کمپین مشترک بازی‌سنتر و هیولا

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط Ali, ‏Mar 19, 2018.

1. Ali

Ali On The Day The Wall Came Down
    Administrator

نام:
    علی
    بیش از یک دهه است که در کنار شما ایستاده ایم، با لبخندهایتان لبخند زده‌ایم و با افتخاراتتان درخشیده ایم.به خوشی های شما دلشادیم و به احترام حضور همیشگی تان کلاه از سر بر میداریم، چرا که اعتقاد داریم دوران بازي هايي كه براي كامپوتر عرضه مي‌شوند، تا روزی که کامپیوترها فرمانروایی می‌کنند، به پايان نخواهد رسید و همه ی عاشقان بازی های کامپیوتری، نبض تپنده ی دنیای سرگرمی های رایانه ای هستند چرا كه ميخواهند با تلاش بيشتر به تجربه ارزشمندي از لذت و سرگرمی و یادگیری ،دست پيدا كنند. ما شما دوست داران بازی ها را دعوت میکنیم تا باز هم با بازی سنتر، این دوست قدیمی و صمیمی خود، همراه شوید.

بازی سنتر در پروژه ی مشترکی با وبسایت هیولا (فروشگاه آنلاین ارائه بازی های پی‌سی)، به تمامی کاربران خود این امکان را داده است تا بر اساس علاقمندی خود، کد رایگان یکی از عنوان های ارائه شده در فروشگاه هیولا را دریافت و بازی مورد نظر را دانلود کنند. شایان ذکر است که این امکان را هیولا به طور اختصاصی تنها در اختیار کاربران بازی سنتر قرار داده است. برای دریافت کد و توضیحات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید.

این کمپین در تاریخ 6 فروردین 1397 به پایان رسید.

#1 Ali, ‏Mar 19, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Mar 27, 2018
    mizfa, g4mer, arya2121 و 71 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. rahyarpaul

کاربر سایت

عیدتون مبارک
    میگما بار اول رفتیم و بازی رو گرفتیم و اجرا شد
    الان ارور connection server failed میده هیولا
    کسی راه حلی داره

mizfa این نوشته را Like کرده است.
  3. ATAR

کاربر سایت

به هیچ عنوان بازی شتاب در شهر 2 رو پیشنهاد نمیکنم بازی با اینکه گرافیک پایینی داره ولی با دو گیگ رم به زور بالا میاد و گیمپلی و راندن شدیدا افتضاحی داره .
    بازی های رسانا شکوه کویر هم اصلا سمتش نرید . گرشاسپ گرز ثریت خوبه هم تراتئون .

4. ShObEyR

کاربر سایت

نام:
    شبیر
    دمتون گرم عیدی خیلی خوبی بود

من خیابان های خونین و گرفتم که بازی باحالیه.

5. mizfa

کاربر سایت

ممنون
    ولی برای من صفحه لود نمیشه :/
    -------------------------------------------------------------------
    همیشه سئو بخش مهمی از کسب و کارهای آنلاین بوده و هست ولی چون هزینه سئو بالا بوده خیلی ها به سمت آموزش کامل سئو در جهت بالا بردن کسب و کارهای آنلاین خودشون رجوع کردن.
    شما هم میتونید به شکل رایگان و خیلی جامع مقاله های ما رو بخونید.

#64 mizfa, ‏Mar 25, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 16, 2018 at 1:23 PM
  6. mrm

mrm
    کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    من نمیدونم چرا بعضیا فقط بلدن فک تخریبی بزنن بعد با فیگورهای روشن فکری خودشون رو گیمر حرفه ای نشون بدن.
    شما اگر نمی خوای بازی کنی اون هم از نوع ایرانیش خوب نکن کسی نامه فدایت شوم برات ننوشته مختاری .
    از طرفی تمام شرکت های بزرگ بازی سازی که امروز غولی شدن برای خودشون از ابتدای امر که صاحب ایده، تکنولوژی و قدرت گرافیکی و... نبودن از یه جایی شروع کردن ماهم باید بالاخره از یه جایی شروع کنیم ولو به ذائقه بعضیا که فقط بلدن سیاه نمایی کنن خوش نیاد.
    شرکت Activision از اولین بازی هایی که تولید کرد River Raid برای کنسول اتاری بود ((تازه به دوران رسیده ها یادشون نمیاد)) گرافیک و گیم پلی این بازی در زمان خودش محشر بود اما درقیاس با نسل های جدید بازی های امروزی مضحک اور هست . در گذر زمان همین شرکت سری بازی های call of duty MW را تولید کرد که صنعت گیم را دگرگون کرد.
    لذا باید از یه جایی شروع کرد///لطفا نشر اکاذیب نکنید.
    راستی بازی گرشاسب خیلی خوبه حتما بازی کنید.

iisar این نوشته را Like کرده است.
  7. Angel Of Darkness

کاربر سایت

نام:
    Nima
    موقعی همه کامنتارو نخوندی بیخود میکنی میایی ریپلای میکنی چیزیو که بحثش تموم شدست

8. mrm

mrm
    کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    اولا ادب رو رعایت بفرمایید (خودتون بی خود کردید)
    ثانیا اینجا شبکه اجتماعی نیست که بنده مدام انلاین باشم و تمامی مطالب و مباحث رو رصد کنم اینجا فرومه یه روز انلاینی یه روز افلاین
    ثالثا من نه با شما بحث دارم نه ادامه دهنده بحثم فقط نظرم رو صرفا نوشتم
    رابعا شما نظر بنده رو دقیق بخون بعد متوجه میشی حصول نتیجه از نظر من رو (ساپورت بازی و بازی ساز ایرانی)
    خامسا سعه صدر و تحمل نظر مخالف نشان دهنده ظرفیت شماست
    سادسا اگر بحثی بوده و تموم شده نظر من هم کنار دیگر نظرها و خاتمه بحث

9. Mohammad@li

کاربر سایت

نام:
    MohammadAli
    دوست عزیز مشکل از جای دیگست. وقتی سیستم از پایه مشکل داشته باشه، مهم نیست که از کجا شروع کنی و یا چقد تلاش کنی در آخر پیشرفتی وجود نداره و همش درجا زدنه. منظور ایشون هم همین بود بهتره الکی طومار ننویسید.

Angel Of Darkness و Ozzy the turtle این نوشته را Like کرده اند.
  10. mrm

mrm
    کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    من قبول دارم یکسری محدودیت هایی داریم در هر کاری من جمله بازی سازی ولی این دلیل نمیشه ما توی این زمینه دست و رو دست بزاریم و اولش بگیم اخرش پیشرفتی نیست این عین سیاه نمایی و به قول امروزی ها فاز منفی و ته انرژی منفی هست.برای پاسخ دادن به رنجنامه دیگران طومار که هیچ سفرنامه می نویسم.

11. fifa13

کاربر سایت

سلام،
    من کد بازی رایگان را دریافت کردم اما هر کار کردم. دانلود نشد و error داد....