امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم نگفتم حالا خارجی ها همه نقد میکنند اتفاقا اونا هم ریویو نویسی میکنند :D

دقیقا دلیلی که نقد خون نیستی با اینکه به ویدیو گیم علاقه داری همین هست که نقدی نمیبینی که بخونی!!

====

کلا این ریویو نویسی افتی شده، به جای اینکه دنبال زیباشناسی باشیم میخوایم ببینیم اون بازی صرفا باحال هست یا نه
حمیدرضا نیکوفری قبلا بود این زیبا شناسی ها رو عالی انجام میداد یادش بخیر

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مطمنا میشه نتیجه گرفت اگه کوری بارلوگ کارگردان ریبوت تامب رایدر بود کیفیتش از اینی که هست چندین پله بالاتر میرفت حتی بخش گیم پلی صدبرابر بهتر میشد
توی همین مصاحبه میگن که بررسی شده چقدر بدون کات بودن حس زنده تری به بازی داده هر کاری که کریتوس تو صفحه انجام بده برای شما هم به نمایش درنیاد حس نزدیکی بهتری میده

• Like
Reactions: vaan 2

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نقد زومجی اومد 9.5 به نطرم زومجی سنت شکنی کرده نیلوفر ابراهیم پور اولین منتقد خانومیه که من دیدم تو سایت ها بیشترم بازی های Xbox One نقد میکرد ولی خوبه بلاخره جالبه نقدشم خوبه بسیار شیوه خوبی دارد طرز بیانش روونه ولی ایرادش زیاد وارد نیست اینکه بگی دوربین در مواقع شلوغ روون نیست ! یا کمک نمیکنه !؟ زیاد منطقی نیست ولی بازم یک ایراد بوده دیگه

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
وقتی قسمت داستانی رو تموم میکنی تازه میفهمی بازی شروع شده .
ساعت ها وقت نیازه بری گشت بزنی و به قولی Exploring بکنی .
تازه بعدش کلی چلنج هست باید انجام بدی
خلاصه خیلی سرگرم میکنه و حالا حالا ها تموم نمیشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
وقتی قسمت داستانی رو تموم میکنی تازه میفهمی بازی شروع شده .
ساعت ها وقت نیازه بری گشت بزنی و به قولی Exploring بکنی .
تازه بعدش کلی چلنج هست باید انجام بدی
خلاصه خیلی سرگرم میکنه و حالا حالا ها تموم نمیشه
اصلا حال نمیکنم بخش داستانی رو برم بعد برم بگردم تو بازی ! همزمان با داستان هر جا میرسم زیر و رو میکنم ! فقط حس کنجکاوی که به جایی میرسی و ابزارش رو نداری تا گره کار رو باز کنی ! هی با خودت میگی الان باید چی کار کنم ! یعنی چیزی جا انداختم ! یا در ادامه چیزی بهم میده ! کلی کیف میده ! تا اون توانایی لازم رو به دست میارم سریع میرم اونجا ها که گیر کرده بودم و .... تازه کلی از اسکیل ها و طلسم های مهم رو هم همین گشت و گذار میده که جذابیت گیم پلی صد چندان میکنه

الان حدود ۴۰-۴۵ ساعته دارم بازی میکنم ۶۵ درصد بازی باز شده

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اصلا حال نمیکنم بخش داستانی رو برم بعد برم بگردم تو بازی ! همزمان با داستان هر جا میرسم زیر و رو میکنم ! فقط حس کنجکاوی که به جایی میرسی و ابزارش رو نداری تا گره کار رو باز کنی ! هی با خودت میگی الان باید چی کار کنم ! یعنی چیزی جا انداختم ! یا در ادامه چیزی بهم میده ! کلی کیف میده ! تا اون توانایی لازم رو به دست میارم سریع میرم اونجا ها که گیر کرده بودم و .... تازه کلی از اسکیل ها و طلسم های مهم رو هم همین گشت و گذار میده که جذابیت گیم پلی صد چندان میکنه

الان حدود ۴۰-۴۵ ساعته دارم بازی میکنم ۶۵ درصد بازی باز شده
من نمیدونم تو کدوم درجه سختی داری میری . منتهی تو هارد اینجوری که شما میگی نمیشه .
یه سری
والکیرهای
بیشعور هستن که باید بازی رو تا یه جاهایی بری بعد برگردی .
در کل منظور کلی من این بود که بازی خیلی عمق زیادی داره و الان نزدیک ۱۰۰ ساعته دارم بازی میکنم . خداروشکر هم پلات کردم . هم ۱۰۰‎٪ complete. و اینکه کلی دیالوگ و متن خوندم .
با همه اینا هنوز سیر نشدم .
همین الان که دارم این پست رو با گوشی مینویسم ، کنترلر تو دستمه و دارم چلنج Give me a god of war رو استارت میکنم . برام دعا کنید .

یه نکته هم بگم ، اولین بازی تو تاریخ گیمی من هستش که برای Collectibles های بازی حتی یک ثانیه هم ویدیو ندیدم ، و همش رو خودم وجب به وجب بازی رو گشتم .
و همینطور اولین بازی تاریخ برام هست که خیلی دوست داشتم تروفی هاش رو الان میتونستم پاک کنم تا دوباره برم بگیرم .
خلاصه اینکه جزو 5TOP all time داره یواش یواش تبدیل میشه و خودشو داره میرسونه .

واقعا بی خود نیست این کریتوس و GOW یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین های تاریخ هستن ( اگه نگیم محبوب ترین ) باید بازی کنی ببینی چه معجونی ساختن .
فعلا Gameplay ندیدم بتونه اینو حتی دید بزنه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه جای کار متا میلنگه ! پنج تا نمره اخر ۴ تاش ده بوده و یکیش ۹.۵ ! بعد از رتبه ۴۸ افتاد ۵۲؟؟؟؟ رو چه حساب؟!

من نمیدونم تو کدوم درجه سختی داری میری . منتهی تو هارد اینجوری که شما میگی نمیشه .

یه سری
والکیرهای
بیشعور هستن که باید بازی رو تا یه جاهایی بری بعد برگردی .

در کل منظور کلی من این بود که بازی خیلی عمق زیادی داره و الان نزدیک ۱۰۰ ساعته دارم بازی میکنم . خداروشکر هم پلات کردم . هم ۱۰۰‎٪ complete. و اینکه کلی دیالوگ و متن خوندم .

با همه اینا هنوز سیر نشدم .

همین الان که دارم این پست رو با گوشی مینویسم ، کنترلر تو دستمه و دارم چلنج Give me a god of war رو استارت میکنم . برام دعا کنید .

یه نکته هم بگم ، اولین بازی تو تاریخ گیمی من هستش که برای Collectibles های بازی حتی یک ثانیه هم ویدیو ندیدم ، و همش رو خودم وجب به وجب بازی رو گشتم .

و همینطور اولین بازی تاریخ برام هست که خیلی دوست داشتم تروفی هاش رو الان میتونستم پاک کنم تا دوباره برم بگیرم .

خلاصه اینکه جزو 5TOP all time داره یواش یواش تبدیل میشه و خودشو داره میرسونه .

واقعا بی خود نیست این کریتوس و GOW یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین های تاریخ هستن ( اگه نگیم محبوب ترین ) باید بازی کنی ببینی چه معجونی ساختن .

فعلا Gameplay ندیدم بتونه اینو حتی دید بزنه
چلنج دارم میرم ! اونی که تو اسپویله هم با یکیشون جنگیدم ! در توانم بود بزنمش ولی خیلی سخت و وقت گیر بود برای همین گفتم قویتر شم برم سراعشون !
مهمترین نکته بخش های فرعی بازی اینه که بیشتر از مراحل اصلی رابطه پدر و پسری بیشتر تو گشت و گذار تو نقاط فرعی بازی شکل میگیره !
مثلا یه مرحله فرعی که پسر به پدرش خیانت کرده بود ! بعد میفهمن که پسره از کاری که باباش،کرده پشیمون بوده و میرن بهش اطلاع میدن ! و پدره رست این پیس میشه! کریتوس میگه (شاید حسودیش میشه) اون دزد لیاقتش رو نداشت که همچین ارامشی بهش تقدیم کنی ! پسرش میگه بازم خیلی خوبه که به مردم کمک کنی ! قشنگ میبینی یه پسره بچه ! افسار نامرئی انداخته گردن یه شیطان رام نشدنی و مجبورش میکنه کارایی بکنه که اصلا در مرامش نیست ! بعد تو بخش های داستانی کریتوس فقط داره پسر رو سرزنش میکنه تا قبل از انفکتوس زدنش ! و تو مراحل فرعی و خصوصا قایق سواری ارتباط عاطفی و پدر و پسری بیشتری برقرار میکنن ! مثلا یک ساعت بیخود داشتم تو دریاچه تاب میخوردم تا فقط تون بخش که کریتوس کلی داستان برای اتریوس تعریف میکنه و کلی شوخی میکنن و داستان ها پند اخلاقی میگیرن ! رو نگاه میکردم ! وخیلی چیزای دیگه که تا یه ماه میشه در موردش بحث کرد

یکی ازدلایلی هم که این بازی برام انقدر جذاب شده اینه که جستجو ها و مراحل فرعی باعث نمیشه از داستان جدا بیفتی بلکه به تقویت و جذابیت داستان اصلی کمک میکنه !

برای من با اینکه هنوز یک سوم بازی باقی مونده همین الانم شده بهترین بازی زندگیمو چیزی بهتر از این ندیدم ! در هر بخش بازی بهترینه !
البته لقب بهترین ممکنه سلیقه ای باشه ! ولی این بازی بدون هیچ شکی کامل ترین و کم نقص ترین بازی تاریخه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه جای کار متا میلنگه ! پنج تا نمره اخر ۴ تاش ده بوده و یکیش ۹.۵ ! بعد از رتبه ۴۸ افتاد ۵۲؟؟؟؟ رو چه حساب؟!
نه دیگه اشتباه میکنی قبل از این نمرات رتبش بالای نسخه ps4 Tlou Remaster بود الان نسخه اصلی TLOU رد کرد بالای اون رفته

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
آره واقعا عجیب غریبه قبل این 9.5 رتبه 48 بود الان 4 رتبه با یه نمره 9.5 سقوط کرد درحالی که با 3 تا 10 پشت سر هم 4 رتبه سعود کرده بود:|
یعنی تاثیر یه نمره 9.5 اندازه 3 تا نمره 10:|
اینجوریه که 3 تا 10 گرفت از 52 رفت 48 بعد یه 9.5 گرفت از 48 برگشت 52!!!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نه دیگه اشتباه میکنی قبل از این نمرات رتبش بالای نسخه ps4 Tlou Remaster بود الان نسخه اصلی TLOU رد کرد بالای اون رفته
نخسه ps4 tlouکه ۵۷ ه !
من ظهر نگاه کردم گاد ۴۸ بود ! چند دقیقه پیش دیدم اومده ۵۲ !
نمره ۹.۵ هم که با میانگین یکسانه ! اصلا افکت داشته باشه عجیبه چه برسه افکت به این شدت

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
آره واقعا عجیب غریبه قبل این 9.5 رتبه 48 بود الان 4 رتبه با یه نمره 9.5 سقوط کرد درحالی که با 3 تا 10 پشت سر هم 4 رتبه سعود کرده بود:|
یعنی تاثیر یه نمره 9.5 اندازه 3 تا نمره 10:|
اینجوریه که 3 تا 10 گرفت از 52 رفت 48 بعد یه 9.5 گرفت از 48 برگشت 52!!!
احتمالا با 8 ادج میره ۵۷ ۵۸

• Like
Reactions: vaan 2

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Clean shave kratos::D

s0h9_be50a948-ad72-4d15-91c3-4e051c72c8da.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر