نشریه گیم آور

گفتگو در 'مطبوعات و دنیای بازی ها' ایجاد شده توسط Aidin 1, ‏Apr 1, 2018.

1. Aidin 1

کاربر سایت

اولین نشریه‌ی چاپی، الکترونیکی و دانشجویی بازی‌های ویدیویی در کشور با نام گیم آور و به صاحب امتیازی انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه فردوسی مشهد منتشر شد. در این شماره با مطالبی چون اخبار بازی ایرانی، مهم‌ترین اتفاقات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال ۹۶، رویداد گیم جم مشهد، مقاله آموزشی و مصاحبه با مقام نخست گیم جم مشهد و … روبه‌رو خواهیم بود.

صفحه‌ی نشریه: سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
    لینک دانلود: http://sanad.um.ac.ir/index.php?option=com_mag&task=download&download_file=909.pdf

امیدواریم که از خواندن آن لذت ببرید.

#1 Aidin 1, ‏Apr 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 1, 2018
    trainer این نوشته را Like کرده است.
  2. Aidin 1

کاربر سایت

دومین شماره‌ی نشریه‌ی چاپی-الکترونیکی و دانشجویی بازی‌های ویدیویی در کشور با نام گیم آور منتشر شد. در این شماره با مطالبی چون اخبار بازی‌های ایرانی، پیش‌نمایش اختصاصی از بازی قصه بیستون، نقد بازی امیرو ماهی بگیر، نقد بازی انگاره، نقد بازی پاپالند، مقاله شکل‌گیری بازی‌های ویدیویی، پوستری زیبا، مقاله عملکردهای شناختی در بازی‌های ویدیویی و … روبه‌رو خواهیم بود.

صفحه نشریه: سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
    لینک دانلود نشریه: http://sanad.um.ac.ir/index.php?option=com_mag&task=download&download_file=963.pdf

trainer, S L R و c@rn@ge این نوشته را Like کرده اند.
  3. c@rn@ge

c@rn@ge Comedy equals Tragedy plus Time
    عضو تحریریه

نام:
    فرنود
    واقعاً خیلی مجله‌تون برام جالب بود. لذت بردم. فکر نمی‌کردم چیزی به اسم انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای هم وجود داشته باشه.
    توی نویسنده‌هاتون هم اسم بعضی از دوستای قدیمیم مثل سیاوش شهبازی رو دیدم. خیلی خوبه که با چنین نویسنده‌هایی ارتباط برقرار کردید. احسنت.
    در کل خیلی حال کردم. اینکه به بازی‌های ایرانی پرداخته بشه و یه همچین مجله‌ای مخصوص این باشه جداً جای ستایش داره. فقط شاید اگه من بودم با توجه به تمِ مجله که به بازی‌های ایرانی پرداخته، اسمش رو انگلیسی انتخاب نمی‌کردم.
    به هرحال که امیدوارم همیشه موفق باشید و به کارتون ادامه بدید. خیلی دوست داشتم که بتونم نسخه چاپی‌ش رو هم (در صورت وجود) داشته باشم. خسته نباشید.

S L R و Aidin 1 این نوشته را Like کرده اند.
  4. Aidin 1

کاربر سایت

بسیار ممنون از لطف و توجه شما. خرسندیم که نشریه گیم آور توانسته رضایت شما را جلب کند و امیدواریم در شماره‌های آتی هم بتوانیم شما را با خود همراه کنیم.

5. Aidin 1

کاربر سایت

سومین شماره از نشریه‌ی چاپی-الکترونیکی و دانشگاهی بازی‌های ویدیویی در کشور با نام گیم آور منتشر شد.
    در این شماره که در 60 صفحه برای شما عزیزان آماده شده است با مطالبی چون گزارش کامل TGC2018، اخبار بازی‌های ایرانی، مقاله بازی‌های ویدیویی، خوب یا بد؟ سوالی پرتکرار و بدون جواب، نقد بازی مموراندا (Memoranda)، نقد بازی بال‌های تاریک 2، نقد بازی گشت پلیس، نقد بازی به دور مریخ، نقد بازی هزارمشتان، نقد بازی پارادوکس، پوستر بازی، تاریخچه شکل‌گیری بازی‌های ویدیویی، معرفی نظام ارزیابی و رده‌بندی سنی بازی‌های ویدیویی، سبک‌های مختلف بازی‌ها، تستر بازی‌های ویدیویی، خاطرات گیم آور در TGC2018 و … روبه‌رو خواهیم بود.
    همچنین مصاحبه‌های اختصاصی گیم آور را با Brandon Sheffield برندن شفیلد مدیر نوآوری Necrosoft Games، Güven Çatak گوون چاتاک استاد دانشگاه باهچه شیر استانبول ترکیه، Joerg Tente ژورگ تنت رئیس 8 Elements Asia Pacific Ltd و Wojciech Pazdur وجزیج پازدور مدیر استودیوی The Farm 51 مطالعه خواهید کرد.

صفحه نشریه: سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
    لینک دانلود نشریه: http://sanad.um.ac.ir/index.php?option=com_mag&task=download&download_file=1009.pdf

#5 Aidin 1, ‏Sep 18, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Sep 18, 2018
    trainer و Octienne این نوشته را Like کرده اند.
  6. Aurlito

کاربر سایت

نام:
    اوس ممد بوق آبادی
    من از طریق پورتال بود نمیدونم یادم نیست درخواست عضویت توی انجمنتون رو دادم جوابمو ندادید. شاید هم یک انجمن دیگه بود مطمئن نیستم.