعا میره رو 94 مگر اینکه مثلا از 10تا نقد دیگه 6 یا 7 تاش 10 باشه که 95 بره باز و جبران کنه که اونم احتمالش زیاد نیست متاسفانه
پ ن : GOW تا الان دومین یوزراسکور بالا در تاریخ رو داره با نمره 9.3 که در نوع خودش بی نظیره مخصوصا اینکه بازی انحصاریه و هیترهایی که صفر بدن زیاده ولی بازم همچین یوزراسکری داره ! ورژن گیم کیوب RE4 با 9.4 فعلا اوله

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
93 دیگه خیلی بعیده جوگیر نشد :D حداقل حدود 10 تا نقد دیگه مونده که تقریبا محاله متا بره رو 93 !! مگر اینکه مثلا 2تا نمره خیلی پایین مثل 4 بگیره و از طرفی ضریب سایت های باقی مونده هم بالا نیست . ولی خیلی عجیب بوده که با یدونه 8 رتبه از 49 بره 61 مخصوصا اینکه 101 نقد هم ثبت شده بود و نباید اونقدر تاثیر میذاشت :| با نمره پایین و زرد رنگ gamecritics قطعا میره رو 94 مگر اینکه مثلا از 10تا نقد دیگه 6 یا 7 تاش 10 باشه که 95 بره باز و جبران کنه که اونم احتمالش زیاد نیست متاسفانه
پ ن : GOW تا الان دومین یوزراسکور بالا در تاریخ رو داره با نمره 9.3 که در نوع خودش بی نظیره مخصوصا اینکه بازی انحصاریه و هیترهایی که صفر بدن زیاده ولی بازم همچین یوزراسکری داره ! ورژن گیم کیوب RE4 با 9.4 فعلا اوله
خوب دو تا نقد خطرناک مونده ! تام چیک گفته نقد نمیکنم ! ولی به حرفش هیچ اعتمادی نیست ! و دقیقا تعداد نقد زیادی هم نمونده که دمیج کنترل کنه ! کافی تو نقدای باقی مونده هم یه نخاله دیگه پیدا شه ! تا بیاد رو ۹۳ !
----------
ولی بازم میگم اگه این بازی نمیتونه نمره بالای ۹ بگیره هیچ بازی دیگه هم نمیتونه بگیره ! بحث سلیقه و غیره هو که شامل منتقد نمیشه !
خالا امشب یا نهایتا فردا شب بازی رو تکوم میکنم ! اولین کاری که میکنم برم نقد ادج و گیم اسپات رو بخونم ببینم ایراداشون چی بوده

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
مشکل اساسی که بازی داره اینه که همه چیز اسکریپ شده است. نمیدونم این همه هزینه و وقتی و انرژی که سازنده گذاشته میخواسته فیلم سینمایی بسازه یا بازی. دلیل امتیازات بالا توسط رسانه های "زرد" برخلاف "ادج" هم همینه. گیمپلی این وسط فدا شده. نقد یوزر metacritic در این رابطه:

GhostWolf0.jpg

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
مشکل اساسی که بازی داره اینه که همه چیز اسکریپ شده است. نمیدونم این همه هزینه و وقتی و انرژی که سازنده گذاشته میخواسته فیلم سینمایی بسازه یا بازی. دلیل امتیازات بالا توسط رسانه های "زرد" برخلاف "ادج" هم همینه. گیمپلی این وسط فدا شده. نقد یوزر metacritic در این رابطه:

View attachment 86883
بعد از متوصل شدن به ادجی که تا دو روز پیش نمیشناختی الان متوصل به یوزر اسکور شدی؟درود بر تو پهلوان.

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67

View attachment 86883
داداش کم اوردی از یوزر نمره میزاری؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما

View attachment 86883

این آخرین باری هست که جواب شما رو من یا هر شخص دیگه ای میده ، چون انتقادات شما از بازی کلا کورکورانه ، بی ربط و اشتباهه و هدف شما هم مشخصه . بارزترین نقطه قوت این بازی GamePlay هست ، اینی که گفتم نه نظرشخصیه و نه سلیقه بلکه یک فکت غیرقابل انکاره .
اگه باز هم ادامه بدی متاسفانه اکانت شما بن میشه که البته فکر نمیکنم مهم باشه چون مشخصه که این اکانت رو صرفا برای اینکار ساختی ...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی

View attachment 86883
خودت نبودی ناقلا ؟ :D تا یوزر اسکور رو اینجا گذاشتم به سرعت چندتا صفر گرفت 9.2 شد باز :)) مگه چقدر فشار وارد کرده اخه !!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

View attachment 86883
وجدانا حالمون رو دیگه بهم زدی

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
این آخرین باری هست که جواب شما رو من یا هر شخص دیگه ای میده ، چون انتقادات شما از بازی کلا کورکورانه ، بی ربط و اشتباهه و هدف شما هم مشخصه . بارزترین نقطه قوت این بازی GamePlay هست ، اینی که گفتم نه نظرشخصیه و نه سلیقه بلکه یک فکت غیرقابل انکاره .
اگه باز هم ادامه بدی متاسفانه اکانت شما بن میشه که البته فکر نمیکنم مهم باشه چون مشخصه که این اکانت رو صرفا برای اینکار ساختی ...

شما مدیر این انجمنی و یکی از اهداف اصلیتون باید ترویج آزادی بیان باشه بعد یکی که نظرش مخالف شماست رو تهدید به بن میکنید؟ این نگاه دیکتاتوری شایسته این فروم نیس، هرکسی حق داره نظرشو بگه و پاسخشم بگیره که ایشون گرفت؛ فارغ از این که چقدر مضحک باشه

انتقاد ایشون کورکورانس ولی حرف"فکت غیرقابل انکار" شما هم انحرافی زیادی از انتقاد منطقی داره؛ چون هیچ توضیحی بابتش ندادین

خلاصه، انتظار بیشتری میره و امیدوارم دیگه شاهد همچین نگاه استبدادی نباشیم.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شما مدیر این انجمنی و یکی از اهداف اصلیتون باید ترویج آزادی بیان باشه بعد یکی که نظرش مخالف شماست رو تهدید به بن میکنید؟ این نگاه دیکتاتوری شایسته این فروم نیس، هرکسی حق داره نظرشو بگه و پاسخشم بگیره که ایشون گرفت؛ فارغ از این که چقدر مضحک باشه

انتقاد ایشون کورکورانس ولی حرف"فکت غیرقابل انکار" شما هم انحرافی زیادی از انتقاد منطقی داره؛ چون هیچ توضیحی بابتش ندادین

خلاصه، انتظار بیشتری میره و امیدوارم دیگه شاهد همچین نگاه استبدادی نباشیم.
طرف امده ترول کنه مثلا نظر منطقی کجا بود؟!:|
البته تعجبی نداره ازش دفاع میکنید فکر کنم شما خودت pc فنی:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر