امتیازات Sea of Thieves

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

Sea of Thieves
Developer : Rare
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : Xbox 1 , PC

Generacion Xbox :90
Sea of thieves is one of a kind, a very rare game that will be a sea of joy for some, and a strange and empty game, that lack some of the basics of modern games for others. For me it's a total success, a game that has filled the hours I've spend playing it with plenty of unforgettable moments.
Multiplayer.it :86
Quotation forthcoming.
CCC :82
Sea of Thieves plots a course in the opposite direction of most big budget, predictable affairs. Loot is not about gaining power, and the thrill is in the voyage, not the destination. This may alienate some gamers, but it is a breath of fresh air for those willing to embrace the change. However, Rare will soon find the community clamoring for more content and improved social options to keep players invested and using their freedom to create limitless and fascinating stories.
Post Arcade: 80
Sea of Thieves is wholly dedicated to keeping players on equal footing. Someone who’s been playing for a day can crew up with someone who’s been playing for months, and neither will have an inherent advantage — save, of course, the latter’s experience with the game. It’s a bold move meant to keep the entire community playing together, and early indications suggest it works.
IGN Spain :77
A good effort but a shallow offer in its genre. Its success depends on the post-launch support provided by Rare, because there's a distinct lack of content in the existing game.
Xbox Tavern :73
Sea of Thieves offers a stunning world for players to explore and uncover its secrets. It’s fun, often hilarious, and unique. Though, the lack of meaningful structure and its simplistic gameplay really do hurt the experience. The game needs to offer more than cosmetic stature and acquisition if it wants a lengthy lifespan. Still, this is one of the few exclusives that Microsoft can, and should, be proud of.
Windows Central: 70
While Sea of Thieves offers some unmissable fun you won't find elsewhere, the game currently struggles to justify its $59.99 price point at launch.
God is a Geek :70
A game brimming with potential. Incredible attention to detail and the potential to create your own stories is tempered somewhat by a lack of guided content to keep players motivated.
IGN :70
As it stands at launch, it’s genuinely good fun with friends, but progressing to Pirate Legend is a long grind. Sea of Thieves needs a lot more briny depth before it’s the amazing voyage we’d hoped for, but so far the great cooperative moments are a good start.
GamesRadar :70
Sea of Thieves is bursting with potential for storytelling in a watery paradise, but doesn’t have enough to keep players coming back.
Game Informer :70
Sea of Thieves is like the kiddy-pool at the waterpark. They’re both pirate-themed, they both feature fun activities improved by having friends with you, and they’re both shallow in the interest of keeping things entertaining without being dangerous. The stories Sea of Thieves gifts you and your crew are jubilant and silly, but many elements of the experience left me wanting, even when it delivered on the pirate life.
Attack of the Fanboy :70
Jack of many trades, master of none. Sea of Thieves has a beautiful, wide ocean to explore. It's too bad that it feels about as deep as a puddle
Polygon :65
Sea of Thieves has the foundation of an incredible experience. It is a true pirate game that simulates the experience of piracy perfectly. And yet, after those first few jaw-dropping hours, you’re going to start feeling less like Blackbeard and more like Blackbeard’s accountant.
Gamespot :60
For now, it's a somewhat hollow game that can be fun for a handful of hours when played with friends, and something worth trying out if you happen to be an Xbox Game Pass subscriber. Even though it's hard to wholeheartedly recommend, I like enough of what I see to hold out hope that things will eventually improve as the game continues to be patched and updated with new content.
Fandom :60
Just be aware going into this one that after a few outings, you’ve pretty much seen what Rare’s pirate epic has to offer. Sea of Thieves is a “make your own fun” game, but its difficult not to feel like the developers could’ve made a little more fun for you. Sail, stare at the water, and live the life of a corsair — ultimately, its longevity will come down to you and your crew.
CGMagazine :55
Sea of Thieves feels like a game that should be offered for $10–$20 tops as an early access or game preview product. There just isn't enough content or depth here, its core gameplay is grinding repetitive fetch quests and not a whole lot else, the progression here just isn't fulfilling, and fun factor depends on who you're playing with.
Stevivor :40
Perhaps the least forgivable aspect for me, given my love of exploration and discovery in games like these, is that all the islands feel the same. For Sea of Thieves to be a truly unforgettable experience for me I’d have liked to have seen islands and archipelagos that feel lovingly crafted with supreme attention to detail. What we have instead is a map that feels like Rare turned “Generate Game” on once and just ran with what the creator spat out. This, more than anything else, saddens me as it makes things feel even less devoid of life. Islands are too spread out, too samey and too uninteresting leaving the player with a, “seen one, seen them all” feeling.

SOURCE: Sea of Thieves

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
این همون بازی ای بود که ملت براش هایپ شده بودن و آواتارش رو میذاشتن؟:))
اینم از یه انحصاری دیگه، مایکروسافت بیدار شو

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
من به این یدونه بازی کار ندارم ولی سوال من اینجاست چجوری مایکروسافت میاد کنسول 500 دلاری رو میکنه بعد میاد چهارتا بازی با گرافیک آبرنگی مثل sea of thieves , crack down 3, state of decay میفروشه؟ :-??
حالا به اون افتضاح e3 پارسال کار ندارم که ماینکرفت رو روی xbox one x نشون دادن =P~
اصلا کنسول 500 دلاری به کنار یه بازی انحصاری باید یه گرافیک خفن داشته باشه تا ملت هایپ بشن برن بخرنش. من به شما قول میدم حداقل 30-40 درصد کسایی که آنچارتد رو میخرن اول از همه همین گرافیکش هست که چشم شون رو میگیره.
در کل اینا یا باید امسال 5-6 تا انحصاری خفن معرفی کنن یا اینکه کلا در قسمت گیم شون رو تخته کنن بهتره.
سونی هم نسل قبل تا حدودای سال 2009 فقط داشت گند میزد ولی بعدش به قدری بازی های خوب عرضه کرد که دوباره فروش ps3 رفت بالا.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
درایوکلاب مشکلش خیلی عظیم تر از محتوا بود. بازی نه به تخصصی عنوان های شبیه ساز حرفه ایی بود که بخواد براش esport و این داستانها شکل بگیره، و نه به باحالی و سرگرم کنندگی عنوان های ارکد. یک چیز فی مابین این دو بود که حالا محتوا هم بعد از چند ماه تازه شد یک سوم رقیبهای دیگه تو بازار...

دلیل شکست ش رو بخوایم محتوا بدونیم و ربطش بدیم به بازیهایی که تو این تاپیک اسم اوردیم اشتباه هست، خوده سونی هم میدونست مشکل این بازی ماهیت اصلی ش هست و برای همین استدیو و کل بازی رو کنار گذاشت وگرنه مشکل صرفا محتوا بود شانسی برای ساخت نسخه دوم هم میداد
شما درایو کلاب رو گویا بعدا بازی نکردی. بازی با آپدیتایی که دریافت کرد بشدت دگرگون شد. واقعا الان یکی از تجربیات ناب این نسل تو سبک ریسینگ

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بحث محتوا و ساپورت سازنده بود وگرنه بیشتر ایرادات به درایوکلاب هم همون محتوا بود، اصلا صحبتی در مورد مشکل سرور که نداشتیم، کلا در مورد محتوا هست.
----
Post Arcade 8.0/10

Games Radar 3.5/5

Game Informer 7.0/10
Server Locations and ping problem
Rare Continuing to Look Into Sea of Thieves Servers, Investigating Issues with Gold and Reputation
Sea Of Thieves Issue Status: CinnamonBeard Server Error, Not Getting Gold, More
تکرار؛ کمبود محتوی و اصل کار سرور

• Like
Reactions: kimsungbabak

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
مخالفتي با صحبتاتون ندارم و ميدونم مثالهايي كه زديد واسه اين بود كه رابطه متا و فروش رو نقضش رو با ذكر يه سري مثال رد كنيد تا اينجا اكي ولي به نظر من كليت رابطه متا و فروش همچنان پا برجاست اگه شما ٥ تا مثال ميتونيد بزنيد من ٥٠ تا مثال ميتونم بزنم در رابطه با قضيه متا كم و فروش كم

از اينا گذشته الان sot حالتي مثل no man sky پيدا كرده به قوله دوستمون كه بالا گفتن از كمبود محتوا رنج نميبره از نبود محتوا رنج ميبره

Nms هم برنامه داشت سبكه جديدي رو پايه گذار باشه اما در اخر.....
به نظره من sot داخل راهه nms هست
نه در راهه پابجي و r6 و غيره....

Ps: من كنسول گيمرم درست احتمال داديد :D
Loz:botw هفته اول انتشارش نتونست جایگاه اول رو کسب کنه
علی رغم کسب متای ۹۷

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
این چه شکستیه که طی 9 ماه 2 میلیون نسخه به خود مشتری فروخت.

View attachment 85546

و از نظر تعداد بازیکن همزمان هم 9 ماه پس از انتشار وضعیتش اینجوری بود.

View attachment 85545
وقتی یه بازی مستقل (cuphead) در عرض کمتر از سه ماه همین مقدار می فروشه
اون وقت یه عنوان AAA همین مقدار رو در یک بازه زمانی سه برابری می فروشه ، شکست محسوب نمیشه؟!:Thinking::Thinking::Thinking::Thinking:

• Like
Reactions: mgh2225

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

View attachment 85546

View attachment 85545
خیلی رو این بازی سونی تبلیغ کرد حتی باندلسم کرد ولی خب خدایی پشتیبانی حسابی ازش کردن از پچ های مختلف بگیر که ماشین و پیست اضافه میکرد تا اب و هوای بارانی و دمو رایگان ..

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شما درایو کلاب رو گویا بعدا بازی نکردی. بازی با آپدیتایی که دریافت کرد بشدت دگرگون شد. واقعا الان یکی از تجربیات ناب این نسل تو سبک ریسینگ

اتفاقا تجربه اصلی من از درایوکلاب برمیگرده به زمانی که اپدیت محتوایی براش بعد از اون عرضه نشد دیگه (حتی DLC موتورها هم امده بودند). بحث کنار گذاشته شدن و شکست درایوکلاب گفتم مربوط به ماهیت اصلی بازی هست نه به محتوا، گیمپلی که نه شبیه ساز هست (حتی یک عده FM و GT هم به عنوان شبیه ساز حرفه ای انچنان قبول ندارند و تو همین فروم هم هستند) و نه ارکد اونم محدود به پیست مشخصه وضعیت نهایی
نمیدونم شما میخوای بحث رو چه طوری کش بدی درایوکلاب رو به بازیهای شبیه ساز بچسبونید که حداقل همه میدونیم اینطوری نیست یا یک ریسینگ محدود به پیست رو برای مخاطب های ارکد هیجان برانگیز وصف کنید ولی چیزی که مشخص درایوکلاب هیچکدوم از اینها نبود و نمیتونست ادامه مسیر رو با توجه به رقبا همینطور در ایهام پیش ببره

View attachment 85546

View attachment 85545

درود
به نظرم تعریف شکست واضح هست، عنوانی که باعث میشه استدیویی که نزدیک بیست سال عمر داره کارش به تعطیلی ختم بشه یعنی در براورده کردن توقعات ناشر شکست خورده.

پ.ن: بخش عمده فروش درایوکلاب باندل بود و انچنان سودی برای ناشر نداشتند

==============

در کل بحث درایوکلاب انچان به این تاپیک ربط نداره ولی خواستم یاداوری کنم اگر درایوکلاب همون روز اول بدون مشکلات و محتوای خیلی بیشتر عرضه هم میشد اینده ایی تو بازار ریسینگ ها نداشت چون در ادامه با عرضه شدن عنوان های بزرگتر در نسل هشتم نه جایی در دل مخاطبین عاشق شبیه ساز داشت و نه جایی در قلب ارکدبازان

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کمبود محتوا :

یک روز را با Sea of Thieves گذرانده‌ایم و حسی که داریم این است که تقریبا هرچه که بازی داشته را تجربه کرده‌ایم. امیدواریم که در ادامه تجربه‌مان این تغییر کند چرا که این بازی حقیقتا پتانسیل بالایی دارد.

Destructoid

من Sea of Thieves خوشم آمده اما هنوز عاشق آن نشدم. بازی پتانسیل زیادی دارد و من به راحتی می‌توانم لیستی از آرزوها را به آن اضافه کنم که استودیوی Rare می‌تواند به آن اضافه کند و امید دارم که ویژگی‌های زیادی در دست تولید قرار دارد. در حال حاضر محتوای مورد ارائه توسط بازی آن‌چنان زیاد نیست و هرچه که تا به‌حال دید‌ه‌اید همان است، با یک پشتیبانی قوی، چیزی که بازی‌های مایکروسافت طول این سال‌ها دید‌ه‌ایم، Sea of Thieves می‌تواند تبدیل به یک عنوان چندنفره عالی شود.

GamesBeat

امیدوارم که Rare برنامه‌های بیشتری برای آینده Sea of Thieves داشته باشد و لیست ماموریت‌های آن را گسترش دهد اما درحال حاضر من اجازه می‌دهم تا دنیای زیبای بازی و ویژگی‌های اجتماعی آن مرا درگیر خود کند.

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بازی 25 الی 30$ بیشتر نمی ارزه
با توجه به اینکه نسخه الفا رو بازی کردم و اینسایدر بودم و بتا رو هم تجربه کردم و نسخه نهای رو هم دارم میبینم اینو میگم .
با این کانتنت تکراری اگر مشکلات فعلی کانکت شدن و و ... حل بشه حداکثر امتیازش از نظر من 7.1 خواهد بود .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
وقتی یه بازی مستقل (cuphead) در عرض کمتر از سه ماه همین مقدار می فروشه
اون وقت یه عنوان AAA همین مقدار رو در یک بازه زمانی سه برابری می فروشه ، شکست محسوب نمیشه؟!:Thinking::Thinking::Thinking::Thinking:

فروش بازی بیست دلاری با ۶۰ دلاری ! سبک ریسینگ با پلتفرمر و ران اند گان !

Loz:botw هفته اول انتشارش نتونست جایگاه اول رو کسب کنه

علی رغم کسب متای ۹۷

بازی تا ۶ ماه پیش ۷ میلیون فروخته ! بازی لانچ !زیاد سخت نیست !

شما ادامه بدی موفق میشی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
درایو کلاب مشکل اصلیش ناقص بودن بازی و کم محتوا بودن بازیش بود و نه ماهیت و این صحبت ها ! سازنده های بدبختش داشتن موتور گرافیکی به تمام معنای نسل هشتمی میساختن و دهنشون سر موتور گرافیکی بازی سرویس شد و شما دیدید که چه گرافیکی داره این بازی به خصوص بعد پچ دانلود آب و هوای داینامیک و یعنی اگه نسخه های بعدیش میومد با چه شاهکاری روبرو میشدیم خدا میدونه ! به نظر من بهترین موتور گرافیکی تاریخ بازی های ریسنیگ رو همین بازی داره و فقط یکم فکر کنین سال های اولیه نسل هشتم اون گرافیک شاهکار رو داده بود و در نسخه های بعد اون موتور گرافیکی تازه میشد اپتیمایز ترش کرد و بیشتر ازش کار کشید . درایو کلاب قربانی ناقص بودنش شد متاسفانه که خب سونی تو این مورد واقعا مقصر بود . ( کلا سونی سر بازی های انحصاری نسل هشتمیش عالی کار کرده و با برنامه عمل کرده در کل ولی خب سر درایو کلاب اشتباهات عجیب و غریبی داشت و .... )

درایو کلاب اگه روز اول عرضه با همون ویژگی های آب و هوای داینامیک و کلی اضافه شونده های دیگه همون روز اول انتشار تمامی تو بازی بود هم متای بالاتری میگرفت و هم این که استدیو سازندش فروخته نمیشد و در سال های بعدی هم نسخه های شماره 2 و ..... این بازی هم به بازار اضافه میشد !

گرافیک این بازی رو شما هنوز هم ببینید قشنگ تازه و نو به نظر میرسه ! و بازی بعد از پج دانلودی آب و هوای داینامیک واقعا یه شاهکاری هستش برای خودش . هنوز هم رو کنسولم این بازی نصبه و هر وقت بازیش میکنم یعنی به طرز عجیبی لذت میبرم ازش .

این بازی Sea of Thieves هم نمیدونم شاید به سرنوشت درایو کلاب دچار بشه و شاید هم نه ! اون درایو کلاب قبل از پچ دانلودی آب و هوای داینامیک کجا و بعد از پچ کجا !!

بازی Sea of Thieves هم میگن پتانسیل بسیار بالایی داره و پایه و ریشه بازی عالی طراحی شده و مثل این که مشکل کمبود محتوا داره و شاید در آینده با ساپورت تیم سازنده بازی پرمحتوا تر و بهتر بشه .

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اتفاقا تجربه اصلی من از درایوکلاب برمیگرده به زمانی که اپدیت محتوایی براش بعد از اون عرضه نشد دیگه (حتی DLC موتورها هم امده بودند). بحث کنار گذاشته شدن و شکست درایوکلاب گفتم مربوط به ماهیت اصلی بازی هست نه به محتوا، گیمپلی که نه شبیه ساز هست (حتی یک عده FM و GT هم به عنوان شبیه ساز حرفه ای انچنان قبول ندارند و تو همین فروم هم هستند) و نه ارکد اونم محدود به پیست مشخصه وضعیت نهایی
نمیدونم شما میخوای بحث رو چه طوری کش بدی درایوکلاب رو به بازیهای شبیه ساز بچسبونید که حداقل همه میدونیم اینطوری نیست یا یک ریسینگ محدود به پیست رو برای مخاطب های ارکد هیجان برانگیز وصف کنید ولی چیزی که مشخص درایوکلاب هیچکدوم از اینها نبود و نمیتونست ادامه مسیر رو با توجه به رقبا همینطور در ایهام پیش ببره

درود
به نظرم تعریف شکست واضح هست، عنوانی که باعث میشه استدیویی که نزدیک بیست سال عمر داره کارش به تعطیلی ختم بشه یعنی در براورده کردن توقعات ناشر شکست خورده.

==============

در کل بحث درایوکلاب انچان به این تاپیک ربط نداره ولی خواستم یاداوری کنم اگر درایوکلاب همون روز اول بدون مشکلات و محتوای خیلی بیشتر عرضه هم میشد اینده ایی تو بازار ریسینگ ها نداشت چون در ادامه با عرضه شدن عنوان های بزرگتر در نسل هشتم نه جایی در دل مخاطبین عاشق شبیه ساز داشت و نه جایی در قلب ارکدبازان
چه کسی گفت که درایو کلاب شبیه سازه یا آرکیده کسی اصلا در مورد سبکش حرفی نزد. تنها چیزی که گفتم این بود که درایو کلاب بعد از اپدیتایی که روش اومد بازی فوق العاده ای شد حالا شما خوشت نیومده دیگه برمیگرده به سلیقه ی شما

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی

درود

==============

واقعا تحلیل های جالبی داشتی lol
باندل درایوکلاب فقط برا UK و بعضی مناطق اروپا بود اونم محدود نه خیلی طولانی مدت , حالا چطوری بخش عمده فروشش رو شامل میشه نمیدونم lol اگر بحث باندل باشه که از همچین فرمولی میشه برا هیلو5 گیرز4 و فورتزا هم استفاده کرد با توجه به باندل هایی که داشتند پس بیخیال بحث شیرین باندل بشی بهتره . FH3 با اون نمرات و متا 2.5 میلیون فروخته بود خفن بود (باندل هم داشت) بعد DC هم 2 میلیون بفروشه چیزه خاصی نیست و بخش عمدش میشه باندل !! راجب سود و ضرشش هم بازی که قرار بود برا کاربران پلاس فری باشه ولی پولی شد + فروش سیزن پس و DC Bikes قطعا سود داشته خیالت راحت
راجب بسته شدن استدیو شاید ربط مستقیمی به فروش DC نداشته باشه , از نظره خودم بزرگترین اشتباه این نسل سونی همین بود ولی دقیق تر نگاه کنی میبینی احتمالا با توجه به اینکه بازار فروش ریسینگ کمتر از قبل شده سونی خواسته فقط با یه استدیو ریسینگ ادامه بده و هزینه ساخت بازی رو جای دیگه خرج کنه وقتی بازی های سبک دیگه راحت میان چندین میلیون میفروشن . پس نمیتونی مستقیم ربطش بدی به DC چون فروش DC با توجه به اینکه یه بازی ریسینگ بود اصلا بد نبود
راجب بازی هم احتمالا درک درستی از بازی نداشتی چون بعد از آپدیت ها و DLCهاش به قدری عالی شده بود که یادمه بعضی از سایتا دوباره راجبش مقاله نوشتند از نظره فنی هم همچنان در نوع خودش بی نظیره
بعدش هم ریسینگ قرار نیست فقط یا شبیه ساز باشه یا آرکید ! این بازی از اول هم خوده استدیو گفته بود نیمه آرکید هست و کسی انتظار شبیه ساز GT ازش نداشت و قرار هم نبود آرکیدی مثل NFS باشه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بازی که قرار بود برا کاربران پلاس فری باشه ولی پولی شد
نع! از اولم قرار نبود برای پلاس باشه! همون موقع هم گفته بودن DriveClub Plus Edition یا همچین چیزایی!:D
نمیدونم رو چه حسابی ، برداشت شد قراره بازی کامل رو برای پلاس بدن!:D

---
خیلیییی پست ها بی ربطه کلا ، مخصوصا پست خودم:D ، ولی گفته شد سبک ریسینگ اشباعه چه آرکید و چه شبیه ساز!
ولی خیر...شبیه ساز شاید ، ولی این نسل برای آرکید به نظرم بس افتضاح بوده!!!(MS خوب بوده به خاطر هورایزنش، وگرنه بازی های مولتی هم حتی افتضاح بوده سبک آرکید!)
پس اشباعی وجود نداشته برای آرکید!

---
بین این چندتا بازی MS ، به این امیدوار بودم که...!
مسلما هر بازیی طرفدار خودش رو داره، من مثلا امیدوارم یه روزی ادامه ی Order ساخته بشه! بسیار هم باهاش حال کردم:-" اینکه یک بازی رو دوست داشته باشیم، همیشه به معنیه بدون مشکل بودنش نیست:-"
ولی بیشوخی اینا رو اگر رو گیم پس میدادن بد اپیک فیل میشدن به نظرم:-" هم این و هم کرکداون و SOD :-" همین الانم چندان خوشبین نیستم که بازی خفن سود دهی بشن:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر