حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,425
نام
علی
اتفاقا من لینکای gs2 رو هم که کپی میکنم تو IDM وقتی میزنم شروع بشه لینکا عوض میشه به ic ! :| نمیدونم چرا واقعا
لینکو زدی تو URLه دانلود منیجرت، یه S جلوی http بزار درست میشه! فک کنم البته درست یادم نیست راهش چی بود که فیکس میموند روی gs2!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
برای بقیه درسته که نمیان اینجا?
من از شاتلم و همچنان مشکل پا برجاست
نه داداشم چی درسته؟ پارس عن لاین هم همین بساطه.. میزنم دانلود یکم میره بعد can not download میاد.. باید سریع لینکو بگیرم با psx دانلود کنم.. نمیدونم داستان چیه.. سر همین خیلی عصبی شدم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه سوال ، نمی دونم به همین موضوع مربوطه یا نه ولی از امروز برای من آپدیت ها جوری شده که یه مقدار میره جلو بعد تِپ اررور 403 و از این حرفها میده :| اینم مربوط به همین قضیه ـس یا مشکل چیز دیگه ایه ؟

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه سوال ، نمی دونم به همین موضوع مربوطه یا نه ولی از امروز برای من آپدیت ها جوری شده که یه مقدار میره جلو بعد تِپ اررور 403 و از این حرفها میده :| اینم مربوط به همین قضیه ـس یا مشکل چیز دیگه ایه ؟

به خاطر همین قضیه است :(

همین راهی رو که فتم با چنتا آی پی امتجان کنید باید درست شه

• Like
Reactions: Milad_HW and Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به خاطر همین قضیه است :(

همین راهی رو که فتم با چنتا آی پی امتجان کنید باید درست شه

عجب ! واقعاً دستشون هم درد نکنه که زندگی رو روز به روز برامون ساده تر و لذت بخش تر میکنن :D

به خاطر راهکار هم ممنون ، حتماً تستش میکنم ، با این وضع که نمیشه درست و حسابی حتی یه آپدیت کوچیک رو هم گرفت !!! :|

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
فکر کنم با افزایش حجم دانلود چون استفاده از سایت های مزخرفی مثل شاتلند و آسیا دی ال ... اینا کم میشه رو آوردن به این روشها برای چاپیدن بیش از پیش

• Like
Reactions: aliahmadi2

amin-farahmand

کاربر سایت
Jun 29, 2017
48
سلام

به نظر من بهترین کار اینه که قندشکن روی مودم یا روتر ست کنید اینجوری کل اینترنتتون روی تمام موبایلها کنسول و ... آزاد میشه فقط یه بدی داره این که دیگه صفحه پیوندهارو نمیبینید. =))

من روی میکروتیک ست کردم هرکی آموزششو خواست بگه تا بزارم

• Like
Reactions: aliahmadi2

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
من نزدیک ۲ ماهه این مشکل رو هر چند وقت به بار دارم از اول عیدم دوباره همینطور شده تا حالا ۱۰ دفعه به ای اس پی زنگ زدم هر دفعه میگن مشکل از زیر ساخت و فیلترینگ هوشمنده که یه رنج از ip address هاره فیلتر میکنه نمی‌دونم حالا حرفش چقدر درسته بعضی وقتا با تغییر ip درست شده ولو الان دیگه فقط مجبورم فیلتر شکن با کنسول شیر کنم الانم که دارم میبینم دوستامم از شاتل و فن آوا این مشکل براشون پیش اومده، به نظرم الان باید یه حرکتی انجام بدیم پدرمونو در اوردن با این اینترنت~X(

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام

به نظر من بهترین کار اینه که قندشکن روی مودم یا روتر ست کنید اینجوری کل اینترنتتون روی تمام موبایلها کنسول و ... آزاد میشه فقط یه بدی داره این که دیگه صفحه پیوندهارو نمیبینید. =))

من روی میکروتیک ست کردم هرکی آموزششو خواست بگه تا بزارم
خب بزارین استفاده کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر