حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
بچه ها این قضیه میکروتیک و چیزشکن و اینارو واسه منم اگه زحمتی نیست تو خصوصی بفرستید
یا اگه میشه بچه هایی که واردن اصلا تاپیکشو بزنن
تو وضعیت عادی نت کشورم بازم خیلی اوقات اینا نیازه...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

amin-farahmand

کاربر سایت
Jun 29, 2017
48
بچه ها این قضیه میکروتیک و چیزشکن و اینارو واسه منم اگه زحمتی نیست تو خصوصی بفرستید
یا اگه میشه بچه هایی که واردن اصلا تاپیکشو بزنن
تو وضعیت عادی نت کشورم بازم خیلی اوقات اینا نیازه...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

چشم توی اولین فرصت تاپیکشو میزنم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
چشم توی اولین فرصت تاپیکشو میزنم
من مشکلی با psn ندارم اما خیلی مجذوب این بحث روتر شدم چون اشنایی باهاش نداشتم.خیلی بدردبخوره دیگه هیچ سدی جلو راهش نیست.یه سرچ زدم چقدر به نظر کانفینگش مصیبت بود !
اره لطفا تاپیکش رو بنظر فقط لطفا غنی باشه و همه جیز رو عمیق توضیح بده‌ نه نامفهوم !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
من مشکلی با psn ندارم اما خیلی مجذوب این بحث روتر شدم چون اشنایی باهاش نداشتم.خیلی بدردبخوره دیگه هیچ سدی جلو راهش نیست.یه سرچ زدم چقدر به نظر کانفینگش مصیبت بود !
اره لطفا تاپیکش رو بنظر فقط لطفا غنی باشه و همه جیز رو عمیق توضیح بده‌ نه نامفهوم !
دقیقا شب قبل چیلتر تلگرام تو تلگرام یه بار مسیر رو با هم رو میکروتیک رفتیم و عین آب خوردن حل شد.آموزششون حرف نداره.من یه سال بود این میکروتیک رو گرفته بودم ولی از بس آموزشهای تو نت گیج کننده بود که تازگیا قصد فروشش رو داشتم

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دقیقا شب قبل چیلتر تلگرام تو تلگرام یه بار مسیر رو با هم رو میکروتیک رفتیم و عین آب خوردن حل شد.آموزششون حرف نداره.من یه سال بود این میکروتیک رو گرفته بودم ولی از بس آموزشهای تو نت گیج کننده بود که تازگیا قصد فروشش رو داشتم
آموزششون حرف نداره یعنی لینک خاصی الان دارید بفرستید؟؟؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
آموزششون حرف نداره یعنی لینک خاصی الان دارید بفرستید؟؟؟
تو تلگرام مرحله به مرحله جلو رفتیم.همشونرو سیو کردم.اگه بخاید تو تلگرام براتون میفرستم.ولی فکر کنم با یه توضیح ساده همه بتونن اجراش کنن

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
شما از میکروتیکت یه بکاپ بگیر بقیه تو دستگاه ریستور کنن حله...بکاپ ریستور هم اصلا نیاز به اموزش نداره...
تاپیک ها الکی شلوغ شده...من کیبورد خونه ندارم فردا رسیدم برا اونایی که میکروتیک ندارن اموزشو تایپی میزارم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
شما از میکروتیکت یه بکاپ بگیر بقیه تو دستگاه ریستور کنن حله...بکاپ ریستور هم اصلا نیاز به اموزش نداره...
تاپیک ها الکی شلوغ شده...من کیبورد خونه ندارم فردا رسیدم برا اونایی که میکروتیک ندارن اموزشو تایپی میزارم
الان تنظیمات ppoe همه با هم فرق میکنه,فکر میکنم اونا مشکل ساز بشن.و البته همه آی پی سرور و رمز عبور یکسانی ندارن

Morteza.m.s

کاربر سایت
Aug 11, 2017
5
سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
من تقریبا 10 روز قبل از عید این مشکل برام پیش اومده.
و جالب اینجاست که تعداد اندکی از گیمر ها صداشون در اومده و بقیه حرفی نمیزنن . نمیدونم این مشکل برای همه هست یا شرکت های ارائه دهنده خاص.
در کل یک سوال داشتم پروکسی خریدار بشه بهتر هست از لحاظ سرعت دانلود؟ . چون این پروکسی ها رایگان خیلی کند هستن
و اینکه راه حلی دائمی وجود نداره این مشکل کلا حل بشه؟

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خوب هستید جناب فرهمند؟؟
دوستان بنده با کمک جناب فرهمند رو روتر وایرلس میکروتیک pptp رو اجرا کردم و خیلی خوب هم جواب داده.فقط همونطور که جناب فرهمند گفتن یه چیزشکن باکیفیت لازم داریم که منم دنبالشم.جالبی میکروتیک اینه که این اکانتهای کاهش پینگ رو هم میشه روش پیاده کرد و دیگه نیازی به pc و یا لپتاپی که مدام کار کنه نیست.در ضمن در عرض 10 میلی ثانیه هم میشه فعال و غیر فعالش کرد :)

چه مدلی گرفتین و چقدر هزینه کردین؟؟

Nat typeتون چند هست؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
آقا چه خبره 550 تومن!!! من یه مودم asus دارم که پارسال 150 خریدمش توی پنل کاربریش یه قسمت به اسم vpn داره که فقط کافیه آدرس سرور و یوزر پس رو وارد کنید بعدش فیلتر شکن روی کل دستگاه ها شیر میشه(به غیر از فیلتر شکن سرویس کاهش پینگ هم قابل استفادست )
آموزش خاصی هم نمیخواد فقط یه آدرس سرور لازمه که معمولا توی قسمت آموزش سایتشون میزارن

• Like
Reactions: aliahmadi2

amin-farahmand

کاربر سایت
Jun 29, 2017
48
چه مدلی گرفتین و چقدر هزینه کردین؟؟

Nat typeتون چند هست؟

سلام نت تایپ ربطی به این موضوع نداره. به اشتراک اینترنتتون مربوطه. راجع به سوال اول هم از همه روتربوردهای میکروتیک میتونید استفاده کنید. حتی مدل hap lite که ارزونترین مدل هست کاملا جوابگوی نیاز شماست

مگه به همین راحتی میتونید بک آپ بگیرین و روی هر دستگاهی ریستور کنید؟ باید مدل دستگاه ها نوع ارتباطشون با بیرون یکی باشه. نهایت کاری که میتونید کنید اینه که فقط از قسمت های مشخص دستورات export کنید و در CLI میکروتیک وارد کنید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: malek911

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
مگه به همین راحتی میتونید بک آپ بگیرین و روی هر دستگاهی ریستور کنید؟ باید مدل دستگاه ها نوع ارتباطشون با بیرون یکی باشه. نهایت کاری که میتونید کنید اینه که فقط از قسمت های مشخص دستورات export کنید و در CLI میکروتیک وارد کنید

ببخشید منظور منم همون اکسپورت از ترمینال بود...بازم شرمنده دوستان رو گیج کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر