1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

نشریه گیم آور

گفتگو در 'مطبوعات و دنیای بازی ها' ایجاد شده توسط Aidin 1, ‏Apr 1, 2018.

1. Aidin 1

کاربر سایت

اولین نشریه‌ی چاپی، الکترونیکی و دانشجویی بازی‌های ویدیویی در کشور با نام گیم آور و به صاحب امتیازی انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه فردوسی مشهد منتشر شد. در این شماره با مطالبی چون اخبار بازی ایرانی، مهم‌ترین اتفاقات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال ۹۶، رویداد گیم جم مشهد، مقاله آموزشی و مصاحبه با مقام نخست گیم جم مشهد و … روبه‌رو خواهیم بود.

صفحه‌ی نشریه: سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
    لینک دانلود: http://sanad.um.ac.ir/index.php?option=com_mag&task=download&download_file=909.pdf

امیدواریم که از خواندن آن لذت ببرید.

#1 Aidin 1, ‏Apr 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 1, 2018
  2. Aidin 1

کاربر سایت

دومین شماره‌ی نشریه‌ی چاپی-الکترونیکی و دانشجویی بازی‌های ویدیویی در کشور با نام گیم آور منتشر شد. در این شماره با مطالبی چون اخبار بازی‌های ایرانی، پیش‌نمایش اختصاصی از بازی قصه بیستون، نقد بازی امیرو ماهی بگیر، نقد بازی انگاره، نقد بازی پاپالند، مقاله شکل‌گیری بازی‌های ویدیویی، پوستری زیبا، مقاله عملکردهای شناختی در بازی‌های ویدیویی و … روبه‌رو خواهیم بود.

صفحه نشریه: سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
    لینک دانلود نشریه: http://sanad.um.ac.ir/index.php?option=com_mag&task=download&download_file=963.pdf

امیدواریم که از خواندن آن لذت ببرید.

S L R و c@rn@ge این نوشته را Like کرده اند.
  3. c@rn@ge

c@rn@ge Comedy equals Tragedy plus Time
    عضو تحریریه

نام:
    فرنود
    واقعاً خیلی مجله‌تون برام جالب بود. لذت بردم. فکر نمی‌کردم چیزی به اسم انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای هم وجود داشته باشه.
    توی نویسنده‌هاتون هم اسم بعضی از دوستای قدیمیم مثل سیاوش شهبازی رو دیدم. خیلی خوبه که با چنین نویسنده‌هایی ارتباط برقرار کردید. احسنت.
    در کل خیلی حال کردم. اینکه به بازی‌های ایرانی پرداخته بشه و یه همچین مجله‌ای مخصوص این باشه جداً جای ستایش داره. فقط شاید اگه من بودم با توجه به تمِ مجله که به بازی‌های ایرانی پرداخته، اسمش رو انگلیسی انتخاب نمی‌کردم.
    به هرحال که امیدوارم همیشه موفق باشید و به کارتون ادامه بدید. خیلی دوست داشتم که بتونم نسخه چاپی‌ش رو هم (در صورت وجود) داشته باشم. خسته نباشید.

S L R و Aidin 1 این نوشته را Like کرده اند.
  4. Aidin 1

کاربر سایت

بسیار ممنون از لطف و توجه شما. خرسندیم که نشریه گیم آور توانسته رضایت شما را جلب کند و امیدواریم در شماره‌های آتی هم بتوانیم شما را با خود همراه کنیم.